Stranica 23 od 57 PrviPrvi ... 13212223242533 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 2816

Tema: prekomjerna težina

  1. #1101
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje za sve koje su skidale puno kilograma (više od 15-ak): kako ste se motivirale u doba stagnacije? Što vas je tada najviše poticalo?
    Cinjenica da sam ih skinula XY i da zelim jos toliko i vise. Uvijek postoji neka stagnacija, bitno je samo prepoznati stagnira li tijelo ili zapravo jedes vise i/ili zanemarujes kretanje.

    (Izgubila sam ih, ukupno, oko 50 u roku od 3-4 godine. Sad dovodim u red zaostatke druge trudnoce i posljedice zbrkane predmenopauze.)

  2. #1102
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Kod mene je doslo do stagnacije tocno u vrijeme kada sam se vratila fizickoj aktivnosti.trajalo je mjesec dana.kada znas da radis ispravno nema zivciranja.to je samo adaptacija na izgubljeno.buduci da nikada nisam gladna, nisam niti frustrirana pa sve pustam da ide svojim tokom.gubitak je bio dovoljno velik prije zavlacenja da znam da izgledam dobro.sada nosim 38/40.uvijek imam prostora gdje mogu ici na strozu verziju jer si sada svasta dopustam

  3. #1103
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Zapravo je kod mene i nužno da mršavljenje ide polako jer dojim, no ponekad mi se čini kao da sam cijelu vječnost na istoj kilaži. A zapravo sam u 8 mjeseci od poroda skinula 13 kilograma. Hvala vam na vašim primjerima.
    Kae, tvojih 50 kg zvuči jako puno. Pretpostavljam da si išla malo gore pa malo dolje s kilažom pa se tako tih 50 nakupilo. Koja je tvoja metoda?

  4. #1104
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Da malo podignem temu
    Kad ste polazile na dug put zvan mršavljenje, jeste li imale neku zacrtanu težinu? Zacrtani indeks tjelesne mase?
    Ja sam započela s indeksom 33.6, dakle, iz pretilosti, sad sam na 25.6, a maštam o 22.5 ili 21.5., tu negdje.
    Ili u kilogramima: započela s 97, sad sam na 74, a voljela bih između 65 i 62.
    Prije deset godina imala sam cca 64, 65 i to je bilo super.
    Bumo vidli!

  5. #1105
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Moja zadana tezina je bila da dodem u normalan BMI.
    To jos nisam postigla, trebam jos koju kilu dolje.
    Ali zapravo.moj slijedeci cilj je smanjiti postotak masnoce , a ne obazirati se na tezinu.
    Plus, poraditi na nekim detaljima tijelesne fome i nekim djelovima tijela da budu sa vise misica, a manje masnoce.

  6. #1106
    sandy01 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Evo jedne zanimljive preporuke, koja bi mogla poboljšati rezultate bilo koje dijete ili čak ako niste na dijeti.
    Povremeni post (intermittent fasting eng.)
    Dakle sve se svodi na to, da svu hranu koju konzumirate u danu jedete unutar prozora od bar 12 sati (ja sam najbolje rezultate imala kada je bilo unutar 9 sati).
    Ne jedete ništa posebno ili drugačije od inače, unosite jednako kalorija kao i inače, ali obroke uže rasporedite.

    Meni je osobno to izgledalo ovako:
    oko 7 doruckovala
    oko 12 bi jela ono što bi inače večerala
    oko 16 ručala

    Svo drugo vrijeme prije 7 i poslije 16, striktno samo voda. Ni kava ni čaj.

    Malo je zapravo zeznuto rasporediti si to, pogotovo ako imaš klince, zahtjevniji posao itd. Ali nije nemoguće.
    Prva dva dana, su koma odma da znate, za drugi obrok ste presiti da bi jeli, a navečer ste gladni i ludi, ali treći dan se već naviknete.

    Probala sad mjesec dana prije ljetovanja, i bome ošle 2 kilice. A isto sam jela količniski.


    Svakako malo googlajte o tome, ja to ne mogu ni približno dobro objasniti, ali tijelo ima prirodni ciklus rada, gdje ste aktivni i kada niste. Kao što i mi spavamo tako se i probavni sustav mora odmoriti, a svaki put kad unesemo neku hranu, enzimi se reaktiviraju, pa možda lošije spavamo ako smo kasno jeli itd. Poanta je da tijelo ulazi u ketozu gdje koristi ketone kada duže ne jedemo (drugačiji izvor energije, inače koristimo glukozu), koji se uzimaju direktno iz masti u tijelu, dok se za to vrijeme vrši održavanje probavnog sustava itd (navodno pomaže i šećerašima, tj bolje se regulira šećer u krvi itd, look it up). Ima znanosti i istraživanja iza toga

    I naravno ne budite blesavi, smijete "varati" jedanput tjedno kad ste s društvom. Svakako ništa vas ne košta probati mjesec dana tko je zainteresiran.

  7. #1107
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Svaki stil hranjenja ili dijeta koja ukljucuje manji unos kalorija na kraju dovodi do gubitka kilograma.
    Pa sad sto kome bolje odgovara.

  8. #1108
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    If ja koristim 4mj. S njime sam zapocela i prekinula ga ketogenom prehranom. Sada mi dolazi prirodno a ponekada i prijede u puni post od 24h. Ne ulazi se u ketozu sa rezimom 16/8 ili slicno. Pogotovo ako prekidas post sa uh. U ketozu se najbrze ulazi sa if uz jela koja ne sadrze uh ili sadrze do 20g. A najbrze se ulazi sa cjelodnevnim postom. If je u globalu super iako ja mislim da bih ga tesko provodila uz prehranu bogatu secerima i uh.

  9. #1109
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    If nije za svakoga.

    Meni je nepojmljivo ne jesti od 16h popodne do sutradan. Ma nepojmljivo mi je ne jesti 5-6h a kamoli više.

    A nekome to paše. Tko voli, nek izvoli.

    Mislim da je najbolje izabrati neki režim prehrane koji čovjek može dugoročno održavati a ne samo kratko razdoblje pa kad s tim prestane ajmeee..eto kilica nazad.

  10. #1110
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Sirius ti da nemaš normalan BMI? Pa kako ???
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.08.2018. at 10:17

  11. #1111
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sirius ti da nemaš normalan BMI? Pa kako ???
    Teske kosti.



    Imam puno misicne mase, iznad prosjeka za spol i dob.
    Ali svejedno imam jos nesto vise postotaka masnoce nego bi trebala .

  12. #1112
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Pa da. Nije. Puno ga se teze za drzati ako je inace prehrana bogata uh i secerima. Radi tih oscilacija u seceru. A opet tjera na razmisljanje o prehrambrenim navikama. Imas malo vremena za jesti, vise razmisljas o tome kaj ces pojesti. Ne vidim razloga zakaj bi ti drzala ista od toga to je vise za one koji imaju smrdani metabolizam ili probleme sa secerom. Meni je moj tip prehrane odrziv sve dok uzivam u njemu i dok daje rezultate. Na pocetku jest teze a kasnije jednostavno go with a flow

  13. #1113
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    I da, vezano za bmi. Fale mi jos dvije kg da udem u normalni. Cca 2god mi je trebalo da sa 33 dodem na 29 a 4mj da dodem do 25.2, misicne mase mi ne fali

  14. #1114
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    If nije za svakoga.

    Meni je nepojmljivo ne jesti od 16h popodne do sutradan. Ma nepojmljivo mi je ne jesti 5-6h a kamoli više.

    A nekome to paše. Tko voli, nek izvoli.

    Mislim da je najbolje izabrati neki režim prehrane koji čovjek može dugoročno održavati a ne samo kratko razdoblje pa kad s tim prestane ajmeee..eto kilica nazad.
    Što je "If", ustvari da li je if ili lf
    Ja ne jedem od 6 navečer do 9 ujutro. Osim izuzetno. Već dvije godine. I paše mi jako. Želudac me više ne boli, ta bol je i bila razlogom promjene načina i količine hrane.
    BMI normalan

  15. #1115
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    If = intermittent fasting oliti privremeni post, ti se toga i sama držiš .

  16. #1116
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Hvala!

  17. #1117
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Kad sam vidjela da se piše o postu, mislila sam da je u pitanju nešto radikalno, ali zapravo i ja tako uglavnom radim. Zapravo je to preskakanje večere, znam puno ljudi kojima to odgovara.

  18. #1118
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Meni IF funkcionira jer i tako ne mogu jesti rano ujutro, pa krenem s hranom uglavnom oko 10 a završim oko 6 popodne.

    Nekad i ranije ako imam trening oko 5 ili 6, pa naprosto preskočim taj zadnji obrok.

    Lako se čovjek navikne, meni ta glad navečer i tako nije bila prava, već više iz navike i želje da se nešto utrpa

  19. #1119
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Kako napredujete?
    Ja sam došla sa svojih 97 do 69 kg i stvarno ću se na posao vratiti s puno više samopouzdanja. Nakon poroda sam imala 89 tako da sam za vrijeme porodiljnoga do sada skinula 20 kg.
    Osjećaj u tijelu je neusporediv.

  20. #1120
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ja sam sa svojih 66kg na 160 cm upravo istrcala prvi polumaraton u vrlo pristojnom vremenu.
    Cilj mi je skinuti jos koju kilu da dobijem na brzini.

  21. #1121
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Odlično! Ti očito imaš više mišićne mase. Ja sam visoka 170 cm i sa ovih 69 kg imam osjećaj da još ima kilograma za skidanje. Međutim, dojim pa pretpostavljam da će se nakon toga i prsa smanjiti. Možda i na to mlijeko koje je u prsima ode koji gram, znam da ga nema puno već da nastaje za vrijeme dojenja, ali osjećam da i na početku podoja ima mlijeka koje je spremno.
    Baš bih mogla na dojenju pitati o grudima nakon dojenja....
    Što se, Sirius, tvoga maratona tiče, ja nisam u tim vodama, ali se trudim da svaki dan napravim 10 000 koraka.

  22. #1122
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Moja najniza odrasla tezina je 59 kg koju sam imala sa 19 godina uz vidljive trbusnjake.

  23. #1123
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Moja najniza koju pamtim je 79kg na 168 cm (visina je ostala ista) sa 16/17 godina. To tijelo je stalo u Levisice 29 i izgledalo je stvarno dobro.

    Inace, kod mene ne ide nista, nikamo. Jela, ne jela, vjezbala, ne vjezbala (ok, ne vjezbam dovoljno, ali ovaj cas ne moze bolje sve da se na glavu psotavim), kile ide gore sa svakim zajebanim ciklusom kojem ne mogu nista. Koraci takodjer nis' s tim nemaju, tih 10,000 mi nikad nisu problem.

  24. #1124
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Bojim se da bi kod tebe u pitanju mogla biti ona treca stavka od carobnog trojca: prehrana, vjezbanje i odmor.
    Uz stres i razinu kortizola koja ga prati.

  25. #1125
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ja sam se baš udebljala zadnjih možda godinu dvije. I ljuta sam. Pogotovo na ono jedenje hrane što djetetu ostane na tanjuru.
    Krenula sam dvaput tjedno na rekreaciju i paše mi, ali i to preskočim svako toliko, nešto zbog jake prehlade ili se ne uspijem s mužem izorganizirati.
    Trenutno sam na 162cm i 63 kg, to mi je puno previše. Najmanje sam imala 48 kg u odrasloj dobi, ali to nije dobro izgledalo. Dobro je 52 do 55 kg, podnošljivo do 58 kg, a sve ostalo je previše.

  26. #1126
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Nemoj jesti iz tuđih tanjura.

  27. #1127
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Prebaci na svoj pa onda pojedi!

  28. #1128
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Prebaci na svoj pa onda pojedi!

  29. #1129
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Prebaci na svoj pa onda pojedi!

  30. #1130

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    meni je 7 kg koje su mi fakat smetale otišlo u bolnici, 5 dana klistira i tekuće hrane .

  31. #1131
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Bojim se da bi kod tebe u pitanju mogla biti ona treca stavka od carobnog trojca: prehrana, vjezbanje i odmor.
    Uz stres i razinu kortizola koja ga prati.
    Ma znam i tu mi je najteze popraviti. Balansiram negdje izmedju dva i tri, oduzimam i zbrajam. Jedem jos uvijek ok... barem nesto.

  32. #1132
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Trenutno sam na 162cm i 63 kg, to mi je puno previše. Najmanje sam imala 48 kg u odrasloj dobi, ali to nije dobro izgledalo.
    ja sam imala 48 kg na 169 cm i to je bilo stvarno koma, grozno sam izgledala
    najbolje se osjećam sa 65, 66 kg i nikako manje od toga

  33. #1133
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    n.grace 48kg ili 58kg?

  34. #1134
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    63-64 na 168 cm izgleda najbolje kod mene

  35. #1135
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    n.grace 48kg ili 58kg?
    48
    ne pitaj
    izgledala sam jezivo, hodajući kostur

  36. #1136
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Sinoć sam (poslije večere u 18h) bila na rekreaciji sat vremena, popila sam poslije toga čaj, doduše s medom i limunom, ali sam se barem uspjela doma suzdržati "samo kockice čokolade" i sl. Ju-hu!
    Ovakva "dramatična" mjera, ako uspijem održati, mislim da može zaustaviti debljanje, a ne dovesti do mršavljenja, ali bolje išta nego ništa
    Posljednje uređivanje od Jelena : 23.10.2018. at 11:49

  37. #1137
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Kako napredujete?
    Ja sam došla sa svojih 97 do 69 kg i stvarno ću se na posao vratiti s puno više samopouzdanja. Nakon poroda sam imala 89 tako da sam za vrijeme porodiljnoga do sada skinula 20 kg.
    Osjećaj u tijelu je neusporediv.
    Čestitam!!!!

  38. #1138
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Hvala ti, Mojca! Vrijedilo je truda.

  39. #1139

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam sa svojih 66kg na 160 cm upravo istrcala prvi polumaraton u vrlo pristojnom vremenu.
    Čestitam, sirius!

  40. #1140
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Kako se držite u ove blagdanske dane? Ja sam u zadnjih par dana došla sa 66 na 67 kg i odmah me lagano frka uhvatila.
    Ne želim nazad... Toliko se krasno osjećam u vitkom izdanju.
    Imate li i vi strah od ponovog debljanja?

  41. #1141
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ne vazem se ovih dana.
    Vagat cu se tek kad prestanem jesti hranu koju inace ne jedem.
    Nemam previse straha, imam neke potpuni nove navike , redovitu fizicku aktivnost 3x tjedno sto je prije bilo nezamislivo.
    Hrana mi je i dalje veca borba od vjezbanja, ali pomirilasam se s tim da ce to biti tako do kraja zivota jer volim jesti. Tako da balansiram . Nakon perioda opustenosti za godisnji ili Bozic postrozim rezim neko vrijeme i to je to.

  42. #1142
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se držite u ove blagdanske dane? Ja sam u zadnjih par dana došla sa 66 na 67 kg i odmah me lagano frka uhvatila.
    Ne želim nazad... Toliko se krasno osjećam u vitkom izdanju.
    Imate li i vi strah od ponovog debljanja?
    Nemam. Kila dvije gore mi nista ne znace jer znam da nisu realne nego cista voda. A vaganje mi je svakodnevno i mislim da je dobra prevencija.Da se popne vise od 3 onda bi se zabrinula. Valjda sam jedina frikusa koja je trazila i dobila pod bor dg.vagu a da muz nije dobio papire za razvod
    Posljednje uređivanje od KrisZg : 29.12.2018. at 00:06

  43. #1143
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Strah nemam, ali debljam se od zraka, neovisno o blagdanima.

    Moram nekako prokuziti u cemu je stvar.

  44. #1144
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Strah nemam, ali debljam se od zraka, neovisno o blagdanima.

    Moram nekako prokuziti u cemu je stvar.
    Haha, ako prokužiš, javi.

  45. #1145
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Evo, nakon tjedan dana blagdanskog raspusta i 2 kg više na vagi, idem dalje po svom uobičajenom režimu. Dok nisam imala malu djecu, mogla sam nakon više hrane otići u duuugu šetnju i brzo se osjećati bolje, no sada moram puno više paziti na hranu jer je manje prilika za kretanje.
    Kaae, možda bi ono neodmaranje koje je Sirius ranije spominjala moglo imati veze... Ili hormoni, štitnjača?

  46. #1146
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam. Kila dvije gore mi nista ne znace jer znam da nisu realne nego cista voda. A vaganje mi je svakodnevno i mislim da je dobra prevencija.Da se popne vise od 3 onda bi se zabrinula. Valjda sam jedina frikusa koja je trazila i dobila pod bor dg.vagu a da muz nije dobio papire za razvod
    Ok, valjda je onda i ovo moje dobrim dijelom voda. Ja se isto skoro svaki dan važem jer se u najdebljim fazama nikako nisam htjela vagati pa sam si obećala da ću uvijek, ali baš uvijek znati koliko kilograma imam. Pa bilo to 60, 70, 80 ili 90. A ne ono da me uopće strah znati gdje sam.
    Što se digitalne vage tiče, ne znam jesu li pouzdanije od klasičnih. Jesu li?

  47. #1147
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Vjerovatno nije dobila običnu digitalnu nego onu koja kaže kolko ima masti,mišića,vode......samo kaj i takve svašta pokazuju ovisno kad se vazes

  48. #1148
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, nakon tjedan dana blagdanskog raspusta i 2 kg više na vagi, idem dalje po svom uobičajenom režimu. Dok nisam imala malu djecu, mogla sam nakon više hrane otići u duuugu šetnju i brzo se osjećati bolje, no sada moram puno više paziti na hranu jer je manje prilika za kretanje.
    Kaae, možda bi ono neodmaranje koje je Sirius ranije spominjala moglo imati veze... Ili hormoni, štitnjača?
    Isto i kod mene.
    Od danas na odvikavanju od šećera, glavobolja je krenula.
    Zadnji put kad sam se odvikavala od šećera, imala sam glavobolju 4 dana.


    Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

  49. #1149
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerovatno nije dobila običnu digitalnu nego onu koja kaže kolko ima masti,mišića,vode......samo kaj i takve svašta pokazuju ovisno kad se vazes


    Ne znam jesu li pouzdanije. Klasicnu vagu imam samo kod bake. Godinama sam na digitalnoj i nikada ne pokazuje drugacije od recimo one u ljekarni.jedino ti treba biti na tvrdom.mjesecima sam sizila zakaj mi pokazuje svaki dan drugacije a vaga mi bila na laminatu xD

  50. #1150
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Sa hrane se prebacis na novu ovisnost - trcanje i eventualno selfije u teretani.
    Kao kad se sa droge u komuni prebacis na religiju.
    Ides! Post star 2 godine.
    Samo sam dosla reci da imam novu religiju. Bez selfija , sa 15 kg manje.
    Ali i dalje je hrana dnevna borba jer volim jesti.
    Posljednje uređivanje od sirius : 11.01.2019. at 12:10

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •