Stranica 12 od 13 PrviPrvi ... 210111213 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 607

Tema: Peglanje - otkud, zašto, do kad?

  1. #551

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Tangerina
    Jesi ti onda njega izvela na vecericu?
    Da mu se zahvalis
    Hihihi

  2. #552
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ma je, još da potkrepljujem kupovanje takvih stvari
    pretvarala sam se da nisam impresionirana

  3. #553
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ma je, još da potkrepljujem kupovanje takvih stvari
    pretvarala sam se da nisam impresionirana

    Ja imam doma problem s peglanjem, od najmržeg posla postao je jedan od dražih. Počela sam serije gledati uz peglanje ( ne pitajte kako je popeglano), tako da sada mm doživljava moje peglanje kao neki hobi ili razonodu.
    Mi nemam o plodine i kaufland no otišao je u veći grad pa sam mu detaljno objasnila šta hoću. Sad će mi još rogoborit da je skup taj moj hobi.

  4. #554
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Iako peglam doslovce 1x u tri mjeseca, imam neku Vileda dasku i stvarno je dobra - vrlo stabilna i lagana, ima onu mrežastu strukturu pa para prolazi, ima u sebi integriran produžni kabel tako da ne moram peglati odmah pored utičnice i nisam ograničena duljinom kabla od pegle, i ima onu metalnu šipku za koju se zatakne kabel od pegle pa se ne vuče po odjeći i ne gužva je
    Otprilike ovakva ali ova je Leifheit a ne Vileda

    https://www.jeftinije.hr/Proizvod/38...72581?MLI=true

    Ta naša traje godinama i čini mi se da neću nabavljati drugu, osim ako jednom uspijem izvesti ovako nešto:
    https://www.jutarnji.hr/domidizajn/i...ta/6910998/amp

  5. #555
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja imam istu takvu, ali sam zaboravila koje je marke. (Nije Mile)

    Znam da je relativno dosta koštala, za dasku za peglanje, ali sam ju kupila nakon što mi se n jeftinih dasaka rasklimalo i/ili potrgalo.

  6. #556
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Za vješalicu puno povoljnije možemo orbitrek kupiti
    Baš sam htjela napisati kako mi preskupi sobni bicikl služi za vješalicu. A moram voziti, to mi je dio terapije, ali... khm, vozim, kad nije vješalica

  7. #557

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    I dalje mrzim peglat, ali peglam. Šta ću?! Povremeno mi mama uskoči i na tome sam joj zahvalna do neba i natrag.
    Daska mi je no name, parna postaja pristojna..... i guram.....
    Ne volim, ali moramo raditi i stvari koje ne volimo.
    Život. Težak život.

    A Jokića bi, ne znam.... oprala, ošišala, obukla u čisto i ispeglano.....
    Ovakav na mene ostavlja loš dojam.

  8. #558
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    I dalje mrzim peglat, ali peglam. Šta ću?! Povremeno mi mama uskoči i na tome sam joj zahvalna do neba i natrag.
    Daska mi je no name, parna postaja pristojna..... i guram.....
    Ne volim, ali moramo raditi i stvari koje ne volimo.
    Život. Težak život.

    A Jokića bi, ne znam.... oprala, ošišala, obukla u čisto i ispeglano.....
    Ovakav na mene ostavlja loš dojam.
    Meni je J divan takav kakav je, no moram priznati da ga više slušam nego gledam.
    Nego, jesi probala sam nekim serijama uz peglanje ili recimo ja nazovem sestru ili kumu pa sat vremna opleti preko video poziva...
    Imamo anegdotu od prije par godina, tražim malog da prekine s igricom i da mi laptop jer moram peglati, a on da je čuo da druge mame peglaju bez laptopa

  9. #559

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Druge mame peglaju bez laptopa.
    Povremeno telefoniram, da. Serije ne gledam. Nikakve.
    Možda bi mogla početi. Dobra ideja.

  10. #560

  11. #561
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ja peglam samo djetetovo, nezahtjevno, i svoje kad je frka. Djetetovo sve manje. Do godinu dana sam mu sve peglala, pa je onda cuvalica peglala godinu dana, a sad me sve manje sram u vrtic ga poslat nepopeglanog. Na neki nacin ulazi u intelektualnu elitu neispeglan
    MM pegla svoje i moje. Ja mu ispeglam povremeno nesto nezahtjevno kao znak paznje, jer on nije Jokic tip, vise sam ja

  12. #562
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku

    A Jokića bi, ne znam.... oprala, ošišala, obukla u čisto i ispeglano.....
    Ovakav na mene ostavlja loš dojam.
    ne znam. meni j je bas j takav kakav je. njegov stil je njegov. i stoji mu bas dobro.

  13. #563

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    I meni j stil dobro stoji. Volim autentične i opuštene ljude.
    Mislim da sam ovdje pročitala savjet za peglanje. Skoro sve što sam prije peglala sada poslije pranja stavim u sušilicu 10-15 min. Izvadim i lijepo složim na rešetku da se osuši do kraja. Košulje na vješalice. Kad je suho, složim u ormar.

  14. #564

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Muža nikad nisam nagovorila da pegla. Radije će hodati kao j. Srećom, kuhati hoće.

  15. #565
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Muža nikad nisam nagovorila da pegla. Radije će hodati kao j. Srećom, kuhati hoće.
    Slično kod mene. Moj je zadnji put držao peglu u ruci valjda kad se moj E. rodio....ali dasku uredno razvlači i sprema.

    Što se peglanja tiče, kod nas je odjeća i ostalo ODABRANO tako da se ne treba puno peglati, a puno toga se ne treba uopće peglati. Slaganje veša je druga priča - to rade svi, kako koga dopadne. Također i vješaju iz mašine.

  16. #566
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mom peglanje nije problem, hoće on to kad vidi da mi je dosta svega. Samo što ja poslije imam prigovore na njegov rad, ne mogu si pomoći

  17. #567
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mom peglanje nije problem, hoće on to kad vidi da mi je dosta svega. Samo što ja poslije imam prigovore na njegov rad, ne mogu si pomoći
    Aaaaa, to samo strpljivo na početku izdržiš. Ja sam sad puno lošija u peglanju Vježba čini majstora.

    Al zato kuhanje, pranje kupaonice, prozora i sl. 0 bodova

  18. #568
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaaa, to samo strpljivo na početku izdržiš. Ja sam sad puno lošija u peglanju Vježba čini majstora.

    Al zato kuhanje, pranje kupaonice, prozora i sl. 0 bodova
    Nešto je i karakter - meni je peglanje oduvijek odurno i koma sam u tome. Ništa njegovo ne peglam jer nije bio zadovoljan i jer nisam stizala niti svoje, a kamoli njegovo. Njegova roba je sad njegova odgovornost - sam budžetira između nošenja u kemijsku i samostalnog peglanja, zapravo je ad hoc tip pa kad se nakupi gromada u njegovom prostoru ishendla je sam slažući i peglajući. U peglanju je bolji od mene, a lošiji od kemijske. Peglam isključivo svoju gornju robu za na posao i 2 stolnjaka i to je to. Djetetovo tipa 2x godišnje ako idemo u kazalište ili na neko vjenčanje, ništa drugo - ni za školu ni ništa. Kad se sjetim početne točke i roditeljske upute da se peglom peglaju gaćice i grudnjaci... ponosna sam na svoje Jokić usmjerenje , koje nije nastalo kao neki program, nego je jednostavno putem otpalo.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 11.10.2018. at 13:42

  19. #569
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Eh, a ja s godinama postajem sitničavija i baš volim da je ispeglano.
    Posebno u pms-u valjda, čak mi je došlo par puta i posteljinu ispeglati što nisam godinama (desetljećima).
    Samoubit ću se.

  20. #570
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    da se grudnjaci peglaju nikad nisam čula, ali



    moja svekrva je peglala sve od čarapa do fizure, moram priznati da sam se spasila kad smo otišli od njih.

    moji ponekad slažu stvari s sušenja, u biti je to zaduženje klinke koja sve samao da ne napravi to, pa onda najčešće uskoči veliki.

    a kaj se tiče posteljine, to još najbolje izgleda jer se uvijek malko stisne u pranju.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 11.10.2018. at 14:08

  21. #571
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, a ja s godinama postajem sitničavija i baš volim da je ispeglano.
    Posebno u pms-u valjda, čak mi je došlo par puta i posteljinu ispeglati što nisam godinama (desetljećima).
    Samoubit ću se.
    Ma to je pravi zen... Ja to rijetko radim doma, ali kod mame i svekrve znam to činiti. Odličan posao - mozak na pašu... Kad nisam pod pritiskom da moram obaviti hrpu važnijih stvari, nije mi mrsko.

  22. #572

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Naš stariji je imao prvu pričest, manji je taman u to vrijeme imao skoro pune tri godine. I tako tražim peglu po stanu (jer naravno, svi koji su došli, bi nešto svoje peglali)...nađem ju jedva. Tražim dasku. Stavimo to sve u dnevni...a mlađi: "Mama, što je to?" :D
    Eto, toliko često ja peglam. :D
    Posljednje uređivanje od annie84 : 11.10.2018. at 15:36

  23. #573
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Naš stariji je imao prvu pričest, manji je taman u to vrijeme imao skoro pune tri godine. I tako tražim peglu po stanu (jer naravno, svi koji su došli, bi nešto svoje peglali)...nađem ju jedva. Tražim dasku. Stavimo to sve u dnevni...a mlađi: "Mama, što je to?" :D
    Eto, toliko često ja peglam. :D
    Pobjednica
    Mene je dijete jučer pitalo što je to za najlonke

  24. #574
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to je pravi zen... Ja to rijetko radim doma, ali kod mame i svekrve znam to činiti. Odličan posao - mozak na pašu... Kad nisam pod pritiskom da moram obaviti hrpu važnijih stvari, nije mi mrsko.
    To tvrdi i MM. A tko sam ja da mu proturječim
    Doduše, ne peglamo posteljinu, ručnike, gaće i još puno toga, nego za obično peglanje.

  25. #575
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    A gdi je on vidio najlonke?

  26. #576
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Pa ja sam ih nekidan obukla. Pa mi je dotaknuo nogu i pita sto je to. I tko je gore nalijepio gace
    (mislio je na onaj gusce pleteni dio kao gace)
    Nesto sam se "svecano" oblacila
    Posljednje uređivanje od Jelena : 11.10.2018. at 22:08

  27. #577
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Jelena,klinac baš ima bujnu maštu i lijepo povezuje

  28. #578
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena,klinac baš ima bujnu maštu i lijepo povezuje

    Mali je genij, eno me već na temi 5. do 8. razred

  29. #579
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Ovu skupu dasku ima moja poznanica ali žena ima doma obrt za peglanje (ne onakav kao gospodična Marijana iz Tko pjeva zlo ne misli

  30. #580
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Možda onda stavi više komada pa udri
    Ja sam se ko studoš napeglala za tri života,pa da više ni ne dotaknem peglu dovoljno sam nspravila

  31. #581
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj winnerica prvotno napisa Vidi poruku
    Ovu skupu dasku ima moja poznanica ali žena ima doma obrt za peglanje (ne onakav kao gospodična Marijana iz Tko pjeva zlo ne misli

  32. #582
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Misliš da je to bio obrt u filmu,ili tek povremeno hobi?
    Je i naši stari su se znali nasmijati na svoj račun

  33. #583
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Iskusne...kupila parnu postaju , procitala upute, ukljucila.
    Pitanje: da li je normalno da ispusta saml patru kad se stiska onaj gumb za paru na pegli?
    Pegla ona ok i bez stiskanja, ali imam dojam da je to potpuno bez pare . Da li je to normalno ili sam nesto krivo napravila?

  34. #584
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Upravo tako treba. Stišćeš paru sama. Ako ne stisneš, nema pare i ona pegla kao da nije parna postaja.

  35. #585
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Normalno je.
    S vremenom se naviknes.

  36. #586
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    normalno
    s vremenom prestaneš

  37. #587

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Normalno je, u početku je čudno, ali s vremenom je automatika...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. #588
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    normalno
    s vremenom prestaneš
    Prestaneš peglati ili prestaneš stiskati gumb?

  39. #589
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    peglati!

  40. #590

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Dečko i ja živimo zajedno i u jednom trenu smo shvatili da nam peglanje ne treba u životu i od tad ne peglamo ama baš ništa osim eventualno košulja kad idemo nekamo na vjenčanje ili neku drugu svečanost. Kad se veš opere jednostavno ga ''razvučemo'' da ravno stoji na štriku i tako ga uredno i spremimo. I do sad nitko nije primjetio da ne peglamo veš. Život je prekratak za peglanje veša!!!
    (doduše kad jednog dana dobimo dijete, njegove stvari ću obavezno peglati)

  41. #591
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj PinkElephant prvotno napisa Vidi poruku
    Dečko i ja živimo zajedno i u jednom trenu smo shvatili da nam peglanje ne treba u životu i od tad ne peglamo ama baš ništa osim eventualno košulja kad idemo nekamo na vjenčanje ili neku drugu svečanost. Kad se veš opere jednostavno ga ''razvučemo'' da ravno stoji na štriku i tako ga uredno i spremimo. I do sad nitko nije primjetio da ne peglamo veš. Život je prekratak za peglanje veša!!!
    (doduše kad jednog dana dobimo dijete, njegove stvari ću obavezno peglati)
    Kad dobiješ dijete, kupi sušilicu za veš i nastavi po ovom obrascu. Kakvo peglanje??? Ja sam se ove godine vratila na obrazac češćeg peglanja, jer imam tri muška u kući (muž koji nosi košulje na posao i dva sina, maturant i trećaš, koji ih isto povremeno nose). Osim toga, želim da dečki nauče sami sebi opeglati koju košulju - nek se nađe.

    Kad dobiješ dijete, imat ćeš pametnijeg posla. Bebina odjeća se pegla da bude mekša i da se dezinficira na visokoj temp, a to sušilica može odraditi bolje nego pegla. Ako nemaš mjesta, uzmeš kombiniranu perilicu/sušilicu i problem riješen.

  42. #592
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Kad dobiješ dijete, kupi sušilicu za veš i nastavi po ovom obrascu. Kakvo peglanje??? Ja sam se ove godine vratila na obrazac češćeg peglanja, jer imam tri muška u kući (muž koji nosi košulje na posao i dva sina, maturant i trećaš, koji ih isto povremeno nose). Osim toga, želim da dečki nauče sami sebi opeglati koju košulju - nek se nađe.

    Kad dobiješ dijete, imat ćeš pametnijeg posla. Bebina odjeća se pegla da bude mekša i da se dezinficira na visokoj temp, a to sušilica može odraditi bolje nego pegla. Ako nemaš mjesta, uzmeš kombiniranu perilicu/sušilicu i problem riješen.
    Amen!
    Ja nemam sušilicu pa ako mi je nešto bitno zgužvano i nakon skidanja sa špaga, dam mu šansu za popravak u još jednom pranju.

  43. #593
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja probam sve tako slagati i uredno vješati, ali svejedno mi bude izgužvano. I iz sušilice isto. Uglavnom moram peglati. Ili jednostavno ja ne znam lijepo osušiti. Mislim nije to izgužvano kao da je krava prožvakala, ali vidi se da nije opeglano.

  44. #594
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja probam sve tako slagati i uredno vješati, ali svejedno mi bude izgužvano. I iz sušilice isto. Uglavnom moram peglati. Ili jednostavno ja ne znam lijepo osušiti. Mislim nije to izgužvano kao da je krava prožvakala, ali vidi se da nije opeglano.
    Sušilicu se ne smije pretrpati. Ali neke sušilice jednostavno ne valjaju i gužvaju, pa ćeš odahnuti kad nabaviš novu. Bolje je ako su perilica i sušilica odvojene, ali ja ih ne mogu smjestiti. Kad je peglanje u pitanju, najbolje mi se pokazalo osušiti veš u sušilici do pola, pa dooobro istresti i frk na harfu, pažljivo. Ali nisam jako velika picajzla.

  45. #595
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja probam sve tako slagati i uredno vješati, ali svejedno mi bude izgužvano. I iz sušilice isto. Uglavnom moram peglati. Ili jednostavno ja ne znam lijepo osušiti. Mislim nije to izgužvano kao da je krava prožvakala, ali vidi se da nije opeglano.
    Mozda ti otkrivam toplu vodu, ali kad vjesas robu, svaki komad istresi ko da otresas stolnjak pun mrvica.

  46. #596
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj PinkElephant prvotno napisa Vidi poruku
    Dečko i ja živimo zajedno i u jednom trenu smo shvatili da nam peglanje ne treba u životu i od tad ne peglamo ama baš ništa osim eventualno košulja kad idemo nekamo na vjenčanje ili neku drugu svečanost. Kad se veš opere jednostavno ga ''razvučemo'' da ravno stoji na štriku i tako ga uredno i spremimo. I do sad nitko nije primjetio da ne peglamo veš. Život je prekratak za peglanje veša!!!
    (doduše kad jednog dana dobimo dijete, njegove stvari ću obavezno peglati)
    X ko kuća.
    Meni ni dobivanje bebe nije bio poticaj za peglanje. Ni kad je došla beba br.2. Za vjenčanja i sprovode nas opeglam ako je ljeto. Ako je hladnije vrijeme i ide kaput preko, jok.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  47. #597
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda ti otkrivam toplu vodu, ali kad vjesas robu, svaki komad istresi ko da otresas stolnjak pun mrvica.
    Podsjeti me na MM dok vjesa robu, svaki komad tresne upucujuci mi prijekorni pogled

  48. #598
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Moje obadvije od bebaćih dana su nepopeglane .Još kad je robica onako mala i minijaturna,nema šanse da se vidi.Mužu peglam skoro sve,on je picajzla.Sebi skoro ništa.Djeci isto.Možda neku košuljicu ili prepeglam majicu koju nisam dobro složila.Ali ako se dobro složi,nema šanse da se vidi.Sušilica je zakon!

  49. #599
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Podsjeti me na MM dok vjesa robu, svaki komad tresne upucujuci mi prijekorni pogled
    moj muž je nedavno stavljao ručnike sušit, protresao jednoga tako i - ukočila ga leđa
    tri dana proležao, a sad se izvlači da ima ptsp od stavljanja robe na sušilo i da to ja napravim

  50. #600
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Protresem ja to uvijek i sušilica je nova ali vidim da nije opeglano. Ili sam samo i ja picajzla.

    Tangerina hahaha

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •