Stranica 47 od 57 PrviPrvi ... 374546474849 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,350 od 2816

Tema: prekomjerna težina

  1. #2301
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    uvijek se sjetim genijalnog Davora Gopca kad su ga pitali za preporuku za dijetu: "mjesec dana apsolutno ništa ne jesti, tu i tamo popiti čašu vode. uspjeh je zagarantiran, a moguće je i rješenje životnog problema."
    n.grace

  2. #2302
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Jel ima tko kakva iskustva s terapijama u vezi s poremećajima hranjenja?

    Svjesna sam već dugo da je kod mene to u igri, ali neke stvari sam gledala posljednjih dana koje me dosta muče, a budući da sam baš puno smršavila u posljednjih sedam mjeseci, htjela bih početi raditi na tom problemu jer lako odem iz jednog ekstrema u drugi (nijedan me ne veseli).

  3. #2303
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Probaj naći temu od Lavko

  4. #2304
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj naći temu od Lavko
    Hvala!

  5. #2305
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Sad vidim da je ona tu pisala na 17+ strani

  6. #2306
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima tko kakva iskustva s terapijama u vezi s poremećajima hranjenja?

    Svjesna sam već dugo da je kod mene to u igri, ali neke stvari sam gledala posljednjih dana koje me dosta muče, a budući da sam baš puno smršavila u posljednjih sedam mjeseci, htjela bih početi raditi na tom problemu jer lako odem iz jednog ekstrema u drugi (nijedan me ne veseli).
    Žao mi je što to prolaziš...

    Osim što misliš da je u pitanju poremećaj hranjenja, jesi li u posljednje vrijeme obavila neki veći sistematski pregled? Gubitak težine može imati i druge uzroke, koji mogu proći "ispod radara" ako nisu otkriveni na vrijeme. Pitaj prvo obiteljskog liječnika. Znam da je to komplicirano u sadašnjoj situaciji, ali probaj nazvati ili poslati e-mail, možda dobiješ kakav praktičan savjet ili uputnicu. Sretno!

  7. #2307
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je što to prolaziš...

    Osim što misliš da je u pitanju poremećaj hranjenja, jesi li u posljednje vrijeme obavila neki veći sistematski pregled? Gubitak težine može imati i druge uzroke, koji mogu proći "ispod radara" ako nisu otkriveni na vrijeme. Pitaj prvo obiteljskog liječnika. Znam da je to komplicirano u sadašnjoj situaciji, ali probaj nazvati ili poslati e-mail, možda dobiješ kakav praktičan savjet ili uputnicu. Sretno!
    Hvala ti na brizi, posljednji sistematski sam obavila sa 17 godina (ne brinem baš previše o zdravlju, znam ). Ali ovaj gubitak težine bio je vrlo ciljan i plod je velikih odricanja (počeo je kao zdrava prehrana, no onda sam krenula u tom drugom, "baš i ne jedem" pravcu, a zato i trebam pomoć).

  8. #2308
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Imaš i nutricionistu
    Park stara Trešnjevka narudžba je bila preko mejla,treba vidjeti kako je sad

    I u runjanjinovoj mislim da se baš zove ambulanta za poremećaj u hranjenju gore nasuprot zubara je ,ne znam kako se naručuje
    I

  9. #2309
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Ripcord, meni se tvoj problem čini da je psihičke prirode, tako da mislim da ti više treba psiholog nego nutricionist odnosno najbolje neki mixani tim.

  10. #2310
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Skoro svaki poremećaj u hranjenju je psihičke prirode
    Rijetko je netko pretio/mršav jer ne zna osnove prehrane

    A na dijetu se kreće uvijek od ponedjeljka ili od Nove godine, ne zato jer se u nedjelju kupuju zdrave namirnice, nego jer se psihički treba pripremiti na odricanje

  11. #2311
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ripcord, meni se tvoj problem čini da je psihičke prirode, tako da mislim da ti više treba psiholog nego nutricionist odnosno najbolje neki mixani tim.
    Naravno da je psihičke prirode, imam super psihijatricu inače, ali se nismo vidjele već neko vrijeme i nije stručna baš za ovo pitanje.

    Mislim da mnogi s ovim poremećajem znaju itekoliko više nutricionističkih podataka i općenito o prehrani od "običnog" puka.

  12. #2312
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    https://www.pbsvi.hr/dnevne-bolnice/...rehrane-hrana/

    Pitaj kak se naručuje i kakve su mogućnosti

  13. #2313
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.pbsvi.hr/dnevne-bolnice/...rehrane-hrana/

    Pitaj kak se naručuje i kakve su mogućnosti
    Znam za njih, ali sam čula različita iskustva pa me zanimalo zna li tu netko iz prve ruke (pročitala sam sve od Lavko u međuvremenu)

  14. #2314
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Spomenula sam psihologa samo zato jer je netko spomenuo nutricionistu.

    Sretno Ripcord!

  15. #2315
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Hvala Lili

  16. #2316
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    https://dzz-centar.hr/savjetovalista...e-za-prehranu/

    Runjaninova,ali vidim da su oni nutricionisti,ali možda znaju nešto više
    Probaj

  17. #2317
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Evo me opet. U trećoj trudnoći sam sa 62 kg došla do 75 kg neposredno nakon poroda. Prošlo je 3.5 mjeseca i sada imam 70 kg, vidim da će to ok ići prema 62. No, dešava mi se da gledam svoje slike sa oko 100 kg(97kg) od prije 4 godine, kada je moja transformacija počela, i osjećam se grozno. Gledam se među svojim vršnjakinjama i mislim si kako sam godinama loše izgledala. I toliko me sram. Google zna za vezu pretilosti i depresije, ali nisam puno našla o depresiji nakon pretilosti. Da se razumijemo, jako sam zadovoljna svojim sadašnjim životom, ali me muči zašto sam si to radila, zašto sam odrasla kao djevojčica, djevojka, mlada žena niskog samopouzdanja samo zato što nisam znala reći ne šećeru.

  18. #2318
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Gledaj na to ovako: bilo pa proslo. Da si bolje znala, bolje bi napravila. Zato je sad pred tobom lijep period i tome se veseli.

  19. #2319
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja bih dodala, i da si bolje MOGLA, bolje bi napravila. Nema čovjek uvijek snage provesti u djelo sve što bi htio ili misli da bi morao. Budi ponosna na sebe zbog toga sto si postigla, a sto je bilo prije, bilo je prije, uživaj u tome gdje si sada.

  20. #2320
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja bih još dodala da ona verzija tebe sa 100 kg također vrijedi i da si to i dalje ista ti, samo si sada u nekom manjem i zdravijem tijelu
    pošalji pusu i zagrljaj buckastoj sebi od prije 4 godine i reci joj hvala!

  21. #2321
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Mila majka, nemoj bit prestroga prema sebi, budi nježna
    Bravo za sve što si promijenila i postignula! Nekima to ne uspije cijeli život.

    A od sada samo gledaj naprijed i ne osvrći se za sobom, neka prošlost ostane u prošlosti
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.12.2020. at 22:38

  22. #2322
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Draga Zhang, draga Bubilo Bubich, draga Betty Blue i draga Lili75,
    svima vam hvala na krasnim riječima potpore i razumijevanja.
    Imate pravo, trebam biti zahvalna što sam uspjela skinuti 35 kilograma i uživati u pokretnijem, poletnijem, zdravijem i ljepšem obliku sebe. A stare slike ću možda i zavoljeti kad prođe puno godina pa ću si misliti kako sam bila mlada
    Hvala vam svima puno, puno.

  23. #2323
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Kako održavate težinu preko zime?
    Meni su djeca doma na megapraznicima od Badnjaka do 18.1. i puno se manje krećem. Naravno da s njima stalno ima hodanja po kući, ali kad su u vrtiću ja s bebom pređem više kilometara. I hrana je stalno tu tako da sam sretna što nakon blagdana nisam u plusu već o dalje 68 kg.
    Voljela bih do ljeta doći do 62 kg. Vitka ljeta su mi nešto najljepše, puno mi je manje vruće i ne znojim se kao što sam se prije preznojavala.
    Vi koje se došle do željene težine, kako ste osjetile da je to to i da ne trebate dalje mršaviti?

  24. #2324
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Zao mi je da ti nitko nije nista napisao, pa evo ja cu iako me ne klasificiraju da tu spadam.

    Kako znam da sam na nekoj optimalnoj tezini?

    Pa kad dodjem do te neke magicne granice ispod koje se tijelo jako buni i protestira, zeli zadrzat odredjenu "masu" za survival, pocinju mi se javljati znakovi pada imuniteta. Svakome su drugaciji, meni recimo izbijaju afte s unutarnje strane obraza, po ustima. Tada znam da to znaci veliki STOP.
    Kuc-kuc jakooo dugo ih nisam imala.

    Neke zene dobiju gljivice dole, pocne im ciklus lutat, ospu se pristevima ili koza reagira na neki nacin, a ono svatko ima neke svoje simptome pada imuniteta.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.01.2021. at 22:49

  25. #2325
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Draga Lili,
    hvala ti puno na odgovoru, znam da ne spadaš tu, tim mi je više tvoj savjet oko održavanja težine korisniji
    Imam još pitanja oko vježbanja i prehrane, ali mislim da ću se javiti vježbačicama. Pozdravko, čitamo se tamo

  26. #2326
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Može javimo ti se tamo, trenutno sam u gužvi oko posla al napišem ti koju.

  27. #2327
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Ne znam prati li tko još ovu temu. Samo da prijavim da sam nakon poroda u kolovozu 2020. imala 75 kg i da sam do sada uspjela doći na težinu od prije trudnoće tj. 63 kg. Međutim, ovo uskrsno vrijeme suočilo me s puuuuno izazova i posrtanja, djeca su pokupila virozice pa sam s njima bila i još uvijek jesam puno doma, nema izlazaka i jako, jako mi je teško disciplinirati se. Ali čim srednja curica ozdravi i krene opet u vrtić, vjerujem da ću se vratiti u pokret. Nego, pitanje za one koji znaju, ne nužno one s prekomjernom težinom: i pri ovoj težini koja nije ni blizu nekadašnjoj pretilosti, i dalje imam kulenčiće s bočne strane struka pa ne kužim je li to i dalje salo (kao i na donjem dijelu trbuha) ili je moguće da su u pitanju i opušteni mišići. Doduše znam da s 63 kg na 171 cm i dalje nisam kost i koža i da sigurno još imam dosta masti, no kako znati što je salo, a što su možda mlohavi mišići.

  28. #2328
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Nisu mlohavi misici.

  29. #2329
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Po opisu je muffin top.
    Zguglaj imas niz vjezbi kako napsati bas taj dio.

  30. #2330
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Salo je, nažalost. I ja ga još uvijek imam kad sam na otprilike takvim dimenzijama...MM kaže da ja od mišića imam samo opne

  31. #2331
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moj muž bi za taj šlaufić rekao kako su to ručkice
    I da, špek je, nisu mišići.

  32. #2332
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Ok, definitivno nisu mišići kad ste sve toliko jednoglasne
    Argente, znam da je svatko priča za sebe i da je sve to relativno, no ipak me zanima (ako si od prilike prošla i taj moj format) s koliko kg od prilike ti je nestalo to salo.
    Nisam bila mrsavija od srednje škole, totalno sam se stopila (35kg) i od sisa je ostalo vrlo malo, guzica također pa si sad mislim hoću li, otapajući trbuh i leđa, usput doći i do toga da ostanem bez svih ženskih aduta. Ne bi mw baš to veselilo. Ali bih jako voljela neimati taj muffin top (odličan izraz). Htjela bih biti skroz vitka, ali ne baš i daska.

  33. #2333
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Mila majka, bravo!! Svaka čast!
    Ja mislim da je 63kg na 171cm fantastično
    Kad sam bila najmršavija i najmišićavija, taj donji dio trbuha i kako Tančin muž lijepo kaže ručkice, bili su postojani. I jahaće hlačice, geni su takvi. Ja sam iskreno samo to vidila, i mislila "ma da mi se samo toga riješit". Sada kad imam 8 kila više, kad vidim slike iz tog perioda, mislim se "ludo luda", i definitivno mislim da sam precjenjivala koliko je to upadljivo i problematično.
    Tako da moj ti je savjet, vježbaj ti i jedi zdravo kao do sada, ali i uživaj u svom tijelu i ne daj tom glasu koji nikad nije zadovoljan da puno vlada

  34. #2334
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Mila majka, bravo!! Svaka čast!
    Ja mislim da je 63kg na 171cm fantastično

    Kad sam bila najmršavija i najmišićavija, taj donji dio trbuha i kako Tančin muž lijepo kaže ručkice, bili su postojani. I jahaće hlačice, geni su takvi. Ja sam iskreno samo to vidila, i mislila "ma da mi se samo toga riješit". Sada kad imam 8 kila više, kad vidim slike iz tog perioda, mislim se "ludo luda", i definitivno mislim da sam precjenjivala koliko je to upadljivo i problematično.
    Tako da moj ti je savjet, vježbaj ti i jedi zdravo kao do sada, ali i uživaj u svom tijelu i ne daj tom glasu koji nikad nije zadovoljan da puno vlada
    Bravoooo Mila majko, baš si volja!!!!

    Potpisujem i ostatak posta od tang.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.04.2021. at 11:14

  35. #2335
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja mislim isto kao tang, to je zdrava i vitka težina. Možda je i ostalo tu malo sala, možda je i do kože koja se opustila gubitkom težine, možda stvar građe... Nema smisla mršavit da bi se neka mala "nepravilnost" riješila, čemu to? Vodi računa da si u dobroj formi, da se krećeš i da održavaš težinu, a imaš li prstohvat sala viška na struku, na boku ili na koljenu - nebitno je.To je barem načelo po kojem se ja ravnam...
    Posljednje uređivanje od vertex : 12.04.2021. at 11:17

  36. #2336
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Težina ti je odlična.
    Vježbaj i preoblikovat će se i taj dio tijela.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #2337
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Natruhe muffin topa/ love handlesa su se vidjele još i na 57, ispod nisam išla jer mi je a) bilo teško održati tu težinu i b) fakat sam ostala bez cic i guzic. To mi ode ispod 62.
    Ali o tome sada ne moram brinuti jer je ta kilaža daaavno iza mene

  38. #2338
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Ardjo,

  39. #2339
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ako ti ne pomogne vježbanje, rješenje je u hlačama visokog struka. Na plaži pliće diši.

  40. #2340
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Argente, Lili, Tanči, Vertex, Tangerina, hvala vam puno na savjetima i ohrabrenju. Svaki dan nastojim hodati po par sati i to mi je najbolji i trenutno jedini izvedivi oblik tjelovježbe, bude to i oko 20 000 koraka dnevno i tako mi polako kilogrami idu dolje. S trenutnom težinom se osjećam super, no možda bi s kojom kilom manje bilo još bolje, ne znam, želim vidjeti do kud i koliko ide mršavljenje. Čini mi se kao da sam nadomak idealnoj varijanti sebe. Mršavim 1-2 kg mjesečno pa se nadam da bih do ljeta mogla skinuti još tih 3-5 kg za koje mislim da su mi preostale.

  41. #2341
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ti ne pomogne vježbanje, rješenje je u hlačama visokog struka. Na plaži pliće diši.
    J, je, hlače s visokim strukom su zakon A nakon skoro stotke (97 kg) i goooodina izbjegavanja mora i plaža, sad se u kupaćem osjećam kao model tako da ništa ne uvlačim
    ,

  42. #2342
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    J, je, hlače s visokim strukom su zakon A nakon skoro stotke (97 kg) i goooodina izbjegavanja mora i plaža, sad se u kupaćem osjećam kao model tako da ništa ne uvlačim
    ,

  43. #2343
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    J, je, hlače s visokim strukom su zakon A nakon skoro stotke (97 kg) i goooodina izbjegavanja mora i plaža, sad se u kupaćem osjećam kao model tako da ništa ne uvlačim
    ,
    Ma super, Mila majka, uživaj!

  44. #2344
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Izvijestit ću vas kako ide. Živo me zanima koja će to biti kilaža na kojoj ću skužiti da je to baš to. Kad sam bila pretila bilo mi je komično govoriti da sam zapravo sitne građe, ali sad se konačno i vidi koliko su mi zglobovi sitni pa mislim tj vidim da je i sada sa 63 kg još dosta masti ostalo. Ali polako, vidjet ćemo, kilogrami sada idu dolje sve sporije i sporije...

  45. #2345
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Možda treba samo učvrstiti to nešto

  46. #2346
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo Mila majka, baš mi je drago zbog tebe!
    Mislim da će se i taj ostatak lijepo učvrstiti nastavkom vježbanja. Sretno!

    Sličnih smo mjera nekako (doduše ne trenutno jer sam ja sad nilski konj). Ja sam bila zadovoljna kad sam imala oko 62 kg na 168 cm visine. Moglo je to i manje i uvijek mi je bilo jasno da nisam mršavica, ali bila sam zadovoljna izgledom. U prvoj trudnoći sam došla do skoro 100, skinula nakon par mjeseci na 68-69. Onda sam se opet počela debljati od druge trudnoće, sad sam na 87 i na ravno 40tt. Mislila sam da je u prvoj trudnoći bilo problem ležanje u bolnici, ali očito sam sklona debljanju kad sam i sad natukla 20 kg, a stalno se krećem i jako zdravo jedem.

    Ali dobro, vratit ću se vježbanju čim budem mogla i opet ću skinuti. Morat ću i na oklagije da istuku celulit iz mene.

  47. #2347
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Mila majka prvotno napisa Vidi poruku
    Izvijestit ću vas kako ide. Živo me zanima koja će to biti kilaža na kojoj ću skužiti da je to baš to. Kad sam bila pretila bilo mi je komično govoriti da sam zapravo sitne građe, ali sad se konačno i vidi koliko su mi zglobovi sitni pa mislim tj vidim da je i sada sa 63 kg još dosta masti ostalo. Ali polako, vidjet ćemo, kilogrami sada idu dolje sve sporije i sporije...
    Ovdje mozes relativno tocno procijeniti postotak masnog tkiva:
    http://fitness.bizcalcs.com/Calculat...=Body-Fat-Navy

  48. #2348
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Riri, trudnoća je ipak drugo stanje i znam da se kile tada puno lakše natuku, doduše, brzo to i ode ako se pazi. Ja sam se za 7 mjeseci vratila na predtrudničku težinu tj dosta lako skinula 12 kg. Ali sad mi predstoji još onih završnih nekoliko pa skupljam psihofizičku snagu

  49. #2349
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Zhang, hvala ti puno, izmjerit ću se čim stignem.

  50. #2350
    Mila majka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    311

    Početno

    Evo, kalkulator kaže da imam 23.3 % masti, da je to ok i da sve skupa imam 14 kg masnoće.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •