Pokazuje rezultate 1 do 41 od 41

Tema: Simptomi trudnoće nakon MPO postupka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    33

    Početno Simptomi trudnoće nakon MPO postupka

    Nova sam na forumu, ali i po kratkom vlastitom iskustvu vam mogu reci da bi voljela na jednom mjestu vidjeti KOJE TOČNO SIMPTOME IMATE NAKON MPO postupka.
    Imamo temu , odbrojavanje koje se uglavnom svodi na čekanje bete.
    No, bilo bi zaista super na jednom mjestu imati simptome koje toliko žarko osluškujemo.

    (Dugi protokol, decapeptyl, final, nakon aspiracije uteogestan)
    Početi ću ja po danima.

    1.dan ET 2 blastociste 3.3.
    2.dan , bez simptoma, samo smečkasti iscjedak na koji su me upozorili 4.3.
    3.dan ujutro glad, premda do sada nisam ujutro osim kave jela ni pila ništa. Temperatura tijela 37,2
    4.dan kao jaka predmenstrualna bol, sa žarenjem u bedrima i veliki umor
    5.dan, sve kao i 4.dana

  2. #2
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Meni je danas 6.dnt 6 i 4 stanicnih embrija,3.dan.
    Ja jednostavno ne osluskujem simptome jer od silnog progesterona imam hrpu "trudnickih" simptoma.
    Mislim da od silnih lijekova ni ne mogu razlikovat kaj je stvarni simptom,a kaj nuspojava lijekova

  3. #3
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Oprosti ne shvaćam jel te zanima odgovor na naslov teme ili simptomi iza svakog MPO postupka!!!

  4. #4
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Od mojih ukupno 9 MPO postupaka samo je jedan završio T.
    U tom dobitnom su ipak neke stvari bile drugačije!!
    8 dnt (dva dvostanična embrija ) osjećala sam se skroz čudno , nešto se događalo u maternici, nisu bili ni bolovi, ni probadanje , nego nešto se "događa"
    11 dnt sam prvi put osjećala slabost .
    13 dnt sam se ušokirala kak su mi gaćice čiste i nema SPOTINGA
    14 dnt sam bila i dalje ušokirana jer nama SPOTINGA!!
    15 dnt Nisam mogla razmišljati od šoka i spoznaje da bi se moglo dogoditi da smo možda uspjeli.
    16 dnt sam otišla doktoru po uputnicu za vaditi betu , SPOTINGA i dalje nije bilo.. sestra me je uspijela nagovoriti da napravim test..Bile su II ..
    17 dnt beta = 442
    Tek sedmi postupak je bio uspješan i totalno drugačiji od drugih!!
    SPOTING naglašavam jer po njemu sam uvjek znala da nisam trudna( prva tri postupka sam sama sebe zavaravala da moža sam ipak T, unatoč brljavljenju- poslije mi je to olakšavalo cijelu priču, prestala bi se na vrijeme nadati)

    Sve ostale postupke je manje više bilo isto , bolovi , presjecanje, bolovi u grudima, zastoj probave i sl.. danas dobro znam da je to od ljekova/hormona/inekcija ..
    U tim trenucima briješ baš svašta!! Stalno se nadaš, osluškuješ, pratiš!!

  5. #5
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    MPO trudnoća - ista je kao i spontane trudnoće.

    Kao što je je Šiškica napisala, svi ti simptomi koje pažljivo pratimo i osluškujemo, najčešće su posljedica lijekova koji uzimamo.

    U prosjeku, tek svaki četvrti mpo postupak, rezultira pozitivnim testom ili pozitivnom bhcg-om. A simptoma nakon transfera kao u priči...

    Želje su velike, velika je napetost u iščekivanju rezultata, ali nema druge, neko strpljivo i hrabro pričekati prvi test i betu, pa i prvi ultazvučni pregled za potvrdu trudnoće.

  6. #6
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Podizem temu. Cure koje ste uspjele, kakvi su bili simptomi?

  7. #7
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Chiara, si imala postupak?

  8. #8
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Chiara, si imala postupak?
    Jesam Sara. Sad smo u fazi cekanja.

  9. #9
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem temu. Cure koje ste uspjele, kakvi su bili simptomi?
    U prvoj i trećoj trudnoci (obe MPO) mi je prvi simptom bio žeđ, pogotovo po noci. Nakon toga pojacani prozirni iscjedak (pomiješan sa utrogestanima) i osjecaj kao da cu svaki tren dobiti M...

  10. #10
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Meni u obje trudnoće (nisu mpo) isto žeđ i umooooor. U prvoj žeđ nije stala umor je, a druga je brzo završila

  11. #11
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    U prvoj nista.
    U drugoj bas jaka bol u ledima/krizima u dane implantacijee

  12. #12
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    MPO trudnoća - ista je kao i spontane trudnoće.
    Slažem se s ovim, ali meni je kod spontane trudnoce prvi simptom bio izostanak M, ostale simptome nisam ni primjećivala jer ih nisam ni ocekivala, kao ni trudnocu.
    Nakon MPO postupka je ipak malo drugacije, osluškuješ, nadaš se i očekuješ.

    I jos jedan simptom koji sam u sve tri trudnoce dosta rano primjetila je promjena mirisa urina. U ovoj zadnjoj trudnoci cak 3dnt (blastice) mi se činilo da urin ima drugačiji miris, 4dnt popodne je trakica bila jedva poz a 5dnt je bio pravi plus.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Apsolutno nikakvi simptomi,više sam ih imala u neuspješnim postupcima ..
    Meni su simptomi krenuli sa nekih 7 tt

  14. #14
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Led ledene noge od implantacije, nisam ih mogla ugrijat nikako, bas kao da je krv dolazila do maternice i nije isla dalje Mucnina me oprala posteno vec 5dnt. Grudi me cak nisu tako znacajno boljele, ne vise nego u pms-u. Nisam mogla spavati (do cega je to, tko zna) prvih 5 dana, a kasnije sam imala bas izrazene simptome neke viroze - umor, uzasan umor, malaksalost, glavobolja, vrtoglavica. I zgaravica je krenula prakticki odmah. I brzo bi se uspuhala, jako brzo, ekstremno sam sporo hodala.
    Implantacija je bila jako jako bolna, ali to je do endometrioze. Nije bilo imp krvarenja.

  15. #15
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Bol u krizima kao pred mengu, malo ziganja 3. dnt blastice, umor, ali je bio prisutan od pocetka stimulacije, a s potvrdjenom trudnocom se jos poooooojacao
    Znaci, simptomi kao pred mengu

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Jedini simptom koji sam imala je bila jaka bol u donjem dijelu leda..
    Drugo bas nista, a radilo se o blizanackoj trudnoci..
    Niti kasnije u trudnoci nisam imala nikakvih simptoma..

  17. #17
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ja nikakve posebne simptome u mpo nisam imala...osim krvarenje od 6 dpt...
    Imala sam bolove u donjem dijelu trbuha, ali to mi zna biti i pred M.

  18. #18
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Meni je teško razlučiti potencijalne simptome implantacije i nuspojave stimulacije.
    Imala sam 9 zrelih jajnih stanica i pojma nemam koliki je bio sveukupni broj folikula jer su samo prebrojali one do 14 mm, a bilo ih je još. Jajnici 6 tt veličine naranče. Tako da sam bila užasno žedna, teško sam išla na wc i imala osjećaj da mi je maternica ogoromna, užasno napuhana, bolne sise.

    Ono što sigurno nije nuspojava stimulacije je maternica koja se povukla visoko i jako tamne bradavice (sad su se opet vratile na normalno).

    Kao što Sybila reče, bilo mi je hladno. Zapravo, još uvijek je. Ledene noge, spavam u čarapama i po doma hodam u flisu.

  19. #19
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    moji simptomi: od 2 dana glavobolja koja je trajala 3 dana uz to i pulsiranje konstantno desno i tako do 5.dana navecer me tako presjeklo da sam morala cucnuti! primjetila sam da sam stalno mokra probijalo kroz d.uložak ta prozirna sluz...cice su pocele biti bolne od 4.dana,zimnica po noci a snovi katastrofa (krvi do koljena) strah me bilo zaspati ponovno,plinovi i vrtoglavica....nazalost moja sreca trajala samo 10tj

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    pozdrav,
    evo nova sam ovdje i ovo mi je prvi postupak.danas mi je 9 dan nakon et.navest cu simptome pa bi zamolila nekog da mi se javi ako je imao slicna iskustva.do danas sam imala temp stalno oko 37,a danas je pala na 36.4.grudi me nisu nikad pretjerano bolile i danas mi se kao ispuhao stomak.sinoc nisam mogla zaspati do 3 h zbog boli kao menstrualni grcevi,a preko dana rijetko da me zaboli.iscjedak nikad nisam imala.evo ako mozete mi svojim slicnim iskustvom pomoci jer nazalost mislim da nista od trudnoce.hvala

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav svima,
    Dugo vas citam, I na neki nacin me.hrabrite svojim pricama, iako nisam imala uspjeha sa ivf postupcima do sada. Ukrarko cu vam ispricati moju pricu. Vec 4 godine zd borim sa sterilitetom, dijagnoza je endometrioza, nakon koje su uslijedile operacije, koje su mi unistile ovarijalnu rezervu. Imam iza sebe sa svojih 30 godina 3 neuspjele ivf, I jednu spontanu trudnocu koja se zavrsila spontanim pobacajem. Trenutno sam u 4tom ivf postupku. Juce su mi vracena tri embriona, uvece sam se potresla, pa sam u strahu da oper nece biti nista. Simptomi u svakom postupku 0 bodova,a u spontanoj trudnoci bolne grudi I menstrualna probadanja u materici. Sada se osjecam uzasno, pesimista sam...bojim se neuspjeha, I vec ga predosjecam.

  22. #22
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    @Kalina žao mi je za ovako težak put, nadam se da je ovaj pokušaj dobitni.

    Gdje si u postupku? Jesu li ti vratili 3 dnevne embrije ili blastociste?

    Sretno!

    @alati, nadam se da je postupak uspio ~~~~~~~~

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    [QUOTE=Inesz;3035939]@Kalina žao mi je za ovako težak put, nadam se da je ovaj pokušaj dobitni.

    Gdje si u postupku? Jesu li ti vratili 3 dnevne embrije ili blastociste?

    Sretno!

    Ja sam u nekom segemntiranom postupku, iz prirodnih ciklusa, zbog loseg amh. Prosli mjesec su mi vratili dva embriona posle dva dana od punkcije. Bez uspjeha. A sada su mi vracena 3 embriona tri dana od punkcije, da bi probjerili je li problem u njima..ali kazu da nije. Tako da slijede dani pecenja na laganoj vatri

    Hvala vam puno na.lijepim rijecima!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Ja sam u segmentiranom prirodnom postupku, zbog loseg amh. Vracena su mi u ponedeljak 3 embriona a punkcija je bila u.petak. Upravo se borim sa depresijom, osjecam onu odvrstnu naducanost u jajnicima I bol u donjem dijelu ledja,sto mi.najavljuje menstruaciju. Ubjedjujem sebe da je jos rano, ali me strah od neuspjeha vec savladao. Jer mene moji jajnici uvijek tako bole

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Bok!
    Dosta me zabrinuo komentar sa spottingom i neuspjehom Mi smo u prvom postupku, prirodni ciklus. Dobili smo 2 js, prvi pokušaj ET je bio 14.7. ali nisu uspjeli. Tada smo imali 1 7-o stanični i 1 8-o stanični. Transfer smo imali 16.7. (lijepa blastocista). Odmah na dan transfera sam imala nekakav čudan smećkasti iscjedak (kao nekakve niti) pomiješan sa crinone. Pripisala sam to "maltretiranju" kod neuspjelog transfera i tako su mi i doktori potvrditi. Ali od tada imam recimo svaki drugi dan ujutro smeđi iscjedak pomiješan s crinone samo ujutro čim ustanem i još eventualno mrvicu tijekom dana. Znači...prema tvom iskustvu se ne bi trebala nadati?
    Od ostalih simptoma- povremeni lagani grčevi, bolne cice, 3 blago pozitivna testa (svjetla crtica) i izostanak menstruacije. Betu moram vaditi tek 6.8. i poluditi ću do tada !!!!!!

  26. #26
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Pozdrav Lucelu...
    S obzirom da imaš pozitivne testove naravno da se imaš čemu nadati. Tragovi smeđe krvi puno puta su se pokazali kao dobar znak. To je neka zaostala krv i ako je nemaš u velikim količinama ustvari nemaš razloga za brigu čini mi se.
    Ne znam gdje si u postupku, pretpostavljam da si u Rijeci zbog dalekog datuma bete. U svim ostalim klinikama beta se vadi nakon 10-14 dana. Možeš je napraviti i u nekom privatnom laboratoriju ako želiš, zbog svog mira. Jesi li primala kakve injekcije hcg-a nakon transfera? Ako nis, i imaš pozitivne testove, ti si sigurno trudna i nadam se da ćeš i ostati.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj Lucelu prvotno napisa Vidi poruku
    Bok!
    Dosta me zabrinuo komentar sa spottingom i neuspjehom Mi smo u prvom postupku, prirodni ciklus. Dobili smo 2 js, prvi pokušaj ET je bio 14.7. ali nisu uspjeli. Tada smo imali 1 7-o stanični i 1 8-o stanični. Transfer smo imali 16.7. (lijepa blastocista). Odmah na dan transfera sam imala nekakav čudan smećkasti iscjedak (kao nekakve niti) pomiješan sa crinone. Pripisala sam to "maltretiranju" kod neuspjelog transfera i tako su mi i doktori potvrditi. Ali od tada imam recimo svaki drugi dan ujutro smeđi iscjedak pomiješan s crinone samo ujutro čim ustanem i još eventualno mrvicu tijekom dana. Znači...prema tvom iskustvu se ne bi trebala nadati?
    Od ostalih simptoma- povremeni lagani grčevi, bolne cice, 3 blago pozitivna testa (svjetla crtica) i izostanak menstruacije. Betu moram vaditi tek 6.8. i poluditi ću do tada !!!!!!
    Betu mozes vec izvaditi u privatnom labosu kako je i katka napisala. Ne vidim razloga da se tako dugo ceka beta kod blastica. A i bolje je da znas dal je beta ok.pa ti mozda treba veca doza progesterona.
    Prvi uzv se moze vec raditi 21 dan od transfera da se vidi tocno di se embrij smjestio i dal ima nekakvih hematoma pa od tud lagano krvarenje. Mozda je potrebno onda mirovanje.
    Ovo nakon transfera si sigurno imala smedje zbog problematicnog transfera.
    Sretno!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno Kako ste znale

    Za žene kojima je uspjela umjetna oplodnja. Zanima me kako ste znale da ste trudne, samo preko bete, ili...?
    Zanima me i kako su žene bez umjetne oplodnje znale, ima li ih koje su počele osjećati simptome pms-a 10 dana prije (uobičajeno), pa da je ipak ispala trudnoća?
    Hvala

  29. #29
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja sam u drugoj kategoriji, nisam išla na potpomognutu.. Znala sam i bez testa, ne znam kako. Imala sam strašno jak osjećaj da sam trudna i test je to i potvrdio. Samo sam se probudila s tim u glavi, pisala sam tad i na Odbrojavanju da sam uvjerena da sam trudna. Osjećala sam uobičajene pms simptome kakvi mi uvijek budu i onda se odjednom okrenulo.

  30. #30
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i ja sam bez mpo
    prestala sam pušiti
    nisam još znala da sam trudna, ali sam samo prestala
    čak mi se nije ni gadilo, nije mi bilo muka od cigarete
    ali samo mi je došlo da više ne pušim

  31. #31
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ne spadam ni ja u MPO.
    Simptomi u dvije trudnoće su mi bili različiti.
    S prvom sam osjećala bolove u zdjelici koji nisu ličili na one koje sam inače imala u PMS-u ili kad dobijem. Bol se širila od maternice prema vani, dok je u pms obrnuto boljelo. Zatim, metalni okus u ustima. Nekako sam znala da je to to. Drugačije sam se osjećala.
    U drugoj trudnoći, žgaravica i to od prvog dana. Kako se približavalo vrijeme nove mjesečnice, žgaravica je bila jača i potpuno odsustvo pms simptoma. Eto čak mi se nije ni svađalo
    I drugi put sam znala.
    Da ti kažem kako sam znala, ne mogu ti opisati. Znam da sam se drugačije osjećala, bez klasičnih simptoma koje sam inače osjećala pred mjesečnicu ali i prisustvo bilo kojeg značajnijeg simptoma trudnoće.

  32. #32
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Svaki put sam imala temperaturu 37.5 koja nije padala.

  33. #33
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Prva trudnoća mi je mpo. Znala sam isto kao i u drugoj koja je došla nenadano i neplanirano. Oba puta sam 5 dana prije očekivane vještice morala na wc svaki čas i pojačano sam osjećala mirise. Ostalo sve kao pms, samo 1.puta jačeg intenziteta zbog Crinone gela.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  34. #34
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    2 MPO trudnoce,nikad nisam znala. Bila sam puna hormona raznoraznih, zivci radili i svasta... Simptomi tako rano su mogli biti i od lijekova. A testove sam ionako radila ful rano

    E da, drugi puta sam bila uvjerena da bude uspjeh jer me 2 dana u vrijeme prozora implantacije strasno boljela leda, i pomalo trbuh, kao nikad do tada. No kad je to proslo samo me test uvjerio da je to to

  35. #35
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Prije prve trudnoce sam intenzivno meditirala. I tijekom jedne od tih meditacija sam imala "viziju" kako se beba gnijezdi. I sanjala sam vrlo simbolicne snove, o majkama medvjedicama i sl. Kod druge su mi prvi simptomi (prije izostanka menstruacije) bili konstantna zed i strasan umor - odjednom sam iz top forme presla u "ne mogu vise od dvi vjezbe" formu. A kod tretje mi se, na dan izostanka menstruacije, dva puta izgasio auto na semaforu na ravnoj cesti - znam da sam promislila, ovako losu voznju mogu razumit samo ako sam trudna. (Pri tome ne zelim reci da trudnice lose voze).

  36. #36
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    O Riri,pa čestitam !

    U naše 4 godine putovanja ka cilju sam više puta bila uvjerena da sam trudna.Pa ništa od toga.
    A kad sam zaista ostala trudna,bio je to osjećaj isti kao i svih mjeseci isčekivanja-nada.
    Samo što se tog puta i ostvarila.

    U drugoj trudnoći isto.

    Kasnije sam počela osjećati simptome:manjak apetita i žeđ (ja nikada ne osjećam žeđ ).

  37. #37
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Silkice hvala!

    Ajme Jadranka kako je divna ova vizija koju spominješ.

  38. #38
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj silkica prvotno napisa Vidi poruku
    U naše 4 godine putovanja ka cilju sam više puta bila uvjerena da sam trudna.Pa ništa od toga.
    A kad sam zaista ostala trudna,bio je to osjećaj isti kao i svih mjeseci isčekivanja-nada.
    Samo što se tog puta i ostvarila.

    U drugoj trudnoći isto.
    ja sam isto ovako “znala” na desetke puta, pa tako na kraju i kad sam bila. Jedna MPO trudnoća i jedna kućna. Pravi simptomi tipa povišena temp, mučnina, metalni okus su se pojavili kad su mi stvari već ionako kasnile pa mi je i test rekao.

  39. #39
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I da, u ovoj kućnoj trudnoći (bez ekstra progesterona) sam u “PMS-u” bila jednako razdražljiva i svadljiva kao i u pravom Točno se sjećam da sam rekla frendici “mislim da sam trudna al sam tako nadr*ana da je vjerojatno ipak samo PMS”.

  40. #40
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Ja sam friška ivf trudnica
    Prve promjene su bile stalni umor i spavanje (bila sam na moru, svaki dan bi zaspala na pola sata već prije ručka pa onda opet kasnije popodne) i napete grudi (kao u pms-u) - što sam tumačila da može biti i od hormona koje sam morala uzimati kako bi se tijelo pripremilo na transfer (FET).
    Kućni test je pokazao + i onda je beta potvrdila.
    Tjedan dana nakon bete su krenule mučnine, gadljivost, povraćanje..

  41. #41
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Do druge trudnoće je došlo nakon 7 mjeseci pokušavanja. Svaki put pred mengu sam znala da nisam trudna i nisam ni radila testove (dva puta je kasnila par dana).
    Kad sam ostala trudna, znala sam da jesam.
    Oba puta je bio osjećaj, drugačiji nego inače. I oba puta sam bila mirna, onaj fini unutarnji mir

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •