Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2816

Tema: prekomjerna težina

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #11
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Lili pa on baš sebe reklamira suprotno, da ako ga se sluša, željeni rezultati se mogu postići u kratkom roku.

    I na slikama tih transformacija piše gore 12 tjedana. I radi samo online treninge. U biti možda vi koji gledate na fb to ne vidite, ne znam jel objavljuje, ja gledam na instagramu. Meni šteta guzica i sisa što ženama uništi, ali valjda one to žele.

    Nemam pojma, vidim da piše dosta i o tim proteinima u prahu i sličnim preparatima. Ja to nikad ne bih pila jer znam osobu koja se na taj način otrovala olovom. Doslovno, olovo u proteinima. Ne ulijeva mi taj pristup neko povjerenje, ali ako ima ljudi kojima paše, super.
    Riri da mogu se postići, ali i održati.
    Ne trenira on samo on line, ljudi mu dolaze na treninge i vodi ih. Jako je fleksibilan s terminima. Osim ako nešto nije promijenio.

    Ne znam za proteine u prahu, al nemojte radit bauk da je to odmah sve neka tamo “kemija“.

    Ja sam totalni prirodnjak, pa konzumiram povremeno (recimo kad sam u nekim žešćim pripremama) proteine od konoplje,to je prah sjemenki konoplje. Prirodan s dodatkom omege, eco i vegan friendly. Zašto to uzimam u pripremama? Pa zato što ne želim izgubit svoju guzicu


    Inače nisam pobornik nikakvih dodataka, al kad si izložen velikim sportskim naporima, treba se češće kontrolirat i uzet što ti fali npr. željezo.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.08.2019. at 22:10

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •