Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: treca sreca :)

  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno treca sreca :)

    Curke pozdrav svima, nije me bilo dosta dugo s vama... Htjela sam vam reci da sam nakon svih nedoumica , problema sa zdravljem i ostalim na kraju zadrzala trudnocu. Evo me 35+6 , nosim trecu curku Trudnoca mi je dosad prosla skolski kao i prethodne dvije , jedino u zadnjih 3 tjena bole ledja da mislim da cu umrijet , jedva se se gegam, mala je skroz nisko ( cesto se salim da se bojim ici negdje da ne ispadne van ) . Ali dobro , sve su to slatke brige. htjela sam vam jos reci da sam sto se zdravstvenog stanja tice puno bolje. Bolove u vratu sam ublazila masazama dva puta mjesecno , glavobolje vise nemam, a kaj se tice anksioze koja mi je i stvarala vecinu simptoma svela se na minimum. kao i napadi panike. Je da ima dana kad me opere , preskoci mi srce pa zabrijem opet gluposti ali daleko,daleko se bolje osjecam. Rijesila sam neke stvari sa sobom , rekla si da je to sve u mojoj glavi i puno mi je bolje. Jedino kaj me trenutno muci je hocu li moci to sve izdurati. Troje klinaca u tri godine sa svojih 25(za karijeru sam se pomirila da ce pricekati par godina) , vecinom sama s njima, dragi radi cijeli dan, mama se odselila u SAD, svekrva nije blizu a i da je , od nje nikakve pomoci ni koristi nazalost... Nadam se da cu uspjeti, drzim si fige Mladja curka ima sad 21 mjesec i jos uvijek je vrag , ovisna o cici ( cicamo najnormalnije cijelu trudnocu) a i o meni, sve se bojim kako ce bez.mene kad odem u bolnicu. Ne zamjerite na predugom postu ali evo , samo da vam se pohvalim a usput i izjadam

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Heeej super, to je bas prekrasno. Naravno da ces izdrzati! Sto si mlađi to ti sve lakse i ide! A kasnije ces imati vremena i za karijeru i za sve druge stvari i jos uvijek ces biti dovoljno mlada! Drzim fige i sretno!

  3. #3
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    barca sretno

  4. #4
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    svaka čast 25 i treća curica.....neka ti je živa,zdrava i vesela,a budeš sve izdržala....karijera hm,vjeruj mi majčinska je najbolja,15 godina imam staža iništa od toga,grbava leđa,a od moje curice bar dobim najdivniji osmijeh

  5. #5
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Hvala vam cure na podrsci i lijepim zeljama !

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Izdržat ćeš još malo. Savjete ne trebaš jer sve znaš. Nek ti i porod bude školski kao i trudnoća. Sretno!

  7. #7
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    barca, treca srecica jos nije stigla?
    samo polako, mozes ti to! drz se!

  8. #8
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    stigla je prekjucer !

  9. #9
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    čestitke!

    uživajte svi skupa u trećoj srećici

  10. #10
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cestitam!!
    uzivajte

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    uživajte i čestitam

    i samo da se i ja pridružim - uspijet ćeš ti to!
    jer mame mogu sve.. i više od toga

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •