Stranica 34 od 36 PrviPrvi ... 243233343536 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,651 do 1,700 od 1775

Tema: Upisi na faks

  1. #1651
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ne vjerujem da je to podatak koji se skriva. Više je pitanje koliko je relevantan za koju akademsku godinu i da li se nekome objavljivati takve tablice. Da me zanima, otišla bih na referadu fakulteta i pitala kako mogu doći do tih podataka. Odnosno ako nije u gradu u kojem živim, nazvala bih na telefon (veća vjerojatnost da te otpile iz bilo kojeg razloga). Treba se raspitati kad je otvorena referada za stranke. babyboys možda zna za FF.

  2. #1652
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Na ff nikad. Od kad je korone referada im fizički ne radi

  3. #1653
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Na ff nikad. Od kad je korone referada im fizički ne radi
    Svašta! Onda telefon, a ako ne ide mail.
    Evo imaju neki info centar, možda tu.
    https://web2020.ffzg.unizg.hr/studen...ici-fakulteta/

  4. #1654

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Nevena, evo za anglistiku
    https://anglist.ffzg.unizg.hr/?page_id=549
    Nesto od lanjskih upisa... Nema puno detalja al ima nekih info. Ja bih nazvala izravno odjsjek.

  5. #1655
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Nevena, evo za anglistiku
    https://anglist.ffzg.unizg.hr/?page_id=549
    Nesto od lanjskih upisa... Nema puno detalja al ima nekih info. Ja bih nazvala izravno odjsjek.
    Neznam kako je na FF, ali kada sam ja nešto zvala jedan drugi faks, otpilili su me sa objašnjenjem da što ima roditelj zvati za punoljetno dijete. A dijete još nije bilo upisano na faks. Isto smo se raspitivali.

  6. #1656
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Pa ne moraš reć da zoveš za dijete. Zoveš za sebe. Kako točno će oni to provjeriti?

  7. #1657

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Buba klara hvala na anglistiku.
    Ovo sa zvanjem nažalost nije baš tako kak bi čovjek očekivao da je. Obično te otpile rečenicom da na šta bi stigli kada bi svakom roditelji davali informacije koje trebaju.

    Našla sam neku rang listu na postanistudent ali nisam shvatila baš koji su ono bodovi i na šta se odnose, zna li netko

    https://docs.google.com/viewerng/vie...2021.pdf&hl=en

  8. #1658

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    https://www.srednja.hr/faks/objavlje...esenskom-roku/

    ovo je pravi link, a popis studija je dolje na kraju

  9. #1659
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Upisna kvota-broj prijavljenih -broj prvih izbora-prosječan uspjeh na maturi -broj upisanih i omjer broja prijavljenih i upisa
    To ti manje više ništa ne znači jer se moze drastično mijenjati od godine do godine

  10. #1660

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.srednja.hr/faks/objavlje...esenskom-roku/

    ovo je pravi link, a popis studija je dolje na kraju
    Oprez to je za jesenski rok! Moj maturant kaže da je bilo za ljetni, ali su maknuli.

  11. #1661

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Kad sam napisala da bih ja zvala, mislila sam na buduću studenticu, da ona proba nazvati izravno Odsjek.
    Ne znam, ja isto ne bih zvala za dijete niti su moji igdje ikog zvali za mene kad sam se ja upisivala.

    A upisivala sam isti faks na koji ide dijete od babyboys na kojemu je i onda i sada bio potpuni kaos, osobito u referadi.
    Uglavnom, sjecam se da sam najprije stupila u kontakt sa studenticom koja je vec studirala smjer koji me zanimao. Primalo nas je samo 15, i bilo mi je uzasno bitno dobro se pripremiti za prijemni. Dosla sam do te cure preko profesorice iz gimnazije. To savjetujem i tvojoj kceri, ako ikako moze da kontaktira nekog od sadasnjih brucosa ili studenata tih predmeta. Plus, da kontaktira izravno katedru odnosno Odsjek.
    Al jednom kad upadne tamo, uzivat ce

  12. #1662

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    cure hvala

  13. #1663

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Mene zanima do kad će referade imati pravo da imaju kaos. I do kad će imati pravo da im se neda objavljivati tamo neke tablice o bodovima za upis. I imati pravo na ljutnju kad netko traži informaciju koju oni nisu javno objavili...

  14. #1664
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima do kad će referade imati pravo da imaju kaos. I do kad će imati pravo da im se neda objavljivati tamo neke tablice o bodovima za upis. I imati pravo na ljutnju kad netko traži informaciju koju oni nisu javno objavili...
    Uvijek.
    Nikad neću zaboraviti kad sam u svibnju 2019. došla u referadu Mefa da predam neke papire koje su tražili za upis.
    Išla sam ja jer mi je bilo usput.
    Dan ranije sam nazvala da pitam za radno vrijeme koje je od 8,30.
    Došla sam u 8,10. Gospođa koja tamo radi je bila u uredu, vrata širom otvorena pa se iz daleka moglo vidjeti kako ona čita novine i pije kavu.
    Ok. Javila sam joj se. Otpilila me da čekam pa sam sjela preko puta njenog ureda i do 8,38 gledala kako ona čita sve moguće dnevne novine (to, valjda, dobiju pa zato ih i ima) i razmišljala sam kako bi mene bilo sram tako se ponašati.
    Nikog drugog osim mene nije bilo i jednostavno je mogla uzeti fascikl od mene čim sam došla jer ionako nije s njim ništa napravila, nego ga je odložila na neku hrpu.
    Doslovno je potrošila 10 sekundi na mene.
    Ali neee, ja sam morala čekati skoro pola sata da se ona udostoji početi raditi i čak je i kasnila pa kad sam u 8,38 ustala i pitala ju hoće li početi raditi, tek tada me doživjela.
    I da sam se žalila njenom nadređenom vjerujem da ne bih apsolutno ništa postigla jer je to jednostavno tako.
    Kad je bio upis i suprug i ja smo bili sa kćeri i ja sam htjela ući jer mi se ne upisuje dijete svaki dan na fakultet, no zderala se i potjerala me van. Ista ta osoba.
    Ok, to još mogu i shvatiti jer neki roditelji znaju pretjerati i raditi cirkus, ali ono sa čitanjem novina u vrijeme radnog vremena ne mogu nikako.

  15. #1665
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kod mojeg na faksu referada tj. one tete na šalteru rade, moj zna ponekad svratiti da ponešto pita, u moje doba bio je referent Krešo koji je do pred par godina radio

  16. #1666
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima do kad će referade imati pravo da imaju kaos. I do kad će imati pravo da im se neda objavljivati tamo neke tablice o bodovima za upis. I imati pravo na ljutnju kad netko traži informaciju koju oni nisu javno objavili...
    Na čitanje novina ima pravo dok god je referent zaštićen kao lički medvjed. Al bi malo tko podržao da se zakonom smanje radnička prava. Na kaos nemaju pravo, to ovisi o upravi. Kao i to koje će podatke objaviti. Mogu si zamisliti i tog referenta kojeg stalno pitaju ista pitanja, a uprava nema nekakav FAQ dostupan studentima. Lako je na "likovnoj akademiji" biti referent. Na velikim fakultetima poput FF, s velikim brojem opcija sigurno nije lako. Pri čemu je na FF sklonost uprave i profesora s nekoj strukturi i organizaciji sigurno niža od one na FER-u.

    Uglavnom, ja mislim da je dobar savjet doći do nekoga tko je prva ili druga godina na tom studiju, ali s druge strane podatak koliko je lani bilo dovoljno bodova zaista nije baš relevantan kad se ide na DM i ne mora biti ista težina, a i sve je dulji covid period zbog kojeg će djeca imati manje znanje.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 07.02.2022. at 10:46

  17. #1667

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Možda ne znači puno koliko je bio prag prošle godine, ali značilo bi kada bi postojali podaci za svaku godinu. Pretpostavljam da su dostupni ispiti od državne mature, pa svatko može riješiti te ispite i vidjeti koliko bi imao bodova i bi li te godine upisao fax. I onda procijeniti na kojem gradivu mora više poraditi. Isto kao što gledamo svake godine koliki su pragovi za upis u srednju školu i na temelju toga procjenjujemo za koju školu nam dijete ima šanse.

  18. #1668

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Mislim da od ove godine, kad se državna matura dosta mijenja, stari testovi više ne igraju nikakvu ulogu u procjeni upisa na faks. Donekle mogu biti informativni za samoprocjenu, ali ništa više od toga.

  19. #1669
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj ninaXY prvotno napisa Vidi poruku
    Možda ne znači puno koliko je bio prag prošle godine, ali značilo bi kada bi postojali podaci za svaku godinu. Pretpostavljam da su dostupni ispiti od državne mature, pa svatko može riješiti te ispite i vidjeti koliko bi imao bodova i bi li te godine upisao fax. I onda procijeniti na kojem gradivu mora više poraditi. Isto kao što gledamo svake godine koliki su pragovi za upis u srednju školu i na temelju toga procjenjujemo za koju školu nam dijete ima šanse.

    U biti upisi ovise o ljudima koji kandidiraju za školu/ faks. Tako je i na maturi, gleda se tvoj opći uspjeh prolaza, a onda i usporedba s ostalima. Ima starih testova na internetu, može se sve naći, dobra su podloga za ponavljanje , a i može se iz tog izvući bolna gradiva.

  20. #1670
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Moja sestra i ja smo na prijemni išle u roku dvije godine. Bodovna granica (prag) je bila ista, ali su se bodovi studenata drastično promijenili. Tako da je točno što jelena.O kaže. To je dosta dinamično. Ali razumijem da bi se osjećala sigurnije da znaš. Samo mislim da to može biti podatak koji bi te mogao zavarati, u pozitivnom ili negativnom smislu.

  21. #1671
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Za buduće studoše:

    Prvi pokazatelj će biti skoro, kad upišete listu mogćihfakseva ,lista je prema školskom uspjehu do tog nekog datuma pa se probajte svrstati u okvire

    A učiti se već trebalo početi za maturu, prijavite se na probni maturu, i vidite okvir u kojem se sad nalazite

    Vidjeti kako se to kreće dodavanjem, oduzimanjem određenog smjera,želja,faksa....
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.02.2022. at 15:58

  22. #1672
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kod moje u 2. srednje rade ispite po principu maturre, kod velikog prije 4 godine nije bilo tako

  23. #1673
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

  24. #1674

    Datum pristupanja
    Mar 2022
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav, prvi put sam ovdje jer ne znam koga bih više pitala i gdje. Tako da i ovu poruku pišem iako ne znam gdje će završiti

  25. #1675

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    U tijeku je smotra sveučilišta na Velesajmu, do sutra: http://smotra.unizg.hr/fileadmin/smotra2022/index.html
    Posljednje uređivanje od lola_34 : 11.11.2022. at 09:53

  26. #1676

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Moj ide s razredom.

  27. #1677

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Moj ide s razredom.
    Lijepo.

    Mi još imamo vremena, ali rekoh, da podijelim informaciju...

  28. #1678

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Možda im se tamo malo iskristaliziraju želje (maturanti su).

    Po njegovoj priči, otprilike 1/3 razreda zna točno što želi studirali, a 2/3 još lelujaju u odabirima (znaju otprilike usmjerenje: društveno-humanističko / prirodno / tehničko ali nisu definirali fakultete).

  29. #1679

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    [VIDEO] Ne znate što upisati? Na jednom mjestu doznajte što nude faksevi, a možete i upravljati avionom ili oteliti kravu (srednja.hr)

    Ako je suditi po ovom članku, Smotra Sveučilišta doima se kao igraonica za veliku djecu
    Moj maturant, po svemu sudeći, neće stići posjetiti smotru, ali ne čini mi se kao da mu je žao zbog toga. Kad čitam ovaj članak, neću ga više ni nagovarati da ipak proba naći vremena. Umjesto toga, otići će na otvorene dane fakulteta koji mu dolaze u obzir.

  30. #1680

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    [VIDEO] Ne znate što upisati? Na jednom mjestu doznajte što nude faksevi, a možete i upravljati avionom ili oteliti kravu (srednja.hr)

    Ako je suditi po ovom članku, Smotra Sveučilišta doima se kao igraonica za veliku djecu
    Moj maturant, po svemu sudeći, neće stići posjetiti smotru, ali ne čini mi se kao da mu je žao zbog toga. Kad čitam ovaj članak, neću ga više ni nagovarati da ipak proba naći vremena. Umjesto toga, otići će na otvorene dane fakulteta koji mu dolaze u obzir.
    Tanja, mislim da si u pravu

    Moj osmaš ima odličnu profesoricu jednog prirodnog predmeta, koja ih stalno vodi na ovakve manifestacije. Jutros su išli i javio mi se u kratkoj pauzi između jutarnjeg posjeta i popodnevne nastave.
    Uglavnom, on je fakultet izabrao.
    upisuje PMF oni su mu se najviše svidjeli.
    Ne znam detalje, to ću saznati večeras. J

  31. #1681

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Nasi bas nisu mogli birati hoce li ici ili ne, isli su sa razrednicom zadnji skolski sat (sat razrednika).
    Posljednje uređivanje od buba klara : 11.11.2022. at 14:53

  32. #1682

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Nasi bas nisu mogli birati hoce li ici ili ne, isli su sa razrednicom zadnji skolski sat (sat razrednika).
    Jer im je blizu. A i super kad ih razrednica vodi. Da kod mojeg idu kolektivno iz škole, išao bi sasvim sigurno i on.

  33. #1683

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Nasi bas nisu mogli birati hoce li ici ili ne, isli su sa razrednicom zadnji skolski sat (sat razrednika).
    Hajde molim te javi dojmove, pa da malo nagovaram svog starijeg koji je treći razred srednje da sutra skokne do tamo.
    Zasad samo znam da se trinaestogodišnjacima svidja

  34. #1684

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Mojem bilo ok. Pitao sto ga je zanimalo o dva faksa koja su mu uzi izbor i saznao kad su dani otvorenih vrata pa ce ici i na to.
    S time da mu je drugi izbor sad postao prvi jer su se bolje prezentirali (ovako je bilo i sa srednjom).

  35. #1685
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Jer im je blizu. A i super kad ih razrednica vodi. Da kod mojeg idu kolektivno iz škole, išao bi sasvim sigurno i on.
    Možda i bude nešto... Moj stariji je tako išao na FSB, a FER je imao organiziranu prezentaciju u njihovoj školi, ali to je bilo prije korone i dvosmjenske nastave.

    Mislim da ih je sadašnji ravnatelj vodio na FSB
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 13.11.2022. at 10:52

  36. #1686
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Moj u vrijeme korone, je išao samostalno na otvorene dane, kak su bili online, tak su se međusobno dogovarali i odlazili na kaj su stigli

    PMF, FSB, fer, neki kemijski

  37. #1687

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Možda i bude nešto... Moj stariji je tako išao na FSB, a FER je imao organiziranu prezentaciju u njihovoj školi, ali to je bilo prije korone i dvosmjenske nastave.

    Mislim da ih je sadašnji ravnatelj vodio na FSB
    Otvoreni dani fakulteta će se ove godine održavati uživo, kao i prije korone. Znam da se moj već dogovorio sa svojima iz razreda da idu zajedno.
    Smotru Sveučilišta je propustio, ali nije mi baš ni djelovao da ga to jako interesira. Zapravo ima i pravo - sad već ima neki svoj uži izbor, a u konačnom odabiru mu neće presuditi kako se neki faks predstavio na zajedničkoj smotri, nego ono što vidi i doživi na licu mjesta.
    Tako je bilo i sa srednjom školom, išao je na otvorene dane u dvije škole, a preskočio skupno predstavljanje škola na Trgu.

  38. #1688

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Smotra je bila super, klinci su se baš trudili sve objasniti, svi su bili simpatični i odgovarali na mnoge nedoumice. Sviđa mi se kako svi vole i navijaju za svoje fakultete.

    Kad to vidiš shvatiš da je najbitnije da djeca odaberu ono što vole, svugdje će im biti dobro, ma neka se i predomisle, a za kasnije, posao i to - ionako ovisi o puno raznih faktora, mi sada još ni ne znamo koja će se sve zanimanja tek pojaviti.

  39. #1689

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Kada su , u srupnju upisi na faks u ljetnom ispitom roku obično do kojeg datuma?

    Jel mislite da bi do 28.07.2023. sve moglo biti gotovo. Pitam zbog planiranja godišnjeg

  40. #1690
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Kada su , u srupnju upisi na faks u ljetnom ispitom roku obično do kojeg datuma?

    Jel mislite da bi do 28.07.2023. sve moglo biti gotovo. Pitam zbog planiranja godišnjeg
    Nevena, ti zbog upisa na faks,ja zbog upisa u srednju

  41. #1691

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Srednja je gotova do maksimum 20.07. tako da nemaš brige
    Prebrzo je prošlo

  42. #1692
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    Srednja je gotova do maksimum 20.07. tako da nemaš brige
    Prebrzo je prošlo
    To mi je debelo prekasno jer mi je apartman slobodan 1.do 30.7.

  43. #1693

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    To mi je debelo prekasno jer mi je apartman slobodan 1.do 30.7.
    Dobar dio toga se može odraditi online, pogotovo ako su škole bez prijemnog. Pogledaj na stranicama škole kada su ove godine bili rokovi, pa ti to može poslužiti kao orijentir. U najgorem slučaju se zaletite u Zg na prijemni, a za ono što treba printati/skenirati/poslati nađete neki dobru dušu s printerom u blizini apartmana.

  44. #1694
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    To mi je debelo prekasno jer mi je apartman slobodan 1.do 30.7.
    Viš mogla bi ja uletiti u njega

  45. #1695
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj ninaXY prvotno napisa Vidi poruku
    Dobar dio toga se može odraditi online, pogotovo ako su škole bez prijemnog. Pogledaj na stranicama škole kada su ove godine bili rokovi, pa ti to može poslužiti kao orijentir. U najgorem slučaju se zaletite u Zg na prijemni, a za ono što treba printati/skenirati/poslati nađete neki dobru dušu s printerom u blizini apartmana.
    NinaXy, ma sve su prijemni, pa taj tjedan moramo bit u Zg, a na moru sigurno nadjemo dobru dušu s printerom

    Jelena.O, moja ti bit će dole baka s unukom sinom, nikad prazan nije od svibnja do rujna.

  46. #1696
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Zemeš mužu printer!

  47. #1697
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Ako je digitalno, šta ne možemo samo pofotkat i mailom?

  48. #1698
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Odradili prijemi 02.07. a upisala se u srednju online na plazi izmedju kupanja )
    Za sve njene izbore nije trebalo za Zg.

  49. #1699

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Khm, naslov teme je upisi na faks

  50. #1700
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Treba nešto i potpisati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •