Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Registar posvojive djece

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    24

    Početno Registar posvojive djece

    Bok,
    Je li zaživio Registar?Jeste li dobili podatke za isti?
    Nismo u postupku no intezivno razmišljamo o tome pa me zanima funkcionira li registar koji su najavljivali.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Na stranicama ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku (ufff morala sam ici googlati naziv ) se nalazi popis tzv. tesko posvojive djece. Za pristup tom popisu potrebno je korisnicko ime i lozinka koju mozete zatraziti u Centru u kojem ste prosli obradu.
    Registar sve djece s uvjetima za posvojenje nije vidljiv posvojiteljima, ali podatke iz njega takodjer mozete traziti od svog maticnog centra.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Je li vam (vama koji čekate) pomogao popis?

  4. #4
    Amondi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    324

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Na stranicama ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku (ufff morala sam ici googlati naziv ) se nalazi popis tzv. tesko posvojive djece. Za pristup tom popisu potrebno je korisnicko ime i lozinka koju mozete zatraziti u Centru u kojem ste prosli obradu.
    Registar sve djece s uvjetima za posvojenje nije vidljiv posvojiteljima, ali podatke iz njega takodjer mozete traziti od svog maticnog centra.
    Zanimljivo. Steta sto toga nije bilo i prije. Samo..bas me zanima koja su to teze posvojiva djeca u registru i zasto samo ta djeca?!

    Mi smo, srecom, pronasli put do svoje "tesko posvojive" djece i bez tog registra, no nadam se da ce onima koji jos cekaju registar pomoci.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Ovako laički i bez uvida u regisar rekla bih da su na popisu djeca koja vec neko duze vrijeme imaju ciste papire ali ne i upita za posvojenje sto zbog godina starosti, mozda (vjerojatno) zdravstvenih poteskoca, braca i sestre..

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Na tom popisu ministarstva su starija djeca, vecinom sa zdravstvenim poteskocama, koja vec dugo cekaju svoje roditelje.
    Zatrazite podatke pa cete vidjeti i sami.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj mikiva prvotno napisa Vidi poruku
    Je li vam (vama koji čekate) pomogao popis?
    Mi smo svoju curku docekali prije popisa, ali ja svakih toliko bacim oko na popis.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •