Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 78

Tema: Dani kruha - jel pecete kaj?

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Dani kruha - jel pecete kaj?

    kod nas u skoli sutra nema nastave nego klinci imaju standove na kojima prodaju kruh koji doma ispecemo

    ja napravila neke graham uzase (ispale mi male tvrde pogacice) i fine mekane bijele pletenice sa sezamom... prosle godine je bilo super i bas se veselim sutrasnjem danu

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    svake godine pecem kruh i peciva, ali ove godine kod nas ili dan kruha kasni ili ga zaboravili, bas sam danas pitala ivara i pojma nema

  3. #3
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    kod nas isto ništa osim svećenika koji im je danas došao blagoslovit doručak
    i na prirodi su učili o danu kruha
    ja ionako pečem svaki dan

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Za ovu godinu najavljena je radionica kod mog starijeg sina (2. razred) tj. okupljanje u skoli, roditelji + djeca, a onda izrada kruha i kolaca i pecenje u skolskoj peci. Tako sam ja to razumjela iz najave na prvom roditeljskom sastanku. Radionica je ogranicena vremenom (nema cajta za Detaljne informacije ocekujem danas, a ako bude po planu, spremamo se iduci tjedan na to svi zajedno, ako bude mjesta.

    Prosle godine, kad je sin bio u prvom razredu, uciteljica je unaprijed pitala tko je zainteresiran i prvih 5-6 koji su se javili ispekli su kruh, orehnjacu, buhtle - vec prema dogovoru, da se ne baci prevelika kolicina. Mi ostali donijeli smo domaci pekmez, bukete od zita za oglasnu plocu, klipove kukuruza i slike svega navedenog.

    Ne znam da li je bio svecenik na dorucku u skoli (kod mojih je festa kruha lani bila popodne, jer su u boravku) ali to mi zapravo nije niti bitno.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Nekaj mi je izletjelo iz teksta. Htjedoh napisati - "na radionici nema cajta za eksperimente s germom, pa cemo se ograniciti na prasak za pecivo".

  6. #6
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Škola moje djece organizirala je izlet na jedno seosko imanje. Tamo su mijesili i pekli peciva, igrali, gledali životinje i klopali, a i kući su donijeli malo peciva da i mi probamo. Bilo je fino! Jučer su išli 2. i 4. razredi, a sljedeći tjedan idu 1. i 3. Jako lijepo i drago mi je da se je škola potrudila oko toga.

  7. #7
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Škola moje djece organizirala je izlet na jedno seosko imanje. Tamo su mijesili i pekli peciva, igrali, gledali životinje i klopali, a i kući su donijeli malo peciva da i mi probamo. Bilo je fino! Jučer su išli 2. i 4. razredi, a sljedeći tjedan idu 1. i 3. Jako lijepo i drago mi je da se je škola potrudila oko toga.
    Na ovo ide moja kćer s vrtićem za deset dana.

  8. #8
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Na takve izlete su moja djeca isla s vrticem, a za ovaj listopad planirana je terenska nastava "prometna sredstva" u 2. razredu, pa za Dane kruha ostaje samo radionica. Nije mi mrsko, jer mogu sudjelovati i tamo se zabaviti s djecom, a izlet ce mozda opet biti iduce godine...

  9. #9
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    za vrtic cemo vjerojatno trebat ispec kruh za utorak, a u skoli nam jos nisu nista rekli

  10. #10
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    u vrtiću nam je tek u utorak.
    ispeći ću kruh (nadam se da mi kora neće bit za ubit čovika kakva mi ponekad zna ispast )

    i kad smo već kod toga, pitanje za one koje peku kruh:
    kako postignete relativno meku koru? ono, da zagrizete bez straha bez koliko ćete zubiju ostat

  11. #11
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    kruhomat

  12. #12
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    nas su zamolili da u ponedjeljak donesemo brašno, kvasac, sezam, kim( ), bućine sjemenke......
    a u utorak će mjesiti kruh, i tko može od roditelja neka dođe
    ja radim u utorak popodne tako da ću ić mjesiti :D

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Još ništa ove godine ne spominju, prošle godine sam pekla kiflice s pekmezom.

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Evo, dobili smo informacije kako će izgledati radionica za Dane kruha.

    Ništa od pečenja i drago mi je da je tako. Bit će to likovna radionica izrade panoa i kartica s prigodnom temom (treba donijeti klasje, zrnje kukuruza i druge sjemenke, smeđe papirnate vrećice iz trgovine, špagu, škare, ljepilo i .... sve drugo što nam padne na pamet).

    Spremili smo još naše vlastite orahe i lješnjake u ljusci (da vidimo kako će se uklopiti) i šipak koji nam raste ispred vikendice. Radionica je u srijedu, pa mi možda stvarno još štogod padne na pamet. I veselimo se...

  15. #15
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ja imam doma dane kruha posljednjih 6 mjeseci...
    naime, moja je gospođa majka nakon više od pola stoljeća svoga postojanja otkrila u sebi ,do sada, skriveni talent za pečenje kruha....

    svaku večer umjesi drugu vrstu...

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    ja imam doma dane kruha posljednjih 6 mjeseci...
    naime, moja je gospođa majka nakon više od pola stoljeća svoga postojanja otkrila u sebi ,do sada, skriveni talent za pečenje kruha....

    svaku večer umjesi drugu vrstu...
    Eeeee, TO je razlog zakaj pekač kruha NE ulazi u moju kuću. Imala bi 100 kila u roku 2 mjeseca!

  17. #17
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Citiraj petarpan prvotno napisa
    ja imam doma dane kruha posljednjih 6 mjeseci...
    naime, moja je gospođa majka nakon više od pola stoljeća svoga postojanja otkrila u sebi ,do sada, skriveni talent za pečenje kruha....

    svaku večer umjesi drugu vrstu...
    Eeeee, TO je razlog zakaj pekač kruha NE ulazi u moju kuću. Imala bi 100 kila u roku 2 mjeseca!
    Mama nema pekač...Ona to onak "starinski"...
    mislim, samo ti hoću reći da ni bez pekača nisi sigurna

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Ajme, a strujaaaaaaaaaaaa..... Jedino ak ima peć na drva, to je ondak druga stvar. Ali ne bi ja.... Uostalom, moja vlastita mama govori da sam nora jer se ustručavam paliti pećnicu više od 1xtjedno u prosjeku. A ja sam samo škrta !

  19. #19

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Sinoć sam pekla kruh jer danas obilježavaju Dan kruha u školi.

  20. #20
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    kod nas u četvrtak imaju priredbu povodom eko dana (eko škola).
    Ja pečem svake godine, pa ću i ov, a taj dan imaju i priredbu, moj T ima prvi školski nastup sa folklorom, radionice neke s jabukama... naravno, otvoreno i za roditelje

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Pekli smo slane kiflice, Ivor ih je nosio jučer u školu, imali su i priredbu + njegov nastup, kao recitacija i u predstavi.

  22. #22
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Ja cu danas (za sutra) raditi poznate nam klipice
    Za one koji jos neznaju mogu pogledati ovdje o cemu se radi
    Klipići by Amalthea

    To sam radila za vrticku priredbu jednom i od onda svaki puta kada nesto treba peci ja sam zaduzena za te klipice tako da mi je jos prosli tjedan teta napomenula da sutra imaju dane kruha i da ne zaboravim na njih

    Savrseni su, Amalthea

  23. #23
    simunaj

    Početno kruh

    Dobro jutro mame, nova sam na ovim stranicama, imam dvoje djece od 6 i 9 godina. Eto, upravo sam ispekla 2 pleha štrudli od jabuka i 10 kg kestena za školski dan kruha. Ne pitajte od kad sam budna. U našoj školi se taj dan običlježava vrlo aktivno i lijepo uz eko radionice , priredbu i naravno, kolače, tako da nam je veselo. Djeca vole angažman svojih roditelja , tako da nikome nije teško aktivirati se , naravno , ako stigne i može. Za prvi puta , lijep pozdrav

  24. #24
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa
    Savrseni su, Amalthea
    I meni se dopadaju... Mi smo za danas ispekli pince (2 kom, za 2 dječaka) ali ovo ćemo isprobati za vikend!

  25. #25
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    danas u 4.30 ujutro sam skuzila da nam je u pecnici riknula donja ploca, tako da je moje dijete danas nosilo kiflice koje se se specijalno pekle na jednu stranu pa okrenuto na drugu stranu

  26. #26
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    zaboravih napisat da su dani kruha u nasoj skoli prosli savrseno
    nesto mi se desilo s citacem kartica pa ne mogu skinuti slike, al cim uspijem stavicu koju na net da vidite kak je super bilo

    ispred skole stavili su standove, za svaku generaciju po jedan i tamo su klinci prodavali sve te domace proizvode (kruh, kolace, njami njami pekmezice i sl.), rukotvorine i sl.

    bio je i razglas i glazba i izvidjaci su dosli pokazat sto oni znaju
    a guzva ko na prostenju u stenjevcu... nemres do standa

    ma bilo je presuper

  27. #27
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Kod nas mi fali ta uključenost roditelja. Danas M u vrtiću ima Dane kruha, odnijela je valjak i pregaču, sami će mijesiti i peći. Meni je to ok, ali voljela bih se i ja ubaciti u pečenje (a i klopanje ).

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    i ja napravila klipiće :D
    a koje količine vi pečete? Vidjela sam danas klince kako nose pune velike kutije... malo mi je bez veze poslati kilu klipića ako ne mogu ionako sve pojesti

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Ailish prvotno napisa
    i ja napravila klipiće :D
    a koje količine vi pečete? Vidjela sam danas klince kako nose pune velike kutije... malo mi je bez veze poslati kilu klipića ako ne mogu ionako sve pojesti
    Kod nas se to dogovara - lani nisam bila u grupi mama koje su pekle, ove godine jesam!

    Kod mlađeg sina peče tko god želi, ali dogovorili smo isto da se ne nose cijeli kruhovi/kolači, nego samo količina za 1-2 djeteta.

  30. #30
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Ja radim od ove kolicine u receptu za 24 kom, ali ja ih motam manje tako da mi od te kolicine ispadne cca 35 komada.

  31. #31
    simunaj

    Početno KRUH

    kOD NAS JE SVE PROŠLO SUPER. dJECA SU SE NAJELA KESTENA, SAMI PEKLI BAZLAMAČU (MOLIM RECEPT AKO GA TKO IMA ). BILO JE SUPER. tREBALO BI SE VIŠE DRUŽITI S DJECOM. MI SMO IMALI RADIONICU OSLIKAVANJE STAKLENKI ZA PEKMEZ ILI SLIČNO. KAKVE IDEJE KLINCI IMAJU, ZAISTA SU KREATIVNI. POZDRAV

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno Re: KRUH

    Citiraj simunaj prvotno napisa
    kOD NAS JE SVE PROŠLO SUPER. dJECA SU SE NAJELA KESTENA, SAMI PEKLI BAZLAMAČU (MOLIM RECEPT AKO GA TKO IMA ). BILO JE SUPER. tREBALO BI SE VIŠE DRUŽITI S DJECOM. MI SMO IMALI RADIONICU OSLIKAVANJE STAKLENKI ZA PEKMEZ ILI SLIČNO. KAKVE IDEJE KLINCI IMAJU, ZAISTA SU KREATIVNI. POZDRAV
    Bazlamača ima raznih... Ona koju ja radim ovisi o tome kakve stvari nađem u frižideru (umjesto sira i vrhnja znam ubaciti jogurt, ali onda dodam 2-3 žlice ulja itd.) .

    Ofrlje recept za standardni pravokutni pleh duljine 34 cm:

    Ugrijati pećnicu da bude jako vruća (kod mene je to 250oC, a kod moje mame je dosta i 200 za istu stvar - pećnice su mušičave!)

    U zdjeli umutiti:
    2 jaja
    na vrh noža soli
    2 žlice šećera
    150-200 g svježeg kravljeg sira
    2 dl kiselog vrhnja
    4-5 žlica brašna (može oštro bijelo, a može i pola kukuruzno + pola bijelo)
    Sve izmiješati (ne treba ni mikser, može i pjenjačom - tako da sir ostane grudast)
    Dodati po potrebi mlijeka (cca 1 dl - to ovisi o kvaliteti sira) da tijesto bude polutekuće.
    Namastiti pleh i posipati ga brašnom, pa uliti tekućinu.

    Malom žličicom rasporediti komadiće domaćeg džema ili pekmeza. Druga varijanta - na tijesto naribati 2 jabuke i posipati žlicom šećera i s malo cimeta.

    Peći u jako vrućoj pećnici cca 15-20 minuta. Gotovo je kad porumeni.

    Eto, nadam se da nisam ništ propustila.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    ja mislila da kod nas neće biti ništa ali izgleda da se organizira humanitarna prodaja onoga što roditelji ispeku.... :D :D
    jedva čekam...
    napokon neki normalan potez škole :/

  34. #34
    simunaj

    Početno

    hvala za receptu BAZLAMAČA. U međuvremenu sam probala jedan s coolinarke ali je presladak. Probat ću tvoj recept. Hvala još jednom.
    I drugo: Da li mi tko može reči na kojem forumu da nađem savjet o problemima sa školskim djetetom? Hvala

  35. #35
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj simunaj prvotno napisa
    hvala za receptu BAZLAMAČA. U međuvremenu sam probala jedan s coolinarke ali je presladak. Probat ću tvoj recept. Hvala još jednom.
    I drugo: Da li mi tko može reči na kojem forumu da nađem savjet o problemima sa školskim djetetom? Hvala
    Na ovom! Samo pitaj.... Sigurno će se naći netko tko zna dalje.

  36. #36

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Beli Manastir
    Postovi
    14

    Početno

    svaki put pečem i to onda stavim u jednu veliku kutiju i gore celofan sa mašnicom .Ove godine starijem sinu sam pekla pitu sa makom, kiflice slane sa salamom i sirom, oblatne, male picete, i male buhtlice sa čokoladom.Djeca su se oduševila tako svake godine pravim i uvijek mu sve pojedu djeci je dosta kruhića i monotonih stvari a moj sinčić je bio sav bitan :D

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Primam ideje:
    - da je lijepo i dekorativno
    - ali jednostavno
    - jeftino

  38. #38
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    https://www.damijenestoslatko.com/sl...-donose-srecu/

    (ja sam ih mazala nutelom ili pekmezom)

  39. #39
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    pa di je ovo jednostavno Mima , ovo traži ipak više truda.
    Žuta, neke simple kiflice napravi i bok.

  40. #40
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Jednostavnije je od kiflica u svakom slučaju

    Dakle, ako je MENI nešto jednostavno, onda je jednostavno, a ovo je na Danima kruha kod moje kćeri bio totalni hit.

  41. #41
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Meni je ovo famozno.
    I sigurno će biti hit.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  42. #42
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Jednostavnije je od kiflica u svakom slučaju

    Dakle, ako je MENI nešto jednostavno, onda je jednostavno, a ovo je na Danima kruha kod moje kćeri bio totalni hit.
    ajme kako je jednostavnije, ja čim vidim da moram radit neke oblike, čudesa, njuške, nosnice, oči aj aj kiflicu samo srolam.

    Inače odlično izgledaju, baš su slatki.

  43. #43
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ovo predobro izgleda!

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Fora!
    Ja sam svojevremeno radila uskrsne zečeve oblikovane po istom principu, ali nisam stavljala filu. Dobra ideja s marcipanom.

  45. #45
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Ak' smijem primijetiti, ovo je novogodišnji recept, peku se za sreću u novoj godini
    Pekla sam ih i ja nekoliko puta, ispadaju dobro.

    Meni je inače ovo bilo rješenje za te školske dane kruha: https://images.app.goo.gl/mpa95d8nPgkucfaD6
    Isto jako dobro primljeno među djecom.

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ak' smijem primijetiti, ovo je novogodišnji recept, peku se za sreću u novoj godini
    Pekla sam ih i ja nekoliko puta, ispadaju dobro.

    Meni je inače ovo bilo rješenje za te školske dane kruha: https://images.app.goo.gl/mpa95d8nPgkucfaD6
    Isto jako dobro primljeno među djecom.
    Slažem se. Tko radi i ne stigne prčkati, može se snaći na ovaj način...

    Evociranje uspomena i starih Rodinih recepata: ja sam za Dane kruha obično pekla Amaltheine klipiće https://forum.roda.hr/threads/25051-...-video-rolanja i napravila humus

    Kad nisam imala vremena za dizano tijesto, dobre su bile i Janocckine pogačice s praškom za pecivo: https://forum.roda.hr/threads/16133-...ice-bez-kvasca

  47. #47
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ak' smijem primijetiti, ovo je novogodišnji recept, peku se za sreću u novoj godini
    Pekla sam ih i ja nekoliko puta, ispadaju dobro.
    Ok, moram priznati da je moja kći jako voljela praščiće, zato smo ovo i radile. Radile smo i perece jedne godine! Ako ima nekog smisla u tim Danima kruha, onda mi je to da dijete sudjeluje u izradi toga što će nositi u školu. Razrednica moje kćeri u višim razredima je organizirala da djeca sama u školi peku kruh.

  48. #48
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, moram priznati da je moja kći jako voljela praščiće, zato smo ovo i radile. Radile smo i perece jedne godine! Ako ima nekog smisla u tim Danima kruha, onda mi je to da dijete sudjeluje u izradi toga što će nositi u školu. Razrednica moje kćeri u višim razredima je organizirala da djeca sama u školi peku kruh.
    Upravo tako.
    Poanta je da djeca to rade, a ne roditelji.
    Tijesto zamijesim, a ostalo rade djeca i to je onda hit. I još fora izgleda i fino je.
    Btw. svi radimo i na poslu i doma i nemamo svi partnere, bake, mame ili svekrve…da pomognu i uskoče i živi smo i sve stignemo pa i mijesiti kruh. Nije to nikakva nauka…
    (Ne mijesim više niš jer ne jedemo kruh i moja je velika pa joj ne treba, ali me nerviraju spike tipa:.. ne stignem. Ma daaaj, sve se stigne. Samo treba htjeti)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  49. #49
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Radit ćemo žemljice prema sašinom receptu:
    Puno mi je to uzet lješnjake, marcipan, jaja, da bi vjrv nakon svega bilo bačeno u smeće. Kažu da prodaju to, evo ako netko ima informacije neka me uputi kako to ide, možda krivo mislim.

  50. #50
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    To dal' je prodaja ili nekaj drugo ovisi kak su se dogovorili u školi, ali tad bi valjda to trebalo pisati na školi, webu ili klinci bar donijeti u informativki doma i pokazati
    Ak je prodaja, onda ima neku svrhu ( recimo kod mojih u osnovnoj je trećina išla školi,trećina razredu, trećina za neku akciju ), može naravno i neka druga podijela, skupljanje za lijekove....ideja ima gro

    Kod velikog prodaja je išla isključivo uz Božićni sajam i većinom je imala svrhu tipa kupnja kolica za jednu curu, pomoć obitelji....



    Ali u većini slučaja daju klincima da ipak pojedu bar dio...
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.10.2023. at 20:41

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •