Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Rehabilitacija Nova

  1. #1
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno Rehabilitacija Nova

    Nakon trzajne povrede vratne kralježnice došla sam do fizijatra i fizikalne.
    Nigdje u bolnicama nije bilo mjesta, uspjela sam preko hzzo dobiti odmah termin u http://reha.hr/

    Dojmovi su mi totalno zbrčkani... u podrumu zgrade se nalazi restoran, na prvom katu ordinacija, na drugom fizikalna... cijela zgrada smrdi po hrani iz podruma...
    Pregled mi se čini korektan... ali me zbunjuje cijena terapije koja je znatno niža nego drugdje i kraće traje.

    Ima li tko iskustva?

    Hvala

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Kak traje kraće? Kaj nije propisa deset seansi? Meni je to mali daleko ali uvjete koje mi je tad reko su bili dost pristupačni, s time da dobis u cijeni i fizikalnu i nešto ko teretni. Koliko su tebi rekli cifru? Inače tam je bio i kolega na pregledu nudi mu je neke injekcije

  3. #3
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Je deset dolazaka.
    Ali po malo minuta svake sprave, interferentne struje, tensa i uzv. To plus vježbe gotovo u 45 min. A sigurno tu ima i gubitka vremena bar 5 min...
    Meni se to čini malo.
    Drugdje su bar po 20 min.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ajde da ti velim,ja imala sad terapiju 15min struje, 10min Laser i ostalo vježbe koje napraviš do 15-20min.ali koliko se sjećam tam su mi nudili nešto ko i teretanu

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Inače ovi koji su imali i sprave bicikl i traku radili su do skupa 30minuta,ali je to bilo samo za one koji saniraju potragane noge, operacije koljena i slično. I da posto nemam dopunsko to sam platila 250kn,a u Zvonimirovoj su tražili 1000kn
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.02.2017. at 09:12

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    I ja sam bila tamo nedavno. Iskustva su nam slična izgleda, tj zbunjujuća.
    Pregled fizijatra (na uputnicu) - vrlo detaljan, dr E. Hadžiavdić komunikativan, srdačan i vrlo susretljiv. Moja obiteljska dr se raspametila s panegiricima kad je vidjela potpis na nalazu - jer da se radi o vrhunskom liječniku u svakom pogledu.

    UZV pregled (na uputnicu)- sasvim suprotna iskustva, ne ulazim u stručnost, ali je dr vrlo arogantan prema pacijentu; ne govori dobro hrvatski jezik (no nije u tome kvaka već u bahatom stavu) iz komunikacije prema osoblju zaključujem da bi to mogao biti vlasnik poliklinike.

    Fizikalna - veći broj fizioterapeuta, različite motivacije i pristupa poslu čini mi se. Izgleda da sam imala sreću prvi dan, jer me primio fizioterapeut koji je zaista zainteresiran za pacijente i to što se radi, no nisam imala uvijek termin u njegovoj smjeni. Što se tiče trajanja terapije laserom i UZV, držali su se preporuka iz nalaza, a vježbe su mi bile prilično jednostavne i nezahtjevne.
    Posljednje uređivanje od no@ : 03.03.2017. at 19:30

  7. #7
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hvala ti.


    Nisam na kraju otišla na terapiju kod njih već kod jedne fizioterapeutice kod koje godinama idem na masažu.
    Za iste novce sam dobila puno više minuta, triput više.... i osjećam se bolje.
    Mislim da je to cijena s popustom na dugogodišnje dolaženje.

    Obavila sam MR, drugi tjedan me čeka EMNG, pa ću opet kod spomenutog dr.
    Pa ćemo vidjeti za dalje.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    1

    Početno Pitanje

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti.


    Nisam na kraju otišla na terapiju kod njih već kod jedne fizioterapeutice kod koje godinama idem na masažu.
    Za iste novce sam dobila puno više minuta, triput više.... i osjećam se bolje.
    Mislim da je to cijena s popustom na dugogodišnje dolaženje.

    Obavila sam MR, drugi tjedan me čeka EMNG, pa ću opet kod spomenutog dr.
    Pa ćemo vidjeti za dalje.
    Mojca, kod koga ste išli ???Mojca, kod koga ste išli ???Mojca, kod koga ste išli ???Mojca, kod koga ste išli ???Mojca, kod koga ste išli ???

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •