Stranica 27 od 36 PrviPrvi ... 172526272829 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 1775

Tema: Upisi na faks

  1. #1301
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Sad ste svi u tijeku...udio ocjena kroz srednju školu nije zanemariv, ali što se točno boduje za uspjeh na maturi? Prosjek svih ocjena od 1. do 4.r. ili ocjene iz predmeta koje se na maturi polažu?
    To se jako razlikuje i treba čitati kriterije po web stranicama pojedinih fakulteta.

    Evo informacija za studije koje je ogledao moj mlađi sin:
    FER traži ovo: https://www.fer.unizg.hr/studiji/pre...drzavna_matura
    Prometni fakultet traži ovo: https://www.fpz.unizg.hr/web/upisi/preddiplomski-studij
    Geodetski fakultet traži ovo: https://www.geof.unizg.hr/upisi/

    Bazu informacija imaš i na Trinomovoj web stranici - ovdje: https://www.trinom.hr/trinom/drzavna...is-na-fakultet

  2. #1302

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    a ja se pribojavam da zbog korone ne stave prelagane zadatke na maturu - u tom slučaju sumnjam da će uspjeti.
    Ovo ne bih očekivala jer su se zadaci za maturu pripremali puno prije izbijanja epidemije. Vidiš da su i zadatke iz drugog polugodišta 4. razreda naknadno isključili iz mature, jer su testovi već bili odštampani (nisu se radili novi testovi). Držim fige

  3. #1303
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Puno ih ima direktan upis na Fer jer su natjecatelji pa treba i to uzeti u obzir.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1304
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Znači oko 600 + 200 srednjoškolaca koji se prijave na FER prolazi sa prosjekom većim od 4.3 ! Sori svima na ovolikom čuđenju, danas su mi se otvorili novi svjetovi

    Kanga, zapamtila sam situaciju oko upisa tvog sina u srednju, tako da sam sigurna da će rasturiti maturu i upasti na faks.

  5. #1305
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, tu sam ne znam skoro ništa o trčanju na traci (meni se od nje manta), ali znam o trčanju vani podosta.

    Sretnooooo svim vašim klincima koji su danas na maturi!!!
    Hvala! Javit ću se, ali sada nema šanse - sin me ne vidi i ne čuje

    On je trčao na traci u teretani, jer se počeo pripremati tijekom zime, a onda je došla korona.

  6. #1306
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Kanga, zapamtila sam situaciju oko upisa tvog sina u srednju, tako da sam sigurna da će rasturiti maturu i upasti na faks.
    Naći će on svoj put, ovako ili onako

    Tanči, direktan upis na FER imaju samo prva tri mjesta na držanom natjecanju iz predmeta koje oni vrednuju, tako da nema baš previše takvih.

  7. #1307
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Kanga i ja ko Mima pamtim upis u srednju. Tako ~~~~~~~~~~~~~ i ovaj upis zavrsi kako si je on zamislio.

  8. #1308
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Hvala spajka i tanja_b Ja ne mogu vjerovati kako su brzo proletile te četiri godine...

  9. #1309
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Planiraju li se maturalne večeri kod vaših maturanat?

  10. #1310
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Da. Krajem srpnja

  11. #1311
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Da, početkom rujna čini mi se.

  12. #1312
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je prema ocjenama u SŠ oko 200. ispod crte na fakultetu koji mu je prvi izbor.
    Baš me zanima hoće li upasti u kvotu nakon mature.
    Te podatke treba uzeti samo kao preliminarnu informaciju - na preliminarnim listama su i prošlogodišnji maturanti koji ove godine pokušavaju ponovno, a i hrpa ljudi kojima to nije prvi izbor.

    Moj L. je lani bio prvi na Prometnom faksu i još na nekom, ne mogu se ni sjetiti... Visoko je bio i na geodeziji i strojarstvu, a tamo je ljudima oslobodio mjesto kad je upisao svoj prvi izbor. Osim toga, potpuno neočekivano dobio je i stem stipendiju, koja mu nije bila ni u peti, a nama još i manje. Pojma nisam imala ni da to postoji. Sad ćemo vidjeti hoće li je uspjeti zadržati, ali nije mi bitno, ionako nismo uopće računali na to.

    Moj E. je bio prijavljen na tri smjera vojnog učilišta, ali nije prošao ispit fizičke spremnosti ove godine. Dakle, njegov četvrti izbor sad postaje prvi, ako mu ne padne na pamet presložiti listu prioriteta, a na vojnom učilištu će netko drugi upasti na njegovo mjesto (dobro je bio pozicioniran prema ocjenama).

    Osim toga, ova godina je netipična. Baš sam kolegici (koja ima dijete za upis u srednju školu) govorila kako prošlogodišnji bodovni prag određene škole nije u kamen uklesan, situacija se može promijeniti...

    Daklem, bez brige, velika je vjerojatnost da će sve dobro završiti i da će tvoje dijete uspjeti. Sretno!

  13. #1313
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Veliki broj studenata, radi se o FER-u. On je uvjeren da će upasti u kvotu nakon rezultata mature, a ja se pribojavam da zbog korone ne stave prelagane zadatke na maturu - u tom slučaju sumnjam da će uspjeti.
    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Planiraju li se maturalne večeri kod vaših maturanat?
    V gimnazija 14.9. ima maturalnu.

    Što kazu djeca o HJ? Moj kaze da mu je bilo teze nego ijedan test koji je doma riješio, ali to sam očekivala. Rješio je sve, zadovoljan je učinjenim.

    Maloprije je došao doma, imali su spontano okupljanje nakon ispita.

  14. #1314
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ovaj prvi citat je slučajno uletio

  15. #1315
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Planiraju li se maturalne večeri kod vaših maturanat?
    Da u rujnu,koliko znam kod njih ima cijela generacija istovremeno maturalnu 300 učenika i prodala i još ako budu i starci na početku previše svijeta
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.06.2020. at 18:16

  16. #1316
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Planiraju li se maturalne večeri kod vaših maturanat?
    Moj mlađi i njegov razred otići će samo s razrednikom na ćevape ili tako nešto... Ne znam datum, mislim sredinom srpnja, kad prođu ispiti državne mature. Kratki oproštaj i gotovo. Nije to u organizaciji škole, ako sam dobro razumjela - oni su sami to organizirali (razred).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 09.06.2020. at 08:54

  17. #1317

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Nisam našla nista na temu studiranja u inozemstvu, a zanimala bi me iskustva.
    Moje dijete zanima dizajn.
    Znam za dosta mladih iz Hr koji studiraju u Nizozemskoj, ali uglavnom drustvene znanosti.
    Cula sam da je Danska ok izbor jer imaju dobre i suvremene programe,
    a studiranje je besplatno. Imate li kakvih preporuka za dobru (i pristupacnu) skolu u inozemstvu
    te savjete kako u nju upasti?

  18. #1318
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

  19. #1319
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Wtf?
    "Ispit se tim kandidatima poništava, ali ćemo im omogućiti ponovno pisanje tog ispita u ljetnom roku, uz strogi nadzor osoba iz NCVVO-a potvrdila je u četvrtak Ivana Katavić, ravnateljica NCVVO-a."

    Uopće mi nije jasno zašto im se daje mogućnost popravka, pa to bi trebalo kazniti... Nemam riječi!

    A ista ta spodoba izjavila je, mrtva hladna, da će onoj sirotoj djeci koja su u izolaciji, omogućiti polaganje ispita u rujanskom roku::: i što će onda moći upisati?
    Mislim, ono...

  20. #1320
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Wtf?
    "Ispit se tim kandidatima poništava, ali ćemo im omogućiti ponovno pisanje tog ispita u ljetnom roku, uz strogi nadzor osoba iz NCVVO-a potvrdila je u četvrtak Ivana Katavić, ravnateljica NCVVO-a."

    Uopće mi nije jasno zašto im se daje mogućnost popravka, pa to bi trebalo kazniti... Nemam riječi!

    A ista ta spodoba izjavila je, mrtva hladna, da će onoj sirotoj djeci koja su u izolaciji, omogućiti polaganje ispita u rujanskom roku::: i što će onda moći upisati?
    Mislim, ono...
    Netko je napisao da mogu upisati željeni faks ako imaju točno ili više bodova od zadnje upisanog. (za ove u izolaciji).

  21. #1321
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Ne znam o kojoj školi se radi al ovaj moj veli da je javna tajna da su takve stvari i inače dozvoljene po privatnim gimnazijama.

  22. #1322
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam o kojoj školi se radi al ovaj moj veli da je javna tajna da su takve stvari i inače dozvoljene po privatnim gimnazijama.
    O, to sam čula i ja... i još svaštanešto ...
    Aha, ti misliš da je to slučaj u nekoj privatnoj đimni?
    Hm, ne bih rekla...

  23. #1323
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    I pitanje kak su mogli prepisati kad su po dva metra između njih,gdi je bio taj ko je pazio
    Meni je relevantnijim scenarij da je klapa skupa učila pa imaju dijelove iste napose kaj je tema polovično ponovljena s probnog eseja

    Kladim se da tu koji su prepisivali uopće nisu bili u istoj učioni ili da je malko tehnika pomogla,ova godina je bila ko stvorena za to kad moraju imati svoje kemijske

  24. #1324
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Ne znam Forka. Ovo sam ubacila uz taj slučaj jer sam ga pitala zna li o kojoj školi se radi pa se nadovezao na privatne

  25. #1325
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Svašta je tu moglo biti...od nastavnika koji je u učionici davao usmene smjernice, preko nastavnika koji je dozvolio da jedan učenik napiše, a ostali prepišu, do nastavnika koji je znao koja će tema biti pa sa svojim razredom dobro "naštudirao" esej.

  26. #1326
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Svašta je tu moglo biti...od nastavnika koji je u učionici davao usmene smjernice, preko nastavnika koji je dozvolio da jedan učenik napiše, a ostali prepišu, do nastavnika koji je znao koja će tema biti pa sa svojim razredom dobro "naštudirao" esej.

    Da, da...

  27. #1327
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Svašta je tu moglo biti...od nastavnika koji je u učionici davao usmene smjernice, preko nastavnika koji je dozvolio da jedan učenik napiše, a ostali prepišu, do nastavnika koji je znao koja će tema biti pa sa svojim razredom dobro "naštudirao" esej.
    Zeko cesto ĺeži u wc-u.

  28. #1328
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ne kužim ovo s wc-om, što se dogodi ako odu pišat'?

  29. #1329
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ne kužim uopće, kakav zeko?

  30. #1330
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Onaj iz grma, prešao u wc. Tako varaju.

  31. #1331
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Moj maturant ne posustaje. Još ima filozofiju u ponedjeljak i povijest u petak.

    Kaze da je ok, ali na mahove vidim da mu je dosta. I opet je predlozio prioritete i na prvo mjesto stavio potpuno neočekivan studij (meni ne, ja sam oduvijek znala da negdje u njemu to kuha )

  32. #1332
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Onaj iz grma, prešao u wc. Tako varaju.
    Prepisuju u wcu? Kako?

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  33. #1333
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Pa ne znam. Ali ima smisla

  34. #1334
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Prepisuju u wcu? Kako?

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Vrlo jednostavno. Samo trebaju imati mob skriven ili u wc-u ili jos bolje, negdje uz tijelo.
    Cim kazu da nisu ponijeli mob sa sobom, pod sumnjom su (jer tko od teenića danas mob ostavlja doma ) ili imaju varijantu da neki stari mob odloze na stol za stvari, a svoj imaju u džepu.
    (Naravno da ih ne pretresamo i trazimo drugi mob po gacama).
    I onda kad odu na wc imaju minuta taman dosta da na netu nađu vezano za temu eseja. Procitaju, zapamte, šeraju odmah materijal u grupu tako kad drugi dođe na "wc" moze odmah citati materijal.

    I tako ima cijela grupa gotovo isti tekst eseja.

    Ili su ih nastavnici pustili da rade sto hoce, sto mi je manje vjerojatno.
    Sumnjam da bi se nasla grupa nastavnika koja bi se tako kockala s radnim mjestom.

    (Najmanje dva dezurna u ucionici, jedan nastavnik dezurni ispred vrata , koordinator i zamjenik koji setaju i osluskuju stanje. )

    Bas da svi puste da klinci rade sto hoce? Malo vjerojatno.

  35. #1335
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Zaboravila napisati: u registar se unosi u kojoj minuti je koji ucenik isao na wc u pratnji kojeg dezurnog.
    U NCVVO-u kasnije to usporede i ako se vidi da je cijela grupa isla na wc u prvom dijelu eseja, dok stignu sve pohvatati i napisati, jasno ko dan.

  36. #1336
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Uh. Moj nije spominjao prepisivanje.

    I on je gotov jer je polagao samo osnovne predmete.

  37. #1337
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zvuči mi stvarno nevjerojatno da bi netko u par minuta koje može provesti sam na wc-u pronašao, pročitao i zapamtio nešto o eseju, pa onda još podijelio u grupu, i onda bi neki broj djece opet uspio to isto ponoviti. Odakle uopće eseji na webu, kakvo bi to pamćenje trebalo biti da zapamte i reproduciraju riječi i rečenice tako da djeluju prepisano?!

    Da se radi o nekakvom pojmu, kratkom pitanju, ok, ali esej ..?

    Meni stvarno puno vjerojatnije zvuči da su učili iz istog izvora, pa napisali što su naučili.

  38. #1338
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Vrlo jednostavno. Samo trebaju imati mob skriven ili u wc-u ili jos bolje, negdje uz tijelo.
    Cim kazu da nisu ponijeli mob sa sobom, pod sumnjom su (jer tko od teenića danas mob ostavlja doma ) ili imaju varijantu da neki stari mob odloze na stol za stvari, a svoj imaju u džepu.
    (Naravno da ih ne pretresamo i trazimo drugi mob po gacama).
    I onda kad odu na wc imaju minuta taman dosta da na netu nađu vezano za temu eseja. Procitaju, zapamte, šeraju odmah materijal u grupu tako kad drugi dođe na "wc" moze odmah citati materijal.

    I tako ima cijela grupa gotovo isti tekst eseja.

    Ili su ih nastavnici pustili da rade sto hoce, sto mi je manje vjerojatno.
    Sumnjam da bi se nasla grupa nastavnika koja bi se tako kockala s radnim mjestom.

    (Najmanje dva dezurna u ucionici, jedan nastavnik dezurni ispred vrata , koordinator i zamjenik koji setaju i osluskuju stanje. )

    Bas da svi puste da klinci rade sto hoce? Malo vjerojatno.
    Naivno?
    I svi u tri minute pohvataju cijeli esej ,na ne moj mi pričati budalaštine

    Velim veća je vjerojatnost pošto je pola eseja ponovljen da su pričali o tome ili i učestvovali u probnom,moj recimo nije mogo predati esej ali njegova grupa je s pritom komentirala esej i usporedbe,moj je imao dosta podudarnosti s svojom grupom.samo nekolicina je i mogla baš napraviti cijeli online esej.
    To su klinci koji su skupa učili s tom profom i pripremali se zajedno za ispit,jel i onda to prepisivanje?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.06.2020. at 00:08

  39. #1339
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Dva puta po 10 minuta intenzivnog citanja i ne bi bila u stanju zapamtiti tekst? Ja bih sigurno. Pogotovo kad sam motivirana.
    Pa ne radi se o znanstvenom clanku.

  40. #1340
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    3 puta po deset minuta na WC i to bi prošlo,ma daj
    Ne vjerujem da se na toliko pušta
    Moj je završio mature ni jednom nije bio na WC za vrijeme istih,bio i na obaveznim i izbornom

    Koliko sam skužila ti si čuvala na maturi i možeš li reć koliko često i koliko dugo deca idu na WC
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.06.2020. at 08:02

  41. #1341
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    3 puta po deset minuta na WC i to bi prošlo,ma daj
    Ne vjerujem da se na toliko pušta
    Moj je završio mature ni jednom nije bio na WC za vrijeme istih,bio i na obaveznim i izbornom

    Koliko sam skužila ti si čuvala na maturi i možeš li reć koliko često i koliko dugo deca idu na WC
    Koliko puta trebaju. Sve se biljezi.
    Neki imaju probavne smetnje, jedan kaze da je povracao neki dan. Vjerujem da jest, bio je blijed ko krpa.
    Jelena, govorimo o iznimkama koje se ocito događaju. Ne o pravilu.
    Kod mene nije nikad bilo takvih cirkusa da bi ravnatelj dobio obavijest od Centra da se prepisivalo.
    Ne znam bas kako bi se proveli nastavnici koji su bili dezurni na tom ispitu.

  42. #1342
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ok možda iznimka je kod jednog ili dva slučaja
    Ali kod njih deset ili petnaest nije
    Ali ne zamaram se,nadam se da su ti obaviješteni koji trebaju ponovno pisati

  43. #1343
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ok možda iznimka je kod jednog ili dva slučaja
    Ali kod njih deset ili petnaest nije
    Ali ne zamaram se,nadam se da su ti obaviješteni koji trebaju ponovno pisati
    Radi se o njih 15.
    S obzirom na epidemioloske mjere i upute, tesko da je njih 15 pisalo esej u istoj ucionici (u regularne ucionice stane max 10 ucenika prema zadanim uputama ). Dakle, mislim da je teorija s odlascima na wc naizglednija. Tvrditi ne mogu jer ne znam. Ne zna vjerojatno ni Centar.
    I nisu eseji bili isti, od rijeci do rijeci, nego su imali "vrlo visoku razinu podudarnosti".

  44. #1344
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Visoka razina podudarnosti se dešava i kod ljudi koji skupa uče
    Recimo i u moje doba je bilo tako baš kod mene i kolege ,pisali smo ispite u suprotnim učionama imali istu grešku ,a prethodno smo skupa učili,i da u moje vrijeme se za vrijeme bilo kakvog ispita nije moglo na wc

  45. #1345
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ajde da ne ispadne da su nam greške samo bile iste ,bilo je podudarnosti u mnogo čemu

  46. #1346
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Kakvi su rezultati? Kod mog odlični.

    I nije išao ni na kakve plaćene pripreme

  47. #1347
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Moj je matematiku izvrsno riješio, fiziku je zeznuo, hrvatski i engleski očekivano. Bez rezultata mature bio je na FER-u 200. ili tu negdje ispod crte, sad je 220. i glatko upada .

    Nije ni on išao na pripreme, a bome se nije bio oslobodio ni kuhanja (vlastitom voljom i na veselje "djece" jer kuha bolje od mame i tate)

    Nano, gdje se tvoj upisuje?

  48. #1348
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Rezultati su odlični - moj mlađi ima čak nešto malo više bodova nego stariji prošle godine. Sad može birati što i kako dalje, jer prošao je prag na svih deset odabranih studija.

    Upada na FER bez problema, ali nije mu to prvi odabir.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 13.07.2020. at 14:04

  49. #1349
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Bravo bravo Peterlin za tvog sineka!!!

  50. #1350
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Moj je prošao izvrsno, iz hj je briljirao, a ni ostalo nije daleko. Rasturio je čak i likovni i upada na sve što je prijavio ♥️♥️

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •