Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Nema više rodinih pelena?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno Nema više rodinih pelena?

    Eto, htjela dokupit još pelena i ostala zatečena. Jako mi žao i očito moje troje djece nije bilo dovoljno... Svakako zna li se kad će rasprodaja ili je li moguće kupiti svega par pelena i prije? Stvarno ne bih eksperimentirala s četvrtim....

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Na zalost tako je. Roda prestaje s proizvodnjom pelena. Trenutno ne mogu jista viae reci od toga. Ali sutra se javim.

  3. #3
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ajoj bas mi je zao. Imam rodinih jos od pre 8 godina i koristim ih i dalje. Kvalitetne su, posebno one od bambusa...

  4. #4
    suma avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    u sumi
    Postovi
    193

    Početno

    Tuzna mi je ova vjest i to jako. Rodini proizvodi su mi fantasticni, pelene, p ulosci, torbe, krpice za brisanje...

  5. #5
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    I mene je rastužila vijest...Od novih stvari kupila sam nažalost samo veliku torbu za pelene, sve moje pelene su second hand. Teško je opstati u situaciji gdje je ljudima problem dati i 90 kuna za pelenu koju će koristiti milijun puta

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Spajalica, jaavi se! Ima li sanse da se koja pelena proda... Ili kad ce rasprodaja... Ili da s četvrtim sinom eksperimentiram s nekim novim proizvođačem... I najvažnije ima li aio?

  7. #7
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Imala sam stvarno puno vrsta pelena, i bas zato mogu reci da su rodine najbolje od svih njih. Uzasno mi je zao, izgubili smo najbolje pelene.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •