Stranica 13 od 20 PrviPrvi ... 31112131415 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 999

Tema: Odbrojavanje 2/2017 by iva_777

  1. #601
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Čestitam, Giovi!

  2. #602

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    [QUOTE=Giovi;2965963]Fitnessgirl nisam...bio je samo taj bijeli iscjedak (i zuti)...
    Nivana ovo mi je bio prvi ciklus sa trakicama,i ako se dobro sjecam prvo mi je bila trakica za mikrosekundu svjetlija i drugo popodne (18-19h)su bile iste ali mi nismo mogli bebiti i bila sam luda i tuzna i bijesna...mislim da sam tu pisala kako imam osjecaj kao da je sve protiv nas... i drugi dan tj negdje oko 12-13h smo skakutali ali s obzirom na pozu pored koje je puno toga izaslo nisam si davala previse nade...

    sve ja pratim i znam cijelu stvar, samo kad si pocela koristit lh trakice nije mi bilo jasno i(nisam htjela sad ici 10 stranica nazad)...znaci za sve ima nade...sad samo bez stresaaaa

    Chiara,mislim da smo jednako nestrpljive...

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam ti rekla za suncani iscjedak pa mi nisi vjerovala. Jesam ti rekla da su kinezi pouzdani pa mi nisi vjerovala. Jesam ti rekla da plivaci prezive i onaj odnos sto je bio prije ovulacije pa mi nisi vjerovala. Morat cemo ozbiljno porazgovarati.
    sam ti nju našpotaj....to če ujuedno biti lekcija svima nama koji smo uvijek u losem raspoloženju...

    Citiraj Giovi prvotno napisa Vidi poruku
    Hahhhah...ludjak...mi rekli samo najblizima...do njegove objave...ali samo jedan frend je valjda vidio u te dvije minute pa nije strasno...

    A kinezi,ja ne znam stvarno sta bi rekla...neka se oni drze lh i rize...
    a fb ja neznam sta ce to biti, moj muz na fb nije iso ni gledo do prije dva tjedna, sad se navuko....a prvo je imo stav da ga trebamo obrisat obadvoje, al ja se nisam dala, i tako skoro proslo 6 godina braka i evo ga on se navuko a ja skoro vise i neidem...
    ja mislim da cu ja otić kod ginekologa i tam ukrast jedno 10-15 kineza sto oni imaju u ginekoloskom wc-u...ahhahahahahahaha
    da netrosim vise...

  3. #603

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Giovi cestitam od srca!

  4. #604

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Nivana sta ce ti ti kinezi kad lazu? Oni misle da testiramo kolicinu pojedenog sushija...
    P.s. hvala jos jednom svima i dobro jutro...kavica je tu...

  5. #605
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Sva sreća moj nema Facebook, a i da ima nije tip da piše statuse

    Dobro jutro svima

  6. #606

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Ma taj face je super za ubiti vrijeme tu i tamo...i reklamiranje...nista drugo

  7. #607

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    moj i sluzi samo u svrhu reklamiranja...
    a kinezi ma nek lazu bitno da imam sta popisavat ...

  8. #608
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Jutro drage moj.
    Kod mene jos nista novo. M nije stigla samo neki zuckasti iscjedak ( sad sam primjetila ).
    Inace se osjecam kao pred gripu. Cice mi nisu ne znam kako napete, od srijede mi je doljni dio cijelu napet, ta napetost prelazi u noge ( osjecam neki topline u nogama ). Ne znam sta da vise mislim.
    M je trebala stici u srijedu ili cetvrtak ali usprkos osjecaju da trebam dobiti jos nista. Mozda je od stresa je mi je ludnica na poslu ( znalo se je dogadati, jest vrlo rijetko ) da kasni.
    Ma tko ce ga vise znati.

  9. #609

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5

    Početno

    Curke moje drage,pozdravi svima, već dugo vas čitam sada sam vam se odlučila pridružiti, ne znam na koju temu da pišem , vidim da sve ovdje jedva čekate svoj + kao i ja pa ću tu. Pokušati ću biti što kraća oprostite ako bude dug post.

    Dakle prošle godine sam imala spontani pobačaj u 8 tj trudnoće, tuga je neopisiva jer je beba bila tako jako željena. Nakon spontanog neko vrijeme smo se pazili zbog mog oporavka. Sada unazad 3 mj smo odlučili ponovno raditi na bebaču. Prvi mjesec je bilo neuspješno, drugi mjesec sam odlučila koristiti LH trakice međutim također - na mom testu i čak nekoliko dana ranija menga. Ovaj zadnji ciklus se napokon nadam da je to to.
    Zadnju mengu sam imala 06.02., Lh trakice su pokazale 2 crtice 18.i19.02 što smo iskoristili :D Sada menge još nema kasni cca 6 dana. Test za trudnoću sam radila nakon što mi je 2 dana kasnila te je bio negativan radila sam ponovno test jučer 5 dan kašnjenja i pokazao je jaaaako jedva vidljivu drugu crticu, jako sam znatiželjna i nestrpljiva :D je li moguće da sam trudna. Grudi me bole i narasle su barem za jedan broj, trčim na piškiriškenje češće nego inače i ujutro mi jako bude mučno na pastu za zube pa čak i na vlastiti zadah. Je li imala koja slične simptome? ili da joj se dogodila slična stvar nema crtice ili jako slaba crtica?
    hvala Vam puno svima unaprijed na savjetima i komentarima

  10. #610
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Natalie piš piš pa cemo znati.
    Giovi hvala na kavici. Jel ju i ti pijes ili samo nama nudis?
    Nivana nestrpljiva jesam, ali mislim kako je krenulo da cu vas svih ispratiti, a ja ostajem sama. Meni ni mpo ne donosi srecu...

  11. #611

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    meni je danas 6ti dan od kako sam imala onaj obilni iscjedak...i dalje imam nekakav iscjedak...rublje uvijek mokro...sad sam pocela i s keglovim vjezbama,..mozda je u meni problem zbog ceg sam uvijek mokra i taj iscjedak da probam smanjiti vjezbama...

    natali ti pisni iz radoznaosti...najvise naseee.....

    chiara doci ce i tebi taj dan...a mi ce mo svi navijati za tebe do tad....

  12. #612

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Natalie piš piš pa cemo znati.
    Giovi hvala na kavici. Jel ju i ti pijes ili samo nama nudis?
    Nivana nestrpljiva jesam, ali mislim kako je krenulo da cu vas svih ispratiti, a ja ostajem sama. Meni ni mpo ne donosi srecu...
    Nećeš draga ostat sama, pa ja sam tu! Ja vas sve dočekala i pola otpratila. Ja ti ustvari ko domaćin ovdje!

  13. #613

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj TheMarlena21 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke moje drage,pozdravi svima, već dugo vas čitam sada sam vam se odlučila pridružiti, ne znam na koju temu da pišem , vidim da sve ovdje jedva čekate svoj + kao i ja pa ću tu. Pokušati ću biti što kraća oprostite ako bude dug post.

    Dakle prošle godine sam imala spontani pobačaj u 8 tj trudnoće, tuga je neopisiva jer je beba bila tako jako željena. Nakon spontanog neko vrijeme smo se pazili zbog mog oporavka. Sada unazad 3 mj smo odlučili ponovno raditi na bebaču. Prvi mjesec je bilo neuspješno, drugi mjesec sam odlučila koristiti LH trakice međutim također - na mom testu i čak nekoliko dana ranija menga. Ovaj zadnji ciklus se napokon nadam da je to to.
    Zadnju mengu sam imala 06.02., Lh trakice su pokazale 2 crtice 18.i19.02 što smo iskoristili :D Sada menge još nema kasni cca 6 dana. Test za trudnoću sam radila nakon što mi je 2 dana kasnila te je bio negativan radila sam ponovno test jučer 5 dan kašnjenja i pokazao je jaaaako jedva vidljivu drugu crticu, jako sam znatiželjna i nestrpljiva :D je li moguće da sam trudna. Grudi me bole i narasle su barem za jedan broj, trčim na piškiriškenje češće nego inače i ujutro mi jako bude mučno na pastu za zube pa čak i na vlastiti zadah. Je li imala koja slične simptome? ili da joj se dogodila slična stvar nema crtice ili jako slaba crtica?
    hvala Vam puno svima unaprijed na savjetima i komentarima
    Dobro došla!
    Simptomi su obećavajući. Koji si test radila?

  14. #614

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj Natalie38 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro drage moj.
    Kod mene jos nista novo. M nije stigla samo neki zuckasti iscjedak ( sad sam primjetila ).
    Inace se osjecam kao pred gripu. Cice mi nisu ne znam kako napete, od srijede mi je doljni dio cijelu napet, ta napetost prelazi u noge ( osjecam neki topline u nogama ). Ne znam sta da vise mislim.
    M je trebala stici u srijedu ili cetvrtak ali usprkos osjecaju da trebam dobiti jos nista. Mozda je od stresa je mi je ludnica na poslu ( znalo se je dogadati, jest vrlo rijetko ) da kasni.
    Ma tko ce ga vise znati.
    A testić draga, ovo mi je obećavajuće!

  15. #615
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Natalie piš piš pa cemo znati.
    Giovi hvala na kavici. Jel ju i ti pijes ili samo nama nudis?
    Nivana nestrpljiva jesam, ali mislim kako je krenulo da cu vas svih ispratiti, a ja ostajem sama. Meni ni mpo ne donosi srecu...
    Chiara ima nas jos kuhanih i pecenih ovdje.. .uz Mami mislim da sam jedna od "starijih" cekalica.

  16. #616

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za: 10.03.2017.


    (ne)čekalice:


    Pozitvka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 44.dc
    giovi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~31.dc ll
    natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 30.dc


    Odbrojavalice:
    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    Nivember ~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20.dc
    vlatka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 7.dc

  17. #617
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Nista idem direktno sad sa posla kupiti test. Dali da ga odmah napravim ili sutra ujutro?

  18. #618

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro došla!
    Simptomi su obećavajući. Koji si test radila?
    Hvalaa imala sam neki test sa ebaya :/ kupila sam više njih :D ne znam na pamet kak se zove. Svakako planiram pokušati s nekim drugim imate li možda preporuku?

  19. #619
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    A testić draga, ovo mi je obećavajuće!
    Mami ne znam sta azem. idem ga sad kupiti. sva sam neka cudna.

  20. #620
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj TheMarlena21 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvalaa imala sam neki test sa ebaya :/ kupila sam više njih :D ne znam na pamet kak se zove. Svakako planiram pokušati s nekim drugim imate li možda preporuku?
    Dosta cure hvale Geratherm, Gravignost i Cyclotest. Ali bit ce u redu bilo koji nakon kasnjenja menstruacije i probaj ga raditi ujutro. Sretno!
    Natalie jesi piskila?

  21. #621
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Dosta cure hvale Geratherm, Gravignost i Cyclotest. Ali bit ce u redu bilo koji nakon kasnjenja menstruacije i probaj ga raditi ujutro. Sretno!
    Natalie jesi piskila?
    Sad sam kupila clearblue digitalni i nikako da skupim hrabrost. Ne znam da cekam jutro?

  22. #622
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Koliko ti dana kasni M? Giovi je malo kasnilo pa joj je test popodne pokazao + .

  23. #623
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko ti dana kasni M? Giovi je malo kasnilo pa joj je test popodne pokazao + .
    Dva dana. Od srijede ujutro imam bolove kao pred M samo sto su danas drugaciji. U ledima me je pocelo boliti te osjecam neku napetost ispod cica. Ili je to ili ce me gripa uhvatiti jer sam vruca i u licu. Kao pred bolest se osjecam. Na kraju cu fasati neku prehladu i ispasti sama sebi smijesna

  24. #624

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    The Marlena dobrodosla... i dobar dan ostalim curama...
    Chiara pijem je i ja...samo punoooo manjeeeee...mislim da je odmah izbacim skroz da bi vise stete nego koristi napravila jer pijem puno (citaj cca 5 bijelih dnevno) kave vec 11god od kad radim u ugostiteljstvu. Sad popijem jednu ujutro, jednu ako mi dodje gust predvecer i jednu bez kofeina popodne. Uglavnom 1-2 normalne bijele. Postepeno izbacujem.

    Natalie meni je trebala doci u utorak i kako je inace tocna u srijedu oko 14h sam radila test koji je bio pozitivan. Tako da kreniiiiiiiiiiiii....


    Nego cure vi meni recite koliko se kinez drzi u mokraci a ja vam ispricam jednu pricu o curi koja nije bila normalna....

  25. #625

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Natalie ~~~~~~~~~~~~~~ za +!
    Koliko ti je inače najduži ciklus?

  26. #626
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Natalie ~~~~~~~~~~~~~~ za +!
    Koliko ti je inače najduži ciklus?
    Otkad pratim zadnjih godinu dana 28-29 dana osim u prvom mjesecu je bio 34 dana al sam bila pod stresom. Inace M su redovne normalno papa test sam vec drugi put u pola godine radila i sve pet. Doktorica kaze da nema zapreke osim sto ja osobno mislim da su mozda godine u pitanju.
    Tako da ne znam

  27. #627
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Giovi 10-ak sekundi da trakica upije mokracu. Sad ispricaj pricu.
    Mami i Nivesa znam da ste i vi dugo tu i nadam se da cemo sve jednom otici na trudnicke teme.
    Natalie sretno i javi rezultat.

  28. #628

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Jednom davno iza sedam gora,sedam mora,sedam nizina,sedam dolina......bla bla bla....zivjela djevojcica koja je saznala da je trudna...i jedan dan u iscekivanju dalekog pregleda naisla je na vrecicu sa lh trakicama u kojoj ima i kineskih testova... u istom trenu bljesnula joj je slika iz davnina i sjetila se da su ti isti kinezi u toj dalekooooj proslosti rekli glasno NE! Pa je odlucila iz inata dokazati im da nisu u pravu i popisala se na jednog...aliiiiiiii...i taj je rekao NE!
    Pa zar je moguce?!-pomislila je djevojcica
    Otrcala je u dvorac i tetu vilu trazila da joj da neki mini da ga gurne svim kinezima u lice...ali i taj MINI je rekao ne,iako se u pozadini nazirao,ali doslovno nazirao slabasni da.
    Djevojcica je bila na rubu,nije znala jel san ili java...otisla je u drugi dvorac i drugog,ovog puta vilenjaka trazila da joj da bilo sta,samo zeli pisatiiiiiiiii!! i

  29. #629

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Otisla je nazad u svoje odaje i u isti lonac ubacila tog gosp. CB Kojeg je opet dobila i kineza...

    Zakljucak,kineza se odrekla za vjeke vijekova!! Vise nikad,ali nikad ne zeli ni cuti za njih!! Za nju oni neka budu tamo gdje jesu i neka i dalje grade zidove,to im ide...


    Inace cure,kako ste provele dan?

  30. #630

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    [QUOTE=TheMarlena21;2966094]Curke moje drage,pozdravi svima, već dugo vas čitam sada sam vam se odlučila pridružiti, ne znam na koju temu da pišem , vidim da sve ovdje jedva čekate svoj + kao i ja pa ću tu. Pokušati ću biti što kraća oprostite ako bude dug post.

    Dakle prošle godine sam imala spontani pobačaj u 8 tj trudnoće, tuga je neopisiva jer je beba bila tako jako željena. Nakon spontanog neko vrijeme smo se pazili zbog mog oporavka. Sada unazad 3 mj smo odlučili ponovno raditi na bebaču. Prvi mjesec je bilo neuspješno, drugi mjesec sam odlučila koristiti LH trakice međutim također - na mom testu i čak nekoliko dana ranija menga. Ovaj zadnji ciklus se napokon nadam da je to to.
    Zadnju mengu sam imala 06.02., Lh trakice su pokazale 2 crtice 18.i19.02 što smo iskoristili :D Sada menge još nema kasni cca 6 dana. Test za trudnoću sam radila nakon što mi je 2 dana kasnila te je bio negativan radila sam ponovno test jučer 5 dan kašnjenja i pokazao je jaaaako jedva vidljivu drugu crticu, jako sam znatiželjna i nestrpljiva :D je li moguće da sam trudna. Grudi me bole i narasle su barem za jedan broj, trčim na piškiriškenje češće nego inače i ujutro mi jako bude mučno na pastu za zube pa čak i na vlastiti zadah. Je li imala koja slične simptome? ili da joj se dogodila slična stvar nema crtice ili jako slaba crtica?
    hvala Vam puno svima unaprijed na savjetima i komentarima :

    dobro dosla...probaj pisnuti za dan-dva opet neki kvalitetniji, kao sto je preporucila chiara,...mi čekamo novosti

    [QUOTE=Natalie38;2966188]Sad sam kupila clearblue digitalni i nikako da skupim hrabrost. Ne znam da cekam jutro?[/QU

    natali držimooo fige.....

    [QUOTE=Giovi;2966192]The Marlena dobrodosla... i dobar dan ostalim curama...
    Chiara pijem je i ja...samo punoooo manjeeeee...mislim da je odmah izbacim skroz da bi vise stete nego koristi napravila jer pijem puno (citaj cca 5 bijelih dnevno) kave vec 11god od kad radim u ugostiteljstvu. Sad popijem jednu ujutro, jednu ako mi dodje gust predvecer i jednu bez kofeina popodne. Uglavnom 1-2 normalne bijele. Postepeno izbacujem.

    Natalie meni je trebala doci u utorak i kako je inace tocna u srijedu oko 14h sam radila test koji je bio pozitivan. Tako da kreniiiiiiiiiiiii.... :-


    Nego cure vi meni recite koliko se kinez drzi u mokraci a ja vam ispricam jednu pricu o curi koja nije bila normalna....-)[/QUO

    giovi pričaj? bas me zanima...

  31. #631
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Natalie cekamo rezultat, meni to mirise na plusic . Drzim fige

  32. #632

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    moje neko neuspješno kopiranje...

    giovi a sta je djevojčici cb pokazao? prica je nedovrsena....

    ja danas bila kod ginica i narucila se na pregled...da vidimo sta steka kod mene...

    i da uzela sam test tam kod njih da ga pisnem, ali su nekako drugaciji pa ih nekuzim... rekla sam da cu ukrast...

    eto sad moram ici na ispovijed,,...ufffff

  33. #633

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Nivana Gospodin CB je rekao DA! Zato se i odrekla kineza...
    Kad ides na pregled?

  34. #634

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    23.3. zadnji dan menge pa da vidimo sta imaaaaaa

  35. #635

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Znaci ti 23. A chiara i ja 24.

  36. #636

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    da li je netko kod svog ginekologa prije pregleda da morate piskiti na taj test...
    kod nas je to trakica s tri prozorčića...ide jedan žuti, drugi svjetlo žuti i treči je naranđasti prozorčić...da li netko zna kako to funkcionira

  37. #637
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Nivana prvi put cujem za to. Da nije to sta kinesko? Kako se zove test?

  38. #638

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Ni ne spominji te kineze

  39. #639

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    pa ja neznam kako se zove, to kod njih u wc-u stoji brdo testova u maloj posudici, čaši, i prije svakog pregleda moras pisat i test nositi sestri na ocitanje....

  40. #640
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Odlucila sam cekati do ujutro. Bila sam se vec zaletila pa rekoh necu. Idem glumiti karakter pa da vidim kakva sam glumica
    A jel ima tko iskustvo za digitalnim clearblue? Meni je u prvoj obicni pokazao odmah plus al sam tad bila vec debelo poslije ocekivane M koliko se sjecam. Nekako je sve prije osam godina bilo jednostavnije -)

  41. #641
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    da li je netko kod svog ginekologa prije pregleda da morate piskiti na taj test...
    kod nas je to trakica s tri prozorčića...ide jedan žuti, drugi svjetlo žuti i treči je naranđasti prozorčić...da li netko zna kako to funkcionira
    Ja sam piskila na te prije svakog pregleda kad sam bila trudna. Nesto su mjerili sa tim testovima sta ne sjecam se. Jel ti to?

  42. #642
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mjere proteine u urinu.
    Za test za trudnocu,ak treba, daju trakicu kakav je i kinez
    Posljednje uređivanje od Vrci : 10.03.2017. at 19:33

  43. #643
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Nivana mislim da ti testovi ne otkrivaju trudnoću, vec prisutnost proteina, glukoze i takvih stvari u urinu sto interesuju ginekologa

  44. #644
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mjere proteine u urinz
    Tocno. Prije svakog pregleda sam na to piskila.

  45. #645

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj danijela 1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Nivana mislim da ti testovi ne otkrivaju trudnoću, vec prisutnost proteina, glukoze i takvih stvari u urinu sto interesuju ginekologa
    heheheh a ja mislila test za trudnocu pa si jedan pokupla...

  46. #646
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Al ga mozes iskoristit haha. Nemoras cekat

  47. #647

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Jaooooo a ce biti veselo ako meni daju te nesudjene kineze...

  48. #648
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Za razliku od testa za trudnoću kad se raduješ da se pojavi crtica, s ovima se raduješ ako se nista ne promijeni, tad je sve uredu

  49. #649

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj danijela 1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Za razliku od testa za trudnoću kad se raduješ da se pojavi crtica, s ovima se raduješ ako se nista ne promijeni, tad je sve uredu
    onda mi je sve ok...hahahahah

  50. #650
    danijela 1990 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Wonderland
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    onda mi je sve ok...hahahahah
    Odlicnoo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •