Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 157 od 157

Tema: Hitno! Dijete se samoozljeđuje, molim savjet

  1. #151
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Teica, je sad ok?

  2. #152
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa Vidi poruku
    Ovakav paušalni stav stručnjakinje mi je prihvatljiv jednako kao što dio psihologa misli da je dojenje iza godine dana nepotrebno djetetu i isključiva potreba majke, te da su golotinja pred djecom i zajedničko spavanje, zlostavljanje djece.
    MOji će po tome imati doživotne traume, šta ja mogu kad ulete u kupaonu i uskoće u kadu i hoće se sa mnom tuširati. I moram reći da imamo jako bliski odnos, koj ja sam mojom mamom nikad nisam imala, nikad joj nisam vidla kako joj cice izgledaju, dobro možda kao dojenče, ili muf nedaj bože. Dok se teta prešetavala gola predamnom i meni je to bilo normalno i dan danas se ne sramim svog tijela, usprkos jel nekim nesavršenostima nakon 2 poroda i dan danas imam sa njom bliskiji odnos, značajno otvoreniji nego sa mamom, kod nje su uvijek neke granice koje se ne smiju priječi i to me oduvijek užasavalo. S vremenom se to sa moje strane pretovrilo u zatvorenost prema njoj. Srećom imala sam tetu.

  3. #153
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Citiraj Teica prvotno napisa Vidi poruku
    Moja malenkost je sa 16 godina bila hospitalizirana u Kukuljevićevoj (tada je to bio Radnički dol).

    Joj, svi poremećaji zajedno - ako i uđeš zdrav, razboliš se.

    Što se tiče samoozlijeđivanja, ja sam palila čikove po ruci iz razloga koji je netko napisao: da emocionalnu/psihičku bol zamijenim fizičkom...

  4. #154
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Kako je priča s početka završila?

  5. #155
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    Ja sam kao klinka voljela to raditi...nisam bila psihicki poremecena vec eto bilo mi "fora"...dan danas imam oziljke po rukama... (sada da se mogu vratiti zveknula bi se sa letvom po glavi)...

    Moji nisu obracali paznju jer sam uvijek imala neki izgovor odkuda mi...

    Slazem se sa ostalima kukuljeviceva NE...tamo koda si dosao za umno bolesne ljude (u ovom slucaju djeca)...ta okolina nije zdrava nikako...i kljukaju se samo tabletama...

    Ja sam tamo zavrsila kao 16godisnja cura... (tadasnji decko mi se ubio) i bila sam shrvana...nakon par dana ne jela ,strpali me tamo na dva tjedna ...pola toga vremena se ni ne sjecam jer su me kljukali tabletama...

  6. #156
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    i ja sam čula za kukuljevićevu da je užas.no,ako niste upoznati internetom hara igrica plavi kit koja na perfidan način potiče na samoubojstvo i ovakve stvari. https://hr.sott.net/article/12682-Sm...igla-do-Europe

  7. #157
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Nije bas da "hara" ili bilo sto tako dramaticno. http://www.snopes.com/blue-whale-game-suicides-russia/

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •