Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 54

Tema: Traperice visokog struka za debelu (khm) stražnjicu, gdje uopće potražiti???

  1. #1
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno Traperice visokog struka za debelu (khm) stražnjicu, gdje uopće potražiti???

    Upomoć.

    Naslov govori sve, dupe je veliko, struk je "utoplio" šlaufićima, na rubu sam između veličine 44 i 46, ovisno o modelu. Visina cca 170 cm, jača bedra.

    Gdje naći traperice i uopće hlače za ovakvu građu tijela???

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    To je moja veličina. I redovno se oblačim na dva mjesta - plac (Kvatrić ili Volovčica - ne štandovi nego dućani uz tržnicu) i trgovina Visteks u Ivanićgradskoj.

    Ove koje sad imam na isto takvoj zadnjici su malo deblje crne keperice, marke Sunbird, vel. 36" - cijena 130-150 kn. Traperice sam uzela na Kvatriću (mali dućančić s tekstilom na uglu, najbliži tramvajskoj pruzi i placu), stonewashed, ista veličina, uske nogavice. Tamo nude i kraćenje nogavica, mislim da to naplate dodatnih 20 kn.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    mamasch - prije nego potegneš na istočni dio grada, dooobro pregledaj trešnjevački plac, znala sam ja i tamo naći dobrih hlača, ali već dugo ne radim u tom kvartu pa mi nije usput.

  4. #4
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    To je moja veličina. I redovno se oblačim na dva mjesta - plac (Kvatrić ili Volovčica - ne štandovi nego dućani uz tržnicu) i trgovina Visteks u Ivanićgradskoj.

    Ove koje sad imam na isto takvoj zadnjici su malo deblje crne keperice, marke Sunbird, vel. 36" - cijena 130-150 kn. Traperice sam uzela na Kvatriću (mali dućančić s tekstilom na uglu, najbliži tramvajskoj pruzi i placu), stonewashed, ista veličina, uske nogavice. Tamo nude i kraćenje nogavica, mislim da to naplate dodatnih 20 kn.
    Kvartić mi je u principu OK lokacija, produžim ujutro dvije stanice prije posla.
    Škicnut ću.

    Gdje naći Levisice, osim u Europa 92 ducanima?

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    u c&a imaju stvarno veliki izbor traperica, za sve oblike, duzine, sirine ...
    svih velicina, ne samo za mrsave 20-godisnjakinje

    zadnji put kad su imali popust 20% na sve kupila sam dvoje

    jednom sam naletjela na dobre trapke u Takku, isto neka akcija samo za traperice


    ja ovdje pricam o niskim cijenama, meni prihvatljivima
    ove skupe marke vjerojatno imaju sto trazis, samo ja nisam provjeravala

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Kvartić mi je u principu OK lokacija, produžim ujutro dvije stanice prije posla.
    Škicnut ću.

    Gdje naći Levisice, osim u Europa 92 ducanima?
    Na Kvatricu imas i Amadeus - u istom bloku zgrada, ali s druge strane (gleda prema Nami, ulaz prema starom placu).

    Za Levisice ne znam, mm ih je godinama kupovao u Varteks-ovom diskontu u N.Zagrebu, ali mislim da su to zatvorili. Meni baš ne pašu njihovi krojevi, pa ne znam. ali ako ti ovo pomaže - malo zaviri: http://www.idemvan.hr/mjesto/levi-03...al-store/3545/

  7. #7
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    u c&a imaju stvarno veliki izbor traperica, za sve oblike, duzine, sirine ...
    svih velicina, ne samo za mrsave 20-godisnjakinje

    zadnji put kad su imali popust 20% na sve kupila sam dvoje

    jednom sam naletjela na dobre trapke u Takku, isto neka akcija samo za traperice


    ja ovdje pricam o niskim cijenama, meni prihvatljivima
    ove skupe marke vjerojatno imaju sto trazis, samo ja nisam provjeravala
    Čula sam za C&A traperice, ženske su zadovoljne, ako ne nađem ništa u centru grada morat ću potegnuti do kakvog šoping centra u C&A...

  8. #8
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Na Kvatricu imas i Amadeus - u istom bloku zgrada, ali s druge strane (gleda prema Nami, ulaz prema starom placu).

    Za Levisice ne znam, mm ih je godinama kupovao u Varteks-ovom diskontu u N.Zagrebu, ali mislim da su to zatvorili. Meni baš ne pašu njihovi krojevi, pa ne znam. ali ako ti ovo pomaže - malo zaviri: http://www.idemvan.hr/mjesto/levi-03...al-store/3545/
    Skroz sam zaboravila na Amadeus... otkako ih baš nema u centru grada totalno sam ih izbrisala iz sjećanja kao mogući izvor traperica.

    Dakle, sutra ujutro pravac Kvatrić!

  9. #9
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    ja sam odusevljena hm+ size trapericama. Ima ih raznih krojeva i stvarno odgovaraju mojim slaufovima.

    Bila u nedjelju u Westu i ima ih na snizenju po 100 i 150 kn. Inace ih narucujem sa hmovog weba i kostaju oko 300 kn.

  10. #10
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja u zadnje vrijeme kupujem Tom Tailor traperice, imaju modele s visokim strukom

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam odusevljena hm+ size trapericama. Ima ih raznih krojeva i stvarno odgovaraju mojim slaufovima.

    Bila u nedjelju u Westu i ima ih na snizenju po 100 i 150 kn. Inace ih narucujem sa hmovog weba i kostaju oko 300 kn.
    Koliko su im realni brojevi? Gledala sam ih na webu, u nasem HM-u ih nema.

  12. #12
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Zna biti i u Peek&Cloppenburg, imaju onaj nekakav brend "udobnih" hlača. Ni njihova kućna marka Montego nije loša, sve je dubokog kroja, s elastinom, a brojevi jako komotni (znam jer je to jedini 40 u kojeg ne samo da mogu ući, nego mi je i mrvu širok, inače sam 42).

  13. #13
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja vidjela neki dan na fejsu od Lucije L. Plus size model,jel. Kaze da nosi vel 44 ali ja sam ju vidjela uzivo i rekla bih da je 46, uglavnom pohvalila se savrsenim trapkama iz c&a za 149kn pa ako si u gradi slicna njoj, probaj tam.Ja planiram isto tam pogledati jer si tesko nalazim trapke zbog skembe

  14. #14
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Pod 46 mislim u sirini guze

  15. #15
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    I ja sam čula da C&A hvale, moja mama je tamo znala kupiti ok velike robe. Ja ne trebam takav broj, ali imam problem s debljim nogama i čim dobijem koju kilu u rekordnom roku poderem sve hlače na unutarnjoj strani bedara. Otkad kupujem sve u second handu, ne sekiram se više što sam hlače platila 300 kn, a one za mjesec dana poderane.

  16. #16
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko su im realni brojevi? Gledala sam ih na webu, u nasem HM-u ih nema.
    nisu kao C&A brojevi ( oni mi se cine bas jako realni, njihov nosim 46 ponekad cak 44 a HM kupujem gotovo uvijek 48) .
    Mozda je za prvi put najbolje da probas ak ikako mozes do West Gatea jer jedino tamo imaju plus size odjel.

  17. #17
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Bila jučer u Amadeusu na Kvatriću, imaju nešto velikih brojeva, i dobri su im modeli, cijene od 279 - 309 kn.
    Našla super tamnoplave keperice...

    Onaj dućančić bliže placu je OK, ali nema moje veličine... imaju velik izbor svega i svačega, skroz OK.

    Uđoh jutros u HM na Cvjetnom, imaju svakakvih hlača, pa i traperica, većina je na sniženju, no nisam stigla isprobavati.

    Mislim da ću kupit keperice u Amadeusu a u HM otići po neke štofane hlače. Ne znam samo ima li na Cvjetnom većih brojeva ili bih za to morala otići do HM-a u nekom od šoping centara?

  18. #18
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ma ne treba niti meni taj broj, ali mi se cini da imaju velik izbor modela. Nosim njihov 40/42, ali sam glupavo gradena. Odostraga bi se reklo da imam oblik pjescanog sata a naprijed imam visak koze na trbuhu pa vecinom zavrsim u jeggins hlacama jer ono kaj pase odostraga, ne pase naprijed

  19. #19
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Jako dobrih hlača za žene koje trebaju veće brojeve ima u dućanu Ulla Popken u Avenue Mallu. Imaju i traperice, no njih nisam kupovala pa ne znam kakve su, ali ima i svakakvih drugih hlača, i štofanih i casual itd.

    Recimo nedavno sam si kupila odlične crne hlače običnog ravnog kroja. Cijene su prilično visoke, ali te jednostavne, obične hlače (recimo platnene chinos po ljetu) koštaju oko 350 kuna, a kad su sniženja onda i skuplje hlače od oko 500 kuna padnu na 350. No, generalno je jako skupo za moj pojam.

  20. #20
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    mamasch, h&m svoj plus size ima samo u West Gate dućanu, ali oni i inače imaju hlače do veličine 44 ili 46 (kako koji model), pa ti možda i te 'obične' budu dobre.

  21. #21
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Obavezno treba probati.
    I svi modeli su im skinny nogavica.
    Poput tajica.
    Ženama s jakim nogama to nikako ne stoji.
    Ja sam u Kiku našla odlične traperice za nekih 80 kn.
    Mekane, s elastinom, normalna visina struka i taman dužina.
    Imaju raznih dužina. Poput M&S nekad.
    Meni su odlične i svi me pitaju odakle su jer da mi super stoje.
    Jedino kaj ja nemam ni bokove, ni "kantu" veliku pa ne znam kako bi drugima stajalo.

  22. #22
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Prvi dio mog posta se odnosi na HM+ size traperice.

  23. #23
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Evo u ulla Popken je baš to dobro, nije da su te hlače samo veliki broj, nego su i dobro krojene za podeblje žene.

    Tako je nekad davno bilo i u H&M-u, imali su marku po imenu B&B (big and beautiful) - i tu je bilo za kupiti hlača koje su stvarno odlično stajale (a mislim da su brojevi išli već od 42)

    Meni su njihove hlače sad bezveze, jer su sve skinny kroja kao što Tanči kaže - ali mislim da to mladi vole, bez obzira na broj.

    (baš sam pogledala facebook od ove plus size manekenke, i te traperice iz C&A koje ona toliko hvali su isto skinny model. Ja baš sad na sebi imam jedne odlične C&A traperice, koje nisu skinny nego vrećaste, jako su udobne)

  24. #24
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    pa neznam kak ste dosle do toga da hm ima samo skinny kad sam bas neki dan kupila traperice normalnih nogavica tamo.

  25. #25
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    na plus size odjelu?

  26. #26
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    da!

  27. #27
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    kik ima vece brojeve
    ja tamo kupila vec par puta nakon sto mi se zatvorio moj omiljeni m&s

  28. #28
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    da!


    a ne znam, ja tamo uvijek vidim samo skinny traperice, jedino su imali još i onaj boyfriend kroj, ali te su bile jako poderane.

    ali jasno moguće da ima, ne idem ja baš često po dućanima

  29. #29
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Obavezno treba probati.
    I svi modeli su im skinny nogavica.
    Poput tajica.
    Ženama s jakim nogama to nikako ne stoji.
    Ja sam u Kiku našla odlične traperice za nekih 80 kn.
    Mekane, s elastinom, normalna visina struka i taman dužina.
    Imaju raznih dužina. Poput M&S nekad.
    Meni su odlične i svi me pitaju odakle su jer da mi super stoje.
    Jedino kaj ja nemam ni bokove, ni "kantu" veliku pa ne znam kako bi drugima stajalo.
    Isprobala u KIK-u sve što se isprobati dalo, sve je sa preniskim strukom ili ne sjedi dobro na guzici...

    Barem meni.

    Kod KIK-ovih hlača meni je problem relativno slaba kvaliteta pa mi se radi jačih bedara često događa da mi se hlače počnu rašivati na šavovima na unutarnjoj strani bedara...
    Pogotovo ako se radi o laganijim, ljetnim hlačama.

    I onda mi uzalud niska početna cijena kada prebrzo ostanem bez hlača...

  30. #30
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    A u second hand shopovima koji su mi pri ruci nema mojih veličina...
    Barem ne trenutno.

  31. #31
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    A u second hand shopovima koji su mi pri ruci nema mojih veličina...
    Barem ne trenutno.
    e da, par traperica sam kupila u second handu i odlicne su mi a za malo love

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    draga, odi svakako u C&A, imaju super stvari.

    ja sam 38/40, ali često kupim nešto na njihovom odjelu s velikim brojevima jer imam dosta prčastu guzu i njihovi krojevi su mi super.

    a i majice si tam ubodem jer je tamo 38/40 broj puno komotniji od stvari na tzv običnim odjelima.

    i mamu sam otpeljala tam (nosi 48) i isto se oduševila.

    najveći dućan je u CC1 West, a i CC1 East je isto dosta velik.

  33. #33
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj umiljata prvotno napisa Vidi poruku
    draga, odi svakako u C&A, imaju super stvari.

    ja sam 38/40, ali često kupim nešto na njihovom odjelu s velikim brojevima jer imam dosta prčastu guzu i njihovi krojevi su mi super.

    a i majice si tam ubodem jer je tamo 38/40 broj puno komotniji od stvari na tzv običnim odjelima.

    i mamu sam otpeljala tam (nosi 48) i isto se oduševila.

    najveći dućan je u CC1 West, a i CC1 East je isto dosta velik.
    Ak ti imas prcastu guzu kakva je onda moja...

    Sacekat cu da stane snijeziti pa pravac CC1 West...

  34. #34
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Totalno sam zaboravila na Amadeusov outlet u Utrinama.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Ak ti imas prcastu guzu kakva je onda moja...
    isto prčasta

  36. #36
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Meni osobno su C&A traperice grozne, nikako mi ne stoje (ovo o cemu Tanci prica). No mozda ima novih modela, stajaznam - tamo vise ni ne ulazim.
    Iz istog razloga ne volim - od jeftinijih - niti OVS.

    Po tom pitanju su mi pouzdani Marks & Spencer (i zbog bootcut kroja, i zbog razlicitih duzina pa ne moram kratiti) i Dorothy Perkins.

  37. #37
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Bila sinoć u Amadeusovom outletu u Kamenarki, nije bilo žive duše, obišla dućan uzduž i poprijeko, ima super stvari.
    Na dobar dio robe je sniženje 40 ili 50 %, ima pun kufer robe za djecu i jako puno modela muških i ženskih traperica.

    Kupila super tamnoplave traperice sa elastinom, 250 kn, prezadovoljna sam.

    Skupit ću opet malo para pa otići po kakvu košuljicu i još jedne traperice ili keperice.

  38. #38
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Meni osobno su C&A traperice grozne, nikako mi ne stoje (ovo o cemu Tanci prica). No mozda ima novih modela, stajaznam - tamo vise ni ne ulazim.
    Iz istog razloga ne volim - od jeftinijih - niti OVS.

    Po tom pitanju su mi pouzdani Marks & Spencer (i zbog bootcut kroja, i zbog razlicitih duzina pa ne moram kratiti) i Dorothy Perkins.
    Slažem se za C&A. Nemam nikakvih predrasuda, naprotiv, ali jednostavno nisam si nikad u C&A uspjela naći hlače. Našla sam nedavno (na crni petak) lijepu točkastu košulju za pristojne pare, gledala i hlače ali figa - nije bilo ničega za mene.

  39. #39
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sinoć u Amadeusovom outletu u Kamenarki, nije bilo žive duše, obišla dućan uzduž i poprijeko, ima super stvari.
    Na dobar dio robe je sniženje 40 ili 50 %, ima pun kufer robe za djecu i jako puno modela muških i ženskih traperica.

    Kupila super tamnoplave traperice sa elastinom, 250 kn, prezadovoljna sam.

    Skupit ću opet malo para pa otići po kakvu košuljicu i još jedne traperice ili keperice.
    Drago mi je da si našla! Nemam pojma gdje je Kamenarka, ali pamtim...

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    novi zagreb

  41. #41
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Prođeš Utrine tj. Jakuševac i nastaviš dalje prema jugu grada.

  42. #42
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Saznah danas da i Mana ima dobrih trapki za 'konkretniju' gradju tijela. Gdje ima Mana ducana osim u Nami na Tresnjevci?

  43. #43
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Saznah danas da i Mana ima dobrih trapki za 'konkretniju' gradju tijela. Gdje ima Mana ducana osim u Nami na Tresnjevci?
    Za zapadni dio znam da ima u Gajnicama,West Gateu,King Krosu

  44. #44
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ima i u pothodniku Glavnog kolodvora, Mana i NKD jedan pored drugoga, s tim da je NKD sto puta bolji dućan.

  45. #45
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ima i spansko, precko šoping centar, ma ima i u gradu samo treba pogledati njihov web

  46. #46
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Tek u ovakvim situacijama vidim koliki je hendikep život u centru, toliko mi dućana fali...

  47. #47
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja baš mrzim kupovati odjeću. Sve mi je predugačko uvijek i nogavice i rukavi i stvarno me nervira kad mi netko kaže da će mi to netko za 100-200 kn prepraviti. Želim kupiti pravu veličinu. Nisam miss, al nisam ni Škegro

    Za traperice sam našla relativno bezbolnu varijantu, ako mi se poslože zvijezde. Ne podnosim niski struk, a nikako mi ne stoje uske hlače.

    Zvijezde se slažu ako zbog nečega moram proći pored Palmanove, onda uletim u Palmanova outlet village u GAP i kupim za 30tak eura svoju veličinu i mirna sam koju godinu.

    Ali za majice i košulje mi je još uvijek noćna mora duljina rukava.

  48. #48
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Sve mi je predugačko uvijek i nogavice i rukavi i stvarno me nervira kad mi netko kaže da će mi to netko za 100-200 kn prepraviti. Želim kupiti pravu veličinu. Nisam miss, al nisam ni Škegro
    traperice mi krate u lokalnom snajderaju za 25 kn
    dobijem i racun

  49. #49
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja sam veći dio života imala suprotan problem - sve hlače stadardnih dužina su mi prekratke i tu nema pomoći. A nisam sad ne znam kako specijalno visoka, 178 cm, pa ima i puno viših žena od mene. S trapericama nema problema, ali ja ne nosim traperice na posao, zapravo ih vrlo rijetko nosim.
    Spasila me moda 7/8 dužine i odnedavno tall modeli u nekim trgovinama. Kad sam uspjela u Adidasu ugrabiti običnu pamučnu trenerku produženog donjeg dijela mojoj sreći nije bilo kraja.

  50. #50
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ma mi smo malo tržište pa se teško nađe prava veličina. Prije sam više putovala pa bih održavala ormar tako da bih u velikim zemljama kupila pokoji komad, puno povoljnije nego kod nas i još krojeno kako treba, a ne da mi je koljeno 10 cm ispod koljena jer sam niska. Malo robe ja imam, nešto me ulovila u zadnje vrijeme kriza pa bih i ja malo češće mijenjala.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •