Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Molim vas pomoć i savjet!!! Uputite nas

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    16

    Početno Molim vas pomoć i savjet!!! Uputite nas

    POZDRAV DRAGE ŽENE, CURE, TRUDILICE, TRUDNICE,RODILJE.....
    Mi trebamo vašu pomoć, savjete, ma sve prihvaćamo samo nas uputite...
    Zbog svog posla nažalost ne stignem čitati sve teme na forumu, i vidim različita iskustva, nadam se da se nećete ljutiti ali ako je netko prolazio sličnu situaciju možda će biti lakše vama pročitati jednu temu i savjetovati nas.
    JA -85 GODIŠTE, PCO, višak kila
    MM 81-godište-retrogradna ejakulacija nakon op. debelog crijeva.
    2012 taman krenuli skupljati nalaze i svemu tome se valjda glava opustila i prirodna trudnoća, rodila se naša prniceza i sada bi išli u postupak da Ivana dobije pojačanje...
    Prošle godine muž išao na spermiogram i ima spermija u urinu, te je Dr. Hauptman(Rebro) savjetovao izoliranje iz urina ili punkciju-biopsiju.

    1.Molimo vas preporuke gdje ići? Vuk Vrhovec ili Petrova?
    2. Kod kojeg doktora/ice s obzirom na našu dijagnozu?
    3. Da li piti nekakve vitamine, čajeve.....? da mm popravi još spermiogram ili da mi budu kvalitetnije jajne stanice....

    Ja toliko toga pročitala i sve mi se čini potrebno,čajevi, vitamini i bojim se da zbog svog entuzijazma ne zeznem nešto.....

    HVALA VAM UNAPRIJED OD SRCA I ŽELIM VAM USPJEŠNU 2017. GODINU I PUNO POZITIVNIH BETA.

  2. #2
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Maliandjeo,
    Ja osobno nisam isla u neki postupak,.makar se vodim u Petrovoj na humanoj.
    Koliko sam upoznata, svi su tamo ok.
    Ja sam kod.dokt.Baldani i zadovoljna sam.
    Preporucila mi ju je zena koja je prosla postupaka i postupaka....
    Sto se tice poboljsanja spermiograma, nakkn sto smo mi dobili dijagnozu smanjene pokretljivosti MM uzima Bioastin, cink, selen, folnu, vit E, vit C, b12 i b6
    Nismo ponavljali spermiogram ali sam bila ostala odmah T pa pretposlavljam da se sigurno bar malo poboljsao.
    Sto se tice kvalitetnije jajne stanice,.ona se navodno ne moze poboljsati ne znam ni ja kako, takva je kakva je,.ali ja uzimam vit C, vit E, b12, b 6,'vit D, omegu, selen,.folat, andole
    Od cajeva uzimala sam vrkutu i marulju.
    Navodno je super maca prah, jedno vrijeme smo ju oboje uzimali.

  3. #3
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Samo ću pokušat objasniti to s kvalitetom js. Tijekom embrionalnog razvoja se kod ženskih beba stvore SVE jajne st koje ce ta žena ikad imati. Sve su u jajnicima, u stadiju nezrele st i tu miruju dok ne dode njihov red. A kod svake ovulacije sazrije 1 js, iznimno 2. Tako da s čim se rodimo, to imamo. A spermiji se pocinju stvarati tek u pubertetu, svaki dan milijuni novih, pa se njihova kvaliteta moze poboljšati.

  4. #4
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj maliandeo32 prvotno napisa Vidi poruku
    Zbog svog posla nažalost ne stignem čitati sve teme na forumu, i vidim različita iskustva, nadam se da se nećete ljutiti ali ako je netko prolazio sličnu situaciju možda će biti lakše vama pročitati jednu temu i savjetovati nas.
    A ništa, zaposli neku sposobnu tajnicu da ti sve pročita i napravi bilješke. Šala.
    Slična situacija nije ista situacija, ne postoji par s istim parametrima. To je prvo. A drugo, svi smo tu laici, neki s više, neki s manje informacija.
    Moj savjet je da si imaš doktora koji te sluša i s kojim možeš razgovarati i da se sama dodatno informiraš i odlučiš što i kako. Drukčije ne ide. Obadvoje imate ozbiljne dijagnoze. Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •