Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Financijska i sanitarna inspekcija

  1. #1
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno Financijska i sanitarna inspekcija

    Ljubazno vas molim svi koji jeste ili nesto znate na koji nacin ste prijavljivali inspekcijskim sluzbama.
    Sto uopce ocekivati od prijave, narocito ako obrt ima visoki krug ljudi koji bi eventualno mogli istog zastititi...

    Nasla sam se u groznoj situaciji, i imam potrebu jednostavno prijavit.

    Radi se o obrtniku usluzne djelatnosti... Naplacuje uslugu kak mu se prohtije, a ne po cijeniku. Cijenik nije na vidljivom mjestu, vec za pultom i ima ih nekoliko... Kad sam odbila platiti uslugu po xy cijeni,tj. cijeni iz glave i trazila cijenik nastao je show! Na bilo koje moj pitanje nisam dobila odgovor nego napad. Kao npr. radi se po utrosenom vremenu i materijalu, i cijeni satnice djelatnika... Ali toga na cijeniku nema! Iz cijenika preskace navedene stavke, i uzima u kalkulaciju ono sto nije odradeno tj.korisnik nije dobio... Tj. citirano "ja to tako gledam" kaze sef.
    I uredno mi je receno da razliku cijene za koju nisam platila ce skinuti djelatniku na placi!
    A on ni kriv ni duzan!
    Ne izdaju se racuni!
    U prostoru se pusi!

    Dakle naplacuje se kak se moze i hoce, i ovisno kakav je dan!
    Stvarno mi je dosta da me se za vlastite novce radi mulca i jos me se izvrijeda!

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Oprosti, peku me oči. Deset puta si ponovila, a krivo. Ide cjenik. Bez ije.

    Nego, jednom sam prijavila Lidl preko ovog obrasca, ali ne sjećam se jesu li što napravili:

    https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp

    Tu se možeš isto obratiti:

    http://www.potrosac.hr

    Nadam se da ćeš razriješiti spor. Sretno.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    sanja to je birtija, slastičarna ili treće??


    ujedno zašto ići u neki prostor u kojem se puši ako ti smeta, ima vjerovatnonešto i iza ugla slićno bez stvari koje ti smetaju.

  4. #4
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    sanja to je birtija, slastičarna ili treće??


    ujedno zašto ići u neki prostor u kojem se puši ako ti smeta, ima vjerovatnonešto i iza ugla slićno bez stvari koje ti smetaju.
    Ne kuzim? Zat je bitno koja je djelatnost, bitno je to da se vara ljude! I ne izdaju se racuni! A naplacena usluga is glave je 300kn veca nego u cjeniku!
    I ne kuzim trebam se osjecat prevarenom, izvrijedanom i otic iza coska?
    Osobno mi ne smeta pusenje, ali je to krsenje zakona! Zar ne? Ili npr. dolazis u banku na salter i djelatnik pusi! Pa nije mi to bas normalno iako nekome nece smetati!

  5. #5
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Oprosti, peku me oči. Deset puta si ponovila, a krivo. Ide cjenik. Bez ije.

    Nego, jednom sam prijavila Lidl preko ovog obrasca, ali ne sjećam se jesu li što napravili:

    https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp

    Tu se možeš isto obratiti:

    http://www.potrosac.hr

    Nadam se da ćeš razriješiti spor. Sretno.
    Hvala

    Nesto sam jucer kasno istrazivala... U gl. zvat cu ih danas ili mailom poslati prijavu.
    Jako sam ljuta na koji nacin sef posluje, i nj. odnos prema klijentu i radnicima! Dno dna, sta da ti dr. kazem!

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Prijavi neprikladan sadržaj svakak napose ako je to stvarno tak kak pricas
    Ja sam u svom monologu ipak pričala o smetnjama koje tebi možda smetaju

  7. #7
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Pa naravno da je tako. Jos mi nije tolko dosadno da lazem i nekog prijavljujem bez razloga i nekog hira
    Kod jednog inspektora sam dobila odgovor, haha vi ste losa konkurencija pa jadnicu prijavljujete! Ahahaaaa

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Ja sam jednom prijavila jednu nepravilnost drzavnom tijelu za nepravilnosti putem obrasca. Zvala provjeriti sto je sa slucajem (jer isti dobije broj) i dvije godine se nista nije dogodili (a jako steti ljudima).
    Tako da...

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Evo, tu se također može naći korisnih informacija: http://potrosac.mingo.hr/hr/potrosac...k.php?id=12489

    Osobno, ne bih se u to upuštala ali bih dotični obrt/firmu zaobilazila u širokom luku. Kad to svi nezadovoljni kupci naprave, stvari se brzo reguliraju prirodnim putem. Može te nasamariti tri puta - prvi, zadnji i nikad više. Kraj priče.

  10. #10
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Pogledala sam taj obrazac i odlucila nazvati. Covjek me saslusao i uputio me i dao mi br. tel kome sve prijaviti.
    Tri inspektorata su obavijestena, a za cetvrti moram pismeno.

    Da me ne shvatite kao sad isfrustriranu babu.. Ovo je bila cista prevara! Djelatnica mi je i sama to priznala.. Treba napuniti Bozicnu blagajnu!

  11. #11
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Sanja
    neka si prijavila.Trebali bi tako svi mi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •