Stranica 1 od 143 1231151101 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 7104

Tema: Vježbačice i trkačice 2017.

  1. #1
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno Vježbačice i trkačice 2017.

    U Novoj 2017 Vam zelim uspješno savladane programe i sto bolje rezultate na 5 km, 10 km, polumaratonima i za one koje u srcu teze tome maratonima.

    Nastavak je ovo teme: http://forum.roda.hr/threads/89422-Vjezbacice-2016-)

    prijevod nepoznatog jezika za početnice (čitaj :linkovi za vježbanje) nalazi se na ovoj temi http://forum.roda.hr/threads/78185-L...vje%C5%BEbanje
    (iako smo dobar dio njih prepisali u nastavku posta)

    Uvod za početnice. Nakon toga izgovora vise - nema!


    dakle evo malo pomoci u tekstu za pocetnike.

    prvo sve zene koje vjezbaju su majke, nemaju vremena, vole jesti, sve su bile di ste vi sad kad prvi put gledate ovu temu.
    no jednog dana su sve vise manje odlucile iz koje kakvih njima znanih razloga da je od danas dosta, godine idu a sve smo izgledale kao da smo nase mame ili mozda da postrojim par smajlica koji jos bolje docaravaju osjecaj: .
    a onda su odlucile malo , neke
    tu je nastao i smajlic . hvala puntici koja nam je i dala isti.

    a sad svi kazu da se ovdje prica klingonski i da niko nista u pocetku ne razumije. pa ajmo redom.

    imamo vise vjezbi.

    imamo Jillian Michaelis i njene programe:
    30DS sto vam znaci 30 Day Shred. vjezba se 30 dana. ima tri nivoa i svaki se vjezba 10 dana. od opreme potrebni su vam utezi, sami odredite koje kilaze
    BR ili ti ga Body Revolution. vjezba se 90 dana. od opreme potrebi su utezi i elasticna traka. vjezba se: ponedjeljak w1, utorak w2, srijeda cardio 1 ( puni mjesec dana traje), četvrtak w1, petak w2, subota cardio 1, nedjelja pauza. tako dva tjedna. onda zamjenip w1 i w2 sa w3 i w4 a ostaviš cardio 1, nakon mjesec dana ide cardio 2... itd.
    NMTZ je zapravo No more trouble zones radi na mišićima. traje 55 min sa istezanjem.
    BFBM Banish fat boost metabolism je vise za kondiciju, traje isto 55 min, pa je dobro kombinirati ga s NMTZ
    Yogillan, je zapravo njena neka vrsta yoge pravog naziva yoga meltdown, ima dva nivoa i svaki traje oko 35 min. nije klasicna yoga, oznijte se ali opet nije tako intenzivna kao njeni drugi programi.
    6w6p 6 Week Six-Pack, samo ime kaze za 6 tjedana bit cete ponosne vlasnice ovoga
    imaj jos vjezbi od nje, koje mozete i same naci na njenom siteu za kojeg vec imate link gore.

    pored Jillian postoji i zgodani Shaun T
    ponosni vlasnik programa Insanity, o kakvom programu je rijec valjda mu i ime kaze. vjezba se isto 60 dana.
    ako zelite skakutati s istim onda navalite na hip hop workout
    a sad ima i program koji se zove Focus T25, trajanje je 25 min, ali ima jednu malu kvaku, jedan dan vjezba se 50. program je podjeljen u alfa fazuibeta fazu

    za one koje vise vole plesne koreografije preporuca se Chalene bodybeach turbo jam

    Callinetics nema sskracenice, vjezba se 2-3 puta tjedno, oblikuje misice, cure koje ga vjezbaju kazu da je dobar za ubijanje celulita.

    A kad se ufurate i postanete kao zhang, sasa, kavofob i Inesica, tad cete znati sto je zwow, tko je Bob Harper, ko je Zuzka a ko tatiana......



    za
    trkacice ( autoriziran od vikki)


    Za one koji zele trčati, a do sad nisu, tad trebate prvo pripremiti od opreme:




    • od odjeće dry plus, ne pamuk, tajce bi trebale bi biti bas za trcanje, dry fit s posebnim materijalom na mjestima gdje se skuplja i isparava znoj (na straznjoj strani koljena i u dnu ledja) i da imaju dzepic na straznjoj strani, a i jedan naprijed
    • dobar grudnjak ili top
    • dobre tenisice. Tenisice bi trebale biti jedan broj veće od onog kojeg inače nosite, da ne nastradaju prsti, udaranjem u vrh tenisice.
    • zimi šuškavac i maramice za nos, neka glazna po želji u ušima.






    Ovdje imate program kako početi trcati, za kojeg su cure rekle da je OK.

    Položaj tijela koji trebate imati prilikom trčanja:




    • ruke blago savinute u laktovima, uz tijelo, ramena opuštena ali ne previše (da ne bole ključne kosti)
    • skratiti korak!!! i naći si neki ritam (tako i za disanje)






    Svaki drugi dan je zlatno pravilo da se zglobovi, mišići i tetive stignu oporaviti, pogotovo ako je asfalt/beton u pitanju. Bilo bi dobro općenito isplanirati 3 (eventualno 4, ne vise) trčanja tjedno, s danom ili dva pauze izmedju, tj. ne nužno pauze, nego nekog drugog treninga

    Tri najčešće greške kod novih trkača su prebrzo, previše i prečesto.
    prebrzo: ulazi se u anaerobnu zonu s vrlo visokim pulsom i to je ne samo iscrpljujuće i nezdravo za srce nego i prebrzo se odustane jer je trčanje kao teško (a uopće nije do trčanja nego do precijenjenosti svojih mogućnosti). dobro je trenirati u anaerobnoj zoni, bez anaerobne zone nema napretka, isto je i s maksimalnim pulsom, no s njim je preporučljivo biti samo u kratkim intervalima i to za one koji već jesu u dobroj formi.
    previše: ako se prerano počne dizati kilometraža, stradat će potkoljenica i koljena, možda ne odmah, ali s vremenom će se to osjetiti.
    prečesto: dolazi do zamora, pretreniranosti i ozljeda.

    ostalim greškama pročitajte ovdje.
    koliko kalorija gubite trčanjem možete vidjeti ovdje.
    uživajte u svakom napretku svog pace.
    Ako plainrate gubiti tezinu tu vam je tekst koji ce vam objasniti kako. nema dijeta samo cista matematika:
    http://body.ba/fitness/mrsanje/najbo...-za-mrsanje/75
    Posljednje uređivanje od spajalica : 09.03.2017. at 14:54

  2. #2
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Bravo za novi naslov

    Prijavljujem 40 minuta sobnog bica i laganog istezanja.

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Jupi je nova tema otvaram je nakon spajke.

    Trening veceras odlican ko nova se vratila:
    12 min zagrijavanje
    30 min na 5:05
    8 min rastrcavanje

    Ukupno 8.7km.Bilo je odlicno fino svjeze -1C.

    edit: I Sani uletila.Bravo !
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.01.2017. at 22:00

  4. #4
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Vidjela sam temu ali mi bilo bezveze na vjezbacicama prvi post napisat: danas nisam ništa vježbala .
    Nisam jer smo imali goste, a i glava me cijeli dan užasno boli. Na svaki pokret glave bi povraćala. Prvi mi je DC pa možda zato.
    Posljednje uređivanje od j-la : 04.01.2017. at 22:42

  5. #5
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    i ja sve gledam kad će nam novu temu otvorit...

    prijavljujem da me boli dupe već sad dok sjedim na stolici od popodnevnog učenja voženja bicke,što će li tek onda sutra biti,ajaja...
    puno sam napredovala od prvog pokušaja, danas sam uspjela i po 10-15sec bit s nogama u zraku,instruktor MM prezadovoljan!

    MB,nisam ga natjerala na gym,presretan je zaključio da je smršavio 2kg otkad je došao doma jer ne pije pivu kao na brodu pa odma misli da ne mora vježbat... to me sjetilo da bi 2kg koje sam dobila za blagdane bilo i više da smijem piti alkohol, blaženo dojenje koje me je zaustavilo na 1dcl vina dnevno...

    Flopi,mi ćemo u Tuheljske idući vikend a vi? nadam se da će se ovo najavljivano nevrijeme malo smirit jer ne mislim putovat po nekoj drami od vremena...jest da navodno čiste auto put ali svejedno....mogu otkazat do dan pred dolazak pa ćemo vidit...

    naručila i od ima par dana pijem protein konoplje u prahu,100% je prirodno pa sam se odlučila uz dojenje...
    na početku mi je ličilo na samljevene bučine sjemenke,samo je okusom ipak bljak,sinoć sam ga sa kefirom jedva popila,dizao mi se želudac...ne znam kako da ga konzumiram,ovo bi mislim išlo jedino u neke povrtne shakeove koje ne pijem.... ima li netko ideju ili je probao?

    summer,nadam se da će ti sestra doći,moja je tu od Božića,lijepo smo se podružili,jučer ujutro bili sa 5tero djece u luna parku,dvoje najmlađih spavali u kolicima,stariji klizali a nas četvero igrali biljar,nisam od srednje škole mislim....ja i MM pobijedili sestru i muža,bilo je kugli koje su letjele mimo stola,LOL...

    odoh na movie night...
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 04.01.2017. at 22:43

  6. #6
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    weeeeeeeeeeeee
    nova tema!
    na kojoj cu biti turbo aktivna tamo negdje od polovice godine

    budite mi i dalje tako vrijedne

  7. #7
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    skuli, nece doci sestra, upravo mi je javila i ona je skupila fibru
    kad sam rekla djeci, oboje se rasplakali, zazelili su se rodica

    odradila sam sad 30 min stronger explosion, plyometrics
    hrpa skokova na jednoj nozi, ali nisam se dala iako me danas zanemareni desni jajnik stalno podsjeca da je i on tu

    sutra me ceka ispunjen dan, zadnji dan u starom uredu, proslavit cemo krajem dana, a onda u kino i izlazak s forumasicama
    Posljednje uređivanje od summer : 04.01.2017. at 23:05

  8. #8
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    Napokon nova tema!
    Veceras trčanje 7km izmjene tempa.

    Bravo skulirana za bicikl, ide to tebi.

    Summer nekad se umorim samo citajuci tvoje vjezbe lol

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    summer i sretno u novom uredu!

    plima kad kažeš izmjene tempa-misliš na fartlek ili nešto treće?

  10. #10
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    kao i ja kad vidim vase kilometraze

  11. #11
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Jupiii nova tema!

    Nama danas zadnji dan na Rogli. Probala sam skijat! I svidja mi se Na kraju sam iznajmila skije i sama se krenula spustat, prvo niz neki mini brijeg, a onda niz neki za pocetnike. Nadam se jos kojem snijeznom danu na Kupresu... a kako sam ja tu skijala, md je setao okolo s malim i ergu... i dodje meni sinoc jedna zena, bas vam je super muz, cijeli dan s malim, vidim ja njega. Ja to njemi prenijela, a on presretan! Odma se poceo s njim presetavat po hotelu

    Lili i plima bravo na otrcanome! Summer i Sani na treningu.

    I posebno ZS na ucenju bicikle! Dobro ti ide! I md stalno planira pocet vjezbat - a nikako krenit. Novi plan je od ponedjeljka.

    I meni je prije Bozica bio brat s klincem - i bas smo se fino svi druzili

  12. #12
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    He, he, vidim da sus dolazi k sebi čim se raspisala. Očekujem uskoro skakutanje u sjevernom dijelu kuće.
    Ja propuštam pilates zbog drugih obaveza, al ću tj. završiti s curama na babinjaku u bazenu i sauni.
    Od idućeg tj. 2x/tj. pilates. Trčanje čeka da kod nas ode Snježna bajka. Za sad sam Snježna kraljica u ledenom dvorcu.

  13. #13
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Nova tema, jeeej! Jucer nista, samo puno hodanja. Bravo za sve vrijedne cure

    Summer uzivaj u izlasku!

    J-la nadam se da si bolje danas

  14. #14
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    jutro! ja jučer nisam stigla vježbati, ail nisam stala cijeli dan. i nisam zgriješila niti probala slatko ni zabranjeno na rođendanu od muža

  15. #15
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Jadro odlicno za ucenje skijanja, i skulirana za bicikl ili sto bi rekli u mom kraju biciklo

    Nera Snjezna kraljice zelim ti uzivanciju u sauni i predtojece treninge pilatesa.

    Mene zivo zanima hoce li u sub bit takva ledara kakvu predvidjaju jer mi imamo finih 18km a nasi maratonci cak 30km. I haaaj...

    Mini odlicna samokontrola !!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.01.2017. at 09:16

  16. #16
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Mini, bravo!!!

    Skuli, zacas ces nauciti voziti bic.
    Dolazis malo u nase krajeve, odlicno

    Jadro, bravo za skijanje!

    Summer, zao mi je zbog seke a najvise zbog tog sto su klinci tuzni. Najgore je kad njih moramo razocarati, a ne mozemo na neke stvari utjecati.
    Super za izlazak!

    J-la, nadam se da si bolje, da ne hvata i tebe neka viroza.

    Moj najmanji je virozan vec 7 dana. Tek je danas poceo iskasljavati.
    Stariji su ok, sutra putuju s tatom na skijanje

    Bravo za sve odvjezbano!

  17. #17
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Nera, bravo za skijanje!
    Summer bravo za ured
    Vibrice za bubane.
    Lilli kak se trci po poledici? Meni se moje ful sklizu i na mokrome.

    Zadovoljna sam sa MC,zahtjeva jedan ulozak po noci ali bolovi mi nisu toliko strasni i nemam onaj odvratan osjecaj kao da imam zivu ranu koji me obicno prva dva dana nije napustao, nisam nista protiv bolova uzela a to mi je inace must have. Jedino mi je izmjena malo nezgodna, cudno je to vidjeti tako na skupu I puno sam naucila o sebi i svom ciklusu u samo jednom danu. Radila sam yogu sa njom i nije mrdnulo.Konacan osjecaj slobode, definitivno.

  18. #18
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    navuci cete i mene na mc

    ja sve spakirala, tuga i prazno
    sad bih trebala jos raditi par sati ali nikako se koncentrirati u ovakvom uredu
    upravo sam i kolegi prepustila put u pariz, jedan dan usred tjedna, bas mi se ne da, a ne znam ni sto ce mi doktor reci na sljedecem pregledu

    bravo za odvjezbano, istrcano i nove vjestine!

  19. #19
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    summer vibram da bude sve ok na pregledu ~~~~ kad ti je?

    vani je hladno, ne virujen ni da cu u teretanu danas, radije cu doma pod dekicu i s knjigom provest popodne

  20. #20
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    thanks, mb
    nije pregled vec termin kod doktora, cekam da mi napokon da termin za operaciju
    kakve sam srece, opet ce odgodit i trazit ko zna sta, to odmah ispadne dva mjeseca vise
    ja bih se toga rijesila, trajat ce i oporavak, treba uskladit sa ciklusom, ma sto cuda

  21. #21
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    a joj, nadam se da ces se sto prije rijesit toga

  22. #22
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Summer i ja se pridružujem željama MB, mučno je kad te tako razvlače. Uživaj danas !

    Mene i danas glava boli, popustila je malo s voltarenom, ali opet nema naglih pokreta niti bilo kakvih mirisa. Nadam se da će popustit do večeras da bar nešto odvježbam.

    Iskrena da budem, čim vidim ovaj snijeg napolju, napusti me volja za bilo čime osim za ležanjem i dremuckanjem. Jedva čekam proljeće!

  23. #23
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Evo da se i ja upišem na novu temu
    Summer -vjerujem da je tužno tako prazno i hladno, sva sreća da je produžni vikend pa ćeš zaboraviti
    Trčanje jučer prošlo bez padova i ozljeda (sad je to imperativ), sutra na skijanje, jeeeee
    Jadro, baš mi je drago da ti se sviđa skijanje. nadam se da i Boxica uživa
    Pišem kad se vratim živa i zdrva

  24. #24
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    da li netko vježba isključivo doma? nekako me teretane ne privlače....

  25. #25
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    dosta cura ovde vjezba iskljucivo doma
    ja vjezbam ljeti, zimi mi je malo teze izvedivo doma.
    sta te zanima zapravo?

  26. #26
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj Minimalist prvotno napisa Vidi poruku
    da li netko vježba isključivo doma? nekako me teretane ne privlače....
    evo ja
    odradila dosad:
    jillian 30 day shred, 6w6p,
    chalene turbo jam, turbo fire, chalean extreme
    shaun t hip hop abs, focus t25 (dvaput betu i gamu )
    tony p90x3
    les mills combat
    black fire
    stronger by nicky holender (trenutno)

    to ovako iz glave
    bome, nije lose
    Posljednje uređivanje od summer : 05.01.2017. at 13:58

  27. #27
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    i od jillian jos yoga meltdown

  28. #28
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    svaka cast summer!

    ja sam se od ovih kucnih najvise zuzke drzala.

    ajde radila sam insanity, focus i oni max30 nesto (?) ali ne po rasporedu.

  29. #29
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Summer vidjeh nekidan tu novu zgradu. Impresivna je. Malo mi cudna onako sama al na suncu je. Meni iz perspektive podruma izgleda jako privlacno. Drzim fige da sve cim prije dodje i prodje, na operacije mislim.
    MC je genijalna stvar. Ja moram kupiti novi.

  30. #30
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj Minimalist prvotno napisa Vidi poruku
    da li netko vježba isključivo doma? nekako me teretane ne privlače....
    Ja, ja, ja !

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    evo ja
    odradila dosad:
    jillian 30 day shred, 6w6p,
    chalene turbo jam, turbo fire, chalean extreme
    shaun t hip hop abs, focus t25 (dvaput betu i gamu )
    tony p90x3
    les mills combat
    black fire
    stronger by nicky holender (trenutno)

    to ovako iz glave
    bome, nije lose
    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    i od jillian jos yoga meltdown
    Ma šta nije loše, moj naklon!!! Svaka čast!

    Do kraja odradila P90X3, i sad završavam focus (još jedna sedmica). Polovično odradila Body revolution JM, 30 day shred, P90 od Tonya, nekad davno probala Insanity, nije bio za mene - tad. Nekad prošvrljam po Pinterestu, a nekad, na prijedlog nešto od Zuske.

  31. #31
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Ja isto vjezbam doma!

    Summer, zvjerko! Neka sve prodje u najboljem redu

    Odradila sam cijeli p90x3 i focust25.
    Danas opet bic (40 min) 20 sklekova i 20 trbusnjaka.
    Ne znam sto da vjezbam...koji program da izaberem?
    Sve mi se cini da cu neki p90x.

  32. #32
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Mini,

    ja mislim da ti tu ima više cura koje vježbaju doma nego nas koje trčimo ili idemo na grupne treninge ili teretanu.

    summer vibram za dobar tajming operacije i nek si ustupila dan Pariza, ti kratki putevi su čisto mučenje a ne uživancija.

  33. #33
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja trcim i vjezbam kuci. Prošle godine sam u teretani a sada mi je u planu neki pilates ili yoga vani.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  34. #34
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    pozdrav drage moje s Klippitztorna!
    :naucilasamime:

  35. #35
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    aaaaa natipkala sam cijeli report i sve mi je nestalo!
    problemi s netom!
    javim se kad se vratimo, uglavnom UZIVAMO!!!

  36. #36
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    ajde super...ma zanimalo me statistički....i da li je dovoljno ili bi stvarno trebalo razmisliti o nekom treningu van kuće. Za sada ostajem pri ovom svom režimu prehrane i vježbanja. Makar postajem pacijent, fali mi treninga na dnevnoj bazi pa zastanem u hodniku i napravim 20 čučnjeva, odem složit veš u vešeraju (tamo su mi utezi) pa malo vježbam ruke.....

    da me netko snima skrivenom kamerom pa vidi da idem pišat, pa ispred zahoda radim čučnjeve , rekli bi da sam prolupala

  37. #37
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ooo, imale smo ovdje cucnjeva i marinaca u uredu i wc-u na poslu, u dobrom si drustvu

    cujes, je li dovoljno, ovisi o nama i nasoj posvecenosti i ciljevima
    ja sigurno ne izgledam kao after djevojka s reklame ijednog od tih programa
    najvise jer ne jedem kako bih trebala, ali tako bi bilo i sa teretanom
    ali sam smrsavila, ucvrstila se, uvrstila vjezbanje u svakodnevni ritam i mogu svasta sto prije nisam vise mogla
    a dnevno teretanu ne mogu uvrstiti u raspored
    tako da meni osobno itekako pase

  38. #38
    plima avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    288

    Početno

    Danas mi je trebalo nešto laganije pa sam radila pilates dedu vježbu 07 i odlična je!
    I ja vježbam doma, samo trčim vani.

  39. #39
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ista sam kao Summer, nisam ni blizu onih after ali sam jača, drugačijeg oblika.
    Nikad nisam bila mršavica, juče nađem slike iz 2009.godine,5 godina prije poroda, hodajući užas od brdo kila. Žalim sto tad nisam znala ono što sad znam.
    Kad bi regulisala ishranu, bilo bi bolje, ali nisam karakter .

  40. #40
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    I na niz .
    Zaboravila sam prijavit extreme circuit, glavobolje sam se riješila brufenom od 600 mg. Voltaren nije pomogao.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Pozdrav vježbačice., neznam kako da se predstavim al na ovoj temi sam nova... Imam jedno 15 kg viska( posuđujem ako netko treba) tj dajem za badava... Bas sam pratila i evo prvi dan sam se odlučila da cu započeti s 30 dnevnim izazovom od jilian michells... 1.level..Mogu reci da me bole noge, nisam sve mogla napraviti.. Al sto sam mogla sve jesam... Dobro sam se oznojila.. Sad krepajem...

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Ja sam prije vježbala kuci.. Kako kad mi se ukaze slobodnog vremena... I to mi je isli super.. Jedno vrijeme sam imala neki drugih stvari na pameti pa sam kao počela ici navečer na skupne treninge... A to mi je bilo tlaka... Kasno sam išla i još kasnije se vraćala... I potpuno prestala ., godina dana je sad već prošla i ništa od mene.. I kako sam već napisala danas sam počela prvi put nakon godinu dana... I nadam se da cu se uspjeti natezati svaki dan dok mi ne uđe u svakodnevnicu... Zasad kuci... Neplaniram u teretane i grupno jer to bude sve samo ne trening...

  43. #43
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Nivana, dobrodosla nam !!!!

    Cure moje volite i ljubite svoje bliznje, svoje prijatelje, ja sam prije par sati saznala da mi je bivsi kolega, dobar frend otisao na nebo posve neocekivano u 42.godini (i to od uboda komarca u nekoj egzoticnoj zemlji a po povratku u Zg).Jako sam tuzna zbog njega. Zivot stvarno treba zivit svaki dan punim plucima. On je uistinu uzivao u zivotu iako doduse prekratkome

    Boxice uzivaj a bubane ozdravite
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.01.2017. at 01:10

  44. #44
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Joj Lili, strasno
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 06.01.2017. at 09:03

  45. #45
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Lili, baš je bio mlad .

  46. #46
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Je shvatiš kako je život prolazan, a opet s druge strane takvo čudo, dar. Svi samo trebamo reći životu DA i uživati sad, tu i što više.

    j-la to je bio onaj naš 1.projekt koji je uveo našu profesiju u RH, nas 4 smo bili dream team, to je ono životno iskustvo i vrijeme koje pamtiš cijeli život, životna škola...

    Da sad ne oftopičarim i ne "rastužim" sve vas redom...
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.01.2017. at 09:56

  47. #47
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Lili na zalost takve stvari nas osvijeste kako je zivot samo jedan. jos zalosnije da se nakon nekog vremena vratimo u svakodnevnicu
    ponekad se uhvatim kako moram samu sebe podsjecat na stvari koje su bitne/nebitne.

    nivana dobro dosla!

    jucer sam cili dan odmarala a i danas bi mogla
    puse orkanska bura, vani je ledara, bez obzira na sunce. ne mislim cak ni do ducana otic. ima brasna i kvasca, kruha znaci imamo. mm je sinoc
    skuhao fazol, rucak imamo. mlika za kavu imam. znaci nista ne trebam

  48. #48

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Da vas pitam nesto: koja vjezba moze zamjeniti jumping jacks i one jumping jacks iz stava za sklekove? A da ne ukljucuje skakutanje?
    Naime, ja kao izgovor za nevjezbanje koristim cinjenicu da mi se zgrada trese kad krenem s Jillian.
    Drvene grede stvarno prenose vibracije kad slonica krene vjezbati, i to jos u ponoc.

  49. #49
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    zbilja ne znam, bit tih vjezbi je u kardio, a sve kardio vjezbe su skakutave
    ne mozes ranije vjezbat?

  50. #50
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    Jao Lili, zao mi je.....

    Mi smo u zadnjih par godina pokopali dosta mladih....

    prijateljica u 33.tumor na mozgu.
    Druga kolegice iz skole u 34.mozdani. treca u 33.sarkom.
    muzev rodjak u 33.tumor na mozgu. Muzeva sestricna 12god prometna.

    Ove starije necu ni spominjati. Zato zaista uzivajte u svakom danu. Mi smo sa mladjom kceri prozivjeli ogromnu neizvjesnost i strah u trajanju od skoro 2god tako da smo sad zaista koncentrirani na gustanje u zivotu. Racuni se nekako plate, probleme na poslu rijesis ali ovo drugo bitno je prioritet.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •