Stranica 8 od 20 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 999

Tema: Odbrojavanje 2/2017 by iva_777

  1. #351

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    23

    Početno

    Jutro cure,
    mami hvala za kavicu

    Giovi hvala ti za navijanje baš si me oraspoložila, mislim da mi nema smisla raditi test jer po sluzi O je bila prije 8 dana...
    Marle u 11 mj obavila papu, uzv i hormone, svi nalazi bili uredni, zato me i zbunjuje cijela ova situacija, zar mi nebi gin vidjela da nešt neštima, ne znam ... ali u pravu si nema mi druge nego otići opet...
    Posljednje uređivanje od Pozitivka : 28.02.2017. at 11:34

  2. #352

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Samo da potvrdim ovo! I meni je bilo kod implantacije skakljanje..samo najednom kao da je sto leptirica proslo u nizu od pipice do pupka..

  3. #353

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Samo da potvrdim ovo! I meni je bilo kod implantacije skakljanje..samo najednom kao da je sto leptirica proslo u nizu od pipice do pupka..

  4. #354

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Jooj nece mi citat povuci..ali uglavnom nadovezujem se na curu koja je skakljanje spomenula kao simptom. Pusa i svima nam drzim fige!

  5. #355
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Pozdrav, cure! Evo meni već sedmi dan novog ciklusa, samo što nisam imala vremena ni za što, pa ni za forum:/
    Idem sada čitati što ima novog i nadam se da ću vidjeti neke dobre vijesti
    Posljednje uređivanje od Vlattka : 28.02.2017. at 14:05

  6. #356

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Giovi prvotno napisa Vidi poruku
    dakle vozim se danas doma sa posla i kako mi dosadno razmisljam o glupostima.. dakle,ukoliko dodje do oplodnje a ne dodje do implatacije sta ta oplodjena stanica pliva unutra sve do M? Koliko sam shvatila do implatacije dolazi nakon 5-12dana okvirno,znaci njih dvoje tako zaljepljeni plutaju dok ne pocne ljustenje? Mislim,nije sad da ovo pitam jer sam kao zabrinuta ni slicno,nego mi eto danas palo napamet pa sam ja zamisljala kako oni partijaju i onda ih M potjera van kao sto domestos potjera one bakterije u reklami...
    a jesi me nasmijala
    od oplodnje do implantacije prodje cca tjedan dana i za to vrijeme se embrij razvija. nisu jajna stanica i spermij zaljepljeni nego im se jezgre s DNA spoje i pocinje dioba stanica. iz jedne stanice nastanu dvije, iz te dvije cetiri itd. kad nastane kompaktna loptica od stanica (morula) dio stanica se povlaci na povrsinu te loptice i tvori ovojnicu (trofoblast), a dio stanica tvori mali mali zacetak embrija (bebe) - embrioblast - sve to skupa naziva se blastocista. trofoblast prianja uz stijenku maternice (implantacija). ako ne dodje do implantacije, blastocista propada, stanice odumiru i to sve s M izlazi van.

  7. #357
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Munkice, držim fige za plus!
    I meni je ovo s partijem baš zanimljiv opis

  8. #358
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Narancica000 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje, citam vas ali ne mogu popratit vise tko je u kojoj fazi. Drzite mi se sve i vjerujem da ce nam se uskoro zaredati plusici :ghuug:
    Mona, Chiara - obje ste mi u mislima, i imate zadatak pokazat plusic na sunce dok ja ne rodim.
    Evo vam prasine za poticaj ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ curke moje, ako je itko to zasluzio - vi ste!
    Narancice naravno da cemo uskoro i mi objaviti svoje plusice, vrijeme je vise. Kako si ti?

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke, ma glupo mi je vas ovdje gnjaviti MPO problemima, nemam pojma kakvo je to krvarenje, doktorica je rekla da je od canestena, pa valjda zna? Ja bi voljela da je M ali nažalost nije, iako vec curka 4 dana!!
    Ovaj tjedan radim opet sto pretraga, glukoza, inzulin... opet briseve, i jos puno toga. Nadam se da necu uočiti opet neki problem :/
    Curke vama zelim pluseve sto prije
    Narancice - nadam se da cu odraditi taj zadatak


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Neces. Bit ce dobri nalazi, nekako vjerujem u to.

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, cure! Evo meni već sedmi dan novog ciklusa, samo što nisam imala vremena ni za što, pa ni za forum:/
    Idem sada čitati što ima novog i nadam se da ću vidjeti neke dobre vijesti
    Nacitat ces se. Pravi roman smo napisale.

  9. #359

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    izgleda da Vlatka pravo dugo čita( sala mala) .... heheh reko posto nema komentara...

  10. #360

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Curke, pijem stolisnik nekih tjedan dana. Zadnja 3 dana imam toliko plodne sluzi da je to za nevjerovat... ima li to kakve veze ne znam, ali znam da prosla 2ciklusa je nije bilo ni priblizno... danas mi je 14dc

  11. #361
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    mona samo se ti nama javljaj,nema veze što si u mpo,naša si :grlim: držim fige da pretrage budu uredne i da što prije ostvariš svoj cilj!jel prestalo danas krvarenje?

    fitnessgirl taman sredina ciklusa,brzo u akciju i da se za 14 dana javiš s plusom!

  12. #362
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Marle - jos malo ima krvi ali vise je kao sukrvica... u svakom slučaju prolazi

    Mozda se i vratim za koji mjesec ovdje na listu kad budem u pauzi od MPO


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #363
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Cure sutra mi je 14 dpo, drzite fige da M ne dođe. Nek me zaobiđe. Iššš iššš

  14. #364

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Bubekica,hvala na objasnjenju...ja si to onako veselo zamisljala da skratim voznju...
    Mona,biti ce sve u redu,sigurno ti podivljalo zbog stresa ili sl.,vidjeti ces...
    Chiara drzim fige i navijam i za tebe...oleeeee oleeeee,ole ole oleeeeeeee.... vjestice smrdljiva ne pojavljuj se na chiarinim vratima...zahvaljujem... jel ima kakvih simptoma?

    Fitnessgirl,sada vrijedno hopsanje pa dodji za 2-3 dana citati zaostatke...hehe...ajmooooooo

  15. #365
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Giovi prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara drzim fige i navijam i za tebe...oleeeee oleeeee,ole ole oleeeeeeee.... vjestice smrdljiva ne pojavljuj se na chiarinim vratima...zahvaljujem... jel ima kakvih simptoma?
    Ima ima

  16. #366

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Giovi prvotno napisa Vidi poruku
    Bubekica,hvala na objasnjenju...ja si to onako veselo zamisljala da skratim voznju...
    Mona,biti ce sve u redu,sigurno ti podivljalo zbog stresa ili sl.,vidjeti ces...
    Chiara drzim fige i navijam i za tebe...oleeeee oleeeee,ole ole oleeeeeeee.... vjestice smrdljiva ne pojavljuj se na chiarinim vratima...zahvaljujem... jel ima kakvih simptoma?

    Fitnessgirl,sada vrijedno hopsanje pa dodji za 2-3 dana citati zaostatke...hehe...ajmooooooo
    Neka neka, sebi voznju, meni dosadu na poslu

  17. #367

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Giovi prvotno napisa Vidi poruku
    Bubekica,hvala na objasnjenju...ja si to onako veselo zamisljala da skratim voznju...
    Mona,biti ce sve u redu,sigurno ti podivljalo zbog stresa ili sl.,vidjeti ces...
    Chiara drzim fige i navijam i za tebe...oleeeee oleeeee,ole ole oleeeeeeee.... vjestice smrdljiva ne pojavljuj se na chiarinim vratima...zahvaljujem... jel ima kakvih simptoma?

    Fitnessgirl,sada vrijedno hopsanje pa dodji za 2-3 dana citati zaostatke...hehe...ajmooooooo
    Hehe, hopsali mi jos u cet navecer, pa subotu, pon navecer, i trebalo bi danas svakako!

    Chiaraaaaa ~~~~~~~~

  18. #368

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Chiara ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ kad će test?

  19. #369

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    fitnesgirl i vi praktikujete 100% svaki drugi dan, i mi smo tako prosli mjesec i nije se uhvatilo...
    chiara ~~~~~~~~~~~~~~~, mozda bude srece ako svi navijamo...oleee, oooolllllllleeeeeeeeee., ole, ole
    giovi čovjek se zbilja nekad izgubi u svojim mislima...sto ?kako? zasto?

  20. #370

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za: 01.03.2017.


    (ne)čekalice:




    Pozitvka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 36.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~35.dc

    odbrojavalice:
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    giovi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    Nivember ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 11dc
    vlatka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~~7.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 5.dc

  21. #371

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Jutro cure...evo kafe...
    Nivana,istina da...ali ja si eto ovaj put bas to lijepo animirala u glavi pa sam imala osjecaj kao da neki crtic gledam...
    Munkiica,pozotivka ajmo plusice na sunce...

  22. #372

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Boook cureee!

    Bome ste se raspisale, teško mi je poloviti, al ovo sam zapamtila da moram komentirati:

    Chiara držim fige tako jako da me prsti bole!!!!!!!!Ajdeeeeeee!!!

    Fitness stolisnik je odličan!!!Vrhunski čaj, samo ga loči I ja ga pijem!

    Nego, jučer mi je trakica bila za nijaaaansičicu svjetlija od kontrolne, tako da će O ponovno biti sutra ili preksutra vjerujem. (16.ili 17.dc) Kasno mi je to nekako, al ajde...I ciklusi su malo dulji u zadnje vrijeme. Bebimo svakodnevno. Neda mi se kalkulirati, svaki drugi dan, ovako onako...Jer kao prvo - napaljena sam i baš hoću svaki dan, a kao drugo...napaljena sam :D

    Moram si kupiti neke vitamine, trenutno ne pijem ništa...Mislila sam one jeftine A Z mama iz dm-a, od više žena sam čula da su im bili dobri! MM pije Mens arginax, 1 dnevno, čisto reda radi!

  23. #373
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Chiara sretno, da vještica ni ne dođe!!
    ~*~°~*~°~*~°~*~°~*~°~*~°~*~°~*~°~

  24. #374

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    23

    Početno

    Chiara drzim fige, javi nam sta se dogada!! Sretno, sretno, sretno!

  25. #375
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Plusic ce pricekati... Prijavljujem 1 DC.

    Svima ostalima puno srece i plusica.

    Chiara - drzim fige

  26. #376
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Cure hvala vam svima na figama. Imam menstrualne bolove ponekad pa ne znam da li to stize M ili ne? Nocas me trgnulo iz sna kad me zabolilo. I kako je doslo, tako je brzo i proslo. Mami mislim da necu piskiti.
    Munkica Giovi hvala na kavi. November sad u lov na jaje.

  27. #377

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    o eto mene danas nesto boli glava, i vrtim ja film da sAam procittala negdje da i glavobolja moze biti simtom...jeeej, i eto ja si mislilm sta ako sam napokon trudna...ali mislim ono taman sam u plodnim danima tako da...oko ceg se meni vrti svijet...nevjerojatno......

  28. #378
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Nivana i mene je tako rasturala prije tjedan dana, a nisam se usudila nista popiti za bolove. 2 dana mi je to bilo.

  29. #379
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Chiara, drzim fige
    Ja imam dosta jake glavobolje i tako vec mjesecima strahujem od lijekova pa trpim. Kad dobijem, uz neizostavnu recenicu "Bar nije izostala mjesecima kao prije, i to je dobar znak", neizostavno ide "Ajd bar mogu popiti Rapidol ako me zaboli glava ovih par dana".

  30. #380

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Nivana i mene je tako rasturala prije tjedan dana, a nisam se usudila nista popiti za bolove. 2 dana mi je to bilo.
    pa bas bezveze, ono rastura...a necu isto nista da gutam sta ako je bas sinoc bio pogodak...ma ludaaaaa sam

    ljudi posluzite se s popodnevnom kavicom...

  31. #381
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Hvala na kavici. Bas mi je potrebna.
    Vlattka hvala ti.

  32. #382

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Chiara,nadavno da ne stize...buncas...

  33. #383
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Giovi prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara,nadavno da ne stize...buncas...
    ce mi uskoro trebati ako ovako nastavim preispitivati simptome...

  34. #384

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Chiara ja mislim da sve i jedna zenskica ovdje to svaki mjesec prolazi. Samo neke mjesece vise tipkamo o simptomima a neke manje...
    Zato,izmedju ostalog,i jesmo na forumu...

  35. #385
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Chiara suosjećam,ja mislim da ću izludit još par dana do očekivane M. Danas sam takoooo živčana i nevozna,valjda me pere pms. Razmišljam da sutra pišnem test ali s druge strane mislim da je prerano. Imam doma onaj iz dm-a, first sign, ne znam ni koliko je taj test osjetljiv.

  36. #386

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    ce mi uskoro trebati ako ovako nastavim preispitivati simptome...
    znaj da nisi jedinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........

  37. #387
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Giovi prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara ja mislim da sve i jedna zenskica ovdje to svaki mjesec prolazi. Samo neke mjesece vise tipkamo o simptomima a neke manje...
    Zato,izmedju ostalog,i jesmo na forumu...
    Ali to je jos izrazenije kad si u mpo postupku i kad znas da ako nije uspjelo, opet me ceka isto.
    Citiraj marle prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara suosjećam,ja mislim da ću izludit još par dana do očekivane M. Danas sam takoooo živčana i nevozna,valjda me pere pms. Razmišljam da sutra pišnem test ali s druge strane mislim da je prerano. Imam doma onaj iz dm-a, first sign, ne znam ni koliko je taj test osjetljiv.
    Ne znam koliko su oni osjetljivi. To su one 2 trakice u jednoj kutiji? Ja imam dosta kineza, ali im bas ne vjerujem.

    Citiraj Nivana prvotno napisa Vidi poruku
    znaj da nisi jedinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........

  38. #388
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Da,da,to su te dvije trakice u ljubičastoj kutiji.

  39. #389
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Onda piskis sutra?

  40. #390

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Chiara ajde pišni jednog kineza!
    Marle sad jedan, ujutro jedan ~~~~~~~~~~~!

  41. #391

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jutro!

    Ja sam jučer popodne ponovo ulovila LH pik. Trakica je bila ludaaa, za sec je potamnila, i baš je bila dosta tamnija crta od kontrolne.
    Ali naravno, kao za inat, jučer nismo bebili jer MM nije bio doma popodne a navečer sam ja princeza umorna zaspala!!!!!!

    Maaa ljuta sam...Paziš paziš pratiš i onda tako ispadne. Al ok, neću se zamarati previše s tim, danas ćemo bebiti..Pa sam ako je kasno, bit će drugi mjesec!

    A dolje me booooli, sve je tvrdo, naduto, jedva sjedim!

  42. #392

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!

    Ja sam jučer popodne ponovo ulovila LH pik. Trakica je bila ludaaa, za sec je potamnila, i baš je bila dosta tamnija crta od kontrolne.
    Ali naravno, kao za inat, jučer nismo bebili jer MM nije bio doma popodne a navečer sam ja princeza umorna zaspala!!!!!!

    Maaa ljuta sam...Paziš paziš pratiš i onda tako ispadne. Al ok, neću se zamarati previše s tim, danas ćemo bebiti..Pa sam ako je kasno, bit će drugi mjesec!

    A dolje me booooli, sve je tvrdo, naduto, jedva sjedim!
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee.... zasto????? trebas sama sebi lupit dva samara...em sto se nisi razbudila em sto nisi imala previse volje......
    ali svi kazu da vrijedi sex dan prije na dan i dan poslje ovulacije...tako da ima nade jos i danas...valjda nece trakica promijeniti boju

  43. #393

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    a Pozitivka i Munkica da nise vi vec trebale pisati...ili nas drzite u neizvjesnosti????
    chiara koji si ti dc... nema te na listi?? da ne vrtim unazad...sve sto sam jucer procitala vise se nesjecam...

  44. #394
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!

    Ja sam jučer popodne ponovo ulovila LH pik. Trakica je bila ludaaa, za sec je potamnila, i baš je bila dosta tamnija crta od kontrolne.
    Ali naravno, kao za inat, jučer nismo bebili jer MM nije bio doma popodne a navečer sam ja princeza umorna zaspala!!!!!!

    Maaa ljuta sam...Paziš paziš pratiš i onda tako ispadne. Al ok, neću se zamarati previše s tim, danas ćemo bebiti..Pa sam ako je kasno, bit će drugi mjesec!

    A dolje me booooli, sve je tvrdo, naduto, jedva sjedim!
    Od lh pik O moze biti od 12-48 h.
    To nikada ne mozes znati...prvo sve smo razlicite a eventualno ako si pratila bazalnu mogla bi znati.

    Sluz isto zna biti dan, dva prije O.
    JS je sposobna za oplodnju najvise 24 h.....tako da mislim da niste zakasnili pa stignete danas popodne/navecer obaviti sve
    Posljednje uređivanje od sanjka : 02.03.2017. at 08:49

  45. #395
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Jutro, dosla sam samo pozdraviti i vracam se poslu. Brzinski sam i procitala, ali ne stignem vise od toga!

    Chiara ~~~~~~~

  46. #396

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutrooo!
    Kavica!
    November ako je trakica bila poz jučer o nastupa u roku 12 do36 sati, tako da danas akcija.

    Napokon sam se naručila gin. i utorak sam na pregledu. Nadam se da ću bit pametnija.

  47. #397
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Pišnula minus sad čekam nedjelju pa ako ne dođe ponovim test.

    Chiara ti ipak čekas betu?jos par dana
    ~•~°~•~°~•~°~•~°~•~°~•~

  48. #398

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Plusic ce pricekati... Prijavljujem 1 DC.

    Svima ostalima puno srece i plusica.

    Chiara - drzim fige
    Grlim.

  49. #399

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj marle prvotno napisa Vidi poruku
    Pišnula minus sad čekam nedjelju pa ako ne dođe ponovim test.

    Chiara ti ipak čekas betu?jos par dana
    ~•~°~•~°~•~°~•~°~•~°~•~
    A neee, vibramo za nedjelju.

  50. #400

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za: 02.03.2017.


    (ne)čekalice:


    Pozitvka ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 36.dc
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc

    Odbrojavalice:

    giovi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    natalie38~~~~~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 16.dc
    Nivember ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 16.dc
    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12.dc
    vlatka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 6.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc

Stranica 8 od 20 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •