Stranica 38 od 57 PrviPrvi ... 28363738394048 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,851 do 1,900 od 2816

Tema: prekomjerna težina

  1. #1851
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    Taj "jednostavan" problem je vjerojatno i najveci.
    Ako ti je estragon u opadanju, debljanje nije zacudjujuce.

    Nisam sve procitala vezano za tvoju prehranu, ali sam skuzila da si na nekom rezimu gdje imas duge periode izmedju obroka, sto mislim da u toj situaciji nije dobro.
    Opadanjem estrogena i metabolizam se usporava i zato je bolje jesti manje obroke vise puta dnevno jer sve ostalo jos ga vise usporava pa nije cudo sto ne vidis rezultate.
    Pokusaj uvesti pet reduciranih obroka pa da vidis hoce li se sto promijeniti
    Uz reducirane obroke s manjim razmacima sam dobila sve ove kile, ne funkcionira vise. IF sam uvela tek nedavno i doslo je do poboljsanja jer nisam dobila nista (eventualno sam izgubila dvije kile), a u dugom sam ciklusu.

    Vjerujem da je "jednostavan" problem najveci, samo moram skuziti kako ga rijesiti, ako uopce postoji nacin.

  2. #1852
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam htjela pitati cure koje su na IF-u jesu li primijetile usporavanje probave?
    Ako, npr, jedem zadnji obrok u 16 ili 17 sati pa onda ništa do 7 ujutro, prvo: budem jako, jako gladna navečer i imam osjećaj da radim nešto ekstremno pa onda i očekujem ekstremne rezultate, a nema ih. Drugo: nemam osjećaj da je to nešto što će kod mene funkcionirati na duge staze, a zapravo više ne trebam nešto da me čim prije dovede u red, već da novu liniju održavam. Treće: ako sve jedem isto, ali samo u 19 h (cca) ubacim jabuku ili dvije, probava mi je aktivnija i malo zavaram glad. A rezultati su isti.
    Ne; probava se uopce nije promjenila, sve je ok.

    Ako si jako, jako gladna navecer, nesto nije u redu u vrijeme dok jedes. Mozda ti ne odgovara ovakav ritam. Moras li jesti u 7 ujutro?

  3. #1853
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Kaae, nesto ne stima, al cini mi se da ces tesko naci sto

    Mila majka, nadji nesto sto ti funkcionira
    nema sanse da je jedna stvar univerzalno dobra svima
    ja veceram 19.30-20.00, ovisno kad mi djeca dodju s treninga
    i toga se ne odricem, jer nam je to zajednicki obrok, kad smo svi doma
    sljedeci obrok mi je oko 12
    tako mi je lakse, popijem kavu, vode, caja i nisam gladna
    neki dan sam bila gladna pa sam i jela
    i tak...za sad mi je ok

  4. #1854
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Kaae, Ginger, možda sam malo krivo intonirala pa je ispalo da tražim još uvijek nešto što mi paše. Ali ne, našla sam i zadovoljna sam, samo sam htjela reći da mi ne paše baš strogi post, već da mi zadnji obrok bude oko 4 ili 5 popodne, ali da ipak malo prekinem s jednom jabukom i tada imam redovitu probavu, a kad, recimo tu jabuku izbacim, nema redovne stolice ujutro.
    Do sada sam izgubila 34 kg i definitivno mi paše Lchf, izbacivanje večere i rani, kaloricni doručak.

  5. #1855
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Bravooo za sve gubilice kila na bilo koji način

  6. #1856
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a, ok...krivo sam te skuzila
    odlicno si to odradila! 34 kile! svaka cast!
    nastavi kako ti pase, nasla si svoj recept
    ja sam zapravo na krivoj temi, nisam imala takvih problema, osim onih 2-3-4 kg nakon poroda
    if sam isla probati i otisle i tih zadnjih par kila, al ja jedem sve, samo manje...

  7. #1857
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam zapravo na krivoj temi, nisam imala takvih problema, osim onih 2-3-4 kg nakon poroda
    if sam isla probati i otisle i tih zadnjih par kila, al ja jedem sve, samo manje...
    Ne, nisi na krivoj temi, dapače! Mislim da je za nas, bivše ili sadašnje bucke, super da od vas koje godinama održavate normalnu težinu super čuti savjete. Primjerice, Lili je tu odlična sugovornica premda, čini mi se, nema iskustva s debljinom. Tak da, Ginger, meni je super da ti i ostale vitke žene tu pišete!

  8. #1858
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Zamrlo sve, svi se tope... osim snijega koji nam je opet napadao. A taman nam je bilo krenulo prema proljecu, cak smo bili u parku par puta i ostavili jakne u autu.


    Nego, dobila sam mengu nakon 63 dana, a onda, drugi dan novog ciklusa, zavrsila s izljevima kao nikad do sad (bez pretjerivanja, gore od lohija u prvim satima nakon poroda). No ispalo je, uz komunikaciju s ginekologom, da ipak nije bilo za hitnu. Kaze on, otprilike, jebi ga, sto duze nema menge, to je veca sansa da ce krvarenje biti ovakvog intenziteta. Ako postane pravilo, onda cemo razmatrati, valjda, neku kontracepciju. Zapravo me taj dan spasilo to sto se mladja razbolila pa sam ostala s njom doma i imala priliku uskakati u kadu svakih pola sata, sat.

    Sto se stitnjace tice, nema dalje. S obzirom na rezultate, vise nego vjerojatno nije nista. Bila sam u cetvrtak kod opce prakse zbog rucnog zgloba, ona je osteopat s fokusom na zensko reproduktivno zdravlje. I nis', nema ni ona nesto pametno za reci, osim da je valjda doslo vrijeme da sve podivlja. Preporucila je vitex/chasteberry (prstasta konopljika?) pa sad cekam da stigne postom. Za 3-4 mjeseca ce ili biti nekog poboljsanja, ili nece. Uz to mi je rasturila zglob, ali to je ok, zbog tog sam i isla.

    Sto se tice IF-a, i dalje mi odgovara takav ritam.

    Kad podvucem crtu, u ovom ciklusu sam osvojila glavnu nagradu u iznosu od 3 kile. Zadnje dvije su stigle bas s pojavom same menge pa se kao tjesim, tek toliko da ne skocim kroz prozor (koji je prenisko), da mozda postoji sansa da ce nekamo nestati kad iskrvarim do kraja.


  9. #1859

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Juce sam citala o iskustvu mrsavljenja Barbare Kolar, poznate po jo-jo efektu. Sad je stvarno vitka, ali kaze da je linija rezultat vise od godinu dana strogog rezima prehrane, gdje nije pojela ni zalogaj slatkog, hljeba ili tjestenine, a da je ranije kada je imala visak kilograma isto pazila na prehranu i kolicinu i vrstu namirnica. Uglavnom poenta njene price je da mora biti zaista na rigoroznom i restriktivnom rezimu da bi smrsala i odrzavala tezinu, dok drugima to uspjeva uz manje uskracivanje hrane. Tako da, sto je vec rekla Kae, mozete biti zdravi, zdravo jesti i svejedno biti deblji. Ja licno, ne mogu zamisliti da godinu dana ne pojedem kiflu, pogacu, kolac, sladoled, mislim da bi psihicki obolila...

  10. #1860
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj Fedja prvotno napisa Vidi poruku
    Juce sam citala o iskustvu mrsavljenja Barbare Kolar, poznate po jo-jo efektu. Sad je stvarno vitka, ali kaze da je linija rezultat vise od godinu dana strogog rezima prehrane, gdje nije pojela ni zalogaj slatkog, hljeba ili tjestenine, a da je ranije kada je imala visak kilograma isto pazila na prehranu i kolicinu i vrstu namirnica. Uglavnom poenta njene price je da mora biti zaista na rigoroznom i restriktivnom rezimu da bi smrsala i odrzavala tezinu, dok drugima to uspjeva uz manje uskracivanje hrane. Tako da, sto je vec rekla Kae, mozete biti zdravi, zdravo jesti i svejedno biti deblji. Ja licno, ne mogu zamisliti da godinu dana ne pojedem kiflu, pogacu, kolac, sladoled, mislim da bi psihicki obolila...
    Igraju tu ulogu i godine (blizu 50. je),hormonske promjene u tijelu....

  11. #1861
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Čitala sam i ja to. Kaže da i u debljaj fazi nikad ne večera, a slatko jede jednom mjesečno

  12. #1862
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Fedja prvotno napisa Vidi poruku
    Juce sam citala o iskustvu mrsavljenja Barbare Kolar, poznate po jo-jo efektu. Sad je stvarno vitka, ali kaze da je linija rezultat vise od godinu dana strogog rezima prehrane, gdje nije pojela ni zalogaj slatkog, hljeba ili tjestenine, a da je ranije kada je imala visak kilograma isto pazila na prehranu i kolicinu i vrstu namirnica. Uglavnom poenta njene price je da mora biti zaista na rigoroznom i restriktivnom rezimu da bi smrsala i odrzavala tezinu, dok drugima to uspjeva uz manje uskracivanje hrane. Tako da, sto je vec rekla Kae, mozete biti zdravi, zdravo jesti i svejedno biti deblji. Ja licno, ne mogu zamisliti da godinu dana ne pojedem kiflu, pogacu, kolac, sladoled, mislim da bi psihicki obolila...
    Ja sam taj primjer. Svaki zalogaj koji pojedem se vidi. Bila sam prije 3g 1,5g na strogom LCHF-u i izgubila 13kg. U godinu dana nisam liznula kruh, tjesteninu, rižu, krumpir, gram šećera. Čim sam počela jesti svu hranu, ali stvarno u normalnim količinama došlo sve nazad. Ako 3 dana jedem poslije 19-20..dobijem 1kg..6 dana i 2kg su tu.
    Sad sam se ponovno vratila na LCHF..evo sad će 4 tjedan -2kg i stoji. Mršavim jedino ako gladujem.
    I ovo je krenulo tamo negdje iza 30-te... do tada sam kile mogla puno lakše izgubiti...logično.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 19.04.2019. at 12:24

  13. #1863
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Što je najgore, meni je Barbara Kolar ljepša kad je deblja
    još navijam za to da jednog dana kaže "f** it!"

  14. #1864
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Što je najgore, meni je Barbara Kolar ljepša kad je deblja
    još navijam za to da jednog dana kaže "f** it!"
    i meni i mm-u

  15. #1865
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Zamrlo sve, svi se tope... osim snijega koji nam je opet napadao. A taman nam je bilo krenulo prema proljecu, cak smo bili u parku par puta i ostavili jakne u autu.


    Nego, dobila sam mengu nakon 63 dana, a onda, drugi dan novog ciklusa, zavrsila s izljevima kao nikad do sad (bez pretjerivanja, gore od lohija u prvim satima nakon poroda). No ispalo je, uz komunikaciju s ginekologom, da ipak nije bilo za hitnu. Kaze on, otprilike, jebi ga, sto duze nema menge, to je veca sansa da ce krvarenje biti ovakvog intenziteta. Ako postane pravilo, onda cemo razmatrati, valjda, neku kontracepciju. Zapravo me taj dan spasilo to sto se mladja razbolila pa sam ostala s njom doma i imala priliku uskakati u kadu svakih pola sata, sat.

    Sto se stitnjace tice, nema dalje. S obzirom na rezultate, vise nego vjerojatno nije nista. Bila sam u cetvrtak kod opce prakse zbog rucnog zgloba, ona je osteopat s fokusom na zensko reproduktivno zdravlje. I nis', nema ni ona nesto pametno za reci, osim da je valjda doslo vrijeme da sve podivlja. Preporucila je vitex/chasteberry (prstasta konopljika?) pa sad cekam da stigne postom. Za 3-4 mjeseca ce ili biti nekog poboljsanja, ili nece. Uz to mi je rasturila zglob, ali to je ok, zbog tog sam i isla.

    Sto se tice IF-a, i dalje mi odgovara takav ritam.

    Kad podvucem crtu, u ovom ciklusu sam osvojila glavnu nagradu u iznosu od 3 kile. Zadnje dvije su stigle bas s pojavom same menge pa se kao tjesim, tek toliko da ne skocim kroz prozor (koji je prenisko), da mozda postoji sansa da ce nekamo nestati kad iskrvarim do kraja.

    Kaae, ja imam Mirenu i nemam više cikluse. Mene je to preporodilo. I zamijenila sam ju po preporuci za 4 godine, a ne za 5, da ne bi oslabilo djelovanje i da se ne bi ponovo menga aktivirala. To bi mene iz drugih razloga dokrajčilo.

  16. #1866

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ja sam na -7.
    Ali sve me strah nedjelje...
    Već 40 dana bez kruha,peciva,kolača,tjestenine,riže.slatkiša,gr ickalica,minimalno voća...
    I bojim se da čim stavima u usta jedan kolač da ću vratiti tri kg...

    Nadam se da ću uspjeti održati neki režim koji neće prouzročiti jojo ...

  17. #1867
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Bravo Vrijeska!
    Verovatno ces 'dobiti' na tezini cim pocnes s uh, ali znas da je to neminovno nakupljanje vode. Ne daj se obeshrabriti.
    Jelena i ja sam predlagala Kaae da razmisli o mireni, tj. da poprica s ginekologom o tome, al se vise ne secam zasto ne...

  18. #1868
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam na -7.
    Ali sve me strah nedjelje...
    Već 40 dana bez kruha,peciva,kolača,tjestenine,riže.slatkiša,gr ickalica,minimalno voća...
    I bojim se da čim stavima u usta jedan kolač da ću vratiti tri kg...

    Nadam se da ću uspjeti održati neki režim koji neće prouzročiti jojo ...
    Odlicno ti ide.
    Ako i dobijes kilu to je voda koja se veze. Izgubi se u prvih nekoliko dana nakon sto se vratis na rezim.

  19. #1869
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Što je najgore, meni je Barbara Kolar ljepša kad je deblja
    još navijam za to da jednog dana kaže "f** it!"
    slažem se, neki ljudi bolje izgledaju s malo više kilograma. ja sam jedna od tih, ako izgubim previše (sve ispod 65 za mene je previše), izgledam grozno, ispijenog lica. i naravno, s godinama je efekt sve gori.

  20. #1870
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Bravo Vrijeska, odličan rezultat!
    Nemoj biti pod pritiskom zbog nedjelje i taj dan si i dozvoli izlet.
    Samo taj dan.
    Sutradan kao da ga nije bilo.
    I ja sam bez UH gubila kile i osjećala se fantastično, ne zbog kila nego energije koje je najednom bilo napretek. Samo što je problem bio taj što sam počela puno gubiti na kilama, a nisam baš građena tako da mi to treba.
    Sad ih unosim, ali isto gledam da je to u malim količinama. Recimo voće jedem, što u tom jednom periodu gotovo uopće nisam.
    Ali što se tiče moje anemije, štitnjače i drugih divota, preporodila sam se na Lchf-u.

    Barbara Kolar je meni sto puta "bolja" sad, s kilama mi izgleda tromo i umorno.
    Inače mi je uvijek super, jer je rijetko elokventno i simpatično čeljade u moru lutkica bez karizme na TV-u.

  21. #1871
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Ali što se tiče moje anemije, štitnjače i drugih divota, preporodila sam se na Lchf-u.
    Ovo je i mene iznenadilo. LCHF mi je dotjerao željezo na rekord, nikad nisam imala više energije.
    I ja se pripremam za nedjelju

  22. #1872

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Jutros sam na poslu morala hitno potrčati... i nakon 50m shvatim da mi ide i da sam sama sebi lakša...

  23. #1873
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Čestitam, Vrijeska, na odličnom rezultatu!
    To kad polako shvaćaš koliko je život lakši kad si lakši, meni je to predivno!

  24. #1874
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Evo mene, mjesec dana nakon trećeg poroda... u ovoj trudnoći sam dobila svega nekih 7 kg koje su logično već otišle... tako da sam sad na svojoj prekomjernoj predtrudnickoj težini... (bila sam smrsala srećom 5 kg neposredno pred trudnoću)
    BMI mi je 31,5... cilj mi je neka normalna težina, bila bih prezadovoljna da izgubim 15.
    I ja mnogo teze gubim kile nego prije 5-6 godina...

  25. #1875
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Bravo Vrijeska!


    Ja sam ta koja je spominjala Mirenu ili pill ginekologu, a on je taj koji se necka(o). Sad je ponovno aktualno. Dan poslije onog proslog posta sam pocela uzimati vitex, ali tja jos nema sansu napraviti nista, ako ista ikad i radi. Cula sam se jucer s ginekologom jer, naime, danas je 10 dan menge. Onaj izljev nad izljevima je zavrsio s trodnevnim spottingom (koji nikad nisam imala) na dan 6, 7 i 8, i onda na dan 9 i nakon jednodnevne temperature, sve ispocetka, samo u razumnim kolicinama. Rekao je da cekam i pratim i obavezno se javim ako prijedje dan 14. Ili da odem na hitnu ako pocne liptati na sve strane. Super.

    E, good news? Imam 3 kile manje nego prije 6 dana. :rofl:

    Kod mene nikad dosadno.

  26. #1876
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam na -7.
    Ali sve me strah nedjelje...
    Već 40 dana bez kruha,peciva,kolača,tjestenine,riže.slatkiša,gr ickalica,minimalno voća...
    I bojim se da čim stavima u usta jedan kolač da ću vratiti tri kg...

    Nadam se da ću uspjeti održati neki režim koji neće prouzročiti jojo ...
    Super rezultat! Nećeš vratiti 3kg, ali 1kg bi mogla. Ono što se meni dogodilo nakin 1.5g na lchf-u strogom, onaj dan kad sam pojela nešto izvan više se nisam migla vratiti. Drugi dan sam opet samo malo nešto, pa treći samo ću 2 krumpira i ode. Sad sam ponovo na lchf-u nakon cca 2g i bojim se tog 1 kolača
    Inače, meni je neusporedivo kako se dobro osjećan na lchfu... ugljikohidrati baš loše utječu na mene. Kad oojedem tjesteninu, rižu, krumpir ja imam osjećaj kao da sam se kamenja najela. Na lchf-u sam poletna.

  27. #1877
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    ja se moram skinuti sa šećera. prije nekih 4-5 godina sam u jednom danu odlučila i u nekom duljem roku montignacom skinula 16 kg. sve sam ih vratila malo pomalo.
    već neko vrijeme čekam da mi proradi opet taj klik u glavi, ali ne ide.
    uskoro idem na sistematski pa se nadam da će me neko prestrašiti. krvi nalazi su dobri, kolesterol i pizdarije.

  28. #1878

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Da malo ugnjavim, ako mogu. Dakle, kupila sam vagu i hocu da pratim koliko uz izbacivanje slatkog (osim u posebnim prilikama) i manji unos tijesta, te redovno vjezbanje mogu smrsati do avgusta. Nemam prevelik visak, idealno bi bilo da izgubim 15 kg, ok je i 10 kg, a ni ovako nije strasno IBM je 25.9. Stvarno mi sa 41 godinom ne pada na pamet nikakav strogi rezim, eventualno da ne jedem iza 20.00. Pitanje je, kako se vagati, koliko cesto, da li uvijek u istoj fazi ciklusa?

  29. #1879
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Hajde, sretno ti bilo.
    Bas me zanima sto ce se dogoditi.
    ( zanima me da li je itkome uspjelo smrsaviti zadnjih 10 kg za 3 mj uz lagani rezim u 41. godini. Meni.sigurni ne bi.)

  30. #1880

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Ne ocekujem ja 10 kg manje (to je vise teznja), ali sad stvarno jedem sta hocu i kad hocu i odrzavam tezinu, s tim da imam dosta misica. Zato me zanima kad ne budem jela slatko i svedem se na kiflu dnevno, hoce li kg ici dole. Necu jesti ni junk, gledacu da mi je vecina obroka lagano meso, riba i povrce, ali ne mogu ni keto ni lchf i sl.

  31. #1881
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Fedja vjerujem da ćeš izgubit nešto kila, al najteže je izgubit one zadnje kile koje su onaj “zadnji“ višak npr.5-3-1 kg. Te bojim se ne idu bez strogog režima.

  32. #1882

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Vidjecemo, javicu se za tri mjeseca sa izvjestajem. Sa ove tacke gledista, ovo je maksimalna zrtva koju mogu podnijeti, mozda bi da imam zdravstveni problem rezim bio stroziji, ovako to je za sada to.

  33. #1883

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Uglavnom, koliko cesto, kada, da li uvijek u istoj fazi ciklusa se vagati?

  34. #1884
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Mozes jednom tjedno u isto vrijeme ( ujutro nakon budenja i wc-a).

  35. #1885
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja svakako ne bih izgubila ni grama, osim ako bi to valjda bile neke ekstremne kolicine UH i slatkisa i apsolutno nikakva tjelesna aktivnost (doslovno nista osim hodanja parsto metara dnevno). S 32 sam mogla. S 41 ni da se na glavu postavim.

  36. #1886

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    57

    Početno

    Ja nisam nikad ozbiljno ni pokusala izgubiti kg, ne racunam 7dnevnu kupus dijetu pred more. Pocela sam vjezbati prije dvije godine, bez da sam se vagala ili mjerila cm, rezultate sam mjerila po odijeci i zadovoljna sam. Sad sa poostrenim rezimom prehrane vidjecu sta ce biti, vrlo je moguce da nisam osvijestila u kojim sam godinama

  37. #1887
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Fedja ne zamaraj se s godinama, one mogu bit i izgovor i razlog.

    Važi se npr ned ujutro natašte, to ti je dosta. I mjeri cm to ti je možda i važnije.

    osjećat ćeš se sigurno zdravije i poletnije bez šećera i s manje uh.

    Sretnoo!!
    I ubaci neki trening ako možeš.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.04.2019. at 00:07

  38. #1888
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    I daj molim te kkave su to godine -41, pa ti si pupoljak

  39. #1889
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Uf,meni i nije cilj izgubiti kile.Mislim da i nemam neki znatan višak.178cm-71kg i to od ove godine.Već godinama sam držala kilažu 61kg,ali sama sebi sam bila premršava.U zadnjih godinu sam se zdebljala,ali mi se sviđa.Samo mi daje rasporediti te kile na pravim mjestima,malo zategnuti tijelo,steći kondiciju,sva sam nekako mlitava.Isto sam pravi pupoljak-42g. ,pa mislim da je pravo vrijeme da počnem .

  40. #1890
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ups...Mislila sam da pišem na vježbanju ...

  41. #1891
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Nema veze, ima nas i tu

  42. #1892
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Cekam da mi se javi opca praksa, osteopatica, i preporuci nekog nutricionista ili sto vec.

    Reducirane kalorije, IF, niski UH, redovito vjezbanje: odlican rezultat. Dvije i pol do tri kile u plusu u 30 dana.




    Da napomenem, to su dodatne kile, povrh onog sto sam imala na pocetku ove price (kad god je vise ta prica bila/pocela).
    Posljednje uređivanje od Kaae : 23.05.2019. at 16:52

  43. #1893
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Kaae, jesi mjerila cm?
    Kad se istovremeno gube kile i gradi mišićna masa, bolje je pratiti cm.

    Žao mi je što tapkas u mjestu, to frustrira.

  44. #1894
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nisam nista mjerila, po odjeci vidim da nista ne ide ni u kojem smjeru. Osim na vagi, to ide samo i iskljucivo u onu stvar. :/

  45. #1895
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Kaae, ako planiraš doći u hr (kad god to bilo), odi se detaljno pregledati, izvadi krv na sve živo
    stvarno nešto ne štima, nema tog stresa od kojeg bi imala tolike kile :/

  46. #1896
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ja isto mislim kao n.grace.
    ono odes na 2 dana u neku od onih poliklinika i ne pustaju te vani, dok sve ne pregledaju.

  47. #1897
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    i ima ona neka doktorica u zagrebu, zaboravila sam ime, koja je napisala knjigu o hormonima, mozda i to nije losa ideja.

  48. #1898
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Kaae, trenutno ti, uistinu, i preostaje samo još nutricionista, a prije ovoga što piše n.grace.

  49. #1899
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Javila se opca praksa (osteopat), bas joj je zao sto mi je tako (lol). Poslala me nutricionistima, uz napomenu da mi osiguranje to vjerojatno nece pokriti (ok, whatever) i da mi zapravo preporuca neku tetu dietitian u lokalnoj samoposluzi koja ce mi dati jednakovrijedne savjete.

    Sad se zezam da cu otici u samoposluzivanje, kupiti barem 20 krafni, sjesti, jesti i vikati "upomoc" Mislim, doslovno nemam pojma kako naruciti dietitian pregled u ducanu. Inace, ici cu vjerojatno kod oboje, ove u Mayo Clinic Systemu i ovu ducansku tetu, za koju muz kaze da je zapravo ok (predavala im je nesto na poslu).

    Nazalost, necu dolaziti u Zagreb sigurno jos godinu dana. S obzirom da imam skolsko dijete, sad mozemo samo preko praznika.

  50. #1900
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Uzmes praznike kak tebi pase

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •