Stranica 59 od 80 PrviPrvi ... 949575859606169 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,901 do 2,950 od 3965

Tema: Što čitate 3.

  1. #2901
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja čitam Zeleni šator od Ljudmile Ulicke, stoji mi u polici već dugo, ali kako je debela i teška, a ja inače knjige volim nosit sa sobom u torbi pa čitat kad se ukaže prilika, nisam je počinjala. Kad je krenuo rad od doma, rekla sam: sad je čas!
    Trebalo mi je malo da se ufuram, još i od Šurika imam problem s Ulickom što ima tako puno likova, stalno netko novi ulazi.
    Ali je stvarno izvrsna, i dirljiva, i informativna, i duhovita.

  2. #2902
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja čitam vijesti

  3. #2903
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Na eng?

  4. #2904
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja čitam vijesti
    Ja se puno bolje osjećam otkad ih izbjegavam.
    I dalje čitam knjige Kate Atkinson, sad sam na 3. romanu o Jacksonu Brodieju.

  5. #2905
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se puno bolje osjećam otkad ih izbjegavam.
    I dalje čitam knjige Kate Atkinson, sad sam na 3. romanu o Jacksonu Brodieju.
    Baš ti zavidim.... Ja to ne mogu, ja sam u timu za ovakve situacije.

  6. #2906
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja čitam vijesti
    Ovako i ja... čitam, očekujem izvješća kriznog stožera, osluškujem, drhtim kad osjetim da sve oko mene podrhtava... teško mi se koncentrirati na čitanje.

    Ipak, uspjela sam...
    Pročitala sam (premda s prekidima) Rastanke, prekrasnu knjigu koju je, u svom prepoznatljivom stilu, napisala meni jako draga Mani Gotovac.

  7. #2907
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Pročitala Patriu. Što reći, što već niste rekle... Na kraju sam zahvalna Coroni što sam bila doma dovoljno dugo da se praktički ne moram odvajati od knjige
    Velika preporuka i od mene.

  8. #2908
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Pročitala sam (premda s prekidima) Rastanke, prekrasnu knjigu koju je, u svom prepoznatljivom stilu, napisala meni jako draga Mani Gotovac.
    E da, ne znam jesam li prijavila Rastanke, i ja sam nedavno pročitala tu knjigu. Jako sam slaba na Mani, a ova mi je, uz Fališ mi, njezina najbolja.

  9. #2909
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    E da, ne znam jesam li prijavila Rastanke, i ja sam nedavno pročitala tu knjigu. Jako sam slaba na Mani, a ova mi je, uz Fališ mi, njezina najbolja.

    Slažem se...

  10. #2910
    chesil avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    286

    Početno

    Nadam se da se svi drzite...

    Evo malo o karanteni u Italiji iz pera ovdje hvaljene Francesce Melandri:

    https://www.theguardian.com/world/20...ut-your-future

  11. #2911
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Bilo je jucer na jutarnjem, prevedeno, hvala na imenu autorice .

  12. #2912
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Pa ona je autorica ovdje hvaljene knjige Eva spava

  13. #2913
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    odličan je tekst!

    nasmijala me na dijelu "dogovarat ćete sastanke sa prijateljima u redu ispred trgovine", baš sam jučer stajala u redu ispred dućana pored zgrade jedne kolegice, i pomislila da se moramo dogovorit da idemo skupa po kruh jedan dan

  14. #2914
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ja sam se najviše prepoznala u onom you'll eat again

  15. #2915
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se najviše prepoznala u onom you'll eat again

    I ja

  16. #2916
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ono je bilo pismo iz budućnosti, a ovo je iz prošlosti, pravi biser:
    https://m.facebook.com/photo.php?fbi...2263&source=48


  17. #2917
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Hvala, Nanoibeba, promakla mi je. U ovim vremenima mi dobro dodje svp to pracenje knjiga, imam ih dosta spremnih za citanje po preporukama s ovog topica.

    Jedna od nji je bio i triler Uspavanka od Leile Slimani, bas sam uzivala. Super mi je bilo sociolosko portretiranje likova, podsjetilo me na Parazita. Bas pravi citacalacki gust za mene.

  18. #2918
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    ina, tebi će se Eva spava sigurno svidjeti, ako zbog ničega onda zbog njemačkog ne želim više spojlati, samo.... uzmi je što prije

  19. #2919
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam taman završila Evu. Tko je rekao da nije plakao? Bome ja jesam

  20. #2920
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    ina, tebi će se Eva spava sigurno svidjeti, ako zbog ničega onda zbog njemačkog ne želim više spojlati, samo.... uzmi je što prije
    Hvala!!! Nadam se da je ima na Kindlu u nekoj kombo jezika koje mogu citati. Zgog njem. malo odslusala sad Weltsystemcrash. Sto reci...korisno za terminologiju . Sad krecem na Patriu i bas se veselim!

  21. #2921

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Zatvorilo mi knjižnice pa nemam baš novih knjiga na lageru
    Dospjela sam, od novijih naslova, pročitati dvije knjige koje vrijedi spomenuti:

    Silvio Mirošničenko: Kuda idu divlje svinje - subverzivna poetika Ive Štivičića i Ivana Hetricha
    Vrlo interesantna tematika, dokumentarna knjiga, ali, na žalost, vrlo šlampavo napisano, s gomilom tipfelera, jezičnih grešaka i ponavljanja sadržaja. Šteta, jer je sadržajno zaista zanimljiva, dobila sam volju i da ponovo pogledam, ako ne cijelu seriju, onda barem neke dijelove.

    Amos Oz: Fima
    Ozov stil je vrhunski, on ne može napisati lošu knjigu, ali naslovni lik mi je toliko išao na živce da sam knjigu jedva privela kraju. Negdje sam našla bilješku da je Fima "Oblomov 20. stoljeća". Točno tako, jer mi je i Oblomov svojedobno užasno išao na živce inače, kako sam već dosta Ozovih knjiga pročitala, tako je i u ovu upleo samog sebe na razne profinjene načine - od ideja o rješavanju arapsko-izraelskog sukoba, do glavnog lika koji je rano ostao bez majke.


    U nedostatku novih naslova, čitam ponovo neke stare. Ponovno čitam Jaumea Cabrea, Ispovijedam, i divim se ponovo toj knjizi, stvarno je genijalna.

  22. #2922
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Naletjela na PDF bazu knjiga za čitanje u doba Corone https://drive.google.com/drive/folde...DbjrhA4MNkSTG4

  23. #2923
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Naletjela na PDF bazu knjiga za čitanje u doba Corone https://drive.google.com/drive/folde...DbjrhA4MNkSTG4
    ovo je super

  24. #2924
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Naletjela na PDF bazu knjiga za čitanje u doba Corone https://drive.google.com/drive/folde...DbjrhA4MNkSTG4

    Zašto ja ovo ne mogu otvoriti?

  25. #2925
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nemrem ni ja.

    Čitam Vlak za Lisabon, tek sam počela i za sada mi se sviđa

  26. #2926
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto ja ovo ne mogu otvoriti?
    Ni ja, a jučer sam još mogla (???)

  27. #2927

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    I ja sam mogla a vise ne mogu. Al ne žalim, nije bilo novijih naslova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #2928
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Nemrem ni ja.

    Čitam Vlak za Lisabon, tek sam počela i za sada mi se sviđa
    Noćni vlak za Lisabon... joooj to imam negdje doma, moram pronaći, kupila davno i nisam (još) pročitala...

  29. #2929
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam posudila id frendice, jer sam ostala bez knjiga

  30. #2930
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja sam se za karantenu pripremila
    najprije Patrija, a sad Svete igre od Vikrama Chondre (ali sam se bome nateglila iz knjižnice, Svete igre skupa imaju oko 1000 stranica)
    Svete igre su stvarno za preporuku, iako treba vremena da se popamte imena i razni pojmovi, no nazivaju ih epohalnim djelom suvremene indijske književnosti iako je zapravo samo krimić. No osvojio je brojne nagrade i proglašen knjigom desetljeća u Indiji.

  31. #2931
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Nisam stigla čitati jer sam radila i vikend. Kad je krenula zabrana kretanja, pomislila sam: Savršeno! Napokon ću stići čitati. Lastane, jesam li normalna?

  32. #2932
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam stigla čitati jer sam radila i vikend. Kad je krenula zabrana kretanja, pomislila sam: Savršeno! Napokon ću stići čitati. Lastane, jesam li normalna?
    Mi smo ovako komentirali prije nego su krenula ograničenja: Da nam je barem karantena cca 2 tjedna, pa da se naspavamo...

    Ali ispalo je drugačije - mm i ja na poslu, a djeca na računalima doma. Teško mi je čitati popodne, jer kad dođem s posla oči su mi umorne i ne vidim čitati s papira, a čitač mi je krepao negdje oko Božića. Moram investirati u novi.

  33. #2933
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Ne čitam po cijele dane. Kad bi stigla?
    Ali kako ne radim po cijele dane na svježem zraku, navečer nisam umorna ko nekad pa uspijem ne zaspati uz knjigu.
    Trenutno: MARGARET ATWOOD: ALIACE GRACE
    Taman sam vidovito odabrala zatvorenicu dok smo u karanteni. Ne bi ju stigla pročitati jer mi istekao dupli rok posudbe, al dobila sam dodatnih 30 dana.

  34. #2934
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Družba Pere Kvržice. Zašto ne?
    Stvarno je dosta malo više od pola sata sjedeći na suncu u dvorištu.
    Da krenem dalje sa dječjim knjigama, imam ih gomile. Imam i cijelog M. Lovraka, svaku sam u djetinjstvu pročitala nekoliko puta.

  35. #2935

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Meni je muž za rockas kupio e reader i, iako mrzim čitati sa ekrana, moram reći da ima svojih benefita.
    Trenutno imam desetak Patricia Macdonald na njemu, a tri sam pročitala, jako volim njene zaplete, iako su, kad više knjiga njenih pročitaš, svi nakraju slični.
    Ali lijepo razvija sve i užitak mi je.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  36. #2936
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ja se ježim od pomisli na čitanje s monitora. Za mene je knjiga, knjiga, papir, tiskana slova, "uši" na posuđenim knjigama.... al možda se predomislim u ovoj izolaciji.
    Jel netko slučajno naišao na link za knjige znanstvene fantastike i fantasy. To su moje domene.
    Posljednje uređivanje od VeraM : 05.04.2020. at 10:41

  37. #2937
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    E citaci i "monitori" nisu usporedivi.

  38. #2938
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se ježim od pomisli na čitanje s monitora. Za mene je knjiga, knjiga, papir, tiskana slova, "uši" na posuđenim knjigama.... al možda se predomislim u ovoj izolaciji.
    Jel netko slučajno naišao na link za knjige znanstvene fantastike i fantasy. To su moje domene.
    Na hrvatskom ili engleskom?

    Ali što će ti link ako voliš samo papir... ?

    Brw i ja više volim drvene knjige tj papir, ali nakon pedesete vid mi više nije kao prije, a na čitaču mogu podesiti veličinu slova ...

  39. #2939
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Charles Bukowski Nema više heroja
    ah, dosada ...
    - 40 % kenjanje po drugim piscima
    - 30 % plošno opisivanje američkog white trasha
    - 20 % kontemplacije o životu
    - 10 % seks

  40. #2940
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Charles Bukowski Nema više heroja
    ah, dosada ...
    - 40 % kenjanje po drugim piscima
    - 30 % plošno opisivanje američkog white trasha
    - 20 % kontemplacije o životu
    - 10 % seks
    U ovom indijskom krimiću koji čitam, a autor je inače profesor kreativnog pisanja na jednom američkom sveučilištu (Berekeleyu), ovako je kroz usta jednog lika opisao pisce, umrla sam od smijeha
    "Pisci su jadno osjetljivi na hvalu. Radio sam s političarima, gangsterima, svetim ljudima, i reći ću vam, nitko se od njih ne može natjecati s piscem što se tiče goleme napuhanosti ega i mišolike nesigurnosti duše".

    i da, u postu gore gdje spominjem tu knjigu imam tipfeler u prezimenu pisca, zove se Vikram Chandra

  41. #2941
    chesil avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    286

    Početno

    Edmund de Waal - Zec jantarnih ociju
    Zanimljiva knjiga u kojoj Edmund, inace keramicar po zanimanju, krece u proslost kako bi otkrio povijest japanskih figurica koje je dobio u naslijedje. Samim time istrazuje povijest svoje obitelji, bogatih Zidova prezimena Ephrussi. Od zitnica Odesse do bankarskog carstva u Becu i Parizu do raspada svega u 2.svjetskom ratu.
    Prvi dio, do pocetka 20.stoljeca mi je malo isao na zivce, ali to je do mene i socijalista koji ocito cuci u meni.

    Neil Young - San jednog hipija

    Autobiografija. Ajme, lik je ociti pain in the ass. Preskociti.

  42. #2942

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Zbog okolnosti i zatvorenih knjižnica, okušala sam se ovih dana u čitanju e-knjige, preko aplikacije KGZ-a (Zaki book). Skinula sam posuđenu knjigu na sinov tablet pa sam tako čitala. Nisam baš sretna s čitanjem s ekrana nije to isto kao i držanje knjige fizički u ruci, i listanje naprijed-natrag. Još su me i oči pekle nakon duljeg čitanja (kod čitanja papirnate knjige nikad s tim nemam problema). A možda mi samo treba vremena za prilagodbu.
    Uglavnom, pročitala sam u e-izdanju roman Lise Wingate: Dok još nismo bile vaše - roman koji otkriva mračnu stranu američkih "domova za nezbrinutu djecu", u stvari mjesta gdje se trgovalo djecom otetom iz njihovih bioloških (mahom siromašnih) obitelji. Likovi su izmišljeni, ali podloga romana je stvarna.
    Roman je zanimljiv i lako se i brzo čita, ali je predvidiv do krajnosti. Na pola romana sam već slutila rasplet (i točno sam ga naslutila).

    Druga knjiga koju trenutno čitam je papirnata, roman mlađeg hrvatskog autora Andrije Škare Dva prsta iznad gležnja.
    Moram primijetiti, izuzetno je hrabro od autora da mu prvi roman (jer dosad je objavljivao zbirke priča) bude o odrastanju djevojčice u djevojku i mladu ženu. I prilično je uvjerljiv u prikazima djevojačkog odrastanja, unutarnjih previranja, snalaženja u raznim osobnim i obiteljskim okolnostima. Roman ipak pati od nekih početničkih boljki - sam početni motiv (tetovaža) mi je jaako nevjerljiv, na više mjesta koristi istu usporedbu, motiv glazbe je često isforsiran (stvara se dojam da je priča tu zbog glazbe, a ne obrnuto), dijalozi su mu slaba točka (trebao bi učiti od Tanje Mravak, ta žena je majstor dijaloga!). Ali to nisu veliki minusi. Zapravo mi je roman ugodno iznenađenje, iako, nisam još došla do kraja.
    Posljednje uređivanje od tanja_b : 05.04.2020. at 23:24

  43. #2943
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Tanjab, nece.. tablet je tablet. I nije ugodno citati.
    Zaki book nazalost nema opcije za e citace pa ga ignoriram.

  44. #2944
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Zbog okolnosti i zatvorenih knjižnica, okušala sam se ovih dana u čitanju e-knjige, preko aplikacije KGZ-a (Zaki book). Skinula sam posuđenu knjigu na sinov tablet pa sam tako čitala. Nisam baš sretna s čitanjem s ekrana nije to isto kao i držanje knjige fizički u ruci, i listanje naprijed-natrag. Još su me i oči pekle nakon duljeg čitanja (kod čitanja papirnate knjige nikad s tim nemam problema). A možda mi samo treba vremena za prilagodbu.
    Uglavnom, pročitala sam u e-izdanju roman Lise Wingate: Dok još nismo bile vaše - roman koji otkriva mračnu stranu američkih "domova za nezbrinutu djecu", u stvari mjesta gdje se trgovalo djecom otetom iz njihovih bioloških (mahom siromašnih) obitelji. Likovi su izmišljeni, ali podloga romana je stvarna.
    Roman je zanimljiv i lako se i brzo čita, ali je predvidiv do krajnosti. Na pola romana sam već slutila rasplet (i točno sam ga naslutila).

    Druga knjiga koju trenutno čitam je papirnata, roman mlađeg hrvatskog autora Andrije Škare Dva prsta iznad gležnja.
    Moram primijetiti, izuzetno je hrabro od autora da mu prvi roman (jer dosad je objavljivao zbirke priča) bude o odrastanju djevojčice u djevojku i mladu ženu. I prilično je uvjerljiv u prikazima djevojačkog odrastanja, unutarnjih previranja, snalaženja u raznim osobnim i obiteljskim okolnostima. Roman ipak pati od nekih početničkih boljki - sam početni motiv (tetovaža) mi je jaako nevjerljiv, na više mjesta koristi istu usporedbu, motiv glazbe je često isforsiran (stvara se dojam da je priča tu zbog glazbe, a ne obrnuto), dijalozi su mu slaba točka (trebao bi učiti od Tanje Mravak, ta žena je majstor dijaloga!). Ali to nisu veliki minusi. Zapravo mi je roman ugodno iznenađenje, iako, nisam još došla do kraja.
    Ovo sa ZAKI-jem je jedan od razloga zbog kojeg ja još nisam nabavila novu napravu za čitanje... Idealno bi bilo da mogu imati i e-čitač i tablet, a nemam tih para... Još se nisam odlučila, pa sve češće posežem za audio formatima, ali i to mi nije baš idealno rješenje... Dodatno, potrgala sam si naočale neki dan (užas). MM ih je uspio osposobiti, ali moram biti jaaaako oprezna, jer bez njih sam bespomoćna, ne za čitanje nego za posao i vožnju...

    Btw. Knjigu Lise Wingate imala sam prošle godine u audio formatu i slažem se s mišljenjem. S druge strane, imala sam dojam da ideja autorice nije literarno dostignuće, nego težnja da se ljudima kaže istina.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 06.04.2020. at 09:30

  45. #2945
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citam Patriu, ajme koji gust . Koliko sam god bila lose prosla s knjigama za ljetni go, u karanteni me sluzi knjizna sreca.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.04.2020. at 00:15

  46. #2946
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Citam Patriu, ajme koji gust . Koliko sam god bila lose prosla s knjigama za ljetni go, u karanteni me sluzi knjizna sreca.
    Ili dobar odabir.

  47. #2947
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Citam Patriu, ajme koji gust . Koliko sam god bila lose prosla s knjigama za ljetni go, u karanteni me sluzi knjizna sreca.
    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Ili dobar odabir.
    ...ili dobre preporuke

  48. #2948
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Ili dobar odabir.
    Ma, ja sam birala i ove za ljeto, sve je ista transa nabavke. Hvala na preporuci za Factfulness, to slusam dok kuham / vjezbam i dobro je !
    Posljednje uređivanje od ina33 : 08.04.2020. at 20:55

  49. #2949
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    U ovom indijskom krimiću koji čitam, a autor je inače profesor kreativnog pisanja na jednom američkom sveučilištu (Berekeleyu), ovako je kroz usta jednog lika opisao pisce, umrla sam od smijeha
    "Pisci su jadno osjetljivi na hvalu. Radio sam s političarima, gangsterima, svetim ljudima, i reći ću vam, nitko se od njih ne može natjecati s piscem što se tiče goleme napuhanosti ega i mišolike nesigurnosti duše".
    Iz nekog razloga mi odmah Jergovic pade na pamet

  50. #2950
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    A sad fakat me nemojte draziti nego mi posaljite tu Patriu u online izdanju kao i 6.tom Knausgaardove "Moja borba"


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •