Stranica 23 od 23 PrviPrvi ... 13212223
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,103 od 1103

Tema: prekomjerna težina

Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje za sve koje su skidale puno kilograma (više od 15-ak): kako ste se motivirale u doba stagnacije? Što vas je tada najviše poticalo?
    Cinjenica da sam ih skinula XY i da zelim jos toliko i vise. Uvijek postoji neka stagnacija, bitno je samo prepoznati stagnira li tijelo ili zapravo jedes vise i/ili zanemarujes kretanje.

(Izgubila sam ih, ukupno, oko 50 u roku od 3-4 godine. Sad dovodim u red zaostatke druge trudnoce i posljedice zbrkane predmenopauze.)

KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013

Početno

Kod mene je doslo do stagnacije tocno u vrijeme kada sam se vratila fizickoj aktivnosti.trajalo je mjesec dana.kada znas da radis ispravno nema zivciranja.to je samo adaptacija na izgubljeno.buduci da nikada nisam gladna, nisam niti frustrirana pa sve pustam da ide svojim tokom.gubitak je bio dovoljno velik prije zavlacenja da znam da izgledam dobro.sada nosim 38/40.uvijek imam prostora gdje mogu ici na strozu verziju jer si sada svasta dopustam

Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016

Početno

Zapravo je kod mene i nužno da mršavljenje ide polako jer dojim, no ponekad mi se čini kao da sam cijelu vječnost na istoj kilaži. A zapravo sam u 8 mjeseci od poroda skinula 13 kilograma. Hvala vam na vašim primjerima.
    Kae, tvojih 50 kg zvuči jako puno. Pretpostavljam da si išla malo gore pa malo dolje s kilažom pa se tako tih 50 nakupilo. Koja je tvoja metoda?

Stranica 23 od 23 PrviPrvi ... 13212223

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •