Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 135

Tema: Usisavac - iskustva

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno Usisavac - iskustva

    Trebamo novi usisavac. Nemamo novaca za one od 1000 eura. Nesto prihvatljivo i kvalitetno. Razmisljam o onom bez vrecica jer me potraga za istima ubija u pojam. Muz kaze da je to njesra.
    Pliz curke iskustva. Da je tih,snazan,lagan,dobro vuce zivotinjske dlake...
    Posljednje uređivanje od kudri : 18.12.2016. at 09:38

  2. #2
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Je njesra ako nisi spreman prazniti redovno spremnik. Ja sam mami svoj proslijedila, ubila ga je jer bi zaboravila to napraviti.
    Preporuku za neki snažni nemam, koristim samo ergorapido, tepihe nemam

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Samsung sa ciklonom. Evo živi već 10 godina, a bio oko 700 kuna. Nisu niti sada puno skuplji.
    http://www.samsung.com/hr/consumer/h...cuum-cleaners/

  4. #4
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Mi smo nedavno kupili Electrolux ciklonski i odlican je. Oko 1000 kn je cijena.

  5. #5
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Što to znači ciklonski?

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Što to znači ciklonski?
    Bez vrećice i filtera.

    Nisam probala, mi koristimo onaj s vodenim filterom za vikend, a kroz tjedan štapni s baterijom koji ima platnenu vrećicu.

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    U
    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Što to znači ciklonski?
    Evo teorije: https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Ciklonsko_odvajanje

  8. #8
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala. Dati ću md-u da prouči.
    Ja niš ne kužim. Prethodni post je maximum mog razumijevanja tehnike. Dalje mi treba 1 na 1 crtanje.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Mi smo nedavno kupili Philips Performer Expert Animal i prezadovolji smo.
    Znači bio je 1500kn,60 dana garancije ili vraćaju novac i 2 god garancije.
    U razgovoru s prodavačicom nam je savjetovala da kupimo onaj s vrećicom jer ovi bez s vremenom gube usisnu snagu.
    TIh je,namještaš si usisnu snagu i imaš tu neku četku za dlake.
    Ma evo mi ga imamo 3mj i stvarno vrijedi toliko novaca.
    Vrećicu sam nedavno promjenila a usisavam svaki dan.To su neke S bag vrećice.
    Moja preporuka

  10. #10
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Cure,a jesu isprobani ti cikonski kod cupavih tepiha i zivotinjskih dlaka?
    Btw, riknuo danas ovaj nas.

  11. #11
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Za dlake su super, ali sto se tepiha tice ne znam jer ih nemamo po kuci. Mi smo uzeli electrolux, ima sigurno pet godina i odlican nam je. Praznimo ga nakon svakog usisavanja jer to zaista nije neka frka, i jednom mjesecno operemo filtere i to je to.

  12. #12
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    ja sam nedavno uzela dirt devil ciklonski, u elipsu, snižen s 1500 na 9oo i nešto sitno...
    Uzela sam njihov najjači jer imam onaj new age čupavac, odličan je usisavač, sve povuče van.. Ima nastavak za normalne tepihe, za parket i još jedan mali nastavak...

  13. #13
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    mi smo nakon godina vodenog usisivača odluči kupiti onaj na vrećice, i ja sam super oduševljena.
    čak sam se dvoumila oko tog ciklonskog.
    kupila philipsov, na nekoj akciji za cca 1300 kn.
    idu u njega one univerzalne vrečice, S-bag, koje imaš i u varijanti za kučne ljubimce (malo su deblje).

    te s-bag imaš u svakom većem dučanu (konzum, interspar, kaufland....)
    Posljednje uređivanje od sunce moje malo : 19.12.2016. at 12:15

  14. #14
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    joj ne znam, ove vrećice me izluđuju. i naših je bilo prije 6 godina kad smo kupovali. sad ih nema nigdje. treba obići pola grada da ih nađem. imam electrolux usisavač. koma. čak ni ovlašteni servis ih više ne može naručiti jer je "stari model".
    Posljednje uređivanje od kudri : 20.12.2016. at 11:31

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    2

    Početno

    odeš lijepo u pevec vidiš gdje su univerzalne zamjenske vrečice za ususivač i zapišeš brojeve proizvođaća

    nazoveš i naprave ti ih po mjeri narucis 20tak komada i koštaju te jeftinije nego originalne, nešto kao zamjenski farovi ili branici za aute...

    i uzmeš odma više da imaš za rezervu, al nemoj previše da ne rikne usisavač, kaj buš onda s vrečicama

    lp

  16. #16
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    ali mi je zapravo bitno da bude neka čestka jača da može čistiti čupavi tepih. ova naša je skroz bezveze.

  17. #17
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Trebamo novi usisavac. Nemamo novaca za one od 1000 eura. Nesto prihvatljivo i kvalitetno. Razmisljam o onom bez vrecica jer me potraga za istima ubija u pojam. Muz kaze da je to njesra.
    Ja imam ovoga bez vrecica, i mrzim ga iz dna duse. Do te mjere da je MM preuzeo usisavanje. Sto, eto, nije los rezultat... #uzminjega

  18. #18
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam ovoga bez vrecica, i mrzim ga iz dna duse. Do te mjere da je MM preuzeo usisavanje. Sto, eto, nije los rezultat... #uzminjega
    slažem se s ovim, i ja sam svoj vodeni mrzila iz dna duše, i jedva sam čekala da mu se nešto desi, da ga se riješim.
    veliki minusi:
    - čitava zgrada je čula kako usisavam
    djeca su ga se bojala
    nema s njim brzog usisavanja, tipa. da popsisaš mrvice ispod stola nakon doručka, jer ga moraš napuniti, poslije toga isprazniti i oprati, pa se treba osušiti.
    jer ako slučajno ostaviš vodu u njemu, usmrdi se.

    od kad imam ovog na vrećice, preporod!

    s bag idu i na elektrolux.

  19. #19
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    hahahahaaa. a kaj, loše vuče ili? koji imaš?

  20. #20
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    hahahahaaa. a kaj, loše vuče ili? koji imaš?
    Ma vuce odlicno, ali mi ga se ne da cistiti.
    Sa vrecicama je bilo to jednostavnije - izbacis ju, stavis novu i bok.

    Iskreno nemam pojma koji je, mislim neki Elektrolux. Kao sto rekoh, MM to sve obavlja.

  21. #21
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Imali smo bez vrecice i koma, nisam ni cekala da ode, jednostavno poludila, spremila u supu za nek se nade.Kupili iza njega Miele Complete c3 Allergy PowerLine i preporodili se, mozes usisavat na 6 nacina, najslabiji je za zavjese, pa tapicirung, tepihe, tihi nacin, i jos jedan za tepihe ne znam izmedu cega je razlika, i max.Kada stavim na minimum vuce ko blesav, jedva usisavam.A na max se neda cetka odljepit od poda.Zbilja smo zadovoljni, a ono sto mi se svida je to sto klizi po podu, skrene kako pomislis, ne prevrce se, ali priznajem ja ne usisavam, pogotovo ne sada kad sam na mirovanju, muz je to uzeo u svoje ruke.A imamo i roombu nju tek nebi dala za niti jedan drugi, toliko puta me spasila a da prstom nisam maknula to je nesto sto bi uzela na bezbroj rata ako bi se pokvario.To je samo takav spas .Cist stan dok se kava pije ili riba nesto drugo

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  22. #22
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Kako malac stiže, mi razmišljamo o Roombi. Ima još netko s iskustvom?

  23. #23
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ne kužim se baš i nisam puno proučavala problematiku (osim kad su mi jednom pokušali uvaliti onaj preskupi od 20 tis. kn)... Al ja imam neki bez vrecica, al nije na vodu, i super mi je. Ima plasticni spremnik, koji je jos proziran i sve lijepo vidis sto je pokupio unutra (bljak)... Kad zavrsim usisavanje, izvucem taj plasticni dio van i istresem prasinu u smece... Ispraznit je lako, samo istreses u vrecicu, a moze se i zacas oprati ta plastika. Al ne perem ga bas svaki put, mozda 2-3 mjesecno. I to je suho za cas. Ima neki mali filter koji treba susit, al to mi nije problem tih par puta mjesecno.

    Ne znam sad marku, al nije nista turbo posebno, bio je 300 kn u sparu prije 2-3 godine.

    Ja nemam ljubimaca, tepiha, zavjese, i samo 30-40 kvadrata za usisavat i meni je dobar... No mozda postoje na tu foru i neki kvalitetniji - dakle da nisu s vrecicama, a nisu ni na vodu.

  24. #24
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Pa da, nisam niti mislila na vodu. Obicni, ali bez vrecica...

  25. #25
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, nisam niti mislila na vodu. Obicni, ali bez vrecica...
    Imam takav s plastičnim kontejnerom umjesto vrećice. Electrolux je. Istreseš usisano i bok. Svi dijelovi su perivi, uključujući i hepa filter.
    Imam i vodeni, onaj Aqua trio pro i isto mi je super. Usisava, pere i suši podove istovremeno.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  26. #26
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, nisam niti mislila na vodu. Obicni, ali bez vrecica...
    Sori, nisam skuzila da pitas za obicni, bez vrecica, a koji nije na vodu... Tj. ne znam sto bi kod takvih bilo "sranje" , ako nema zezancije s vodom. Osim ako bas ne vuce dobro i sl. A kazem ja imam samo par kvadrata parketa za usisat, i ovaj moj "no name" mi je dobar. Pa pretpostavljam da neki koju kunu skuplji i jači bi trebali biti jako dobri.
    Al opet, ne znam kako se ponasaju na tepisima, s dlakama...

  27. #27
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    A kakvi su ovi stapni? Jesu svi na akumulator ili se mogu kombinirati i na struju?

  28. #28
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    A kakvi su ovi stapni? Jesu svi na akumulator ili se mogu kombinirati i na struju?
    Moj je samo na akumulator (Electrolux)

    Davno smo imali štapni na struju (Siemens) i bio je dobar, ali to je bilo tako prastaro da se doslovce raspalo. Imam usisavač s vodenim filterom (nije veliki nego onaj za manje stanove - veličine standardnog usisavača), a za hitne intervencije dok mi se ne da točiti vodu i prati cijelu tu skalameriju, dobro služi i ovaj - Ergorapido: http://www.elipso.hr/mali-kucanski/u...TROLUX-ZB3104/ (moj je stariji model, imamo ga već nekoliko godina).

    Napomena: Štapni usisavač s akumulatorskom baterijom NIJE zamjena za klasični usisavač. Ovaj moj izdrži 20 minuta usisavanja i onda se mora puniti cijelu noć, tako da je to doslovce za usisavanje mojih malih tepiha i mrvica ispod kuhinjskog stola (i sa stola - stolni usisavač je njegov integralni dio). Osim toga, vrećicu treba prazniti nakon svakog usisavanja jer je malena i jako se brzo napuni.

    * * *
    Mislim da ne postoje kombinirani (na struju i na bateriju) ali morala bih provjeriti. Ja imam vodeni usisavač zbog sina astmatičara i alergičara, tako da mi druge opcije nisu prikladne, a ovo bežično čudo je zgodno da ne moram svaki put raskopavati veliki.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.12.2016. at 11:12

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Btw. kad ovaj izdahne, ozbiljno razmišljam da kupim štapni s kabelom, ali vidjet ćemo. Ima ovaj 2 u 1 (bez kabela) svoje prednosti, a kod novijih modela baterije se napune u roku 3 sata.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.12.2016. at 11:19

  30. #30
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Da ja seljanka nešto pitam: nikad nisam koristila štapni usisavač, a voljela bih kupiti jedan kad ovaj moj crkne. Zanima me zato može li se te usisavače gurati pod neke regale, ormare i slično. Koliko je ta četka pokretna i koliko je sve skupa savitljivo?

  31. #31
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Da ja seljanka nešto pitam: nikad nisam koristila štapni usisavač, a voljela bih kupiti jedan kad ovaj moj crkne. Zanima me zato može li se te usisavače gurati pod neke regale, ormare i slično. Koliko je ta četka pokretna i koliko je sve skupa savitljivo?
    Četka rotira, ali nije to praktično za ispod regala i slično jer je tijelo debelo, pa ga ne možeš ugurati. S druge strane, ja ne mogu ni svoj standardni ugurati ispod kreveta, nema šanse. Kod mene je većina namještaja "do zemlje" tj. nema noge, pa to i ne dolazi u obzir. 2x godišnje odmaknem krevete, a ormare kad se kreči.

    Štapni baterijski ima usku "surlicu" s kojom se dosta dobro može počistiti uglove i fuge. Ispod kreveta (koliko se može dohvatiti) uguram perušku s mikrovlaknima.

    Tako da - nema najboljeg usisavača, nego se radi o tome kako odabrati najbolji usisavač za tvoj prostor, zahtjeve, uvjete...

  32. #32
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Hvala na odgovoru, mislim da bi onda išlo pod regal u dnevnoj i kinderbet, a pod ostalo ne mogu ni običnim usisavačem ionako.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    I ja imam taj ergorapido sa plastičnim kontejnerom, tri jest imala sam, jer cu ga sad bacit. Dva mjeseca nakon isteka dvogodišnje garancije je krepao i popravak je 600kn.
    Meni on nije vrijedio ni 100kn a kamoli 1000kn il koliko sam ga vec platila. Bezveze, ne pokupi sve ni blizu. A kupila sam jači model.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #34
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    potpis pod angelinu

    taj ergorapido je jedna od sprava u kući za koju mislim da sam definitivno bacila novac. meni je na kraju jednostavnije uzeti onaj veliki philipsov i pošteno usisati nego muljati s tim štapnim koji se muči da usisa par zrna kokica s poda. nisam imala prevelika očekivanja od njega, ali da ne može pokupiti takve neke sitnarije mi je bezveze. o dlakama i ostaloj prljavštinida ne govorim. možda su bolji ovi noviji koji imaju jaču bateriju jer moj je isti ovakav koji je Peterlin linkala.

    Već duže vrijeme glumi ukras u kuhinji jer je dizajn jedino što mi se sviđa kod njega

  35. #35
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    ali zato me odlično služi već par godina ovaj i svakako ga preporučujem http://www.philips.hr/c-p/FC9174_01/...tkom-triactive

  36. #36
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    sorry, tek sam sad skužila da angelina misli na neki drugi elektroluxov usisivač, a ne na štapni ergorapido. no možda nekom dobro dođe iskustvo ako pomisli kupiti taj ne baš jeftini kuhinjski ukras.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ne, ne , bodulice, bas sam na štapni ergorapido mislila samo moj nema vrećice vec je sve plastika, kako je ergynium spomenula. Moj je star dvije godine i dva mjeseca i gotov je.
    Jači model a mučio se oko svake pi.darije na podu, sve kako si rekla.
    Nije mi uopće bilo teško razvlačit klasični kraj njega.

    Imam miele klasični i odličan je.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Miele, kupljen prije 7.5 godina- jedna od najboljih kupnji ikad. Odmah iza aegove pirolitičke pećnice i indukcijske ploče

  39. #39
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Miele je meni odlican za svako generalno pospremanje , usisavanje madraca ma nemam mu zamjerku sto se toga tice.Nisam nikad imala usisavac koji je bolje vukao.

    Tanita, vidim da si pitala za roombu, ona ti je odlicna za svaki, svaki drugi dan, ja imam krevet onako odignut od poda i super mi je sto prode sve ispod, i ispod kinderbeta, nekog namjestaja, stolova.Jedino sto izludi ako ju gledas jer je u stanju proc par puta pored neke mrve i ne usisat ju, ali zato ja primjer u jednoj sobi obrisem prasinu, napravim sve sta trebam, upalim roombu i zatvorim vrata jer prelazi preko nekih pragova sama i izlazi iz sobe u sobu.Ona kad je gotova se ugasi.Ili ako se zapetlja u nes isto.Ima senzore i kad sve posisa sama se ugasi.Ja za to vrijeme pospremim drugu sobu i onda ju prebacim tamo.Super je i to sto kad je prazna sama ode na punjac i parkira se.Nakon nje sve bude krasno, ne mogu nista rec sve je posisano, samo kazem nemoj ju gledat jer izludi koliko je u stanju puta proc pored mrve ali na kraju kad je gotova i kad se vratis u sobu vidis da je sve pokupila.Dobro je i to sto ju mozes namjestit u odredeno vrijeme da radi, primjer dok si na poslu, parku, kavi vratis se a stan usisan.Mislim to sve ovisi kakav ti je stan, pragovi i to.Moras joj samo stolce podic i sta primjetis da joj smeta .Ja znam i u kuhinji lajsne maknut od elemenata pa ju pustit ispod.Bitno je to da ja svugdje imam laminat, nemam tepiha tako da ne znam kak se na njima ponasa, u sobi od male su one podne puzzle.Nakon roombe ja sam operem podove i to je to, ali kazem za sve generalno tu je Miele

    Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

  40. #40
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Situacija je sljedeca:
    -tavanski stan, parket + pločice u kupaoni,
    -stubište i hodnik, pločice
    -donji stan, parket i pločice.

    Htjela bih to sve riješiti u jednom mahu, jednim usisavacem.

    Kakve su preporuke?
    Nešto lagano, praktično, snažno.
    Imamo dva psa.

  41. #41
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Nemam iskustva, ali čini mi se da je forumašica bzara (isto ima pse) hvalila Miele cat&dog. Možda negdje čak na ovom topicu, ne znam...

  42. #42
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

  43. #43
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Dobro izgleda baš za to za što je deklariran, to je usisavač za brzinska dnevna čišćenja. Nije za generalke, jer kao i svaki baterijski, radi kratko i puni se relativno dugo. Ali je spas kad ti se nešto prospe ili ti se ne da sastavljati veliki. Naš je takav u pogonu skoro svaki dan, a veliki izvlačim po potrebi, recimo svaki drugi vikend.

    Cijena je isto standardna, ima skupljih koji nisu ništ bolji. Ako imaju u dućanu već sastavljen, probaj kako ti se čini u ruci. Ili ga jednostavno uzmi i gotovo.

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Napomena: nemam taj tip nego Ergorapido. Ali ne bih više bila bez malog, da mi krepa, opet bih ga nabavila. Ne znam kakav je za dlake, ali odličan je za borove iglice i mrvice hrane, a o blatu s cipela da ine govorimo. I nema kabel....

  45. #45
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Kupila.
    Ne taj, već skuplji model.
    Nakon jednog usisavanja, čini mi se da će biti ok.

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila.
    Ne taj, već skuplji model.
    Nakon jednog usisavanja, čini mi se da će biti ok.
    Dobra odluka. Skuplji imaju bateriju koja dulje traje i brže se puni.

  47. #47
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I motoriziranu cetku.
    I veći spremnik.
    Baterija je izdrzala usisavanje oba stana, stubište i hodnik prije podne i još jednom gornji stan malo prije.
    Taman.

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    I motoriziranu cetku.
    I veći spremnik.
    Baterija je izdrzala usisavanje oba stana, stubište i hodnik prije podne i još jednom gornji stan malo prije.
    Taman.
    Ovo je ključna riječ. Da si nađeš nešto baš po mjeri svog prostora. Odlično. Nadam se da će te dobro služiti...

  49. #49
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    mojca daj link koji si uzela

  50. #50
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    mojca daj link koji si uzela

    https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...DEVIL-DD777_2/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •