Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Hipnozom protiv raznih fobija

  1. #1
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno Hipnozom protiv raznih fobija

    Da li netko ima iskustva sa liječenjem hipnozom ? Htjela bi se riješit nekih strahova alternativnim metodama. Čula sam da postoji nekakva metoda putem hipnoze pa me zanima zna li netko možda više o tome.

  2. #2
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    ne znam ali pratim temu

  3. #3
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ipak sam našla hipnoterapeutkinju koja mi je jako puno pomogla. Ako nekome treba info neka mi se javi u inbox.

  4. #4
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    bebeto jel možeš malo više napisat o tome na temi?
    Zanima me. Hvala.

    Znam puno ljudi koji su se skinuli s cigareta i pušenja hipnozom,nisam.znala za ove druge vidove.

  5. #5
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Pa da,moze i ovdje javno
    Vjerovali ili ne sa hipnoterapijom se moze izljeciti puno toga. Cijeli taj pojam hipnoze nije ono sto mozda netko zamislja. Cijelo vrijeme ste u budnom stanju, svjesni svega sto se dogadja ali se sa uvodjenjem u hipnozu defakto isljucuje kriticko razmisljanje i podsvijest nam u biti daje odgovore na pitanja koje terapeut postavlja. Moj problem je bio u panicnom strahu od plovidbe morem. Zivim na otoku pa onda mozete zamislit koliko je to za mene strasno i koliko mi je kvaliteta zivota bila ugrozena. Seansa sa hipnoterapeutom traje oko 3 sata. Odradili smo je preko skypa, trebala sam samo biti u potpunoj tisini-sama kod kuce. Cijelo to vrijeme drzite zatvorene oci i odgovarate na podstavljena pitanja. Cilj hipnoze je u mome slucaju bio otkriti uzrok straha od mora koji kod mene naravno nije od rodjenja. Kad je terapeutkinja dobila odgovor sto je uzrok strahu onda drugi korak je reprogramiranje podsvijesti. Znaci ona snimi zvucni zapis koji se slusa svaki dan tijekom tri mjeseca. Svaki put kada se slusa snimka trebate sebe uvesti u fazu te "hipnoze". Znaci bitno je da ste sami i koncentrirani.
    Rezultat moje terapije je takav da sam cijelo ljeto provela na obiteljskom brodicu sa kojim vozimo izlete. Bilo je trenutaka kada me pocela hvatati lagana panika ali tada bi zatvorila oci i duboko udahnula i uspjela bi se smirit. Bili smo i u situaciji da nas je uhvatila nevera na moru i da je to bilo prije terapije ne vjerujem da bi vam sada ovo pisala
    Svima koji se bore sa raznim fobijama, strahovima, napadima panike preporucam da probaju hipnoterapiju. Nemate sto izgubit a ono sto mozete dobit je neprocjenjivo.

  6. #6
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Bebeto zvuči jako zanimljivo.
    Drago mi je da si se uspjela rješit svoje fobije a bome ti je bila gadna s obzirom da si otočanka.

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    E to zanimalo me kak ide seansa,ovo s skypom je super,mada sam ja mislila da si poluotocanka.
    Ali neka si uspjela,mora li to biti svaki dan u isto doba ili kad stignem sjesti
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.01.2019. at 10:18

  8. #8
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bebeto zvuči jako zanimljivo.
    Drago mi je da si se uspjela rješit svoje fobije a bome ti je bila gadna s obzirom da si otočanka.
    Hvala Lili <3 .

  9. #9
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    E to zanimalo me kak ide seansa,ovo s skypom je super,mada sam ja mislila da si poluotocanka.
    Ali neka si uspjela,mora li to biti svaki dan u isto doba ili kad stignem sjesti

    Hehehe, ja sam u biti gradska cura koja se udala i preselila na najudaljeniji pucinski otok u Hr.
    Seansu slusas kad imas vremena. Traje cca. 20 min pa moras naci dva puta dnevno toliko vremena za sebe.Vjerujem da to svatko moze.

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    A zakaj sam ja mislila da si na Pelješcu

  11. #11
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A zakaj sam ja mislila da si na Pelješcu
    ali bila si blizu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •