Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: Traperice visokog struka za debelu (khm) stražnjicu, gdje uopće potražiti???

  1. #51
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Traperice normalnog struka zna imati Promod. Jedan je u Garden Mallu.

  2. #52
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja baš mrzim kupovati odjeću. Sve mi je predugačko uvijek i nogavice i rukavi i stvarno me nervira kad mi netko kaže da će mi to netko za 100-200 kn prepraviti. Želim kupiti pravu veličinu. Nisam miss, al nisam ni Škegro
    Priča mog zivota, što se tiče hlača.

  3. #53
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    moj problem je velika stražnjica i uzak struk (čak i sad kad imam pravi špek na trbuhu) tako da mi je teško naši traperice koje mi u struku nisu preširoke. to što sam niska i moram ih potkratiti ne muči me previše.

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    moj problem je velika stražnjica i uzak struk (čak i sad kad imam pravi špek na trbuhu) tako da mi je teško naši traperice koje mi u struku nisu preširoke. to što sam niska i moram ih potkratiti ne muči me previše.
    Ovo je često i moj problem. Rješenje je remen, ali ne kod svih krojeva, jer mu bude onako "nacigano" u struku ako mi je taman na bokovima. Sama si napravim ušitke na struku i svejedno nosim remen da se to manje vidi. Već sam se izvježbala jer i sinovima obično to radim. Viš viš, moram kupiti novi set igala za jeans jer obične se prečesto slome kod zahvata na trapericama.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •