Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Koliko su samostalni?

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno Koliko su samostalni?

    Vecer!

    Eto veceras sam se osjecala ko najgori roditelj na svijetu...pa mi treba jedan savjet i vase misljenje....

    Pa krecem ispocetka...

    Curka sljedeci mj.navrsava 12god...

    U skolu ide gradskim busem ...i naravno drustvom...do skole ima oko 10km...
    Zasto spominjem ovo gore?...zelim samo rec da je upoznata voznjom busem i okolinom...

    Ide na treninge koji su od kuce 5km...(dvije stanice busem,oko 10min.sveukupno hodanja do stanice,do treninga)...ok nije bas sve osvjetljeno da sve bljesci ali nije ni mrak...

    Do sada (vec 5god)...suprug vozao vamo/tamo...ponekad i svaki dan...ok,isla samo ona bez nekih dodatnih obaveza...
    E sada je upisana na te iste treninge i srednja curka ,no drugo vrijeme jer je mlada...

    Suprugu se malo zdrmalo i radno vrijeme,dosle neke nove obaveze,mlade dijete i svasta nesto...
    Uglavnom standarni manjak vremena...

    Posto sam preduga da skratim...

    Danas je curka pozelila na trening (ide natjecanje,inace ide pin.,sri.,pet)...i mi joj rekli "ok idi ali idi sama busem"...malo se neckala ali pristala...ona otisla a ja na kraju vodila rat sa suprugom da ode po nju i neke nejde sama kuci...On naravno muska glava nije htio pa kaze "nek se uci"...strepila sam dok nije dosla...naravno usla sa smjeskom na licu,zadovoljna svojim izletom...

    Treninzi su od 19-20h...ponekad od 20-21h...

    Pa sada da vas pitam jesam li ja totalni paranoik i jel pretjerujem?...ili je dovoljno velika da ide sama u tom vremenu?...
    Posljednje uređivanje od lidać2 : 14.03.2017. at 22:38

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •