Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Nagli rast folikula

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno Nagli rast folikula

    Drege dame, trebam vašu pomoć.
    Pošto idem u postupak mpo, već 5 ciklusa za redom neuspjesno dolazim do punkcije ( odnosno, jedna punkcija uspjesna iz lijevog jajnika a 4 iz desnog pukli prerano). U ponedjeljak nije bilo vodećeg folikula, srijedu je već bila neka masa nepravilnog oblika od 22mm i danas, petak, kaze dr da je jučer pukao. Zasto dolazi do tako brzog rasta folikula? Na sto čuda sam i nigdje ne nalazim slično iskustvo. Dr je rekao idući ciklus da počinjemo s estrofem tabletama da pravilnije raste. Bilo koji savjet ili iskustvo vas molim.

  2. #2
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Bok Minna, par redaka gore imas cijeli podforum "potpomognuta oplodnja" na kojoj sudjeluju vise zene koje prolaze kroz MPO i koje ce vise znati o tome. Mozda da zamolis admina da ti premjesti temu (na dnu foruma imas podforum gdje mozes to zamoliti admina)?
    A do tada najbolje da napises radi li se o stimulaciji ili prirodnjaku, gdje radis postupke, koje ti je dijagnoza, koji su ti lijekovi i dr.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Hvala, evo zamolila sam admine iako se uopće ne snalazim. Nadam se da će me prebaciti.
    Ugl, postupak je u prirodnom ciklusu, još nisam došla do stimuliranih. Idem u kbc Ri gdje sam jako zadovoljna jer već imam prekrasnu mpo curicu. Problem je sto mi fali jedan jajovod zbog vanmaternične trudnoće. Drugo je sve u redu i ko mene i dragog.

  4. #4
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Minna ima dosta cura na ovoj Rijeckoj temi koje tipkaju svakodnevno, pridruzi nam se.

    http://forum.roda.hr/threads/83009-P...-RIJEKA/page48

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Hvala...prebacit cu pitanje

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Zar zaista nitko nije imao situaciju prebrzog rasta folikula? Na riječkom mpo forumu se nitko ne javlja, a ni ovdje s takvim iskustvom

  7. #7
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Minna7 prvotno napisa Vidi poruku
    Drege dame, trebam vašu pomoć.
    Pošto idem u postupak mpo, već 5 ciklusa za redom neuspjesno dolazim do punkcije ( odnosno, jedna punkcija uspjesna iz lijevog jajnika a 4 iz desnog pukli prerano). U ponedjeljak nije bilo vodećeg folikula, srijedu je već bila neka masa nepravilnog oblika od 22mm i danas, petak, kaze dr da je jučer pukao. Zasto dolazi do tako brzog rasta folikula? Na sto čuda sam i nigdje ne nalazim slično iskustvo. Dr je rekao idući ciklus da počinjemo s estrofem tabletama da pravilnije raste. Bilo koji savjet ili iskustvo vas molim.
    Gdje si u postupku? Jesi mozda pcos?

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    U Rijeci. Nisam pcos, svi nalazi hormoba uredni. Jedino nemam jedan jajovod zbog vanmaternicne prije 9g

  9. #9
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Minna inbox sam ti poslala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •