Stranica 34 od 57 PrviPrvi ... 24323334353644 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,651 do 1,700 od 2816

Tema: prekomjerna težina

  1. #1651

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Mada ovo vrijedimo ne izgleda loše,ali bojim se da je čista umjetna tvorevina

    umjetna tvorevina je, ali meni su udobne takve hlače
    rastezljive, baciš u stroj za pranje, brzo se suše, ja na to nosim tunike ili sl., može balerinka ili cipela na petu ...

  2. #1652
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam nasla taj 4-way stretch prije nekog vremena u Old Navy. Pixie krojevi, uzasno jeftino, pogotovo kad udare 30-40% off online pa mi nije zao kad ih nosim neko kratko vrijeme i kad mi dosade. Neke pixie su jako zenskog kroja, a neke su taman za trupce poput mene.

  3. #1653
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Evo ove su ono naj hit ovde u Silikonskoj dolini
    https://www.betabrand.com/womens/pan...BoCZo8QAvD_BwE

  4. #1654

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Misliš stvarno u "silikonskoj"?
    Meni dodatni silikoni na donjim dijelovima nisu potrebni, imam ih gratis... o gornjim bi se već dalo razgovarati ...

  5. #1655

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Imate li kakav link za wrap dress? crna (naravno...), do koljena, da se isto ne gužva
    To ne mogu kod nas pronaći ...

  6. #1656
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Imate li kakav link za wrap dress? crna (naravno...), do koljena, da se isto ne gužva
    To ne mogu kod nas pronaći ...
    Ovakvo nesto?

  7. #1657
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Mislim na region :D
    evo ima betabrand i dresses, pa i wrap, a i inace ih ima, samo bih trebala specificno traziti.
    https://www.betabrand.com/womens/dresses/

  8. #1658

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    kaae, prilično su skupe (800kn)
    kli, vidjela sam te na betabrand

    Hvala!

  9. #1659
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    kaae, prilično su skupe (800kn)
    kli, vidjela sam te na betabrand

    Hvala!
    Koje, ove moje? Ova crna sto sam ti linkala je oko 380 kuna.


    U mom selu nismo culi za betabrand.

  10. #1660
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Zara to ima kod nas.

  11. #1661
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Vrijeska, ne znam kako si gradena, ali meni takve haljine stoje koma. Moguce da bolje stoje visokim i normalnim zenama sa manjim grudima , a malo vecom guzom i bokovima. Onda to izgleda kako je zamisljeno, ali na meni to izgleda koma. Izgledam ko domacica u slafroku.
    Zato bolje probaj prvo neku ako vec nisi.

  12. #1662
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    kako koja. ako je tuba kroj meni ne stoji, ali ako je dolje u zvono izgledam jako dobro

  13. #1663
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ja pak mislim da wrap haljina svima dobro stoji. Po ovoj cijeni možete kupiti i DVF haljinu. Ja imam jednu, ali kako mi ju je frendica donjela iz Amerike, prekratka mi je,. pa ju nosim kao tuniku. Al materijal je preodličan. Druga frendica ju je odnjela šnajderici da joj po njoj sašije haljinu, a to sam i ja mislila napravit, al na žalost, materijal je jako bitan i nismo u Zgb-u našle nekaj da smo procijenile da je dobro.

    Inače, zbog ove teme sam anas ujutro skužila tipa u takvim nekakvim hlačama - i nsiam mogla doćći sebi da to uopće postoji. A top nije Žak Houdek

  14. #1664

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    U nešto manje od mjesec dana prehodala sam 166 km, skinula 3 kg, popravila sam kondiciju, u licu izgledam mršavije, donji dio trbuha mi se vidljivo topi, osjećam se poletnije, bolje, želudac mi je proradio...
    Pazim na prehranu, ali nisam gladna. Jedem sve. Ok, čuvam se mojih grijeha, čipsa, čokolade, kruha.... ali da pojedem, pojedem.
    Idem dalje.

  15. #1665
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    bravooo rena7 jel hodaš ovako ili se baviš nordijskim hodanjem? zavidna kilometraža.

  16. #1666
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja pak mislim da wrap haljina svima dobro stoji. Po ovoj cijeni možete kupiti i DVF haljinu. Ja imam jednu, ali kako mi ju je frendica donjela iz Amerike, prekratka mi je,. pa ju nosim kao tuniku. Al materijal je preodličan. Druga frendica ju je odnjela šnajderici da joj po njoj sašije haljinu, a to sam i ja mislila napravit, al na žalost, materijal je jako bitan i nismo u Zgb-u našle nekaj da smo procijenile da je dobro.

    Inače, zbog ove teme sam anas ujutro skužila tipa u takvim nekakvim hlačama - i nsiam mogla doćći sebi da to uopće postoji. A top nije Žak Houdek
    a hoćeš reći da to na tom tipu ne izgleda pripijeno, pa da izgleda ko kulenova seka?

  17. #1667
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ne, ovaj tip je bio mršav. Ali hlače su bile tak nekog čudnog materijala. Valjda sam ih skužila baš zbog ove teme

  18. #1668

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Zato bolje probaj prvo neku ako vec nisi.
    imam jednu staru koja sad služi za na plac i plažu (sintetika, pa se nije jako uništila)

    istina, bolje mi je stajala kada gore nisam bila debela, sad je malo drugačije...
    ali strankinje s kojima sam se sretala u firmi, kad su dolazile na sastanke, posebno one malo (i one prilično) jače, u wrap haljinama su dobro izgledale
    praktične su. haljinu kad obučeš, odjeven si od glave do pete, ne moraš slagati gornji i donji dio ...

  19. #1669
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Imas one wrap haljine koje nosi predsjednica. A prodaje Mehun

    Šalu na stranu, j ja mislim da je wrap haljina nesto što dobro izgleda na većini žena. Al treba naći onu id dobrog materijala
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 07.03.2019. at 19:52

  20. #1670
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Meni grozno stoji wrap haljina, a i vecini velikih zena u mojoj okolini. Mislim, stanu u njih nekako lakse nego u neki drugi kroj, ali da je dobro, nije. Obicno se povuce nekamo gore na bokove, sise ispadnu van.

    Sigurno nekome stoji i dobro.

    Meni je nesto donekle takvo bilo jedino ok s trudnickim trbuhom, u finalnoj fazi, kad je sve super cvrsto i nategnuto pa ne smeta sto sam se uvukla u nesto sto nije za mene.

  21. #1671
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    U nešto manje od mjesec dana prehodala sam 166 km, skinula 3 kg, popravila sam kondiciju, u licu izgledam mršavije, donji dio trbuha mi se vidljivo topi, osjećam se poletnije, bolje, želudac mi je proradio...
    Pazim na prehranu, ali nisam gladna. Jedem sve. Ok, čuvam se mojih grijeha, čipsa, čokolade, kruha.... ali da pojedem, pojedem.
    Idem dalje.
    Koja kilometraža, svaka čast!
    Tri po tri, ići će kilogrami dolje!

  22. #1672
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska, ne znam kako si gradena, ali meni takve haljine stoje koma. Moguce da bolje stoje visokim i normalnim zenama sa manjim grudima , a malo vecom guzom i bokovima. Onda to izgleda kako je zamisljeno, ali na meni to izgleda koma. Izgledam ko domacica u slafroku.
    Zato bolje probaj prvo neku ako vec nisi.
    X
    meni sjedne na love handles i ispadne mi trbuh, dakle sve najgore šta imam

  23. #1673
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Koja je fora s tim 4 way strech materijalom? Nikad čula.

    Ni ja ne volim kako mi stoje te omotavajuće haljine.

  24. #1674
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni se sviđa kako mmi stoje, al mi se ne da noge depilirat.

  25. #1675
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je fora s tim 4 way strech materijalom? Nikad čula.
    Ne ogranicava u kretanju. Cesto ih zovu yoga-nesto jer bi trebalo da mozes da izvrnes i pokrenes u svim pravcima, kao da si u odeci za vezbanje.

  26. #1676
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    U nešto manje od mjesec dana prehodala sam 166 km, skinula 3 kg, popravila sam kondiciju, u licu izgledam mršavije, donji dio trbuha mi se vidljivo topi, osjećam se poletnije, bolje, želudac mi je proradio...
    Pazim na prehranu, ali nisam gladna. Jedem sve. Ok, čuvam se mojih grijeha, čipsa, čokolade, kruha.... ali da pojedem, pojedem.
    Idem dalje.
    Rena bravo! To je zaista super da ti djeluje. Moj prosjek je od 7 do 10km dnevno.toliko se krecem i osim terapeutskog ucinka samog kretanja, ne bih rekla da nesto mrsavim od toga tako da bravo za tebe

  27. #1677
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je fora s tim 4 way strech materijalom? Nikad čula.

    Ni ja ne volim kako mi stoje te omotavajuće haljine.
    Ono sto ja primjecujem kod tih materijala je da se koljena i guzica ne razvuku kad sjedis (pa ustanes), vec hlace cijelo vrijeme izgledaju kao da si ih obukla upravo oprane i osusene. Inace ne kuzim bas da se puno razlikuju od "obicnih" rastezljivih materijala.

  28. #1678
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Kako se nosite s krizama?
    U petak sam imala napad želje za slatkim i pojela čokolade, keksa, čokolina, uf! Nije velika količina bila, ali sam se odviknula i bolio me trbuh. Jučer opet previše heljde, danas opet previše ugljikohidrata... Teško je kad se zareda par "loših" dana. Ali sad je to to, vraćam se na staro.

  29. #1679
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Naravno, puno bi lakše bilo da sad barem dio toga mogu ishodati, ali nema mrdanja dok je beba bolesna.

  30. #1680
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nemoj se sad gristi zbog toga
    nastavi dalje kao da nista nije bilo

  31. #1681
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se sviđa kako mmi stoje, al mi se ne da noge depilirat.
    najlonke od 70 dena (dok nije vruće vani) i ne trebaš depilirati noge

  32. #1682
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    nemoj se sad gristi zbog toga
    nastavi dalje kao da nista nije bilo
    Hvala ti, Ginger! Baš mi je trebalo odrješenje grijeha.

  33. #1683
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nema meni pomoci.

    Dan ciklusa: 34.
    Kile: 100g u plusu. Povrh pocetne tezine, naravno.

    Ni kriva, ni duzna

  34. #1684
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    No dobro. 100 g je nista. Mozda si zadrzala vise mokrace, crijeva se slabije ispraznila, mjesec je u 7. kuci, podzemne vode su utjecale na vagu...
    ja tih 100 g ne bih ni racunala. Stvarno.
    Mislim da si prestroga prema sebi.

  35. #1685
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    stvar je u tome što je kaae već mjesec dana na IF, a rezultat ne da nije gubitak nego je i dobitak
    ali kaae, ako bi dosad do 34. dana ciklusa dobila par kila, onda ipak možeš reći da djeluje

    ja sam na tri tjedna i vrlo skromnom gubitku, prva dva tjedna 0 grama, sad treći ajd pola kila
    tako da vjerojatno za neki značajniji pomak bih trebala napravit značajnije promjene, jer vidim ja šta ja radim, onu istu večeru koju bih inače pojela u 8-9 ja pojedem u 7
    jedino što sam primijetila da mi zaista tijelu godi da ne jedem navečer, kad jedem kasnije ujutro se probudim s onom vučjom gladi, a ako ne jedem poslije 7-7ipo, ujutro uopće nisam gladna
    tako da mi je to ok kao nekakav svakodnevni ritam, ali za redukciju ipak nema do omraženih mjera

  36. #1686
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Kaae, dobila si i one kile sto si izgubila + jos ovih 100 g?

  37. #1687
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Kaae, kli_kli hvala na obrazloženju.

  38. #1688
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae, dobila si i one kile sto si izgubila + jos ovih 100 g?
    Da, dvije koje sam izgubila i posve novih 100g koje nikad nisam imala (od tamo negdje 2008-me.)

  39. #1689
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Da, dvije koje sam izgubila i posve novih 100g koje nikad nisam imala (od tamo negdje 2008-me.)
    Joj
    Ajde ti kreni cackati po nalazima, meni se to ne cini bas normalno uz tvoj unos kalorija i fizicku aktivnost.

  40. #1690
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Kaae, tebi fali sna i odmora. Pored pravilne ishrane i vježbanja, dovoljno sna je neophodno za gubitak kg.
    Znam da imaš puno obaveza, i da san i odmor ne možeš lako uganjati. Zato nemoj biti stroga prema sebi. Kad ti se poklope zvijezde krenut će.

  41. #1691
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma kuzim taj dio, ali dok se to sve poslozi, ono, raspast cu se.

  42. #1692
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Joj
    Ajde ti kreni cackati po nalazima, meni se to ne cini bas normalno uz tvoj unos kalorija i fizicku aktivnost.
    Pri tome najvise mislim na dobru endokrinolosku obradu.

  43. #1693
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ne bih rekla da Kaae ima neki gadan endokrinoloski problem. Ovo je kortizol jer je tijelo pod stalnim stresom, a lijek je smanjenje stresa, što naravno da sad nije moguće.

    Svaki endokrinoloski problem vuče još simptoma, pored nemogućnosti gubljenja kg.

  44. #1694
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hocu reci, mozda ti je sav taj stres pokrenuo neke promjene u organizmu (stitnjaca, nadbubrezne zlijezde, gusteraca) pa ti je mozda potrebna i medikamentozna pomoc (koliko shvacam, iz trenutne situacije iskociti ne mozes i priustiti si dnevni odmor u dovoljnoj kolicini - cak i da mozes, neki procesi kad se trigeriraju, vise odmor ne pomaze bez terapije).
    Ne kazem da kod tebe to je slucaj, ali provjeri, ako nista, duzna si to sama sebi.


    Edit: j-la, pisale smo u isto vrijeme
    Posljednje uređivanje od Optimist : 11.03.2019. at 16:24

  45. #1695
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Pri tome najvise mislim na dobru endokrinolosku obradu.
    X

  46. #1696
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Joj
    Ajde ti kreni cackati po nalazima, meni se to ne cini bas normalno uz tvoj unos kalorija i fizicku aktivnost.
    Neispavanost, umor, stres. To e ono sto znamo. Ne znamo kalorijski unos. Detaljan. Niti znamo makronutrijente. A fizicka aktivnost mi je ovdje vrlo minimalna, stovise zanemariva

  47. #1697
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne znam vise sto bih i kako bih o kilama. Ocito je cetrdeseti rodjendan neka prekretnica nakon koje nista, ama bas nista, ne funkcionira bez [neznamjoscegaalivaljdacuprokuziti].

    Vjezbam koliko stignem i dalje. Naravno da bi moglo bolje, ali ovaj cas ne moze. Mozda kroz koji mjesec, ako se posloze neke druge zvijezde i skinem s ledja dio tereta koji nemilice zdere ionako limitirano vrijeme.

    Ono sto me muci je da nista, ama bas nista ne utjece na gubitak kila. Odlucila sam probati nesto sto me nikad nije zanimalo i sad sam vec tjedan dana na intermittent fastingu, uz minimalnu modifikaciju dok ne otkrijem zamjenu za jedinu kavu koju podnosim (mrzim kavu, iz dna duse, osim 70 kalorija ledenog machiatta, odnosno espresso kave i dvapostotnog mlijeka). Ta kava je sve sto konzumiram u periodu fastinga koji traje 14-18 sati, kako koji dan. Cilj je konzistentnih 16, ali tako je kako je, s obzirom na okolnosti. Ne nadoknadjujem pojedeno u vrijeme kad jedem, stvarno sam svjesna svega sto unesem. Jedem relativno malo UH, gotovo nista jednostavnih.

    Uglavnom, sedam dana smanjenih kalorija jednak je gubitku od ravno NULA GRAMA. Naravno da ne ocekujem da se otopi petnaest kila sala u jednom tjednu, ali barem koji deci tekucine, kao reakcija na nekakvu promjenu. Barem nesto. No nista.

    I tako guram sad vec 18 mjeseci ili dulje. Samo slazem kile uz svaki poremeceni ciklus. (Tu da kucnem o drvo, barem to funkcionira zadnja tri ciklusa. Nisam skroz sigurna zbog cega jer je jedina promjena izbacivanje B6 iz popisa dodataka. Taj je nekad davno pomagao oko ovulacije i menge, ali negdje sam procitala da se moze i okrenuti u kontru pa sam ga izbacila).

    Bljak, bljak, bljak.
    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ne pijem kavu kao zamjenu za obrok, vec zato sto zelim, a u vrijeme kad zapravo ne bih trebala (mlijeko u njoj, kava ne smeta). Izbacit cu mlijeko kad mi se prestane preokretati zeludac na pomisao o kavi bez njega, ili kavu u potpunosti, s obzirom da mi je bez mlijeka uzasna. Nije zapravo uopce bitno. Nisam gladna, ne izgladnjujem se. Zapravo se u ovih tjedan dana osjecam daleko bolje nego zadnjih sto godina, usprkos uzasnoj prehladi.


    Dnevni unos kalorija mi je sasvim razuman, 1500 - 1700, obroci su kvalitetni. myfitnesspal koristim od 2011-te; znam ga napamet. Vjezbam s osobnom trenericom jednom tjedno sat vremena, a kroz koji tjedan cu prebaciti na dvaput tjedno po pola sata i ostalo kad stignem. Nekad malo snage doma, nekad orbitrek u teretani. Joga je za istezanje, nisam nikad od nje smrsavila.

    Stvarno ne ocekujem ludjacke rezultate ni od cega sto radim, ali ne cini mi se da je normalno da bas nista ne donosi nikakve rezultate. Kad se pojavi ciklus od 50-80 dana, onda zaradim 1-3 kile i zadrzim ih zauvijek. PCOS nemam, a vjerojatno ni probleme sa stitnjacom (provjerili su samo TSH jer kao ne treba nista vise).

    Ne usporedjujem zivot/tijelo prije dvije trudnoce (i prije 7 godina) s tijelom sad, u smislu da ocekujem da ce sve sto je djelovalo tad biti jednako ili uopce uspjesno, ali imam svakako dovoljno iskustva da znam sto jedem i koliko jedem i sigurna sam da se ne prejedam, niti da jedem premalo. Jednostavno ne mogu prokuziti gdje je totalni zajeb i gdje da barem stopostotno sprijecim dobivanje kila u situacijama kad ne mogu nista jer su sve dobivene kile u zadnjih 18 mjeseci vezane uz cikluse koje diktiraju godine. Predvidjeli su mi ranu menopauzu s 32 godine, jebi ga (i malo zeznuli jer sam ipak rodila dvoje djece, usprkos prognozama). Sasvim sam svjesna da je prva zamisao debele osobe kako sjedi i jede lopatom cijeli dan, k tome jos i najgoru hranu, a usput jauce da ne mrsavi a cijeli dan vjezba kaziprst na tastaturi, ali stvarno nisam ta. Rijesila sam problem nezdravog i pogresnog hranjenja prije desetak godina, ne tjesim se hranom, ne jedem nesvjesno, kamoli skrivecki. Uspjesno sam skinula preko 50 kila, rodila dvoje djece, skinula trudnicku tezinu oba puta i - dosao je cetrdeseti rodjendan (slucajno bas taj okrugli) i otad sve ide naopako, sto god ja napravila. Odavno sam rekla da bih bila zadovoljna i da barem stane skupljanje kila dok ne nadjem modus za daljnje skidanje, ali ne mogu ni to, ocito.
    Meni nije normalno da zena ima jako veliki visak kilograma uz ovakav nacin zivota.

  48. #1698
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    vec sam prije rekla Kaae, nema tu nista od odokativne procjene kalorijskog unosa. Treba upisivati nekoliko dana sve, bas bas SVE. I onda se pravljati. Naravno da nece nama podastirati unos, ali mora znati tocno

  49. #1699
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma magriz, kuzim ja to, radila sam tako, ali sad ne mogu. Jednostavno nemam vremena za pripremanje obroka u kojima ce stimati svaki makronutrijent, dok pripremam obroke koji su primjereni i ostatku obitelji (a i opcenito dok zivim ovako kako zivimo sad). Kalorijski unos je poznat - 1400-1600. Sigurno postoji plus i minus, ali prilicno statisticki zanemariv. Stvarno imam dovoljno pozitivnog iskustva s ovim, a uz to nemam nikakvih razloga za muljanje prvenstveno sebe (jos manje vas).

    Ne znam koliko puta sam napisala da ne ocekujem ludjacki gubitak kila, ako ikakav. Ono sto bi trebalo prestati je dobitak, totalno nelogican i zajeban. To je sve sto zelim. Nije mi cilj biti sportasica, a nemam trenutno ni vremena za to. Fizicka aktivnost je minimalna za nekoga tko se bavi sportom profesionalno, a i revno-rekreacijski. Ali ne moze mi nitko reci da sedam dana u tjednu, 24h na dan lezim ili spavam.

    No dosadilo mi je vise ponavljati isto. Debela sam, zderem, sjedim i lezim cijeli dan, lazem vas i sebe, a pisem jer mi je zabavno citati i pisati lazi.

    Idem na pregled za par tjedana; javit cu jesmo li sto nasli, odnosno jesam li se uopce kvalificirala za kakvu obradu. Mozda dodje menga, mozda ode ovaj visak, a mozda cu dobiti jos koju kilu. Tko ce znati.

  50. #1700
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •