Stranica 28 od 36 PrviPrvi ... 182627282930 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,400 od 1775

Tema: Upisi na faks

  1. #1351
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    bravo za sve, čestitam!

  2. #1352
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    I ja čestitam svima!

  3. #1353

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    bravo za sve !

  4. #1354
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je prošao izvrsno, iz hj je briljirao, a ni ostalo nije daleko. Rasturio je čak i likovni i upada na sve što je prijavio ♥️♥️
    Bravo!

    A kaj je na kraju odlučio?

  5. #1355
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Čestitke svima.. Bravo!

  6. #1356
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Čestitke svim maturantima, ova godina im je bila zanimljiva!

    I moj upada na sve izbore (FER, FSB sva tri smjera, PMF-matematika, fizika, geofizika). Sad ostaju slatke muke, jer nema pojma što bi zapravo htio.

    Bez plaćenih priprema i bez oslobađanja od kućnih poslova

    XIII gimnazija, PM smjer; što je utjeha za sve one koji su zabrinuti ako djeca nemaju visoki broj bodova za upis u neku jaču/popularniju školu.

  7. #1357
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Bravo, bravo, za tvoga Marija i za sve ostale. Danas stalno stižu dobre vijesti. kuc kuc

  8. #1358

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Čestitke svim maturantima, ova godina im je pogotovo bila izazovna!

  9. #1359
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Sretno i od mene svim budućim brucošima
    Posljednje uređivanje od Kanga : 13.07.2020. at 15:00

  10. #1360
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Kanga prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je matematiku izvrsno riješio, fiziku je zeznuo, hrvatski i engleski očekivano. Bez rezultata mature bio je na FER-u 200. ili tu negdje ispod crte, sad je 220. i glatko upada .

    Nije ni on išao na pripreme, a bome se nije bio oslobodio ni kuhanja (vlastitom voljom i na veselje "djece" jer kuha bolje od mame i tate)

    Nano, gdje se tvoj upisuje?
    200 iznad crte?
    Bravo

  11. #1361
    Kanga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,982

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    200 iznad crte?
    Bio je 200 mjesta ispod crte, sad je 220. (ili tu negdje) u porteku, a primaju ih 640. Znači, rezultati mature mogu napraviti veliku promjenu (za razliku od rezultata prijemnog za upise u SŠ).
    Posljednje uređivanje od Kanga : 13.07.2020. at 15:03

  12. #1362
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Čestitke svima [emoji3590]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #1363
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Veli mi frendica da je od frendičina curka ( susjeda) upala na medicinu ZG cura iz XI

  14. #1364
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitke svim maturantima, ova godina im je bila zanimljiva!

    I moj upada na sve izbore (FER, FSB sva tri smjera, PMF-matematika, fizika, geofizika). Sad ostaju slatke muke, jer nema pojma što bi zapravo htio.

    Bez plaćenih priprema i bez oslobađanja od kućnih poslova

    XIII gimnazija, PM smjer; što je utjeha za sve one koji su zabrinuti ako djeca nemaju visoki broj bodova za upis u neku jaču/popularniju školu.
    bravo, čestitam!
    i ja smatram da nije do škole, već do rada - neki moji bivši učenici su već doktorirali, a nisu išli u razvikane škole

  15. #1365
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Eto nekolicina od mojeg velikog upala na medicinu ,veterinu
    Puno na fer
    Moj je na vrhu za svoj faks,i tu negdje ko kangin na njegovom faksu

  16. #1366
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo!

    A kaj je na kraju odlučio?
    Hehe ... Nije. Iz svega je na kraju izronila arheologija i povijest .. ne pitaj. Dvoumi se izmedju toga i ... Pazi sad:prava

    Ja ću se upucat. Arhitektura je u potpunosti ispala iz priče

  17. #1367
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I onda da čovjek ne poludi s tom djecom.

    No nemamo kaj - njihovi su izbori. Nadam se da će biti zadivoljan štogod izabere

  18. #1368
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    I ja se nadam

  19. #1369

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Bravo svima!

  20. #1370
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Eto veli moj da iz njegovog razreda svi upadaju u neki željeni njima faks,jedan ruđeraš upao na ekonomiju ,drugi iz društva na pravo pa tako u nedogled

  21. #1371
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Hehe ... Nije. Iz svega je na kraju izronila arheologija i povijest .. ne pitaj. Dvoumi se izmedju toga i ... Pazi sad:prava

    Ja ću se upucat. Arhitektura je u potpunosti ispala iz priče
    Jao, ovako je meni bilo lani kad je moj ferovac htio upisati dramsku akademiju. Bogu fala, opametio se na vrijeme. Eno ga, na prvom roku je počistio sve osim jedne matematike, čeka rezultate u srijedu, pa ce valjda i to biti riješeno.

    Mlađi je upao na FER, ali nije mu to prvi izbor. Vjerojatno će na TVZ, jer je skloniji praktičnim stvarima, ne da mu se zamarati s pustom teorijom i vidi koliko mu brat uči, što ga ne inspirira.

    Inače, na prometnom faksu je prvi, a nisam zapamtila kako stoji na strojarstvu i geodeziji. Ima i on bisera, npr indologiju i tu je visoko,ali nadam se da će ostati na tehnici, bilo kakvoj. Samo nek to i završi.

  22. #1372
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Moj je u prvih 10 na neprofesorskoj fizici ili kako se već zove to. Ali đabe kad ga ne zanima

  23. #1373
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    E baš tako jedan od mog velikog je 100 rješio fiziku ali veli nema vajde od tog inženjerskog ( sad bude opet neko teko da se tak to ne zove ali deca pa i mi stari tako kažemo), pa je odluka pala na medicinu zg

  24. #1374

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Moj upada na sve gdje se prijavio, na nekim je listama čak i 1., a na svom prvom izboru (FER) je 7.
    Svima čestitke, trebalo je ovu stresnu, posljednju godinu izdržati i ostati normalan.

  25. #1375
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Fer u ZG?

  26. #1376

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    da, u Zg.

  27. #1377
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Eto veli moj da iz njegovog razreda svi upadaju u neki željeni njima faks,jedan ruđeraš upao na ekonomiju ,drugi iz društva na pravo pa tako u nedogled
    Pa svi su upali negdje, Jelena. Mjesta na fakultetima ima više nego maturanata. Pitanje je samo jesu li upali na prvi izbor

  28. #1378
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Sva sreća da mogu mijenjati prioritete
    Ovaj dečko koji je sad odlučio na medicinu ići nije mislio prvotno na to nego na riziku
    Uostalom i moj kad je upisivao srednju zadnju noć je predložio prioritete i upao u 1. izbor
    Frendičina cura je cijelu godinu sanala o nečem drugom i isto u zadnji čas prebacila prioritete i upisala sasvim drugi faks
    Mog još uvijek pere njegov prvi izbor ,ali jučer je komentirao kak ih puno ide na njegov 2. izbor mada zna i ljude koji idu na njegov 1. ko zna jel bu promjenio prioritete i on.
    Znači moj na svima jako dobro kotira.

  29. #1379
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    da, u Zg.
    Dobro nam došao

  30. #1380
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Sva sreća da mogu mijenjati prioritete
    Ovaj dečko koji je sad odlučio na medicinu ići nije mislio prvotno na to nego na riziku
    Uostalom i moj kad je upisivao srednju zadnju noć je predložio prioritete i upao u 1. izbor
    Frendičina cura je cijelu godinu sanala o nečem drugom i isto u zadnji čas prebacila prioritete i upisala sasvim drugi faks
    Mog još uvijek pere njegov prvi izbor ,ali jučer je komentirao kak ih puno ide na njegov 2. izbor mada zna i ljude koji idu na njegov 1. ko zna jel bu promjenio prioritete i on.
    Znači moj na svima jako dobro kotira.
    Ti si za sve pitala ali nam nisi rekla što je to prvi i drugi izbor tvog sina.

  31. #1381
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je u prvih 10 na neprofesorskoj fizici ili kako se već zove to. Ali đabe kad ga ne zanima
    Eh, ta djeca...

    Moj je među prvih deset na FSB-u, geodeziji, prometu i raznim egzotikama koje je prijavio samo da vidi kako će se plasirati (antropologiji i indologiji ), ali meni je najbitnije da upiše nešto civilno, a ne vojnu akademiju koja mu je dugo bila prvi izbor. Nemam ništa protiv vojske, ali on je astmatičar i nije to najbolje što može napraviti za svoje zdravlje.

    Neko vrijeme je govorio da će upisati FER (što može i dalje) jer ima najveći broj predmeta koji se preklapaju, pa iduće godine ponovno probati upasti na vojno učilište, ali iskreno se nadam da je od toga odustao. S Tehničkog veleučilišta to je malo teže, iako nije nemoguće.

  32. #1382
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Ti si za sve pitala ali nam nisi rekla što je to prvi i drugi izbor tvog sina.
    FSB
    Fer

  33. #1383
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je u prvih 10 na neprofesorskoj fizici ili kako se već zove to. Ali đabe kad ga ne zanima
    Šteta, baš lijepo zanimanje. Super mi je do koje razine u fizici se stvari moraju/mogu razumjeti. Nema špranci, normi..., a zakoni znače nešto drugo nego drugdje. Pošalji ga meni na razgovor

  34. #1384
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Čestitke svima! Žao mi je da počinju u koronsko vrijeme kad se puno energije gubi na tehnologije, umjesto na sadržaj. Trenutni brucoši su oštećena generacija. Ovi sad ako i krenu, vjerojatno će sve bolje funkcionirati.

  35. #1385
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitke svima! Žao mi je da počinju u koronsko vrijeme kad se puno energije gubi na tehnologije, umjesto na sadržaj. Trenutni brucoši su oštećena generacija. Ovi sad ako i krenu, vjerojatno će sve bolje funkcionirati.
    Ma jesu vraga... Oni se iznenađujuće dobro snalaze, a okruženje nam je zapravo svima isto.

  36. #1386
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Jesu. Ne govorim napamet. Nije to samo kod nas. I izvana dolaze upozorenja da se pazi na ove generacije da ne budu oštećeni na tržištu rada kao nesposobni. To je detektiran problem. Uzmi bilo koji faks s puno praktičnog rada, pa način ispitivanja koji odgovara možda trećini kolegija. Prolaznost je veća nego inače, a znanje je manje. Što ne znači da studenti ne rade. Profesori improviziraju i nadaju se nekoj raspodjeli ocjena.

  37. #1387
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Šteta, baš lijepo zanimanje. Super mi je do koje razine u fizici se stvari moraju/mogu razumjeti. Nema špranci, normi..., a zakoni znače nešto drugo nego drugdje. Pošalji ga meni na razgovor
    Veli moj veliki imali su par sati grupnjak par njih iz razreda iz fizike s tim nesuđenom fizičarem i veli kak im je on na sasvim drugi način prezentirao fiziku moj je bio naprosto oduševljen tim načinom

  38. #1388
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Pretpostavljam da je FER dobro još i dobro rješenje. I fakulteti s malim brojem upisanih studenata.

  39. #1389
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Koji su to faksevi s malim brojem?

  40. #1390
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Jesu. Ne govorim napamet. Nije to samo kod nas. I izvana dolaze upozorenja da se pazi na ove generacije da ne budu oštećeni na tržištu rada kao nesposobni. To je detektiran problem. Uzmi bilo koji faks s puno praktičnog rada, pa način ispitivanja koji odgovara možda trećini kolegija. Prolaznost je veća nego inače, a znanje je manje. Što ne znači da studenti ne rade. Profesori improviziraju i nadaju se nekoj raspodjeli ocjena.
    Nije točno.
    Prolaznost na Mefu nije nikako veća.
    Meni se čini da su čak i strožiji uvjeti.
    Recimo za on line pismene im je vrijeme smanjeno na minimum minimuma.
    Praktični dio su odradili i to iz dana u dan po cijele dane.
    Nije bilo nikakvih popusta ili smanjivanja gradiva.
    Ispite polažu svuda i svakako pa i u parku jer im je fakultet razrušen.
    Danas je moja kći taman izašla iz vlaka kad je dobila obavijest da je za usmeni ispit na rasporedu sutra, a ne danas kad je trebala biti.
    Jedina “olakšica” je da se iznimno ove godine smije prenijeti nešto bodova na sljedeću akademsku godinu što do sad nije bio slučaj.
    Sve ostalo je puno teže i kompliciranije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #1391
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Koji su to faksevi s malim brojem?
    Molekularna biologija ima mali broj studenata.

    ERF - nisam sad provjeravala, ali primali su godišnje 50 rehabilitatora i 50 logopeda

    Ni na prometnom fakultetu nema puno mjesta...

  42. #1392
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Je ali na sve te se javlja kako puno potencijalnih maturata

  43. #1393
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Nije točno.
    Prolaznost na Mefu nije nikako veća.
    Meni se čini da su čak i strožiji uvjeti.
    Recimo za on line pismene im je vrijeme smanjeno na minimum minimuma.
    Praktični dio su odradili i to iz dana u dan po cijele dane.
    Nije bilo nikakvih popusta ili smanjivanja gradiva.
    Ispite polažu svuda i svakako pa i u parku jer im je fakultet razrušen.
    Danas je moja kći taman izašla iz vlaka kad je dobila obavijest da je za usmeni ispit na rasporedu sutra, a ne danas kad je trebala biti.
    Jedina “olakšica” je da se iznimno ove godine smije prenijeti nešto bodova na sljedeću akademsku godinu što do sad nije bio slučaj.
    Sve ostalo je puno teže i kompliciranije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I kao oni to nisu mogli javiti jučer da danas nema ispita ,ma daj

  44. #1394
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Tanči, pa ja slično tvrdim kao ti, da se troši energija na ovakve stvari. Nije studentima lakše sveukupno, jer se troše na ono čega inače nema.
    Mislim da je roditelju teško procijeniti zna li prosječni student ove generacije više ili manje od onog prošle generacije.

    jelena.O, mislim da ne govorimo o istim stvarima. Mislim da se na faksevima s malim brojem studenata može puno lakše pratiti pojedinog studenta i dati mu objektivnu ocjenu u ovim uvjetima. Ne govorim o upadu na fakultet, nego kad si već tamo.

    Osim toga da se pazi da ih se ne okljaštri, da se drži nivo, mora se paziti i na one slabijeg imovinskog stanja, pa s obzirom na lokaciju odakle dolaze. Već tu iza brda na zapadu ima područja s jako lošom vezom internetskom, na istoku neki nemaju više doma, znam za Stubicu npr. da ima dosta lošu vezu, ima tako nekih područja. Kad njima daš manje vremena za ispit, oni ga ne stignu zbog loše veze riješiti na vrijeme.

    Da sam student, kao jedan od kriterija izbora, uzela bih onaj s manjim brojem studenata na studiju.

  45. #1395
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Mi smo u centru Zagreba pa je mojoj pucala veza za vrijeme ispita. Ne želim niti zamisliti kako bi bilo da je recimo polagala sa mora, tu puca stalno i iznimno je slaba.A kao imamo 4g.

  46. #1396
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

  47. #1397
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Radi tog pucanja moj nije mogo i online esej pisati

  48. #1398

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Slažem se sa Jokićem međutim to je samo točka na i. Sve počinje ocjenjivanjem u osnovnoj školi. Dopuštene su sve vrste pritisaka. Ocjena je na prvom mjestu. S ocjenama se prijeti a na kraju se dijeli šakom i kapom. Prosjeci se love nizom nečasnih radnji. Djeca čiji roditelji ne vise svaki tjedan u školi zakinuta su. Na njima se vježba strogoća. Svašta sam se nagledala i naslušala s tri djeteta u 8 godina. Čak i izvrsni nastavnici su na kraju popuštali, križalo se i prepravljalo na sjednici. Prepisivanje i dizanje prosjeka projektima koje je napravio netko drugi je skoro pa normalno. Sustav je pokazao kakav je. Samo ovaj put javno.
    Čestitam svim maturantima koji su odlično napisali maturu!

  49. #1399
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Čestitam cure vašoj pametnoj djeci, svaka čast!!!

  50. #1400
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Čitam danas članak o prijatelju od velikog,i samo jednom napisano dobro njegovo ime,e to ti je novinarstvo da više od tri puta napišeš krivo ime

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •