Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Mali modni savjet

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno Mali modni savjet

    Početkom veljače pozvani smo na vjenčanje i ne znam što da obučem, tj. dvoumim se između dvije haljine. Jedna je jednostavna crna elegantna , dugi rukavi,dužina do koljena, ali DRUGA -ljubičasta dizajnerska, do koljena ,predivna, NA NARAMENICE i u tome mi je problem ili preuveličavam. Naramenice nisu uske ljetne nego široke i idu u preklop na grudima. Jeli primjerena za zimu? Što obući još na nju, ispod kaputa? Kakve najlonke i cipele? Imam je već 10-tak godina i nisam je imala kad obući i . Neznam kad ću opet imati priliku. Možda neki bolero? Ali imam široka ramena i velike grudi pa nisam sigurna. Molim mali modni savjet!

  2. #2
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Teško je nuditi modne savjete ovako na neviđeno , ne znamo kako izgledaš, kakav si tip, a niti što voliš...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Samo me brine dali su naramenice neprimjerene za ovo doba godine? Iako nisu baš tanke, ljetne nego široke 10 cm.

  4. #4
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj celeste prvotno napisa Vidi poruku
    Samo me brine dali su naramenice neprimjerene za ovo doba godine? Iako nisu baš tanke, ljetne nego široke 10 cm.
    Ma to nije problem, uvijek možeš iznad toga staviti neki lagani kardigan, šal, pašminu ili nešto slično (nisam pristalica bolera )

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Nisu neprimjerene, u restaću će bit toplo, a na to bi neku pašminu i kaput. Bolero mi je bezveze kao i sako.
    Najlonke boja kože, a kakve imaš cipele. Možda iskombinirat cipele i pašminu.

  6. #6
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Nije neprimjereno.

    Zavidim. Ja se smrznem i na samu pomisao :zimogrozna:

    Često sam po svadbama, žene nose haljine na naramenice.

    Ogrni se nečim i to je to.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Zimogrozna sam i ja , ali puno plesa i malo crnog vina rješavaju taj problem. Ja sam iz G.Kotara i ove dane je ujutro - 20 C, a vjenčanje je u Varaždinu. Kod nas je veljača a i ožujak još duboka zima. Salonke na petu imam samo jedne a kako sam ih kupila još prije 1 trudnoće sad su mi i premale, u t. narasla mi noga za jedan broj. Ne vidim razlog da ih sad kupujem, pa ih neću obut slijedećih 10 g. a i ne volim ih.
    Znači, kažete neka pašmina i najlonke boje kože. A crna pašmina , crne cipele i najlonke? Znam, dosadna sam u oblačenju i najviše volim crno,eventualno crveno i ljubičasto jednobojno.

  8. #8
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Nemoj obuci premale cipele ako ti je do zabave.
    Kupi nove i dovoljno velike. Cijeli dan i noc na nogama su garancija da ti noga otekne .
    Sto se tice boje , nemam pojma.
    Meni opis boje haljine sa samo -" ljubicasta" ne znaci puno. Trebam pravu nijansu.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Ide sve u čemu se osjećaš dobro i lijepo.. nešto kupi nešto koristi što imaš i to je to

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Ako ikako možeš kupi nove cipele, u proj manjima nećeš izdržat ni sat vremena.
    Ne moraju bit neke specijalne, zgodnih salonka imaš za malo para, npr. u hm.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Ma cipelice ću morati nove, u ovima nema šanse da idem. Najveći problem su mi NARAMENICE tj. zahvaljujući vama više mi nisu

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    29

    Početno

    Ako je imaš već 10 godina i nemaš je priliku obući a sad ti je ta prilika, iskoristi je. Nemoj se opterećivati izgledom. Samo se opusti i uživaj!

  13. #13
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Neprimjerene nisu ali ja kakva sam zimogrozna uopće ne mogu zamisliti da igdje idem po ovoj hladnoći golih ramena i ruku. Nikad od mene holivudske zvijezde.

  14. #14
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Neprimjerene nisu ali ja kakva sam zimogrozna uopće ne mogu zamisliti da igdje idem po ovoj hladnoći golih ramena i ruku. Nikad od mene holivudske zvijezde.
    Takodjer.

    I ljeti bih razmislila

  15. #15
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Neprimjerene nisu ali ja kakva sam zimogrozna uopće ne mogu zamisliti da igdje idem po ovoj hladnoći golih ramena i ruku. Nikad od mene holivudske zvijezde.
    I ja sam među smrznutima, ali bih se obukla tako da po potrebi mogu odbaciti višak odjeće i ostati u naramenicama. Lako moguće da će u dvorani ili restoranu biti vruće.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Jednom sam je 'skoro'obukla, isto je bila zima, pa sam nakraju bila u hlačama i košuljici, a masa žena u haljinama golih ramena. Znači moram u nabavu lijepe marame, štikli ili sl. i najlonki. Kad je bal, nek je maskenbal. Oko ponoći mi je ionako svejedno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •