Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: 16-mjesecna beba nema nikakvog reda!

  1. #1
    Shambala avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    45

    Početno 16-mjesecna beba nema nikakvog reda!

    Moja 16-mjesecna beba jako slabo jede i jos slabije dobija na tezini.
    Rodena je sa 2,95kg, sa godinu dana imala 8,25kg, a sa 16 mj 8,45kg.

    Pedijatar, ocito ne podrzava produljno dojenje, tvrdi da nece jesti jer siki, a ja sam Bogu zahvalna sto bar siki kad vec nece jesti!
    Neko vrime je jos nekako i jela, al se onda prehladila i sad ako pojede malo dorucka i nesto sitno rucka, sretna sam.
    Cesto se dogodi da tek u 16 sati prvi put pojede nesto komkretno i onda za veceru nesto sitni ili nista.

    Nedostaje joj red i kad je spavanje u pitanju. Problem je sto sam ju navikla uspavljivat na cici. Po danu ce zaspat ako je u kolicima i spavat ce dok je ne donesem doma. Na pragu mi se uvik probudi i nema te sile da mi opet zaspe osim ako lezim uz nju sa sisom u njenim ustima. Cesto mi uopce nece zaspat po danu do 17 sati, a onda je vise ni ne pokusavam ispavat nego je u 19 stavim spavat. E sad, najgore bude sto je takvim danima pokusavam uspavat X puta i svaki put na cici i pnda ona nece ni jest. Pa ne moze dite normalno ni spavat kroz noc nego sise svako malo!

    Zbog njenog neurednog jedenja (tj. nejedenja) i nespavanja nista ne stignemo. Ni izac van (jer je satima pokusavam nahranit necim, nudim raznu hranu) niti normalno kuhat (jer najcesce moram lezat uz nju dok spava.

    Osjecam se ko totalni luzer! Vidim da sve sto radim je lose, a ne mogu promijenit. Ne znam kako. Vjerujem da bi trebala ustajat ranije (obicno ustajem oko 8, pola sata gore-dole) i kuhat rucak dok ona spava, al cim ja ustanem, eto nje za 10 min! Takoder, svjesna sam da bi trebale i izac van izmedu dorucka i rucka, ali ni to ne stignem jer dok njoj prestanem davat dorucak, moram pocet kuhat rucak ili ju uspavljivat.

    Kako vi uspjevate? Dode mi da se ubijem!!!

    P.S. ovo pisem s njom u marami jer joj ne zelim dat cicu za uspavljivanje pa da vidim hoce li bolje jest za rucak.

  2. #2
    Shambala avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    45

    Početno

    Vidim da sam u pogresnu dobnu skupinu postala. Molim admine da obrisu, a ja cu c/p u odgovarajucu. Hvala!

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne radiš sve loše. Trudiš se, a i to je već puno.
    Slušaj, napiši kako vam otprilike izgledaju obroci kroz tjedan i što od toga ona voli jesti bar malo.
    Onda profiltriraš to što voli i to radiš češće dok ne uhvatite ritam.
    Također, jedete li zajedno kada i ona ili odvojeno?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •