Stranica 49 od 57 PrviPrvi ... 394748495051 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,401 do 2,450 od 2816

Tema: prekomjerna težina

  1. #2401
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mila majka sada ima 62kg i želi pasti na 60kg (ili 59 kg), ne znam moj dojam je da je Mila majka dosta realna i da nema taj issue s mentalnom stranom nego samo želi iskusiti i probati probiti i tu granicu. Čak mi se čini spremnom prihvatiti i činjenicu da zapravo možda bolje izgleda sa 61 kg nego sa 60 kg i da tolika žrtva nije vrijedna. Svjesna sam da su mentalne promjene teške i zahtjevne ali vjerujem i izvedive.
    Cim mi pricamo o kilazi u brojkama, tako sitnim brojkama za osobu u normalnoj( zapravo idealnoj tezini) za visinu i porode gubi se smisao. Nije pitanje da li ce ona biti zadovoljna sa dvije kile manje. Pitanje je postoji li brojka sa kojim bi bila zadovoljna? Cim je pitanje takvo fulamo poantu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 27.04.2021. at 09:57

  2. #2402
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Potražit ću točno u kojem sam se trenutku uključila u temu. U najkraćim crtama - nakon prve trudnoće (i porodiljnog tijekom kojeg sam jela ko provalija) došla sam do 97 kg. Zapravo sam se godinama kontinuirano debljala i uvijek tako kako i ti pišeš - par kila gore pa opet par kila dolje pa onda opet nakon par mjeseci novi početak s par kila više i tako stalno :D No, u tom trenutku, s tih 97 kg došla sam do toga da mi je stalno, ali stalno bilo vruće, puno sam se znojila, boljelo me koljeno, počela mi je žgaravica i bila sam kronično umorna. Nisam znala da je umor od debljine, ali čim sam malo smršavila, umor je nestao.
    Prehrana: samo sam maknula slatkiše i pekarske proizvode, dosta toga sam preuzela iz LCHF prehrane, ali se ni ne držim striktno toga jer svaki dan ujutro pojedem veliku žlicu meda i jedem voće, a oni baš nisu za to. Tipa, užina mi više nije nešto sitno iz Mlinara već prženi lješnjaci i sir ili sa sobom u šetnju ne nosim čokoladice već uvijek imam vrećicu suncokretovih sjemenki. I tako.

  3. #2403
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mila majka sada ima 62kg i želi pasti na 60kg (ili 59 kg), ne znam moj dojam je da je Mila majka dosta realna i da nema taj issue s mentalnom stranom nego samo želi iskusiti i probati probiti i tu granicu. Čak mi se čini spremnom prihvatiti i činjenicu da zapravo možda bolje izgleda sa 61 kg nego sa 60 kg i da tolika žrtva nije vrijedna. Svjesna sam da su mentalne promjene teške i zahtjevne ali vjerujem i izvedive.
    Pretpostavljam da nisi nikada imala nekih ozbiljnijih problema s kilažom. Iz vlastitog iskustva i iskustva onih koji su to prolazili, ne postoji osoba s prekomjernom kilažom, a da nema neki mentalni problem vezan za tu kilažu ili doživljaj iste. To je svakodnevna borba i rad na sebi i prihvaćanje sebe. Realno 62 ili 59 ukoliko nisi 140cm visok stvarno nije presudno.

    Rekla bih da je osobama ( ženama) koje su imale problem s prekomjernom težinom magična granica ta da dođeš ispod 60. Sama sam imala taj problem. 58 je za mene bila magična brojka. Dosegla sam ju jednom i izgledala anoreksično, a sebi još uvijek nisam bila dovoljno mršava. S godinama sam posložila stvari u glavi.

  4. #2404
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Rekla bih da se sa 64 kg i 59 kg bude isto osjecala. Nikad nece biti zadovoljna.
    Ja već jesam zadovoljna i to dugo. Od cca 70 kg pa sve na dolje mi je super Samo me zanima upravo ono što Lili kaže.

  5. #2405
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Cim mi pricamo o kilazi u brojkama, tako sitnim brojkama za osobu u normalnoj( zapravo idealnoj tezini) za visinu i porode gubi se smisao. Nije pitanje da li ce ona biti zadovoljna sa dvije kile manje. Pitanje je postoji li brojka sa kojim bi bila zadovoljna? Cim je pitanje takvo fulamo poantu.
    Zanimljiv osvrt, sve je moguće, ali čini mi se da ovo nije takav slučaj.

    Edit: sad vidim i zadnji post od Mila majka.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.04.2021. at 10:24

  6. #2406
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Mislim da je vjerojatno točno i ovo što Mitovski kaže: pasti ispod 60 kg je izazov za žene s prekomjernom težinom. Ali smatram se dovoljno stabilnom da znam stati i čisto želim ovu svoju transformaciju izvesti do kraja. Možda to bude sa 61.5 kg, možda s 58 kg. Usput, to toliko sporo ide da nema tu zaletavanje

  7. #2407
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mozda bi se trebala fokusirati na oblikovanje tijela umjesto na gubitak kg. 60 kg na nekome tko vjezba izgleda bolje nego 56 na nekome tko ne vjezba. Iako razumijem da ti granica od 59 kg psiholoski moze puno znaciti.

  8. #2408
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je vjerojatno točno i ovo što Mitovski kaže: pasti ispod 60 kg je izazov za žene s prekomjernom težinom. Ali smatram se dovoljno stabilnom da znam stati i čisto želim ovu svoju transformaciju izvesti do kraja. Možda to bude sa 61.5 kg, možda s 58 kg. Usput, to toliko sporo ide da nema tu zaletavanje
    Išla sam čitati tvoje prijašnje postove. Vidim da si visoka 171cm. Na tu visinu kilaža ti je i više nego idealna, po meni 58kg bi bilo čak i premalo. No, to je moje mišljenje.
    Vidim da si i prije pitala kako znati da treba stati s mršavljenjem i mislim da je to upravo ono o čemu pričamo. Osobe s prekomjernom težinom uvijek imaju više nego što bi htjele ili mogle.

    Uglavnom, mislim da ti je Munikca dobro napisala. Ak nisi zadovoljna u potpunosti izgledom fokusiraj se na vježbanje, a ne na mršavljenje.

  9. #2409
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda bi se trebala fokusirati na oblikovanje tijela umjesto na gubitak kg. 60 kg na nekome tko vjezba izgleda bolje nego 56 na nekome tko ne vjezba. Iako razumijem da ti granica od 59 kg psiholoski moze puno znaciti.
    Potpis ko kuća.

    Iako znam da ti je sad teško uz malu bebu i cijelu korona situaciju organizirat se.

  10. #2410
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Hvala vam puno svima, već sam ranije i pitala za vježbe, dobila ovdje od vas više savjeta i sad je na meni da se organiziram
    Da, opušteni trbuh koji me muči i muffin top će prije otići vježbanjem nego nevježbanjem.
    Puno hvala svima!

  11. #2411

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    pozdrav, cure! dugo nisam nigdje pisala, samo čitala.. sad sam def dotaknula dno s kilama, puno uloženog truda kojeg sam prošle godine uništila prejedanjem. poslije poroda sam skinula 20kg u godini dana i prošle godine sve vratila. emocionalni sam jedač. imam sve alate za mršavljenje, ali sad sam došla do zida i kad znam da će mi trebati bar godina dana da se sredim, ajme meni..dodje mi da nešto pojedem

  12. #2412

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    otišla mi poruka..

    imam vježbe, znam kako treba jesti i koliko. već dugo je problem u glavi. ali sad sam stvarno dosla do brojke koju moram zaustaviti. 90kg mi je. uzas.

    danas ću napraviti plan i krecem. javljala bih se jednom tjedno s, nadam se, napretkom. ima li netko s kim se mogu pratiti?

  13. #2413
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    zeljka231, želim ti puno snage i strpljenja. Ja nisam nikakva super volja i trenutno ne trebam/ne želim mršaviti, samo ti šaljem podršku. Nadam se da će se naći netko tko lovi zadnje tjedne prije ljeta da smršavi
    Posljednje uređivanje od Jelena : 23.05.2022. at 09:40

  14. #2414
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj zeljka231 prvotno napisa Vidi poruku
    otišla mi poruka..

    imam vježbe, znam kako treba jesti i koliko. već dugo je problem u glavi. ali sad sam stvarno dosla do brojke koju moram zaustaviti. 90kg mi je. uzas.

    danas ću napraviti plan i krecem. javljala bih se jednom tjedno s, nadam se, napretkom. ima li netko s kim se mogu pratiti?
    Sretno, nadam se da će se još netko javiti a ako i ne, mi smo tu za podršku

  15. #2415

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    hvala, cure!! isprintala sam si planer za cijelu godinu.. to je priprema za iduće ljeto. danas prvi trening odradjen.
    plan je vježbati 4 puta tjedno, 3 puta tjedno pola sata brzo hodanje.
    prehrana..tjedan dana bez uh da se malo ispušem. tu ne brojim voće. ako se budem ok osjećala, nastavljam i dalje bez uh. ako ne, uvodim batat, krumpir, zobene, heljdu.

  16. #2416
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    zeljka, odlično je trenirati. Možeš se i vježbačicama pridružiti. To je ekipa koja se lijepo podržava.

    Smanjenje unosa hrane je puno važnije od vježbanja za gubitak mase. To znaš i sama budući da si već bila smršavila. Treba prerezati da je manja porcija od dosadašnje doživotno stanje. Nije lako.

  17. #2417

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    da..znam..to je onaj teži dio.. volim vježbati. preko 10godina sam u vježbanju tako da su tu i mišići. ali, hrana me, još uvijek, emocionalno hrani. vježbanje mi je potrebno za psihu.. kad vjezbam, osjećam se slobodno i jako..
    nek malo vode ode pa ću dalje lagano.. samo da skupim par mjeseci dobre prehrane.. radim na popunjavanju te rupe u meni..a onda će i kile otići..

  18. #2418
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravo zeljka231, samo odlucno dalje

    Komba vjezbanja i prehrane nece omasit samo valja bit uporan, strahovitooo ustrajan, ako nekad covjek i skrene s puta, nema veze, to je taj dan, sutra iznova po starom.

    Drzi se! Slobodno nam navrati na vjezbacice ako trebas podrsku.

  19. #2419
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Zeljka, a jesi li mozda razmisljala o tome da uz vjezbanje i mijenjanje prehrane popricas sa strucnom osobom o “popunjavanju rupe”?

  20. #2420

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    hvala,Lili75! mene i stitnjaca dosta koči..i zato to ide sporije nego što bi inače išlo. sporije ide dolje. ali, gore ide strašno brzo.

    dva dobra dana su iza mene. i hrana i vježbanje. danas imam hodanje.

    munkica, jesam, razmišljala sam.. cijelo vrijeme radim na sebi i dosta sam toga i otkrila i rijesavam.. introvert sam i sklona sam stalnom preispitivanju, otkrivanju.. znam koje potrebe hranim u sebi.. e sad..još uvijek pokušavam sama popuniti tu rupu.. zn čak i šta trebam činiti, samo to sad treba i napraviti.

  21. #2421
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Zeljka, bravooo dan po dan, 2 se skupila

    Jucer je nenormalno sparno i vruce bilo vani za trening. Ja sam mislila da cu se srusit.

    Zeljka ti vjezbas doma jel tako?

  22. #2422

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    da, doma vježbam. probudila sam se u 5 pa sam odradila rano vježbanje. srećom, jer je baš bio pritisak poslije.

  23. #2423

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    prvi tjedan gotov. hrana i vježbanje po planu. idem u drugi tjedan..4x vježbanje i hodanje. hrana bez uh. nisam gladna i osjećam se ok. voda je otišla, 2.5kg. nastavljam dalje.

  24. #2424
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Bravo!!

  25. #2425
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj zeljka231 prvotno napisa Vidi poruku
    prvi tjedan gotov. hrana i vježbanje po planu. idem u drugi tjedan..4x vježbanje i hodanje. hrana bez uh. nisam gladna i osjećam se ok. voda je otišla, 2.5kg. nastavljam dalje.
    Odličan rezultat.

  26. #2426
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Woow svaka cast!

  27. #2427
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Bravo Zeljka

  28. #2428

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    hvala, cure!! znam da je to samo voda, ali lijepo je više ne vidjeti prvu brojku 9. drugi trening odradjen. hrana dobra
    Posljednje uređivanje od zeljka231 : 31.05.2022. at 17:27

  29. #2429

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    još uvijek sam aktivna . ušla sam u treći tjedan vježbanja. još uvijek bez uh. ovaj se tjedan nisam vagala jer su mi dani prekrcani, ali važem se idući ponedjeljak da vidim kako stojim. malo štekam s brzim hodanjem, ali hodam dosta.

  30. #2430
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravooo zeljka odlicno ti ide!

  31. #2431
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Jako sam se razveselila kad sam vidjela da je tema bila aktivna dok me nije bilo. Željka, kako ide? Kako je s ostalima?
    Meni ponovno treba motivacije za novi polet, premda sam ok s kilogramima, ali počela sam malo jesti slatko i rapidno mi se povećala želja pa sam opet odlučila biti disciplinirana.

  32. #2432
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Postavljala sam tu prije godinu i pol o težini i donjoj granici. U međuvremenu sam dosta toga doznala sama o sebi i svom tijelu, uspijevala sam biti oko 60-61-62 kg. Najbolje se osjećam sa cca 60-61 kg (171 cm visoka, 40 godina), najmanje što sam imala je 59.5 kg i neki se slabašno osjećam. A trenutnih 63 kg bi mi bili ok, ali vidim da me slatkiši, čim sam ih malo uvela, sve više vuku i da je tendencija definitivno debljanje.
    I dalje nisam vježbačica, ali za moj ritam života duge šetnje su najbolji tip rekreacije. Treba mi taj odmor za duh i tijelo.
    Danas sam se najela slatkiša pa sam se sjetila ove teme i koliko me motivirala. Evo me opet po motivaciju!

  33. #2433
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mila majko prije svega bravoo

    A za šećer znaš i sama, što ga manje konzumiraš, manje za njim žudiš.
    Možda bi neko slatko groždje bilo zdravija zamjena za rafinirane slatkiše, čokolade, bonbone, kekse....ili svježe datulje..

    Oboje je fakat slatko, pa treba pazit i da se s tim ne pretjera.

    Sretnooo!

  34. #2434
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Hvala ti, draga Lili, tebe sam se često znala sjetiti i tvojih mudrih savjeta

  35. #2435
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ajme hvala ti drago mi je ako sam imalo pomogla.

  36. #2436
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Baš jesi! A datulje, uf, iskušenje samo takvo... Pokušavam ih trenutno izbjegavati da se malo odviknem od tako slatkih okusa.
    Posljednje uređivanje od Mila majka : 11.11.2022. at 15:27

  37. #2437
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Danas nisam što se tiče hrane ništa slatko jela, napravila skoro 18 000 koraka i zadovoljna sam.

  38. #2438
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    O pa to je mrak broj koraka i još bez slatkoga
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.11.2022. at 19:43

  39. #2439
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam bila na 62 kg ljetos i to mi je bila idealna težina, odlično sam izgledala. Međutim, onda je umro svekar, pa sam nakon mjesec dana imala i spontani pobačaj i počeli smo se i muž i ja prejedati. Ja više ne pamtim kako su nam prije izgledale večeri nakon uspavljivanja djece, bez hrane. Jer već neko vrijeme navečer samo jedemo i gledamo filmove. Oboje smo nabili 10-ak kg u tako kratkom roku. Krenuli smo u teretanu ovaj tjedan, nadam se da ćemo se oboje brzo vratiti u normalu.

  40. #2440
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ....ili svježe datulje..
    Nije tema - ali gdje ima za kupit svježih datulja? Nisam ih jela godinama, pa bi rado kupila.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 11.11.2022. at 20:35

  41. #2441
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Silly, meni su izvrsne one iz Interspara, iste imaju i u Kauflandu.

    Iz Irana su, prefine, mekane.
    Bez aditiva i konzervansa.
    Kutija je u kombinaciji smedjkasto-zelene boje, piše na njoj Al-Zehram.

    Nećeš požaliti.

  42. #2442
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Riri draga,

    Pa šta vam se sve ružno izdogadjalo u zadnje vrijeme, moralo je negdje izbit. Bitno da ste vas dvoje zajedno u svemu a riješit ćete već kile.

  43. #2443
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Datulja ima i u Konzumu, ali su mi ove iz Interspara sočnije, krupnije i mekše. Međutim, teško se kontrolirati pa ću se malo držati podalje.
    Riri, čula sam od puno ljudi istu priču: dječicu na spavanje i onda opuštanje uz frižider. Deblja se lakše u paru, ali se u paru lakše i mršavi

  44. #2444
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Je baš si ih dobro opisala sočne, velike i mekane.Njamaa...

  45. #2445
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kako lijepo opisujete te datulje, sva sreća da ih ne volim.

    Ma, dovest ćemo se u red. Poklopile su nam se loše stvari u kratkom vremenu, a bile bi teške sve i da nisu išle jedna za drugom. Valjda je onda bilo najlakše obaviti sve što moraš, pa na kauč s hranom... Sad smo počeli s teretanom, ne možemo nažalost skupa, ali podržavamo se u obliku preuzimanja djece jedno od drugog i slanja slika i rezultata iz teretane haha.

  46. #2446
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako lijepo opisujete te datulje, sva sreća da ih ne volim.

    Ma, dovest ćemo se u red. Poklopile su nam se loše stvari u kratkom vremenu, a bile bi teške sve i da nisu išle jedna za drugom. Valjda je onda bilo najlakše obaviti sve što moraš, pa na kauč s hranom... Sad smo počeli s teretanom, ne možemo nažalost skupa, ali podržavamo se u obliku preuzimanja djece jedno od drugog i slanja slika i rezultata iz teretane haha.
    Riri, ja sam htjela skinuti 3-4 kg, a od 1.10. do danas sam na -7 (i sad moram stati), bez imalo gladovanja i sl. Izbacila rižu (i sve ostale žitarice), krumpir, batat. LCHF način prehrane, ali ne s toliko masnoća, ne volim ih... Ako se uz vježbanje odlučiš i na ovakav način prehrane, ti si do kraja godine opet ona stara. Iako ćeš se večere ipak morati odreći.

    I žao mi je zbog svega lošega što vam se dogodilo. Sad je vrijeme da stvari krenu nabolje.
    A datulje...bolje da ih nemam u kući, obožavam ih. Meni su super i one iz dm-a, slične su onima iz Spara.

  47. #2447
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo Freyja za skidanje kila!

    Meni LCHF ne odgovara nikako, probala sam dvaput i oba puta sam se osjećala bolesno. Trebaju mi ugljikohidrati valjda jer sam po cijele dane u pokretu. Moguće da je i do toga što sam zbog zdravstvenih problema izbacila već gluten, mliječne proizvode, skoro sve vrste mesa.. pa mi onda još izbacivanja teško padne, ne znam. Nekima odlično odgovara, mama mi je na LCHF prehrani sad mjesec dana i kaže da se nikad bolje nije osjećala.

  48. #2448
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo Freyja za skidanje kila!

    Meni LCHF ne odgovara nikako, probala sam dvaput i oba puta sam se osjećala bolesno. Trebaju mi ugljikohidrati valjda jer sam po cijele dane u pokretu. Moguće da je i do toga što sam zbog zdravstvenih problema izbacila već gluten, mliječne proizvode, skoro sve vrste mesa.. pa mi onda još izbacivanja teško padne, ne znam. Nekima odlično odgovara, mama mi je na LCHF prehrani sad mjesec dana i kaže da se nikad bolje nije osjećala.
    Da, tako i ja. Cijeli dan nisam umorna. Ali meni isto prije nekoliko godina nije odgovarala jer sam ubacivala dosta masnoca, a one su mi bas smetale. A jaja ne volim. Tako da je poanta u tome da se jede puno razlicitog povrca, a meso i riba pomalo.
    Ma naci ces vec neki svoj nacin, samo polako i strpljivo, i bez vecere.

  49. #2449
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    I meni LCHF odgovara, premda jedem i voće i med pa nije to pravi LCHF. nakon puno, puno godina otišlo mi je salo s trbuha, što čisto sumnjam da bih uspjela postići s onom količinom pekarskih proizvoda koliko sam ih jela prije 6 godina.

  50. #2450
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    I meni LCHF odgovara, premda jedem i voće i med pa nije to pravi LCHF. nakon puno, puno godina otišlo mi je salo s trbuha, što čisto sumnjam da bih uspjela postići s onom količinom pekarskih proizvoda koliko sam ih jela prije 6 godina.
    Ako bi i uspjela, trebalo bi ti puno više vremena. I ja inače jedem voće, med, suho voće, orašaste plodove...ali sad nisam dok sam skidala kile...i stvarno se tope naočigled.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •