Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213
Pokazuje rezultate 601 do 607 od 607

Tema: Peglanje - otkud, zašto, do kad?

  1. #601
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    nisi Riri samo nisi dugo na forumu di su postovi i postovi napisani kako da roba iz susilice bude savrsena.
    prvo moras je slagati dok je vruca. ako si zaasnila onda ili je ponovo zagrijes ili ako si presusila pa nema sanse da je izravnas ni zagrijanu, tad ubacis neku krpiu koja je mokra ali dobro ocijedjena. i stavis susiti opet kratko da se uvuce vlaga i da je roaba vruca. i slozis je.
    nije nikad kao kad je opeglas, ali nije ni poguzvana.

  2. #602
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    nisi Riri samo nisi dugo na forumu di su postovi i postovi napisani kako da roba iz susilice bude savrsena.
    prvo moras je slagati dok je vruca. ako si zaasnila onda ili je ponovo zagrijes ili ako si presusila pa nema sanse da je izravnas ni zagrijanu, tad ubacis neku krpiu koja je mokra ali dobro ocijedjena. i stavis susiti opet kratko da se uvuce vlaga i da je roaba vruca. i slozis je.
    nije nikad kao kad je opeglas, ali nije ni poguzvana.
    Da, trebala bih pročitati cijeli topic, ali 13 stranicaa..
    Hvala ti, nisam imala pojma za ovo sa mokrom krpom.

  3. #603
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Nije ovo jedini topik o peglanu Da neko zeli o tome bi svim postovima o peglanju na forumu moga doktorat napisati

  4. #604
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Da neko zeli o tome bi svim postovima o peglanju na forumu moga doktorat napisati

  5. #605
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    nisi Riri samo nisi dugo na forumu di su postovi i postovi napisani kako da roba iz susilice bude savrsena.
    prvo moras je slagati dok je vruca. ako si zaasnila onda ili je ponovo zagrijes ili ako si presusila pa nema sanse da je izravnas ni zagrijanu, tad ubacis neku krpiu koja je mokra ali dobro ocijedjena. i stavis susiti opet kratko da se uvuce vlaga i da je roaba vruca. i slozis je.
    nije nikad kao kad je opeglas, ali nije ni poguzvana.
    Ovo s krpom nisam do sad cula, valjda zato sto je imam tek 5g... no kako je moja kombinirana 1x godišnje ako mi se desi da ne izvadim ves odmah (zato imam programiranje da je uvijek gotova onda kad imam 5min za izvaditi ves) prslozim u bubnju da nije zapetljano, pustim najkraći program pranja (samo da smoci) i opet susenje :D

  6. #606
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda ti otkrivam toplu vodu, ali kad vjesas robu, svaki komad istresi ko da otresas stolnjak pun mrvica.
    Ovako ja peglam cijeli zivot.

  7. #607
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja sam polako dosla do spoznaje da mi peglanje vise nije zen i da serije mogu gledati i bez peglanje(ok mogu sortirati ves) i da bi to trebala svesti na minimum vremena.
    Pa sam si narucila parnu postaju. Ima li nade za mene?

Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •