Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Stalno skida cipele

  1. #1
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno Stalno skida cipele

    Ispričavam se ako ponavljam temu, nisam našla...Ima li tko dijete koje non stop skida cipele i čarape? Moja jedino u nosiljci (ako joj nisu pri ruci) miruje po tom pitanju i nije mi baš svejedno zbog toga, prije svega zato što je stvarno hladno ovih dana. Nisam netko tko strahuje od malo hladnog zraka, ali mislim da baš i nije normalno biti bos na -5. Kad smo u nekim drugim stanovima/kućama, zaista su hladni podovi a ona ne odustaje. Pretpostavljam da je rješenje jednostavno obuvati i obuvati dijete dok ne prestane s tim, ali ima li netko možda još kakav savjet? Hvala!

  2. #2
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Kupit one cipele sto svjetlucaju?

    A mozda je zuljaju cipele?
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 22.12.2016. at 22:15

  3. #3
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ne žuljaju ju, bar tako mislim. Čini se da su joj taman, a radi to i sa svim ostalim cipelama i čarapama Možda bi neke zanimljive, tipa tih što svjetlucaju, pomogle. Hvala na ideji, iduće će biti takve. Čekam da preraste ove pa krećem u promišljenu nabavku. I nikad više čičak

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Te sto svjetlucaju su samo primamljivije. Vezice su jedina pomoć bar dok ne skuzi kako razvezati. Nažalost iz mog iskustva jedino rješenje je vrijeme... I ponavljanje....

  5. #5
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Onda mi preostaje da ponavljam i nadam se da će to vrijeme biti što kraće

  6. #6
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    3g. 10 mjeseci i jos uvijek to radi. Otkako je bio beba igrao se uvijek bos sa nogicama i rukicama jednako. Znaci dohvacao je i drzao igracke sa noznim prstima, uglavnom i sad se ponasa kao da ima 4 ruke

  7. #7
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Nadam se da neću čekati da prestane do 3 godine, jer izludim u šetnji. Ipak, čini mi se kako se manje oko toga živciram da ona manje skida cipele. Bit će da ima nešto u u famoznom "dijete osjeti tvoju nervozu". :D Pa pokušavam što manje/mirnije reagirati.

  8. #8
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Hehe, svi to rade.
    Proći će kao i sve drugo.
    Za mnom su ljudi znali trčat s cipelicom u ruci. Kći je znala tako brzo skinut cipelicu i frknut iz kolica na tlo da ne bih ni primjetila, ali su zato prolaznici pomagali.

  9. #9
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Mojoj su 3 godine i 8 mjeseci, obavezno skida čarape kad god joj se ukaže prilika. Najgore je kad je u štramplama pa ostane samo u gaćama. Nju još nije prošlo, i vidim da uživa biti bosonoga.

  10. #10
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Vilenjak je prohodao u ljeto i do zime hodao bosonog, vani. I sada je u kući bos, bez čarapa čak. Malo je užasno, ali ne ide. On je njima sputan i ne voli obuću ako ne ide vani. Ima dana kad se uzrujavam, a i kada se pravim da nije bosonog.

  11. #11
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Vilenjak je prohodao u ljeto i do zime hodao bosonog, vani. I sada je u kući bos, bez čarapa čak. Malo je užasno, ali ne ide. On je njima sputan i ne voli obuću ako ne ide vani. Ima dana kad se uzrujavam, a i kada se pravim da nije bosonog.
    Ugradi podno grijanje, hehehe....

    A sad ozbiljno, nije jedini. Moj sin je imao školskog kolegu u oš koji je veći dio godine hodao u kroksicama, bez čarapa. Taj bi najradije hodao i bez hlača ili barem u kratkim hlačama. Može biti senzorika, nije nužno tvrdoglavost. I moj bratić je bio iz te vreće, ali s polaskom u školu je to došlo na podnošljivu razinu.

  12. #12
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Sva sreća pa nam je doma toplo. Mada sam i ja skoro cijelu godinu bosonoga. Definitivno nije tvrdoglavo dijete, ima tu naravno senzorike, koju sam sama otkrila, ali to je neka druga tema.
    Posljednje uređivanje od palčica : 31.12.2016. at 18:23

  13. #13
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Imam i ja nekih problema u tom pravcu, tesko podnosim odjecu u kojoj mi taj cas nije superugodno, al nekako sam se prilagodila. Srecom cipele podnosim.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  14. #14
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    I moji su obožavali skidati cipele i čarape i bacati ih iz kolica. Prošlo ih. Mazica čim dođe iz vrtića, skine čarape, a navečer se rastrči po boravku.
    Ja sam jedina papučarka u kući. Svi postali samo u čarapama, a Mazica i Kitica ak ne čim dođu iz vrtića, obavezno bar sat pred spavanje skinu čarape jer im vruće i onda krene trčanje i ples... Kužim, u čarapama se kliže, bosima ne. Nema šanse da obuju čarape s protukliznim dnom. To sam kod bake di je hladnije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •