Stranica 2 od 20 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 999

Tema: Odbrojavanje 2/2017 by iva_777

  1. #51
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Giovi - meni je rečeno da se piški iza 18h, ja recimo ujutro nikad nisam ulovila PIK, samo navečer oko 22h, i tako svaki put


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Ok...hvala vam puno curke...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Trakice se piške popodne, i bar 2h prije ne smiješ ništa piti niti piškiti. Ja sam tako, ali kad je bila pozitivna i kad sam ulovila pik, tad sam piškila prijepodne. Probaj prvo popodne, pa kad misliš da se bliži O možeš prijepodne i opet popodne.

    Ma nećuuu test, strah me, joj, al evo ako sutra ne dođe onda ću ga napraviti. Valjda. Znate kako je, bojim se previše minusa, opet ću bit u da ne kažem čemu onda danima.

    Al da je ovaj spoting (zapravo i nije jer na gaćicama nema ništa već samo unutra) totalno drukčiji nego prije, i bojom i količinom i svime, je. Maaaaaaaaaa
    Sretno!!!!

  4. #54
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Jutro, kavica se kuha. November ~~~~II.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za: 13.02.2017.


    (ne)čekalice:



    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~31.dc
    Nivember ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 31.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 27.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc

    odbrojavalice:

    vlatka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22.dc
    Pozitvka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19.dc
    sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 18.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12.dc
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    giovi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~5.dc
    natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~~~5.dc

  6. #56

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutroooo!

  7. #57
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Cure, ja mislim da ovaj ciklus nisam ni ovulirala zbog stresa( imam već nekoliko dana blagi svjetlosmeđi spotting). Bila sam i na antibioticima i još sam imala neke stresne situacije i vidi vraga. Već mi se to dogodilo jednom ove godine (kad sam prokrvarila 36 DC)...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvala cure!

    Pokušavam zaokupirati misli nečim drugim, pa ćemo vidjeti šta će bitiiiii, još neću test raditi, osim ako neću moći izdržati!

  9. #59
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Jutro cure!

    Hvala vam svima od
    Na kraju nisam bila kod svog gin jer je bas taj dan otisao na kongres , pa me MM odveo privatno na uzv cisto da budem mirna. Iako smo jos jako mali srceko je lijepo treperilo.
    Sad vas kak veli Narancica posipam sa trudnickom prasinom i zelim vam da ovo odbrojavanje ne bude duze od 5 stranica.

    Nivana November ~~~~~~~~~~~~~~~ ajmo pluseke na sunce!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    pozdrav zenice...evo ja cu samo ukratk reci da budem jos pricekala s testom...ali vrag me neda mira pa sam dlucila vidjeti da li stare metode zaista funkcioniraju (moje malo istrazivanje) ako je jos netko za neka napravi pa mi javi sto se dogada da vidimo da li zbilja se mozemo s tim mjeriti ili da li su te metode bile ucinkovite,...znaci i trudnice i ne trudnice da vidimo sto se dogada...
    ja sam ovu metodu iskosala prije testa

    Izbjeljivač/varikina

    Izbjeljivači se najčešće koriste za izbjeljivanje garderobe i skidanje fleka. Međutim, izbjeljivač može da vam pomogne i kod utvrđivanja trudnoće. Pitate se kako? U posudu u koju ste ujutru urinirali sipajte malo izbjeljivača i to dobro promješajte. Vjerovanje je da je žena najvjerovatnije u blaženom stanju ukoliko se pojavi pjena ili balončići. U ovom slučaju, ako i prije testa sumnjate da ste trudni, poželjno bi bilo da vaš partner pomiješa supstance umjesto vas, jer izbjeljivač isparava pa ako ste zaista u drugom stanju ne bi bilo poželjno da to udišete. meni je bilo pjene kao nenormalno...
    msm nevjerujem nista dok ne kupim pravi test...
    probajte i vi da vidim da li ce se svima pjeniti...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Nivana hahahaha nevjerojatno al o tome sam ja jučer čitala hahahaha!!!

    O bože ovdje smo stvarno svi ludi :D

    Ja sam htjela napraviti onaj test sa pastom za zube (bijela pasta + urin, pomiješati i ako poprimi plavičastu boju onda je +) ali nisam rekao mi je muž da će me se odreći hahah :D

  12. #62
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Evo javljam se da isprobam ovaj drugi experiment s pastom za zube. Posto varikinu nemam

  13. #63
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Hehe, nista se nije desilo. Urin ostao iste boje kao i pasta

  14. #64

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Tako sam si i mislila :D

  15. #65
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Cure, pravac dm ili apoteka i nabavite test, ne se igrati s varikinom .

  16. #66
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Bok curke. Sretno s testicima i popiskite + .

  17. #67
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Cekamo testice i plusice. Sretno curee

  18. #68
    Bajbiblue avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    259

    Početno

    Trebam malu pomoć od nekog ko se zaista razumije u ove hormone. Dakle, napisala mi je doktorica da uradim: LH, FSH, estradiol, progesteron, testeron i ponovo prolaktin. Sad je li potrebno da opet radim progesteron imam ga iz proslog ciklusa i plus zato sto se on ne radi sada, to ste mi objasnili. I da li su nalazi ok, ako ih budem radila sutra, jer danas sam dobila menustraciju, sutra bi dakle bio 2 dan menustracije. Ja bih da ih radim 3 dan imam osjecaj da je to idealno, ali nece mi biti rezultati gotovi do petak, a ja imam zakazan termin kod doktorice u petak..

    Dakle, da li je rezultat hormona valjan ako je rađen 2 dana ciklusa jer pise od 2 dana do petog, ali nekako mi treci je idealan..

  19. #69

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Bajbi, hormoni se vade od 2-5 dc, dakle 2.dan je sasvim ok, bez brige.

    I progesteron mora biti iz istog ciklusa kao i ostali hormoni, pošto je svaki ciklus priča za sebe...Tako da izvadi sad te hormone lijepo sutra i onda ponovo izvadi progesteron 21.dc.

    Držim fige da budu ok

  20. #70
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Progesteron se vadi 7 dana nakon ovulacije, nije svakome to 21 DC.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    ah novembar, ja sam to čitala i reko ajde da se zabavim...mozda ime neki istine...al neznam koga bi pitalla da to napravi da vidimo sta se dogada da mi u oći nebi rekli zar sam ludaaa....ono
    znaci ako ima koja volje da jos to napravi neka javi...stvarno me zanima...
    a naravno bila sam u dm-u i kupila PRAVI testić, sad vidjet ću do kad ču uspjeti a da ga ne iskoristim...

  22. #72

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja nisam izdržala i maloprije sam napravila test. Ništa. Osim neke sjene koja je vidljiva samo pod određenim kutem...Ali to umišljam, malo je ima malo nema. Al čak i MM ju je vidio na sekundu, haha. Ako ne dođe M, ponavljam u subotu ujutro, prije ne!

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    ma probaj s varikinom...hahahahahhahahaha
    ja cu jos malo pricekati...al imam neki cudan bol koze oko pupka...
    i jedna stara strija me boli.. onak pecka

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj danijela 1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Hehe, nista se nije desilo. Urin ostao iste boje kao i pasta
    to znači da nisi trudna..hhahahahah

  25. #75
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    to znači da nisi trudna..hhahahahah
    Hehe, pa izgleda. Ionako nekih posebnih simptoma nema

  26. #76
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam izdržala i maloprije sam napravila test. Ništa. Osim neke sjene koja je vidljiva samo pod određenim kutem...Ali to umišljam, malo je ima malo nema. Al čak i MM ju je vidio na sekundu, haha. Ako ne dođe M, ponavljam u subotu ujutro, prije ne!
    November procitaj ovaj post ispod iz mog dobitnog ciklusa. Te sjene sam samo ja vidjela! Ni MM nije nista vidio. Sretno draga, i moj ti je savjet da lijepo odes sutra u ljekarnu i kupis si neki super osjetljivi test kako bi ustedila igru zivaca do subote

    Evo mene nervozne! Ne znam sto bih mislila, pa evo vas trazim rijec utjehe.
    Pojela bi se sada najradije jer jutros nisam popiskila prvim jutarnjim urinom test nego tek trecim. Ne pitajte kako i zasto.
    I pitate se koji je rezultat? Opet ista ona sjena!
    Pod mojom pretpostavkom da je O bila na 19dc, danas bi mi trebao biti 11dpo. Znam da je rano, i znam da se be zveze nerviram al bar me vi razumijete.
    Znam da trebam pricekat ponedjeljak, i da ce mi tad biti sve jasnije ali zelja i nada cine svoje.
    Netko me pitao da stavim sliku testa, pa ga ja evo stavljam u prilog, to je danasnji. U zivo se bolje vidi, na slici jako tesko.
    https://postimg.org/image/dg33dwawt
    /

  27. #77
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Cure sretno u novom odbrojavanju! Zelim vam sto prije sljedece !
    November...koliko sam se ja sjena nagledala iz ciklusa u ciklus...odi u ljekarnu kupi ili Geratherm (cca 30kn) ili ultra Gravignost (50-60kn)
    Oni su ti od 10 mlu osjetljivosti. Pisni s prvom jutarnjom. Ako je onaj tvoj test One Step on bi isto trebao biti od 10 mlu pa ako je na njemu bila sjena na ovima bi se trebala vidjeti crta.
    Sretno!

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Jutro cure
    Meni je dr. na pregledu 27.1.prvog rekao da je kroz dan-dva ovulacija, i da cu oko 10.2 dobiti vjesticu... s obzirom da je zadnja M bila 18.1, to bi bio kraci ciklus nego prosli ( M 18.12, O 1.1.).... da mu vjerujem i ponadam se, ili ne? :/

  29. #79

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvala vam cure!

    Radila sam onaj najjeftiniji, One step. Nakon 2l tekućine kroz dan, i jedno 5x obavljanja male nužde. I jedva sam se popiškila, al znate kako je, jednostavno nisam mogla izdržati,, glupača!!!

    Sad sam se već polako počela nadati, kao da imam neki osjećaj, ne znam, možda je euforija, možda umišljam, a možda...
    Al kad je i glupan od MM morao reć i da i on nešto vidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mada, rekla bih da mi je jučer bio 14dpo, tad bi se valjda trebala vidjeti bar malo jača sjena, a ne ova moja koja je zaista skoro pa nevidljiva. Sjena sjenine sjene. Uslikala sam bila, na slici se ništa ne vidi. izbrisala sliku naravno jer me nervirala :D

    Još mi se jedna stvar mota po glavi, a to su riječi jednog starog ginekologa - ako M kasni, mogu biti 2 stvari, ili nije bilo O, ili je T. A pošto sam ja 99,9% sigurna da je O bilo, hm...

    Test neću sto posto ponavljati prije subote, nema šanseeeeee, tek tad, lijep odmah ujutro i gotovo. I tad ću znati sa sigurnošću jel je ili nije. Izdržat ću!

  30. #80
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Fitness - da, trebala bi dobiti M od 12-16.dana nakon ovulacije, danas ti je ajmo reći taj 16. dan (ako pretpostavimo da je O bila 30.1.) Pišni već danas ili sutra, trebalo bi se vidjeti ako je trudnoća Držim fige

    November - M zna kasniti iz više razloga, ali nadam se da je tvoj trudnoća Pišni sutra jedan kvalitetan i trebalo bi se nešto vidjeti Ako dočekaš subotu, svaka čast hehe Držim fige

  31. #81
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku

    Test neću sto posto ponavljati prije subote, nema šanseeeeee, tek tad, lijep odmah ujutro i gotovo. I tad ću znati sa sigurnošću jel je ili nije. Izdržat ću!
    Pitanje je dali ćemo mi izdržati...
    Fitness i November, ajde testiće na sunce.
    i naravno, kuham kavu
    P.S. Sanjala sam da sam dobila paket duda i bočica za bebu i mislila što će mi to jer ne mislim davati bebi bočicu...

  32. #82

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za: 14.02.2017.


    (ne)čekalice:



    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~32.dc
    Nivember ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 32.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 28.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    vlatka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc

    odbrojavalice:

    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23.dc
    Pozitvka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20.dc
    sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    giovi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~6.dc
    natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~~~6.dc

  33. #83

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutroo!
    Sretno valentinovo!

    Oooo čini mi se da je ns pomolu novo odbrojavanje!

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja sam jedan riješila, sad je Nivana na redu, pa ću opet ja :D

  35. #85

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    i daaa, sretno valentinovooooooo!!!!

  36. #86
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Sretno valentinovoo. Mislim da bi bio savrsen poklon uz romanticnu vecericu plusic. Ja nebi izdrzala do subote pogotovo jer je danas dan zaljubljenih

  37. #87

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Da ali danas ako ću raditi opet će biti popodne, i opet se neće ništa vidjeti.
    I onda ću biti jadna, ne želim si to.

    Nemojte me nagovarati popustit ću!!!!!

  38. #88
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    fitness i november, iz tog razloga sto ste vec debelo u dpo....15, 16 u bilo koje doba dana ako piskite danas test ce pokazati trudnocu ako je doslo do nje. Dovoljno je da 2 sata ne piskite i ne pijete puno tekucine.

    Cyclo test je takodjer dobar test i 10 miu osjetljivost.
    Cijena je oko 30-ak kn.

    One step testovi nisu pouzdani i treba se maknuti od tih kineza jer je kao sto znate i narancica imala sou s njima.

    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  39. #89

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    pozdrav ženice, ručak gotov...danas sam poranila...bila sam budna već od sedam(što nikad u životu sama svojevoljno se nisam probudila)
    ja kažem mužu sretno valentinovo, on menoi da je njemu valentinovo svaki dan poklončić ću mu dati kad se vrati s posla...zaboravila sam...

    već sam rekla da sam ja test pribavila,..do kad ću moć u njega gledati..sad cu vidjeti kakav sam karakter...odredila sam barem do petka...ili najranije u 34dc jooooooj

    Novembar bolje još malo pričekaj, nedaj se...nek se curke malo grizu...da nebude sve odma jasnno...

  40. #90
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Tu je uzbudljivo!

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Jutro cure...pisalice,evo ja sam pisnula jutros jedan da vas potaknem...jest da je to za ovulaciju ali test je test zar ne? Hihihi...
    U svakom slucaju sretnooooo vam kad god pisnete i da nas sto prije razveselite plusicem...

  42. #92
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Citiraj sanjka prvotno napisa Vidi poruku
    fitness i november

    One step testovi nisu pouzdani i treba se maknuti od tih kineza jer je kao sto znate i narancica imala sou s njima.
    Kada sam na 14 dpo ujutro popiskila opet testice, First Response pokazao jasnu crvenu crtetinu, One Step je I dalje pokazaivao sjenu.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Izludjet ću. Sama sebi idem na živce. Svako malo idem na wc vidjet jel došla gadura. Naravno, nema je.

    Moj One step test je baš "test", plastični sa rozim čepom, nije trakica...

    Najrađe bi otišla s posla u dm po bar 2 testa, odmah napravila jedan i onda idući u subotu. Pa tko će dočekati subotu? To su još 3 i pol dana.

    Moram se skulirati

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Izludjet ću. Sama sebi idem na živce. Svako malo idem na wc vidjet jel došla gadura. Naravno, nema je.

    Moj One step test je baš "test", plastični sa rozim čepom, nije trakica...

    Najrađe bi otišla s posla u dm po bar 2 testa, odmah napravila jedan i onda idući u subotu. Pa tko će dočekati subotu? To su još 3 i pol dana.

    Moram se skulirati
    e kao da gledam sebe...isto non stop provjeravam...ahhahah ludosti... a sta je to tri dana...nista... ko se naso javljat...
    ni sama neznam kako cu i sta cu...ajmo sutra ujutro hhahahahahahah kako popustam....

  45. #95

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ma, idem poslije posla po test pa kud puklo da puklo. I radit ću ga sutra ujutro. Ako bude minus, ne radim ga više nikad!!!!

    A šta ako nisam trudna a M ne dolazi? Moram kod gin? Koliko da ju još čekam prije nego odem?

  46. #96
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Giovi - zakaj si piškila Lh ujutro? Najbolje ti je predvečer...
    I što kaže trakica?

    November i Nivana - ajmoooooooo.... pišanjeeeeee

  47. #97
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    November, pa dogodi se nekad i da kasni...nadam se da to nije slucaj kod tebe!
    Ja sam vec pisala, svoja oba pozitivna testa sam radila navecer. I dalje stojim kod toga, ak sam trudna, trudna sam u bilo koje doba dana.

  48. #98
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Bok cure. Vibram na najjace da testici pokazu plusic.

  49. #99
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Ja sam bila kupila 2 testa sto su u kutiji zajedno. Ali malo skuplji. Imala sam u planu isprobati onak bezveze navecer jedan a drugi za ozbiljno ujutro. I nakraju sam oba imala pozitivna navecer.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Mislim da cu pricekati jos koji dan... nekako se ne nadam... nisam ni ovulaciju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •