Stranica 4 od 13 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 607

Tema: Peglanje - otkud, zašto, do kad?

  1. #151
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Meni je bitno da je čisto, ostalo kako se stigne.
    S druge strane kod hrane sam puno kompliciranija. Važno mi je da je uredno.

  2. #152
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku

    https://www.google.hr/search?q=joki%...mOip7jgGUzoaM:

    ja isto bolje od ovog ne bih znala, hebaj ga :D


    Ja ne volim brade. Nikakve. Prešutila sam nedavni pokušaj MM-a i držala sam si fige da odustane. Hvala bogu priča ima sretan kraj

  3. #153
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    A ha ha ha ha ha! Ovo je zakon!
    Jako mi se sviđa.
    Da je bar više takvih. MM je takav kad mi pobjegne .
    Možda da se konačno opustim oko toga.

  4. #154
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Da nije ovog topica nema sanse da bih uopce uocila status ispeglanosti-neispeglanosti majica i kosulja na ovim linkovima.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ni ja... Al meni nije problem to kako izgleda, nego mi je neopisivo ljepše navući na sebe ispeglano, ono kad moraš uvući prste... I to mi fali. Ne dovoljno da peglam, al mi fali. I stvarno mislim peglati iz gusta kad pacad poodraste i odseli.

  6. #156
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Da nije ovog topica nema sanse da bih uopce uocila status ispeglanosti-neispeglanosti majica i kosulja na ovim linkovima.
    x

  7. #157
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Hm, hoćete reći da generalno ne primjećujete nečiji izgled, kako je obučen i urednost - recimo, da mladić na slici na majici ima veliku masnu mrlju od bureka niti to ne bi primijetile?

    Ili specifično ne vidite razliku između ispeglanog i neispeglanog? Jer ako je ovo drugo, onda bih konačno shvatila ovo što ljudi tvrde da se roba ne mora peglati.

  8. #158
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    pa moguće da ono što bi ti nazvala neurednost, meni bi izgledalo kao da to tako treba biti, recimo ta košulja koju je linkala cvijeta

    kod izgleda primijetim prije druge stvari, sad, uvjerena sam da bih primijetila veliku masnu mrlju od bureka, ali ne sjećam se kad sam vidila čovjeka s velikom masnom mrljom od bureka, ako oni hodaju okolo onda očito ni to ne primijetim i uvjerena sam da ne postoje

  9. #159
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa dobro, košulja stvarno nije jako zgužvana, premda mislim da te crte po njoj ukazuju da nije popeglana.

  10. #160

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Pratim ovu temu od početka i sve čekam kad će skrenuti na obavljanje ostalih kućanskih poslova (pored peglanja), čišćenje, raspodjelu poslova u obitelji, i tako kako to već biva na forumu
    A vi skrenule na analizu Jokića od frizure do neispeglane majice

  11. #161
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa moraš priznati da je to bolji zaokret

  12. #162

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Zanimljiviji u svakom slučaju

  13. #163
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    pa moguće da ono što bi ti nazvala neurednost, meni bi izgledalo kao da to tako treba biti, recimo ta košulja koju je linkala cvijeta

    kod izgleda primijetim prije druge stvari, sad, uvjerena sam da bih primijetila veliku masnu mrlju od bureka, ali ne sjećam se kad sam vidila čovjeka s velikom masnom mrljom od bureka, ako oni hodaju okolo onda očito ni to ne primijetim i uvjerena sam da ne postoje
    x

    iako i dalje stojim kod tvrdnje da na tajicama nema ama baš nikakve razlike :D

  14. #164
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, hoćete reći da generalno ne primjećujete nečiji izgled, kako je obučen i urednost - recimo, da mladić na slici na majici ima veliku masnu mrlju od bureka niti to ne bi primijetile?

    Ili specifično ne vidite razliku između ispeglanog i neispeglanog? Jer ako je ovo drugo, onda bih konačno shvatila ovo što ljudi tvrde da se roba ne mora peglati.
    Ja se ponekad pitam da li masne flekove vidim samo kod svoje djece, točnije mlađeg sina, koji baš nije pažljiv kad jede gablec....hehehe....

    A sad ozbiljno - u ovome, kao i u svemu, treba imati mjere. Ja se sad polako vraćam košuljama i bluzama koje se peglaju, jer mi može biti. Dok su djeca bila mala, nosila sam sakoe i majice s elastinom + obvezne marame, jer mi je bilo lakše oprati maramu (mrzim masne kragne od sakoa, ufff) nego peglat košulju. Sve ima svoje vrijeme.

    Ali kad bolje razmislim, jutros sam navukla blaženu haljinu ne razmišljajući hoće li mi se slagati košulja, suknja, marama.... U jutarnjim satima to je pravi spas! Haljina ovog tipa, samo je moja do pola koljena: https://img2.newchic.com/thumb/wap/o...8400484_06.jpg

  15. #165
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Mima, pa sasvim je moguće da netko ne treba, a netko treba peglati, da bi roba jednako izgedala. Možda je roba drugačija, možda je mašina (centrifuga) drugačija, možda je tvrdoće vode drugačija, možda je zrak na kojem se suši drugačiji, možda nemaju svi jednako dobru finu motoriku pa ne slažu robu jednako precizno, možda, možda možda...
    Jer oprosti, ali (ova važna :D) rasprava se svela na to da ljudi u principu lažu da ne peglaju, jer je nemoguće da roba dobro izgleda nepeglana, a znamo da je to nemoguće jer Mimi ne uspijeva.

  16. #166
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Da, istina, no srećom smo vidjeli da ne uspijeva niti Jokiću, pa mi je ipak malo lakše.

  17. #167
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Nema ti šta biti lakše, ne znamo što je Jokić radio s onom majicom pa da možemo reći: eto pkušao je, ali nije mu uspjelo.

  18. #168
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Možda ne znamo što je radio, ali s popriličnom sigurnošću možemo reći što nije radio, a to je - nije ju peglao.

  19. #169
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Uopće nije istina. Možda ju je ispeglao, nakon toga još vlažnu od pare stisnuo u šaku, i onda obukao.

  20. #170
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    haha vertex, ti si puno pristojnija od mene u smišljanju scenarija "kako se zgužvala majica"

  21. #171
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    U svakom slučaju, logika je potpuno promašena, jer nije pitanje je li netko i zašto izgužvan, nego je li netko uredan, a ne pegla.

  22. #172
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    haha vertex, ti si puno pristojnija od mene u smišljanju scenarija "kako se zgužvala majica"
    Ha, ne napišem ja baš sve što pomislim

  23. #173
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Uopće nije istina. Možda ju je ispeglao, nakon toga još vlažnu od pare stisnuo u šaku, i onda obukao.
    u svakom slučaju, nije mu baš za ići okolo takav!

  24. #174
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ova njegova majica je očita posljedica "skvrčenog" veša. to je veš koji izvadiš iz mašine i onda stoji u lavoru jedan dan prije nego staviš sušiti. već je napo suh i zgužvan do kraja, ali ignoriraš i staviš na sušilo takav. onda boro ujutro, još polupospan, zgrabi tu majicu sa sušila, samo popipa jel suha, suha je, i stavi ju na sebe.
    i onda ga novinar uslika.
    a kad bi slika imala miris, lako moguće da bi i malo vonjala po vlagi.
    nek digne ruku onaj tko nije isto bar jednom napravio.
    nije stavio veš sušiti odmah iz mašine, najviše 3-4 sata smije stajati nakon pranja, a prije sušenja. i onda su dvije varijante - opet staviš sve skupa prati (pa tako i treći put ponekad), a druga varijanta je da ignoriraš očite znakove da nešto ne štima i veselo stavljaš sušiti robu kao da je sve u redu.
    a nije.

  25. #175
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Napokon nešto zabavno u topicima o kućnim poslovima…

    Meni je Jokićeva crvena majica vidljivo neispeglana (ili speglana, pa raznim radnjama zgužvana), ali meni to nije isto što i neuredno. Neuredno mi je pojam koji više vežem uz „prljavo“ i sl.
    Osim same činjenice da majica nije baš ravna, nemam nikakve loše epitete uz to. Dapače, kao što sam već napisala, ja bih radije da više ljudi hoda tako . Tj. da je manje ljudi koji će na to reći „nije mu baš za ići okolo takav!”.
    (I dokaz da je mm u pravu kad mi kaže da ja peglam samo zašto što me sram što će drugi misliti)
    Ono, Jokiću ne smeta, što ne bi išao okolo takav. Kad bi ga srela u toj majici ne bi ništa loše o tome pomislila.
    (Ali to je valjda ono isto kad pričamo o tome smije li žena s izrastom izaći iz kuće ili ne)
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 15.03.2017. at 10:43

  26. #176
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    .
    nek digne ruku onaj tko nije isto bar jednom napravio.
    Što ti je! Pa mnogi ovdje. A znam ih i u RL koji to NIKADA ne bi napravili.

  27. #177
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    (Ali to je valjda ono isto kad pričamo o tome smije li žena s izrastom izaći iz kuće ili ne)
    Ili, u novije vrijeme, smije li žena neispeglane kose izaći iz kuće...

  28. #178
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ja ne mislim da je majica na Baltazara posljedica skvrčenog veša, meni svaka majica dok nije popeglana tako izgleda, a veš vješamo odmah kad se opere + centrifugiramo na 400 ili 600 - znači, ja ne bih rekla da je pitanje je li netko uredan a ne pegla (jer je urednost relativan pojam), nego izgleda li neispeglani veš jednako kao ispeglani, a po mom iskustvu - ne izgleda. Osim ako je tretiran nekim supermoćima kod sušenja i slaganja koje ja i Jokić ne posjedujemo, to je isto moguće.

  29. #179
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ajme mima
    to jednostavno - nije istina.
    ja ne peglam i ne hodamo okolo kao jokić.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 15.03.2017. at 10:59

  30. #180
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ova njegova majica je očita posljedica "skvrčenog" veša. to je veš koji izvadiš iz mašine i onda stoji u lavoru jedan dan prije nego staviš sušiti. već je napo suh i zgužvan do kraja, ali ignoriraš i staviš na sušilo takav. onda boro ujutro, još polupospan, zgrabi tu majicu sa sušila, samo popipa jel suha, suha je, i stavi ju na sebe.
    i onda ga novinar uslika.
    a kad bi slika imala miris, lako moguće da bi i malo vonjala po vlagi.
    nek digne ruku onaj tko nije isto bar jednom napravio.
    nije stavio veš sušiti odmah iz mašine, najviše 3-4 sata smije stajati nakon pranja, a prije sušenja. i onda su dvije varijante - opet staviš sve skupa prati (pa tako i treći put ponekad), a druga varijanta je da ignoriraš očite znakove da nešto ne štima i veselo stavljaš sušiti robu kao da je sve u redu.
    a nije.
    omg
    CSI (ne)ispeglani veš

  31. #181
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Da, to jednostavno nije istina.

  32. #182
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    hmm .. ok

  33. #183
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    sad ste me ras*izdili

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    nek digne ruku onaj tko nije isto bar jednom napravio.
    nije stavio veš sušiti odmah iz mašine, najviše 3-4 sata smije stajati nakon pranja, a prije sušenja.
    pa ja ću reći zašto ovo ne radim. iz prostog razloga kao i kad u kuhinji kuham: ono što sam stavila u pećnicu ili na plin, nadgledam. naprosto da mi ne zagori luk, da mi ne ispari voda, da mi se hrana ne zalijepi za šerpu pa da moram baciti.
    ako sam stavila veš u mašinu onda sam kod kuće, nisam otišla, recimo, negdje na cijeli dan i vratila se doma navečer i umorna zaspala i sjetila se veša slijedeće jutro.
    ako idem van taj cijeli dan, stavit ću veš prati slijedeće jutro, čemu hića?

  34. #184
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    nek digne ruku onaj tko nije isto bar jednom napravio.

    ja tako radim
    non stop
    ukljucim masinu da pere po noci (jeftina struja, jelte)
    izvadim i objesim ujutro, prije posla

    ne peglam osim kosulje, i ljetne hlace koje su grozno zguzvane

    ima ih ovdje koje me poznaju, pa nek potvrde jel izgledam a la Jokic
    Posljednje uređivanje od emily : 15.03.2017. at 11:05

  35. #185
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Vidiš, AM, kako svatko ima neke supermoći. Tvoja je da ti nikad ne ostane roba u mašini pa se tamo usmrdi, moja je da mi je većina robe ravna i bez pegle
    Posljednje uređivanje od vertex : 15.03.2017. at 11:05

  36. #186
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ne peglam skoro ništa, sve se suši u sušilici osim sportske robe, to se i tako posuši za pola sata.
    Stvarno roba nije zgužvana ni malo ako se odmah izvadi iz sušilice i uredno složi. Centrifugiram na max, 1400, perilica i sušilica Miele, preporodila sam se uz njih. Jedino što uvijek peglam su traperice jer mi znaju ostat uzdužne crte po nogavicama nakon sušenja.
    Priznajem, rado bih legla na opeglanu posteljinu ali ipak želja nije još dovoljno jaka da bih uzela radi toga peglu u ruke.
    Muž nosi košulje svaki dan i da ne bi hodao kao Jokić nosimo ih na pranje i peglanje.
    Posljednje uređivanje od ivana s : 15.03.2017. at 11:10

  37. #187
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Da vidite moju djecu na cesti garant bi zaključili da im mater ne pegla majice ni (jednu od dvije) bluzice. A peglam. Samo što one isprevrću cijelu policu majica da nađu neku koja im se prohtije to jutro i iza sebe ostave centrifugu. Pa hodaju ko Jokić. A možda i on prevrće? Eto, mojoj je manjoj najdraža vrtićka igra bila presvlačenje u moju odjeću i kopanje po mom ormaru, a tko bi peglao dvaput? Različiti su uzroci zgužvaosti.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 15.03.2017. at 11:17

  38. #188
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    hahaha kad budem gledala Peti dan, sad ce mi biti jedno zanimljivo jel jokic danas ispeglan ili ne

    mene kcer natantala da kupim posteljinu u ikei koja se treba peglat. i od kad je imam jednom sam je opeglala. jer sam pozeljela. i dva dana poslije je izgledala kao i da je nisam. i onda sam se zapitala da li to vrijedi mog truda, vjerujem da ne. tako da cu na dalje ici spavati u neopeglanu posteljinu.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 15.03.2017. at 11:17

  39. #189

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Novi izraz: "hodati izgužvan" = "hodati takav" = "hodati kao Jokić"

  40. #190
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    To će zaživjeti, već vidim! "Di ćeš takav, daj da ti to ispeglam, nećeš mi k'o Jokić okolo hodat!"

  41. #191
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Što je totalno nepošteno, jer sam upravo po googlu pregledala hrpu slika Jokića (teško žabu u vodu natirat) i na svima mi izgleda uredno, nigdje takav

    Pa sad, da li čovjek inače pegla, a samo je majicu s Baltazarom zgužvao, ili ne pegla i veliku većinu puta se to uopće ne kuži, ili treći scenarij, da ja opet ništa ne primijetim , sve je moguće

  42. #192
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ali kad je krenula ova tema, nisam ni slutila da će završiti ovako zanimljivo

  43. #193
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Dapače, kao što sam već napisala, ja bih radije da više ljudi hoda tako . Tj. da je manje ljudi koji će na to reći „nije mu baš za ići okolo takav!”.
    ovo sam namjerno napisala jer mi je bilo smiješno kad je marta rekla "takvi"
    točno znam i naglasak, mi smo iz istog kraja.

    meni je tako, tako svejedno kakav tko hoda, majke mi. ali ne mogu tvrditi kao drugi da ne primjećujem, kad primjećujem. ne samo to, primjećujem x drugih stvari.
    i vrlo važno, što imam od toga? ništa.

    ako ovo jokić ikad pročita, nadam se da neće zamjeriti. njegova majica je samo poslužila kao primjer, a košulja se po kragni vidi da nije ispeglana, ne samo po crtama

  44. #194
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Potaknuta ovim topikom danas sam izvukla košulju koju nisam nosila par mjeseci upravo zato jer ju treba peglati i popeglala ju i obukla i tko zna kad ću opet :D

    Inače, što se tiće Jokića, meni su puno privlačniji i zanimljiviji takvi tipovi. Neispeglano meni ne znači neuredno ako je čisto, mirisnoi ako je osoba čista i oprana. Ima mi nešto privlačno u tome da njega npr. nije briga što će netko misliti o tome što je njemu zgužvana majica

    I mi ne hodamo zgužvani iako ne peglam, časna riječ , tko ne vjeruje slobodno nas može doći pogledati.

  45. #195
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    To će zaživjeti, već vidim! "Di ćeš takav, daj da ti to ispeglam, nećeš mi k'o Jokić okolo hodat!"

    zamišljam ilčića kako gugla o jokiću, u nadi da će naći onaj ultimativni argument koji će ga zauvijek i do kraja pokopati i izbaciti iz svih priča o kurikularnoj reformi.
    i onda se ozari, gugl izbaci, na nekoj 5-6 stranici, ovaj topik
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 15.03.2017. at 11:54

  46. #196
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno


  47. #197
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    nemoj se smijati, spajalice, nego meti topic

  48. #198

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mi smo u grupi koja slaže u ormare i pegla prije oblačenja. Tako da stupanj zgužvanosti ovisi o jako puno parametara

  49. #199
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    http://www.jutarnji.hr/life/moda-i-l...ijanac/583624/

    a vid ovih.
    džaba peglaš lan, čim sjedneš kao da ga nikad nisi speglao.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 15.03.2017. at 12:04

  50. #200
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ajme krepat ću!

Stranica 4 od 13 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •