Stranica 19 od 19 PrviPrvi ... 9171819
Pokazuje rezultate 901 do 902 od 902

Tema: Što čitate 3.

Datum pristupanja
    Oct 2004

Početno

Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo smo već komentirali. Točno tak je i meni bilo, ali knjiga mi se baš jako svidjela. Čula sam da je Privid još bolji. Možda je tanja_b čitala pa se javi.
    Pisala sam već o Prividu 1938., mislim da sam ga ja i preporučivala. Izvrsna knjiga. Drugačija od "Ovuda smo nekada hodali", iako zahvaća neke slične teme (i slično razdoblje). Kompozicija vrhunska, čita se kao najnapetiji krimić, iako nije krimić.
    Ako nekog zanima, napisala sam svojedobno i recenziju te knjige.

ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006

Početno

Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Pisala sam već o Prividu 1938., mislim da sam ga ja i preporučivala. Izvrsna knjiga. Drugačija od "Ovuda smo nekada hodali", iako zahvaća neke slične teme (i slično razdoblje). Kompozicija vrhunska, čita se kao najnapetiji krimić, iako nije krimić.
    Ako nekog zanima, napisala sam svojedobno i recenziju te knjige.
    O, super! Privid 1938. mi je najbolja knjiga koju sam čitala u možda protekle 2 godine, sve u njoj me oduševilo, a ima toliko slojeva i sigurno ću joj se vratiti - pred kraj sam jurila kroz stranice jer nisam mogla dočekati što će biti i imam dojam da me vukla kao što te u SF-ovima crvotočine vuku prema naprijed, a krajolik šiba sa strane i ne možeš si pomoći - vjerojatno ću pročitati drugi put da malo detaljnije uživam u "krajoliku" tj. drugim stvarima osim što će biti.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 12.10.2017. at 09:59

Stranica 19 od 19 PrviPrvi ... 9171819

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •