Stranica 12 od 23 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1125

Tema: Odbrojavanje 3/17 by Giovi

  1. #551
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mona, to je rekla i doktorica, ali i da ćemo nastavljati planirati IVF.

    dominikslatki, zapravo se nadam da je problem bio u tome.

    tocekica, jučer me dr. telefonski izbombardirala brojkama i nisam sve popamtila. Još je preračunavala ug/L u kako je rekla "srpske jedinice", odnosno od 1 do 20. Znam da mi je šećer prije početka bio 4, a inzulin je bio ok (mislim da nije rekla vrijednosti), ali da nakon 2 sata na ogtt je šećer bio ako se ne varam 14 ili 17. Uglavnom visok, a inzulin 230 (pretpostavljam ug/L).
    Malo me iznenadila dijagnoza jer nije baš da sam tebela (165 cm, 59 kg), a bogme ni slatko ni šećer ne volim. Onak, jedna kocka baklave u 3 godine... Ok, mogla bih ubaciti malo više vizičke aktivnosti. Ali kaže dr. 70% žena s PCOS-om ima i inzulinsku rezistenciju. I sretno na čuvanju ispita, tocekica

  2. #552
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Munkica - da nema to veze sa težinom i debljinom, ova moja frendica je preeemrsava ali isto ima pcos. Sretno dalje

    Curke kaj radite za vikend? Ja i dalje ležim :/ hoću vaaaaaaan!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #553
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Cure i mene zanima ogtt. Namjeravam pitati drugi put mpo doktora da i to obavim pa da sam na miru. Ja nemam pcos, ali to nije indikacija za imati IR? Imam hashimoto/hipotireozu.
    Da li se taj lijek (mislim da je Mona spominjala siofor) pije dozivotno ili samo dok se stanje ne popravi?

  4. #554
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Za IR se pije metformin. Ovisno o proizvođaču se različito zove. Ja sam dobila Glucophage. Pitala sam hoću li piti doživotno pa je dr. rekla sigurno od sada pa do 12 tjedna trudnoće, a onda se ponovo radi ogtt i vidi što dalje. Isto tako, postoji mogućnost da obolim od dijabetesa i srčanih bolesti u kasnijoj dobi, ali s druge strane kaže da postoji šansa da nikada ne obolim bi od čega.
    Još nisam popila prvu tabletu budući da sam jučer malo vina gucnula, a trebam početi s tabletama navečer tako da počinjem danas. Upozorila me dr. da bi mi moglo biti zlo prvih mjesec dana. Jedva čekam

    Hvala, Mona
    Posljednje uređivanje od Munkica : 13.05.2017. at 14:03

  5. #555
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Isla sam pisnut danas i definitivno je minus.

  6. #556
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno Odbrojavanje 3/17 by Giovi

    Munkica - ja sam pila Siofor i to mi je valjda najgori period u životu. Mjesec dana nisam mogla jesti ni funkcionirati. Povraćala par puta i tak :/ javljaj kak ide i sretno. Tablete treba piti uz obrok obavezno, navodno drugačije nemaju ni smisla. Tako su meni rekli.

    Tocekica - žao mi je


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od MonaLi : 13.05.2017. at 18:05

  7. #557
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Tocekica

    MonaLi, dr. me na to upozorila. Rekla je da počnem navečer jer navodno su mučnine tada manje i da obavezno pojedem usred obroka. Ni prije ni poslije. Prvih 10 dana 1 tableta i da postupno povećavam dok ne dođem do 3 dnevno. Vidjet ćemo kako će ići

  8. #558

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Munkica, meni je grozno padao siofor uz dorucak, kad sam prebacila na rucak-veceru nestalo su proljevi.
    Znam da je to nemoguce s 3x500, al mozda te moze prebaciti na 2x850 ako ces lose reagirati.

  9. #559
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Rekla je da ako će mi smetati uz doručak da slobodno popijem 1 uz ručak i 2 uz večeru. Znate li koliko od uzimanja tablete počinju prve nuspojave?

  10. #560
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Meni su počele nakon 5-6 dana, ali to ti sve ovisi. I meni je trajalo dosta dugo. Na kraju sam pila jednu dnevno i kad sam pokušala opet povećati na dvije opet krenule mučnine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #561
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    1dc

  12. #562

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za: 14.05.2017.


    (ne)čekalice:

    November ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~31.dc
    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc


    Odbrojavalice:
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Zelena vila ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~23.dc
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    Dominikslatki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    vlatka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12.dc
    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Točekica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1.dc

  13. #563

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Točekice grlimmm.
    November javiii seee!

    Ako netko navrati skuhala sam kavicu!

  14. #564

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Večer!

    Kod mene blaaagi spoting prisutan samo kod brisanja, kad malo dublje odem. Luda sam već.

    Samo da dode i da riješim nulti uzv i da napokon počnemo. Imam osjećaj da ovaj ciklus traje godinama.

  15. #565

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za: 15.05.2017.


    (ne)čekalice:

    November ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~32.dc
    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    Zelena vila ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 25.dc


    Odbrojavalice:
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 16.dc
    Dominikslatki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    vlatka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Točekica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc

  16. #566

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Jutroooo!
    Kavicaaa!

    Vilo, Fitnes dobro došle u gornji dom!

    Stvarno je vrijeme za neki +!

  17. #567
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mami, hvala na kavi.

  18. #568
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Jutro svima!

    Hvala na kavi. Za čajoljupce skuhan crni čaj s bergamotom za buđenje!

    Nisam previše od slatkog, ali otkako je slatko na crnoj listi, pretražujem satima internet i tražim recepte za deserte bez šećera

  19. #569

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    jutro ženske, hvala na kavici, malo sam čitrala da vidim sta sam propustila i imam sto za vidit...

    MOna ČESTITKE, vidjela si srčeko da li to znaci da ce uskoro i novo odbrojavanje? ili?

    Novembar drzimo fige, nista nije gotovo
    Fitnesgirl, takoder drzim fige
    Točkice žao mi je...

    ostale zenske sretno takoder,...

  20. #570
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    Jutro cure, evo i mene na kavi.

    Mona čestitke na srčeku kako si?

    sara jesi vadila progesteron, što kaže nalaz?

  21. #571

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Curke evo i mene na kavici! Vidi se da je ponedjeljak

  22. #572

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Evoo stigla M. Danas odmah obavljam i nulti UZV prije postupka. Krećemo!

    Ovaj ciklus nisam s vama na listi, ali sam s vama ovako

  23. #573
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Pozdrav svima
    Tocekica, zao mi je zbog minusa...
    Munkice, ja cesto jedem "cokolino" od zobenih, kakaa i rogaca..Mislim da se da ok stvari napraviti s rogacem, stvarno je sladak.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  24. #574
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Nisam luda za žitaricama, ali ovo ću probati. Hvala na ideji!

  25. #575
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj marle prvotno napisa Vidi poruku
    sara jesi vadila progesteron, što kaže nalaz?
    Vadila sam, ima 40 nmol/L, a referentna vrijednost je 5,3 - 86,0. Čovjek bi rekao dobar nalaz.

    Idem redom pisati i citati sto je jos ovdje bilo. Mi smo proveli aktivan vikend u prirodi oba dana, navecer sam jos i bila vani. Uglavnom, lijepo!

    November, krenula!! Zakon, sto nulti uzv treba reci? (Mozda si vec i napisala a ja jos do toga nisam dosla)

    Tocekica, grlim. Zao mi je sto je ipak na krivu stranu poteglo

    Munkice, jesam ti napisala da ja radim jedne muffine od višanja s rogačem?

  26. #576

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jutro!

    Nulti uzv treba reći da nema cista jer ako ima onda se ne može krenuti sa stimulacijom.

    Moj je bio super, nema nigdje ništa, i krećemo! Od srijede počinjem s klomifenima.

    Ajmo cureeeeeee vrijeme je za plus!

  27. #577
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Jutro svima!

    Sarasvati, nisi. Obožavam rogač. A i višnje! Muffini nemaju šećera? Imam i ja jedan recept za tortu od čokolade, rogača i naranče vrlo sličnu saherici koji je uvijek hit. Doduše, u nju ide šećer . Pitat ću doktoricu prvom prilikom mogu li koristiti zamjene za šećer.

    November, super! Možda te klomifeni malo ošamute prvi puta. Ja sam imala blage nuspojave. Ništa neizdrživo. Mrvu više mi se spavalo i lagana glavobolja tu i tamo.

    Inače, od ovih mojih tableta od koji bih trebala imati mučninu i proljev, kod mene potpuno suprotno - zatvor.

    Nego, meni jučer 16.dc, jajnici probadaju, ovulacijska sluz prošarana krvlju. Odmah sam zaskočila MM. Bolje dane pokriti i na štapić mokriti.

  28. #578
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Dobro jutro!
    November, fingers crossed!!

    Munkice, ima šećera. Ja koristim kokosov, ali ipak je secer. Mozes li med? Smiješ li datulje?

    Ja bas nikad nisam imala sluz prošaranu krvlju.

  29. #579
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    A, gle, pojma nemam. Dr. je rekla da zaboravim na bilo kakav šećer, a neke forumašice s IR su napisale da normalno jedu šećer u konzultaciji sa svojim doktorima. Tako da nisam pametna.

    Ovih mjesec dana do ponovnih konzultacija sigurno neću umrijeti bez šećera. Odlučila sam da smijem ponekad "zgriješiti" s malom kockicom čokolade od 70%+ kakaa.

    Ako dr. kaže nema nikakvog šećera, onda ću se čuvati da mogu ponekad zgriješiti s nečim stvarno groznim. Recimo, tu kod nas nema krafni i bogme ću pojesti jednu slasnu na godišnjem. Znam, odvratno

  30. #580
    marle avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    222

    Početno

    sara jesi zvala doktora s nalazima? i što sad dalje planirate?

    munkica samo vi pokrivajte da nam pišneš plus za 15ak dana!

    november super za pregled. ovaj ciklus pokušavate s klomifenima ili te još nešto čeka od lijekova?

  31. #581
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Zato sam te i pitala za datulje. Iako meni nisu uvijek dovoljne u kolaču, znam dodati med iako ne pise. Ja nemam doma secer, osim kokosovog, sve kolače radim s medom ili rižinim sladom pa moja mama kaze da to bas i nisu kolači :D

  32. #582
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Marle, nisam ga zvala. Imam jos uputnicu za lh, fsh, estradiol, prolaktin i TSH. To cu u ciklusu koji dolazi. Ako dođe, haha
    Partner ce napraviti spermiogram i s tim nalazima idemo doktoru. Tako je nekako dogovor.

  33. #583

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ni ja nemam doma šećer, kavu pijemo bez ičega a u čaj ide med. Kolače radim svake prijestupne i skoro nikad ih ne jedem. Nisam ljubitelj slatkog. Nije ni MM, ako nam se i prijede nešto kupimo si čokoladu i to nam je dosta za idućih godinu dana :D

    Marle, klomići idu 5 dana, i onda ide UZV, pa vjerojatno još 2-3 dana pikica, rekla je vjerojatno Menopur ali to ćemo još vidjeti kako ću reagirati na klomifen.

    Jako sam uzbuđena :D

    Ono što sam htjela pitati...Ukoliko ćemo imati 2 zametka ili možda 2 blastice, ovisi koliko ih bude i koji dan bude transfer, da li mislite da je bolje da vratim samo 1 ili oba? Mi nikako ne možemo odlučiti. Prvo smo se dogovorili da vraćamo samo jedan, al smo nekako oboje više naginjali prema dva. Pa smo se jučer dogovorili da ćemo ipak 2. Ako budu twinsi...Ne znam iskreno kako ću. Ali bože moj. Što vi mislite? Povećati šanse pa vratiti 2 i riskirati višeplodnu T ili vratiti jedan i nadati se da će se lijepo primiti?

  34. #584
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja ne znam kako bih odlucila. Cesto bih čitala da vraćaju dvije a da se ipak ne rode blizanci. Vjerujem da ve ti cure i na tim temama imati puno s onih iskustava za podijeliti. Znam i da smrzavaju da sto manje/rjeđe prlaze prethodni proces.

  35. #585
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ovako na prvu, ja bih rekla da bih blizance. Ali pričala sam s bratićem koji je ginekolog i on kaže da blizanačke trudnoće često mogu biti teške i rizične. Naravno, ne sve, ali da bi mi on savjetovao 1 embrio.

    Meni je odluku olakšao zakon jer je ovdje do 36. godine života zakonom zabranjena implantacija više od jednog embrija. Nakon 36 ide u 1. pokušaju 1 embrio, 2. dva i 3. 3 embrija, a nakon 40 godina nema ograničenja. Voila

    Pošto imaš mogućnost izbora, posavjetuj se s dr. pa odlučite

  36. #586

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    November,
    Imala sam iskustvo ET 2 blastice, obje se primile ali jedna stala sa razvojem u 8tt..druga blastice se razvila do savrsene rodene bebe..
    Vise nebi vracala 2, vec bi isla na SET..
    Ukoliko je jedna blastica losija od druge i vratite obje smanjuju se sanse za trudnocu..
    Blizanacka trudnoca je isto tako rizicnija od jednoplodne..
    U svakom slucaju porazgovarajte sa MPO lijecnikom o tome pa ces lakse donjet odluku

    Sretno

  37. #587
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Evo, napisala sam pol strane posta i onda nestalo...
    November, malo prođi po forumu i posavjetuj se s curama koje su u sličnoj situaciji. Isto odi na blizaće i vidi kaj je kod njih aktualno. T s blizancima je teža i uvijek postoji opasnost od prijevremenog poroda (i svega kaj on nosi). Ja sam rođena u 33 tjednu (imam seku blizanku) i tek kad sam dobila klince shvatila sam kaj su moji roditelji prolazili s nama.

  38. #588
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    November,
    Imala sam iskustvo ET 2 blastice, obje se primile ali jedna stala sa razvojem u 8tt..druga blastice se razvila do savrsene rodene bebe..
    Vise nebi vracala 2, vec bi isla na SET..
    Ukoliko je jedna blastica losija od druge i vratite obje smanjuju se sanse za trudnocu..
    Blizanacka trudnoca je isto tako rizicnija od jednoplodne..
    U svakom slucaju porazgovarajte sa MPO lijecnikom o tome pa ces lakse donjet odluku

    Sretno
    Potpis na Milasovu..
    Nama je MPO dr također savjetovao SET

  39. #589

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvala cure na iskustvima. Razmislit ćemo još.

    Mi želimo jedno dijete, i vratili bi dvije samo zato da si povećamo šanse za JEDNIM djetetom. Naravno, kad bi se desili blizanci, bili bi također presretni ali znam što to nosi... Muči me jedino ako vratim jednu, i ne uspije, da ću se gristi zašto nisam vratila dvije kad sam već mogla...Eto samo to. Ali vidjet ćemo dok dođe taj trenutak.

  40. #590

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    November, jos si i mlada tako da bi ja na tvom mjestu isla na SET ..
    Drugi ces zamrznuti i ici na FET ukoliko prvi ne uspije..
    Moje iskustvo je grdo..i dr.R se cudio zasto smo isli na ET kad sam dosta mlada i veca je sansa za trudnocu.
    Ima,naravno, zena koje su iznijele blizanacku trudnocu bez vecih problema,no cesce su ipak komplikacije i preuranjeni porodi.
    Na kraju, bit ce vasa odluka..no, informirajte se..vise informacija i bit cete pametniji..

  41. #591

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Obavezno trazite da vam kazu kategoriju blastica i onda cete odluciti idete li na ET ili SET..

  42. #592
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Nivana - hvala ti ja ne otvaram odbrojavanje jer sam bila na IVF, a to ne spada na ovaj podforum

    Marle - hvala dobro sam hvala, jucer imala mučnine, danas bas i ne i tak... ali oporavljam se od operacije polako

    November - sretno, najsretnije u postupku to sa klomifenom ti pišu kao prirodni IVF? I ja sam od klomifena imala glavobolje, pripre mi se, sve je to normalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  43. #593
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Također sam vraćala jednu blasticu a imala sam ukupno 4 savršene. I eto primilo se, mogle su se tako dvije primiti a to ne bi htjela. To su jako rizične trudnoće... i iskreno nije mi to napeto. Voljela bi se djetetu potpuno posvetiti i bas roditi jedno po jedno. Mlada si i probaj sa jednim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  44. #594
    KreMar avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    45

    Početno

    Bok cure, malo sam bila odsutna...ludnica mi na poslu, nisam stigla nista tipkati. Evo pročitala zaostatke.
    Mona čestitam na srčeku, sigurno je divan osjećaj!
    Kod mene nema ništa, ovaj mjesec nismo baš ni pokrili sve dane pa se nit ne nadam ničemu.
    Pusa svima!

  45. #595

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jutrooooo!

    Mona, stimulirani je ciklus, blaga stimulacija, al opet, nije prirodni. Dobit ću i par pikica nakon klomifena najvjerojatnije.

    Mi bismo željeli jedno dijete, znači sve skupa jedno, oduvijek sam tako htjela i nakon što rodim 99 posto je da je to to.

  46. #596
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na iskustvima. Razmislit ćemo još.

    Mi želimo jedno dijete, i vratili bi dvije samo zato da si povećamo šanse za JEDNIM djetetom. Naravno, kad bi se desili blizanci, bili bi također presretni ali znam što to nosi... Muči me jedino ako vratim jednu, i ne uspije, da ću se gristi zašto nisam vratila dvije kad sam već mogla...Eto samo to. Ali vidjet ćemo dok dođe taj trenutak.
    Transfer jednog zametka najsigurniji je za buduću bebu i mamu. Transfer npr. 2 blastociste donosi samo malo veće šanse za trudnoću, a rizici blizanačkih trudna daleko su veći neko kod jednoplodne trudnoće. November, imaš samo 25 godina i velike šanse za trudnoću. Embriji koji nisu transferirani u svježem ciklusu mogu se krioprezervirati za naknadne transfere.

  47. #597

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    lista za: 17.05.2017.


    (ne)čekalice:


    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~31.dc
    Zelena vila ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 27.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc


    Odbrojavalice:
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 18.dc
    Dominikslatki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    vlatka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    Točekica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc

  48. #598

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Drage moje želim vam svima od src da ugledate + i primite svoje bebe u ruke.

    Došlo je vrijeme da se maknem s liste.
    Molim vas nek netko preuzme.

  49. #599
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mami . Ja se nadam da ćeš ti ugledati + uskoro. Možda ćeš se malo opustiti kad ne budeš vodila listu odbrojavanja i sam nas turistički gledala .
    Cure, meni je došao lubrikant. Nisam kupila pree seed nego concive plus Fertility friendly Lub. Za par dana mi dolaze trakice(50 kom) a onda na posao. Bazalnu ću mjeriti od sutra s klasičnim toplomjerom i to pod pazuh (meni oralno ne odgovara) za svaki slučaj ako trakice ne stignu na vrijeme.

  50. #600

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvala vam cure svima još jednom na savjetima. Mi ćemo svakako porazgovarati s dr i onda odlučiti. Sve više nam se čini da ćemo se ipak odlučiti za 1. Tko zna, možda ni ne bude 2 pa nećemo morati odlučivati.
    Ovo da želimo odmah 2 vratiti, to iz nas progovara samo nestrpljenje...Mjeseci truda, iščekivanja, uvijek ništa...I sad dok napokon krećemo u nešto što nam može odmah dati razultat koji želimo, ne razmišljamo racionalno nego odmah želimo sve na "horuk"...Kužite što hoću reći.

    Mami

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •