Stranica 24 od 57 PrviPrvi ... 14222324252634 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 2816

Tema: prekomjerna težina

  1. #1151
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    15 kila je stvarno wow, još na tvoju visinu.
    Znači ako te sretnem negdje na cesti vjerojatno te neću prepoznati.

  2. #1152
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Sirius, čestitam na uspjehu!
    Ja nisam nikada bila u teretani, ali se veselim svakoj dužoj šetnji.
    Ja sam trenutno na 65,5 kg (na 171 cm) i neobično mi je jer i s takvom kilazom imam još uvijek puno sala na trbuhu i nogama. Ne znam na koliko ću kg stati s mršavljenjem.

  3. #1153
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ne zelis cuti koliko ja imam kila na 160 cm, i uz to me muz zove -suharak.
    Ali sam u procesu mrsavljenja intenzivno ciljano vjezbala 9 mj. , i onda nastsvila intenzivno vjezbati , ali manje ciljano.
    Jasno, jos uvijek imam prostora za napredak i debljam se po kriticnim mjestima , ali vjezbanje je sve to uteglo i ucinilo skladnijim.

  4. #1154
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Pretpostavljam da ti imaš puno više mišićne mase. Ne znam koliko igru može imati ono kak se veli "teže kosti".

  5. #1155
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kosti su do 3 kile,najcesce 2.7 kg kod osoba do 170 cm

  6. #1156
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavljam da ti imaš puno više mišićne mase. Ne znam koliko igru može imati ono kak se veli "teže kosti".
    Sad bi trebala razmisliti da krenes sa vjezbanjem da toniras tijelo , ako ti vec nije stalo do kondicije i snage.
    Imas puno vjezbi koji ciljaju na donji dio.tijela, a sto se trbuha tice ima i njih.
    Ali trbuh su najtvrdokornije masnioce u nasoj dobi i nakon svih poroda . Naravno da moze biti poboljsanja , ali ne treba teziti trbuhu koji si imala sa 19 godina.
    Posljednje uređivanje od sirius : 13.01.2019. at 00:11

  7. #1157
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Mila majka, šta ono radiš da mrsas? Svaka čast!
    Sirius, tebi neću ponavljati moje divljenje tvojim napretkom.
    Meni je ostalo 5 kg nakon poroda od predtrudnicke kilaze. A vježbanje mi fali, nadam se počet s nečim laganim za mjesec, mjesec i po. Idem sljedeće sedmice na pregled pa ću vidjeti imam li zeleno svjetlo od ginekologa.
    Moram malo poraditi i na hrani koju sad jedem, ako ovako nastavim neće valjati. Kako ne stignem jesti,trpam u sebe samo slatko, ono što dohvatim usput.

  8. #1158
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Potpuno sam promijenila način prehrane, gotovo posve izbacila slatkiše i kruh. I polako i vrlo postupno mršavila. Sad me, recimo, slatko više uopće ne vuče.
    Što se vježbanja tiče, lovim svaku priliku za hodanje i trudim se napraviti 10 000 koraka dnevno, no trenutno mi to baš ne uspijeva. Uglavnom, kako sam puno doma s djecom, moram jako paziti na količine hrane jer nemam puno prilika za dodatne fizičke aktivnosti.
    I voljela bih još koju kilu skinuti. I ovo što mi Sirius predlaže, malo se dovesti u formu.

  9. #1159
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ajme, sto bih ja dala da mi tih 10,000 koraka na dan nesto znace. Mislim, ok, ne znam sto bi bilo da ih ne napravim, ali svakako mi ne dolaze kao bonus.

    Ja mogu samo prijaviti to da sam nakon 28-dnevnog ciklusa izgubila 1.5 kg. Problem je naravno u tome sto nitko i nista ne moze garantirati da sljedeci opet nece biti ciklus od 80 dana u kojem cu dobiti 2-3 kile, neovisno o hrani i aktivnostima.

    Bemtipredmenopauzuvaljda.

  10. #1160
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Ja bih ustvari trenutno trebala pisati na temi “trudnoća i debljanje” ali je prilično zamrla... plus, trudnički kilogrami mi ovaj put nisu toliki problem, zasad sam prezadovoljna sa +4 u 28 tt. Problem mi je višak, koji se godinama samo povećava... ja nakon trudnoće skoro da vratim kilažu kroz par mjeseci, ali onda počnem da se debljem... pa malo smršam, ali nikad na staro. I tako u krug.
    Prije je bilo dovoljno da malo smanjim obroke i kilogrami krenu dolje, posljednjih godina zaista ne jedem preobilno, ali kile se lijepe... valjda to ide s godinama.
    Uglavnom, u ovu trudnoću sam ušla sa 15 kg više nego u prvu. A i tada sam imala nekih desetak viška...

    Samo se malo jadam ovdje zasad, a na proljeće se nadam da cu prijaviti neke pozitivne pomake...

  11. #1161
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Svakako se javi
    Sretno još to malo kaj imaš do kraja trudnoce

  12. #1162
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Joj, ja sam ove božićne praznike napravila užas. Od jučer se trudim opet biti u zoni razuma.

  13. #1163
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mrzim kad mi ova tema iskoči.
    Podsjeća me na sve to što treba napraviti... sto put krenem i sto put posustanem.... pa zaboravim ponovno krenuti.
    I uvijek mi je nešto drugo/netko drugi prioritet.
    I tako lako zaboravim na sebe.
    Sad sam došla u fazu da doslovno nemam što za obući, bole me koljena, ne krećem se uopće...
    I mrzim što sve znam... samo nemam kad.
    I mrzim što biram na brzinu odrezati šnitu kruha i namazati ju nečim (15 sekundi) umjesto napraviti zdjelu salate (10 minuta).

    Za praznike se nisam ubila ni u čemu... sustavno se trujem svaki dan.

  14. #1164
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Mrzim kad mi ova tema iskoči.
    Podsjeća me na sve to što treba napraviti... sto put krenem i sto put posustanem.... pa zaboravim ponovno krenuti.
    I uvijek mi je nešto drugo/netko drugi prioritet.
    I tako lako zaboravim na sebe.
    Sad sam došla u fazu da doslovno nemam što za obući, bole me koljena, ne krećem se uopće...
    I mrzim što sve znam... samo nemam kad.
    I mrzim što biram na brzinu odrezati šnitu kruha i namazati ju nečim (15 sekundi) umjesto napraviti zdjelu salate (10 minuta).

    Za praznike se nisam ubila ni u čemu... sustavno se trujem svaki dan.
    Hehehe, zvuči poznato. Meni više nije primarni cilj smršavjeti, nego NE DEBLJATI SE, ali bratemili, stojim na istoj kilaži već gooodinama. Evo, mlađe dijete će mi uskoro postati punoljetno, kile sam nabrala u toj trudnoći i ne idu dolje. Meni čak nije problem salata ili kruh, nego količina. Kila mandarina je ipak kila, hehehe, ako me razumiješ... Ja volim jesti, sve i salate i kruh i meso i zdravo i nezdravo, samo da se nešto melje zubima...

  15. #1165
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I get you Mojca, ja da sam na LHCF-u umrla bih od neuhranjenosti.
    Krenula sam u teretanu. Vidjet ćemo koliko će ovaj put potrajat.

  16. #1166
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    I get you Mojca, ja da sam na LHCF-u umrla bih od neuhranjenosti.
    Krenula sam u teretanu. Vidjet ćemo koliko će ovaj put potrajat.
    Mojca se prebacila u vegane.

  17. #1167
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Znam, samo se hvalim da sam ja na high carbs

  18. #1168
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Iz mog osobnog iskustva nikakva teretana ili bilo kakvo vjezbanje nece imati rezultata u mrsavljenju bez redukcije kalorija.
    Nazalost , to je tako. Isto tako odbacivanje ovog ili onog u potpunosti nece rezultirati nicim ako kompletan unos kalorija nije manji od potreba.
    Jasno ko pekmez.
    Jedino je depresivno to sto ja na svoju visinu od 160 cm uz intenzivni vjezbanje 3x tjedno mogu dnevno unositi cc 1500 kcl da bih mrsavila.
    Nakon ovih praznika kad sam jela kolace , kruh, vece kolicine svega i povremeno alkohol , na vagi eto 2 kg vise.
    Naravno , ne svaki dan. Ali i mali odmak od neke razumne redukcije ne da se ne gubi na tezini nego i dobija.
    I sad do kraja mjeseca strogo da se vratim na predblagdansku .
    Plus , racunajte da je dosta tesko organizam zimi teze ubaciti u mrsavljenje jer prirodni zadrzava masnice zbog hladnoce.
    Ali svakako nije nemoguce jer sam prosle godine gubila na tezini zimi i za blagdane jer sam bila disciplinirana.
    Posljednje uređivanje od sirius : 16.01.2019. at 13:36

  19. #1169
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Znam, samo se hvalim da sam ja na high carbs
    Hahaha, i ja sam bila , vidi post prije.

  20. #1170
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ne mogu na dijetu sad, dojim i ne spavam.
    Nije li logično da ću prije smršaviti ako unosim tipa 2500 kcal dnevno uz vježbanje nego bez vježbanja?
    Šta onda, da batalim i tu teretanu ako nema koristi?

  21. #1171
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    prošetaj dete, napose ako je još u kolicima, raspičiš i eto te, a i dojenje bi trebalo pomoći

  22. #1172
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu na dijetu sad, dojim i ne spavam.
    Nije li logično da ću prije smršaviti ako unosim tipa 2500 kcal dnevno uz vježbanje nego bez vježbanja?
    Šta onda, da batalim i tu teretanu ako nema koristi?
    Ma teretana je super za kondiciju /zatezanje / oblikovanje, ali nece ti od toga nesto posebno tezina dolje.

  23. #1173
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    nemoj batalit teretanu, ali nemoj ni računat "danas sam vježbala, dakle mogu pojest ovu tortu", jer feta torte ima 500+ kalorija, a ti si u teretani potrošila ako 100
    a pogotovo nemoj se u teretani kilavit po spravama, kako sam vidjela ovaj tjedan dvije tete, kao nešto navlače te sprave i priiiiiiiiičaju
    kad su nakon pola sata komentirale "baš je hladno ovdje" skoro sam se naglas nasmijala

  24. #1174
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Da nastavim mrzim niz...

    Vježbati mogu ograničeno, sve što ima veze s donjim trbušnim mišićima je problem jer me presječe neka bol ispod ožiljka od carskog (u dubini), desno rame mi je u komi, ona ruptura tetive boli čim nešto malo intenzivnije radim... a lijevo koljeno na momente boli za poludit' (valjda od viška kila)... lijevi kuk se nekako ukočio, nema istu pokretljivost kao desni... uopće nemam pojma što se dešava.
    Uglavnom... ne znam ni koji tip vježbe bi uopće mogla izvesti...

    A razina energije mi je, onako, na skali od 1 do 10, meni je na -3.

    Bljak.

  25. #1175
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu na dijetu sad, dojim i ne spavam.
    Nije li logično da ću prije smršaviti ako unosim tipa 2500 kcal dnevno uz vježbanje nego bez vježbanja?
    Šta onda, da batalim i tu teretanu ako nema koristi?
    A je i nije. Neces smrsaviti jer intenzivan trening (neki kardio recimo) ti nece odnijeti vise od 300tinjak kalorija da se na trepavice postavis.
    Evo, ja sam u ponedjeljak doslovno krepala, jedva hodala... kaže sat 342 kcal...
    Ne može nikakav trening poništiti sve što unesemo u sebe.

    Ali trening osim potrošnje i stvaranja mišićne mase ima i druge benefite, koji su po meni ključni.
    Tipa, ako znam da me u ponedjeljak čeka ubitačni kardio trening nema šanse da se prejedem prije, ma ne samo da se ne prejedem nego moram paziti što ću i kada ću jer će mi inace cijeli trening biti na rubu povraćanja.
    Također, kad sam već bila na treningu, tamo se ubila.. neću sad to poništiti vrecicom cipsa. Ili nutelom...
    Tako, jedno vuce drugo. I jedino u kombinaciji daju dobre rezultate.

  26. #1176
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ma teretana je super za kondiciju /zatezanje / oblikovanje, ali nece ti od toga nesto posebno tezina dolje.
    Ni ne treba, samo da se postojeća panceta pretvori u kamen, nitko brončanu Veneru na plaži ne pita koliko ima kila
    Posljednje uređivanje od Argente : 16.01.2019. at 13:54

  27. #1177
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Da nastavim mrzim niz...

    Vježbati mogu ograničeno, sve što ima veze s donjim trbušnim mišićima je problem jer me presječe neka bol ispod ožiljka od carskog (u dubini), desno rame mi je u komi, ona ruptura tetive boli čim nešto malo intenzivnije radim... a lijevo koljeno na momente boli za poludit' (valjda od viška kila)... lijevi kuk se nekako ukočio, nema istu pokretljivost kao desni... uopće nemam pojma što se dešava.
    Uglavnom... ne znam ni koji tip vježbe bi uopće mogla izvesti...

    A razina energije mi je, onako, na skali od 1 do 10, meni je na -3.

    Bljak.
    Ti si idealan kanididat za individualni trening.. Lijepo doneses medicinsku dokumentaciju, a on/ona nek u skladu s njom slože što smiješ i možeš, a što ne smiješ.

  28. #1178
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ti si idealan kanididat za individualni trening.. Lijepo doneses medicinsku dokumentaciju, a on/ona nek u skladu s njom slože što smiješ i možeš, a što ne smiješ.
    da, i to kod fizioterapeuta

  29. #1179
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Hahaha, bez brige, znam ja teoriju, samo je praksa problem...al kako poraste apetit od jednog treninga, majku mu...
    Ovo šetanje s kolicima, s tim je gotovo, ali s tim bih ionako smršavila da odem do Barić drage i nazad...a i dojenje je već postalo simbolično, sad mi je ovo otvorilo oči da se samozavaravam da to više kuri ikakve kalorije.
    Nema druge nego uprijeti i pokoriti teretanu

  30. #1180
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    A je i nije. Neces smrsaviti jer intenzivan trening (neki kardio recimo) ti nece odnijeti vise od 300tinjak kalorija da se na trepavice postavis.
    Evo, ja sam u ponedjeljak doslovno krepala, jedva hodala... kaže sat 342 kcal...
    kolko taj intenzivnio trening traje, meni na 4 km mojeg brzog hodanja ( ne brzo ko spajka nekad, ali ipak brzog) izračuna 400 kal

  31. #1181
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    I ovo nemam kad..
    Nemoj se ljutiti, al ako ja imam kad, svi imaju kad.
    MM radi u 3 smjene i svetkom i petkom, dvoje relativno male djece sa svojim aktivnostima 3x tjedno, posao i faks.
    Živim 20 km od radnog mjesta na koje idem javnim prijevozom.
    Sve se može kad se hoće.

  32. #1182
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha, bez brige, znam ja teoriju, samo je praksa problem...al kako poraste apetit od jednog treninga, majku mu...
    Ovo šetanje s kolicima, s tim je gotovo, ali s tim bih ionako smršavila da odem do Barić drage i nazad...a i dojenje je već postalo simbolično, sad mi je ovo otvorilo oči da se samozavaravam da to više kuri ikakve kalorije.
    Nema druge nego uprijeti i pokoriti teretanu
    ako dijete ne šeta, onda možeš raspaliti s kolicima, ja sam špure samo take radila

  33. #1183
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Da se ispravim, vjv nemaju svi kad, ali u okolini imam puno njih koji "nemaju kad".
    A imaju vremena na bacanje, samo ga treba iskoristiti. I odlučiti se.

  34. #1184
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    da, i to kod fizioterapeuta
    Ne nuzno. Ozbiljan kineziolog se moze nositi s tim.

  35. #1185
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ne nuzno. Ozbiljan kineziolog se moze nositi s tim.
    Strah me uopće pomisliti koliko to košta.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  36. #1186
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Strah me uopće pomisliti koliko to košta.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Kako koji. Moj je kostao po satu manje nego fizoterapeut i puno manje nego kiroprakticar.
    Cijene se krecu od 75 kn -200 + kn po satu, zavisi od kineziologa i od dogovora o ciljevima i duzini suradnje.

  37. #1187
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Strah me uopće pomisliti koliko to košta.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Koliko god da košta Mojca vrijedi tvoga zdravlja.
    Mani se izgovora, primi se posla budi naša nova sirius
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.01.2019. at 14:44

  38. #1188
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    jspominjete kalorije, ja znam na treningu potrošit preko 1.000 kalorija pod normalno (treniram trčanje), ako su veće dužine i blizu 2.000 kcal. Mjeri mi sat prema mojim otkucajima srca, težini i visini.

    Argente ja ne bih izbacila teretanu ni bilo koju drugu fizičku aktivnost, ako ništa drugo možda te upravo to potakne da paziš što unosiš u sebe jer bi vježbanje ispalo uzaludno. Neće ni spominjati sve blagodati jačanja muskulature i tonusa.

  39. #1189
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kolko taj intenzivnio trening traje, meni na 4 km mojeg brzog hodanja ( ne brzo ko spajka nekad, ali ipak brzog) izračuna 400 kal
    na trcanju dugom 11 km, uz elevaciju od 83 m potrosila sam 600 kcal. ovo sam pogledala zadnje dulje trcanje.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 16.01.2019. at 14:49

  40. #1190
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja ću sebi morati servirati hranu u malom tanjuru i onda se dooobro disciplinirati da ga ne punim dvaput

  41. #1191
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Trčanje, biciklizam, plivanje... sve su to kalorično "jače" aktivnosti.
    Al u teretani, u nekom kombiniranom kardio- snaga treningu, teško će potrošnja biti tako velika.
    A možda sam u krivu.
    Međutim nije to ni poanta. Svaka aktivnost je bolja nego nedostatak iste.

  42. #1192
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Cubana predugo se bavis vjezbanjem da bi bila u krivu

  43. #1193
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Potrosnja u teretani nije ogromna cak ni meni, s pocetnih 3453259834356345634634 kila. Ako trcim na orbitreku, zapravo je visa, prema satu.

    Ja nemam vremena, kronicno. Koliko god htjela. Ali uguram sto stane, najcesce naustrb sna. Glupo, ali hebi ga, drugacije ne ide.

  44. #1194
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Možda je do onog koji računa,a možda i u oku promatrača

  45. #1195
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Možda je do onog koji računa,a možda i u oku promatrača

    sto je u oko promatraca ili onog sto racuna?

  46. #1196
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kalorije koje se potroše

  47. #1197
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    jspominjete kalorije, ja znam na treningu potrošit preko 1.000 kalorija pod normalno (treniram trčanje), ako su veće dužine i blizu 2.000 kcal. Mjeri mi sat prema mojim otkucajima srca, težini i visini.

    Argente ja ne bih izbacila teretanu ni bilo koju drugu fizičku aktivnost, ako ništa drugo možda te upravo to potakne da paziš što unosiš u sebe jer bi vježbanje ispalo uzaludno. Neće ni spominjati sve blagodati jačanja muskulature i tonusa.
    Lili , pretrcani polumaraton ( 2:08 sata, 21,3 km )mi je potrosio 1422 kcl . To uneseem bez da trepnem u bilo kojem boljem rucku sa desertom i vinom.
    Klasnican kombinirani trenig u teretani uz trenera mi je trosio do 500 kcl. Sto je jedan malo jaci sendvic.
    U pripremi polumaratona sa 100 + km mjesecni uz labavu kontrolu prehrane nisam skinula niti grama.
    Tako da je prehrana kljucna za gubitak kilograma.
    Tjelesna aktivnost je kljucna za mnoge druge stvari, ali kile nece ici dolje bez cijelog paketa.
    Najvaznija svar u vjezbanju je ta da se vecinom promjeni i nacin razmisljanja
    Pa osoba krene u nekom drugom smjeru dugorocni. Nove navike mjenjaju stare. To je jedini nacin za promjenu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 16.01.2019. at 16:10

  48. #1198
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kalorije koje se potroše
    Pa bas i nije , to je matematika.

  49. #1199
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Možda je do onog koji računa,a možda i u oku promatrača
    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku

    sto je u oko promatraca ili onog sto racuna?
    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kalorije koje se potroše
    Jelena nije u oku promatraca, vec na broj utrosenih kalorija utjece tempo, staza gibanja, HR, kao i tezina osobe koja se krece.
    sebe nit vidim mrsavom, nit nesto brzom zato sam napisala da tih tvojih 400 kcal su mi na 4 km cudne.
    e sad kako ti racunas ili mjerni uredjaj koji koristis, da li sve ove stvari uzima u obzir ne znam.

  50. #1200
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Slažem se skroz sa sirius.

    Ja sam aktivna cijeli život, al rijetko mršavim. A sve zato kaj volim jest. Jedino kaj mi ta aktivnost pomaže da nisam još deblja. MM se stalno isčuđava količinom hrane koju pojedem. A čim pomislim na njenu redukciju, ogladnim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •