Stranica 10 od 15 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 730

Tema: Prvašići 2017/18

  1. #451
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Neki dan sam dobila info od prijateljice čije dijete mora izbjegavati brašno i mliječno da ju je škila kontaktirala za dogovor, spojili su ju s kuhinjom i sve dogovorili.
    Ne mogu vjerovati ni prihvatiti da bi moje dijete zbog lješnjaka trebalo ostati bez obroka u školi.
    moj ima puno kompleksniju prehranu od tog prijateljicinog djeteta, i meni su rekli da će biti ok, i da je to izvedivo, s time da moj uz sve moguće alergene koji imaju neki drugi ima i krumpir, što će reč da će se sve posebno kuhati za njega, ko i u vrtiću i na klimatskoj terapiji. naravno da ću kontrolirati.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.09.2017. at 11:17

  2. #452

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    A naivna, zamislila sam da živim negdje van granica Lijepe naše
    Mi olako pljuckamo po Lijepoj našoj i stvarima kako su organizirane. U mnogim zemljama koje mi smatramo daleko naprednijim organizirana prehrana u školi je SF i podrazumijeva se da sva djeca nose lunch box od kuće.

    Ja sam iz svojih cipela iznenađena (da ne upotrijebim koju težu riječ) da ti nisi ovako važne informacije o svom djetetu iskomunicirala sa školom ranije. Vjerujem da je bilo puno prilika za to tijekom dogovora o terminu testiranja, testiranja, upisa, a svakako si to mogla i trebala učiniti do 1. 7.

    Prvi dan škole i prijema prvašića nije trenutak za takav razgovor.
    Posljednje uređivanje od no@ : 03.09.2017. at 11:34

  3. #453
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ma daj!
    Znaš sto sam ja obavila do 1.7.? Ništa. Bili na testiranju i nečemu sto su zvali upis gdje se nije dogodilo bas ništa osim sto nas je zaokružila na popisu. Pitala sam treba li rodni list ili potpisat ugovor, u rujnu... sto god sam pitala - u rujnu. Roditeljski je sutra u 11. Popis ili druge info... cut ćete na roditeljskom... sto god sam pitala nije ih zanimalo prije 4.9.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 03.09.2017. at 11:39

  4. #454

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam da li je na testiranju bila defektologica ili pedagogica, ali ja sam donijela svu medicinsku dokumentaciju i rečeno mi je da nije ni prva ni zadnja, da su već imali sličnih slučajeva i to ćemo sve dogovoriti početkom školske godine.
    Iz ovog se vidi da je škola na upisu ostavila dojam da ni ne treba ništa rješavati prije početka školske godine.
    To što se na kraju ipak pokazalo da je trebala sama potegnuti to pitanje, druga je stvar. Mitovski prvi put upisuje dijete u školu, odakle da zna kako sve mora potezati sama i unaprijed? Naročito ako su joj na upisu rekli da nema problema.

  5. #455
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nisu cure pljuvale po kuhinji, nego po sustavu, gdje očekuješ bar neku razinu protokola u posebnim situacijama.

  6. #456

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Bubilo, ovo dijete zbog opasnosti od AŠ ne može čekati hitnu! Odgovornost roditelja je bila reći to ranije i u školi.
    Ne upisuje se dijete u ambulantu školske medicine i neće liječnica biti odgovorna za njegovu sigurnost.

  7. #457
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Sigurna sam da je to napisala i prokomentirala već. Kao i ja - na papiru je bila rubrika "kronične bolesti, alergije...".
    Vidjeli, primili na znanje, "u rujnu ćemo".

  8. #458

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Nisu cure pljuvale po kuhinji, nego po sustavu, gdje očekuješ bar neku razinu protokola u posebnim situacijama.
    Od sustava očekuješ da organizira prehranu u školi za sve, produženi boravak jer roditelji rade, školu plivanja jer nemaju svi priliku naučiti plivati itd....

  9. #459
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    no@ iskomunicirala sam i s liječnicom školske medicine i na testiranju kad sam dostavila liječničku dokumentaciju s uputama za Epipen. Rečeno mi je da nema nikakvih problema. U 6mj kad su bili upisi sam još jednom napomenula i pitala kako ćemo dogovoriti.. rečeno mi je opet da nema nikakvih problema i sve ćemo dogovoriti početkom škole.
    Poslala u utorak mail u kojem sam zamolila sastanak i za koji mi je rabnatelj rekao da ga je pročitao ali nije mi odgovorio pa sam u petak zvala.
    Što sam trebala, zavezati nekoga za stolicu a 2 puta mi je rečeno da to nije nikakav problem da su već imali slične stvari da imaju učenika u školi čije lijekove, injekcije drže itd i da će kuhinja imati informaciju.
    Dakke, ostavljen mi je dojam da će se to riješiti bez ikakvih problema pa sam se prije početka samo htjela javiti da dogovorimo detalje. Ok, eto pogriješila sam.

  10. #460

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    pogrešan post
    Posljednje uređivanje od no@ : 03.09.2017. at 11:48

  11. #461
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    A valjda i protokol za posebne situacije?
    Kako su tete u vrticu i pionirskom gradu prihvatile injekciju, a u toj školi su joj rekli "neka ne jede u školi"?
    Kako Jelenin koji ne jede skoro ništa iz školske kuhinje, pa su prihvatili... zašto moraš ovisit o nečijoj dobroj volji?

  12. #462
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Bubilo, ovo dijete zbog opasnosti od AŠ ne može čekati hitnu! Odgovornost roditelja je bila reći to ranije i u školi.
    Ne upisuje se dijete u ambulantu školske medicine i neće liječnica biti odgovorna za njegovu sigurnost.
    Ti stvarno misliš da sam otišla na upise a da nisam nosila cijelu povijest bolesti, upute alergologa, objasnila i rekla o čemu se radi? U 4. mj i ponovno u 6. mj
    Posljednje uređivanje od mitovski : 03.09.2017. at 11:49

  13. #463

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    no@ iskomunicirala sam i s liječnicom školske medicine i na testiranju kad sam dostavila liječničku dokumentaciju s uputama za Epipen. Rečeno mi je da nema nikakvih problema. U 6mj kad su bili upisi sam još jednom napomenula i pitala kako ćemo dogovoriti.. rečeno mi je opet da nema nikakvih problema i sve ćemo dogovoriti početkom škole.
    Poslala u utorak mail u kojem sam zamolila sastanak i za koji mi je rabnatelj rekao da ga je pročitao ali nije mi odgovorio pa sam u petak zvala.
    Što sam trebala, zavezati nekoga za stolicu a 2 puta mi je rečeno da to nije nikakav problem da su već imali slične stvari da imaju učenika u školi čije lijekove, injekcije drže itd i da će kuhinja imati informaciju.
    Dakke, ostavljen mi je dojam da će se to riješiti bez ikakvih problema pa sam se prije početka samo htjela javiti da dogovorimo detalje. Ok, eto pogriješila sam.
    OK. Onda su oni jako iskusni i valjda neće biti problema.

  14. #464
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ne daj Bože da kažemo da je sustav zakazao, zakazali smo mi roditelji jer smo potezali za rukav samo 3 puta a ne 10 puta.

  15. #465
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mitovski mislim da nisi ništa pogriješila. Ako zbog ničeg drugog tad im popisi razreda nisu bili gotovi i nisu znali tko će maloj biti učiteljica. Sigurna sam da tad nisi mogla skoro ništa definirati. A znam i sama da sam u svim prilikama spomenula kroničnu bolest.

  16. #466

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ti stvarno misliš da sam otišla na upise a da nisam nosila cijelu povijest bolesti, upute alergologa, objasnila i rekla o čemu se radi? U 4. mj i ponovno u 6. mj
    Tako je zvučalo između redova
    I da istina primjena injekcije kod epi napada je puno kompleksnija....

    (mi smo imali RS još u 6. mjesecu i ako sutra dođe netko s pričom poput tvoje - nagrabusio je

  17. #467
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mitovski, iz ovog sto sam nabrzinu procitala zakljucujem da nece biti problema, vise mi se cini da je taj ravnatelj neupucen.
    Cudno mi je da se nije konzultirao sa strucnom sluzbom kad je komunicirao s tobom.
    Ako je, ispricavam se, nisam pazljivo citala.
    Ako su ti na upisu rekli da su vec imali takve situacije, onda se pouzdaj u to, sumnjam da bi sebe doveli u tako neozbiljnu situaciju da nisu.
    Vjerujem da cete se uspjesno sa svima dogovoriti, a meni bez ljesnjaka stvarno nije problem sloziti, potrebno je malo vise opreza, ali ne i silne kreativnosti.
    Jedino mi nije jasno i smatram to propustom: sto je s ponedjeljkom i utorkom do sastanka? Tko pokriva taj dan i pol sto se injekcije tice, tko je odgovoran?

  18. #468
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Pa u ponedjeljak je samo priredba i ravnatelj mi je rekao da poslije priredbe pričam s učiteljicom pa nek ona nešto smisli... pa se nadam da će smislit do utorka

  19. #469
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Aha, sorry, skuzila sam da je spominjan utorak kao dan D
    Po meni jest neozbiljno ovakve slucajeve ostavljati za sam pocetak skolske godine i nema opravdanja.
    Sretno, bit ce to sve u redu

  20. #470
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Pa i meni je bilo čudno... ali i u 4. i 6. mj mi je bilo rečeno da ćemo to sve dogovoriti pičetkom i stvarno sam imala dojam da im nije ništa neuobičajeno, pa me šokiralo. Nadam se da stvarno ravnatelj nije upućen, iako mi je to nevjerojatno.

  21. #471
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ko kaže da si zakazala mitovski, rekla si unapred i dala papire.

    i ja sam dala papire u školu na svoju ruku i rekla činjenice ( istina pedagoginja na upisu je rekla da sad nije vrijeme za to, ali ja sam rekla da se stavi u dosje i pročita), on je meni drugi alergičar na hranu kojeg upisujem u istu školu gdi su išli/ idu i moji stariji, ne da me znaju, nek me znaju i po prezimenu.
    i opet sam morala tak postupiti, ( s klinkom sam istina to stvarno rješila preko učiteljice, ali klinka je mala beba prema klincu, kaj se tiče alergija) uvijek sam preispitivala kaj i kako jede, i bilo je ok kaj se nje tiče.

    ono kaj sam prije koju stranu rekla o tjestu i šećeru, to su bila djeca vegetarijanci i muslimani, mada je mama muslimanka digla frku kad je skužila zakaj joj dete doma stalno traži tjesto s šečerom, tada su i u kuhinji promjenili i njen meni.
    Inače kad je kuharica čitala kaj da , a kaj ne, rekla je da može naručiti pureću šunkericu, na to sam rekla da me doručak u školi ne zanima, jer stvarno on nema izbora kaj bi tam jeo, osim ako nije od zdoma.


    sretno mitovski, i tebi i meni.

  22. #472

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam čekala tko će prosvijećen i educiran početi s visoka pametovati
    Sa mojom stručnom spremom se može raditi i u prosveti.
    MM radi u prosveti već 15 godina.
    Starije dete ide u OŠ.
    Mlađe dete kongenitalno ima samo jedan bubreg, i zbog toga, slično kao kod BB, preporuka je da se pojačano pazi na ozbiljne povrede, padove sa visine i slično. Jedva čekam komentare kad njega budem upisivala.
    Ja imam niz alergija već godinama, između ostalog i na lešnik.
    Još nisam došla do epipena ali ne znači da neću.
    Znam najosnovniju prvu pomoć, od zaustavljanja težih krvarenja do Heimlich-ovog zahvata kod gušenja, veštačko disanje i ručnu masažu srca, i još možda ponešto - sve samo teoretski, srećom.
    Zašto znam sve to?
    Ne zato što sam medicinske struke, jer nisam, niti zato što smo kao prosvetari bili obavezni da imamo takav kurs - jer nismo, nego zato što mislim da je vrlo korisno da kao odrasla osoba i roditelj steknem to znanje.
    Dakle, daću sebi pravo da komentarišem situaciju kao dovoljno prosvećena i educirana.
    A jednako mogu da stavim taj smajli kao i ti: na sve koji vole da prime prosvetnu platu, ali ne vole odgovornost koju rad sa određenom decom nosi.

    Meni je jako žao ako se moj komentar tumači kao napad na prosvetni sistem Hrvatske.
    Ali to je zaista u glavi onoga ko čita, ne u mojoj.

    Mitovski, ja bih ti savetovala da dalja komunikacija sa školom bude dokumentovana potpuno napismeno: poslati mejlove i sačuvati ih, zahtevati od škole pismeno obrazloženje, podneti možda još jednom detetove nalaze i tražiti nekakvu potvrdu da su ih primili. Ja ne znam kakvi su propisi kod vas, ali obično se roditelji ozbiljnije shvate tak kada komunikacija dobije pismenu formu, u suprotnom sve ostaje na rekla-kazala.

  23. #473
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Može malo nevezano pitanje, baš uz alergije.
    Zašto od mitovski ima epipen, a alergična je na lješnjake koji se recimo jednostavno izbjegnu. A neka djeca koja su alergična na mliječno, orašaste sve npr. ili nešto ozbiljnije nemaju preporuku za epipen?

    U grupi malca u vrtiću ima dijete alergično na kikiriki, ali samo im stoji upozorenje na zidu, nema isto injekcije.

    O čemu to ovisi?

  24. #474
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Može malo nevezano pitanje, baš uz alergije.
    Zašto od mitovski ima epipen, a alergična je na lješnjake koji se recimo jednostavno izbjegnu. A neka djeca koja su alergična na mliječno, orašaste sve npr. ili nešto ozbiljnije nemaju preporuku za epipen?

    U grupi malca u vrtiću ima dijete alergično na kikiriki, ali samo im stoji upozorenje na zidu, nema isto injekcije.

    O čemu to ovisi?
    Hm, sad ne znam o čemu ovisi u drugim slučajevima. Znam da je alergolog prepisao epipen zbog 2 reakcije koje je imala i vrlo visoke razine alergije koju su pokazali testovi. S obzirom da se radi o jednoj od boljih alergologa u Hr sa 25g iskustva valjda žena zna.
    Kako je ona nama rekla vrlo je vjerojatno za očekivati da bi svaka sljedeća reakcija mogla biti puno gora od ove 2 i dovesti do anafilaksije. J. je dobila epipen u dozi za odrasle.

  25. #475
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    I moji imaju alergije na orašasto, kikiriki, morske plodove, soju, mali jos sijaset drugih alergija i isto nam nije preporuka epinena, iskreno ne znam zašto, sve alergije su od četvrtog do šestog razreda, osim soje kod klinke, on je prvi razred ali ako pojede slučajno kaj s sojom ispusti dušu od povraćanja dobije petehije i još svašta nešto.

  26. #476
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

  27. #477
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Thx
    Baš si misilm, da je i jedna učiteljica iz mitovski škole trebala ići u mpo i davala si injekcije, ne bi epipen bio nikakav problem

  28. #478
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Vrci sorry neumjesan mi je ovaj komentar.
    Ne dao Bog nikome da mora uopce prolazit kroz MPO.

  29. #479
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ma napisala sam to samo u smislu da je većini igla i pen nešto stravično. Onaj tko je bio u MPO vidi da to nije frka i da za epipen ne bi trebao biti problem.
    Nisam mislila ništa loše, samo usporedba.

    Jer svi dobiju napad panike kad netko kaže injekcija i da bi ju nekome trebalo dati

  30. #480
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Pa bas zato pogledaj sto si napisala u zadnjem odlomku. Da vecinu ljudi uhvati panika pri pomisli da daju injekciju drugome a medju tim ljudima valjda mogu bit I ucitelji.

    I sama sam zazirala tijekom mpo a I uredno isla svako jutro u lab al sam se sama bola tijekom trudnoca zbog hwparina. Da nisam morala bome ne bi ni isprobavala ni na sebi ni na drugima.

    Znam da nisi lose mislila ali ispalo je malo onak..
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.09.2017. at 17:09

  31. #481
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Sretno svima danas!

  32. #482

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Meni uopce nije jasno odakle toliko kompliciranja zbog epipena. To nije klasicna injekcija, to je aplikator napravljen tako da ga moze primjeniti bilo tko. Na kraju krajeva, alergijska reakcija moze krenuti u sasvim neocekivanom trenutku, sto ce onda, pustiti dijete da se gusi? Ne vidim kakvog izbora oni tu imaju.

  33. #483
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Svim prvašićima želim predivan dan danas, puno uspjeha u školi!!Sretnoooo!

  34. #484
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Prvi dan škole, prvi dan škole, prvi dan škole!

  35. #485
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Sretno prvasicima. A roditeljima zelim da se sto prije naviknu na sustav.

  36. #486
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Evo me. Otpratila starijeg ujutro i sad se spremamo za popodne. Sretno .

  37. #487
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Sretno svima! Pogotovo onima koji se moraju odmah prvi dan za nešto izboriti
    Žene, kakav je običaj. Jel se dijele knjige prvi dan, treba li ponijeti torbu?

  38. #488
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Sretno prvašići !!

  39. #489
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sretno

    mi nećemo uzeti torbu, nego u platnenu vreču staviti u torbicu i po potrebi izvući , višenamjenska stvar

  40. #490
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Bila mala predstava, predstavljanje učiteljica i klinaca, malo bili u razredu, dobili knjige i najavljeni sastanak za srijedu. Veli učiteljica da joj se jave roditelji ako slučajno ima još kojeg alergičara, kao dobila papire samo za jednu o dijete, tj. Nas.
    Mitovski jesi li kaj dogovorila?

  41. #491
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo me. Sve sam dogovorila s učiteljicama. Rekla je učiteljica da je istina da one nisu obučene za davati injekcije ali da je i njoj lakše kad zna da ima takvog alergičara da ima injekciju i zna ju upotrijebiti nego da gleda da se nešto ne daj Bože dogodi a ona ne može pomoći. Dogovorila je jutros sve sa kuhinjom. Jako sam zadovoljna reakcijom učiteljica i njihovom susretljivošću.

  42. #492

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Super! Očito je ravnatelj bio kriva osoba za razgovor na tu temu...

  43. #493
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    super mitovski!!!

  44. #494
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Super da si riješila, a super i da ima učiteljica koje su spremne preuzeti odgovornost.

  45. #495
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Super! Sad bez grca mozete u skolu

  46. #496
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Jučer je bilo divno. Da smo imali popise onda bi bilo još bolje. Prvo smo imali kratku priredbu ispred škole, onda su učiteljice prozivala učenike i otpratile ih u razrede. Nakon 10 minuta i nas su pozvali. Dočekale su nas knjige u vrećici, drvene boje, poruka učiteljica s čokoladicom...ma sve super prvi dan. Puno organiziranje i ljepše nego prije 2 godine kad mi je stariji bio prvaš.

  47. #497
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    mitovski, super!
    Posljednje uređivanje od tocekica : 05.09.2017. at 09:31

  48. #498
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Super! Sad bez grca mozete u skolu
    Baš! Moram reći da sam bila u grču, nije mi bilo svejedno iako sam se nadala da će se sve riješiti.
    Učiteljica je predložila da joj J. ujutro predaje injekciju kako bi odmah uspostavile kontakt. J. to nije bilo lako (one koje me čitaju na drugim temama znaju zašto) jer joj treba vremena da se upusti u kontakt ali evo uspjela je jutros i to napraviti. Učiteljica ju je onda odvela sa sobom do ormarića da joj pokaže i objasni gdje će stajati.

  49. #499
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Bravo i za J. i za uciteljicu!
    I za tebe

  50. #500
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    jučer prošlo odlično! jedino je sinac bio malo tužan jer nisu ništa učili!
    zato je sav sretan otišao danas jer sigurno će nešto učiti!
    bila je kratka priredba, nakon toga predstavljanje ravnateljice i stručne službe i učiteljica
    nakon toga su klinci sa svojim učiteljicama otišli u razred

    popis je bio izvješen na školi još u petak pa smo vidjeli tko je još u razredu (koliko sam vidjela po popisu i
    razgovoru s drugim roditeljima, svi zahtjevi za učiteljice i klince u istom razredu su uvaženi) BRAVO za školu!
    ujedno smo se i ugodno iznenadili jer je bilo još poznatih lica, ali nismo skužili po imenima

    knjige će danas dobiti, jučer su dobili od učiteljica paketiće s par bonbončića i čokoloadicom
    mi smo dobili sok i kavu dok smo ih čekali, još jedan BRAVO za školu!

    motivski
    super za J.

Stranica 10 od 15 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •