Stranica 30 od 30 PrviPrvi ... 20282930
Pokazuje rezultate 1,451 do 1,458 od 1458

Tema: Upisi na faks

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Sretno svim novo upisanim studentima !

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Povijest umjetnosti ga apsolutno ne zanima. Odbio s gnušanjem. A po onome što smo istrazivali, posla se nađe. Njemu je ionako arheologija primarna. I nemoj pitati zašto nije upisao jednupredmetnu, jer ne znam.
    Pitala ja svog mlađeg - taj je isto imao arheologiju na popisu u kombinaciji s indologijom. Kaže da ove školske godine ne dozvoljavaju upis jednopredmetnih, zato je i morao staviti dva.

Eto - pošto kupila, po to prodala.

Moj mudrijaš je jučer poslao sve e-dokumente na TVZ. Još ja pitam "A uplatnica?", ali u uputi za upis o tome nije bilo riječi. Mislili smo da će im uplatnice slati e-mailom. Kako god bilo, danas je došla informacija da ipak treba poslati kopiju uplate. Zaboravili su to napomenuti na uputama za upis.

babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008

Početno

Sve su on i mm odradili. Mm radi od doma, ja sam na poslu. Čak ga je i slikao uza zid .

Ma ima jednošredmetnih upisa, kako ne. Moj je skoro komparativnu jednopredmetnu upisao.

Sad mu je samo drama jer ne zna nikog tko ide na filozofski. Ja samo mislim da se nije dovoljno zadubio u provjeravanje.

N grace, ja sam s 19 samo rodila. Nisam se udala. I ošla sam na faks. Vanserijska.

n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010

Početno

svaka čast!

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Bb do početka nastave bude ih pol znal
    Do jučer je moj na susjednom tebi faksu,znao 3-4 ljudi danas već zna najmanje duplo .

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Neki faksevi traže da im se poštom pošalje original svjedodžbe o položenoj maturi
    Zanima me može li se onda dobiti neka kopija i od koga, u jer neke institucije traže opet taj original bar na uvid

Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

ovjerna kopija kod javnog biljeznika.
    i svjedodzba je i u moje dobe bila na faksu u dosijeju studenta, dobio si je pri diplomiranju ili ispisivanju.

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Čestitke studentima!
    Ja mislim da je važno studirati što želiš, jer ni tih 5 godina studija nije za baciti u životu - radiš li ono što voliš, ili ono što treba. Ja sam studirala ono što treba, pa iz tih cipela govorim. Jedino što je teško u toj dobi kad upisuješ imati sliku o poslovima u toj struci.

Stranica 30 od 30 PrviPrvi ... 20282930

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •