Stranica 16 od 23 PrviPrvi ... 61415161718 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 1125

Tema: Odbrojavanje 3/17 by Giovi

  1. #751

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    novembar sretno sretno......
    suncokret dobro dosla ponovno.....

    a vidi mene u ljubicicama....sretno curkama koju su ispred mene...
    ja neznam sto bih mislila po kalendaru O smo pokrili, ali eto jucer i prekucer me bole jajnici, malo jedan malo drugi, od izmucenosti i umora ovih dana nema ni akcije...ne nadam se nicemu...samo da mi se ciklus vrati u postojece stanje

    evo kava jutarnjaaaaaa

  2. #752

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Suncokret, to je nekako normalan tok, prvo obrada da se vidi gdje šteka, a onda dalje ćete vidjeti. Klomići i ciljani kod nekog budu pun pogodak.

    Samo da vam javim da su nam se sve 3 ja oplodile

  3. #753

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Nivana držim fige!

  4. #754
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    November - odlične vijesti imam dobar filing za ovaj tvoj ciklus... držim fige


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #755
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    November evo jedna kanta trudnicke prasine, neka se nadje sretno od srca!

  6. #756
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    November, sretno sutra. Nivana Domini i Vlattka,~~~~~~~~~~~~ da ovih dana pišnete II (da bude trostruko, novo odbrojavanje). Ja sam sad u onom užasnom razdoblju nakon O kad razmišljam i opsjednuto gledam simptome (naravno da ih umišljam).
    Vidjela sam na ttc forumima pa evo prijavljujem svoje simptome...4dpo glavobolja cijeli dan

  7. #757

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    November, odlično!
    Meni je danas 15. dc, možete me staviti na listu ponovno. nadam se da će ovaj put biti uspješnije

    Prema kalendaru, sada su mi plodni dani.

  8. #758
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Dobro jutro! Škicnula sam jednom tijekom vikenda; ali uglavnom sam bila na plaži. Bio je to jedan dobar vikend na moru. Idem čitati i redom pisati.


    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo je skoro 3 dana, do sinoć. Kad je malac bio nemoguć pa sam se malo s njim izgnjavila i imala malo roskast iscjedak uz par žilica. Nadam se da je samo do toga bilo
    A zašto se nekima javlja to? Meni se u trudnoći nikad nije javila ni naznaka krvarenja, a opet znam da neke žene pol trudnoće odkrvare i sve bude dobro.Nadam se da je prestalo!

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma, nije bas najspretnije na mobu. Samo kazem, ako je netko u prilici da stavi ako kasni lista. Cure, ja sam imala pozitivnu trakicu prije 3 dana, neg( ali ino ni C od crte) prije 4 i danas a ptekojucer je crta bila svjetlija od kontrole...ali temp mi se nije digla :\. ?
    Ja mogu sada staviti listu ako ne stižeš. Nisam polovila je li ti trebalo preko vikenda ili i inače. Sad sam na kompu.

    Što se tiče trakica...nema ni meni ni C od crte. A na 8 i 9dc je bila lagano ružičasta. Prosli mjesec na današnji dc je bila neusporedivo tamnija.

  9. #759
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi se tem digla za jos 0.1 C pa je ff izracuna da mi je O bila 11 dc.
    Evidis

    E vidiš, tog ff je i moja sestra imala. Ja se nisam još sprijateljila s njime. Zapravo mi se to mjerenje bazalne čini skrooz komplicirano

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Boook

    Obavili smo punkciju jučer, i imamo 3 stanice. Čekam da mi jave za oplodnju. Transfer će biti u ponedjeljak. Joooj
    Ajmeeee! Danas ti je punkcija!!!

  10. #760
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Sarasvati ima li kakvih novosti, si se čula sa ginom?
    Čula sam se s ginekologom, on kaže da su to dobri nalazi, da s tim nalazima možemo bit iu potpunosti zadovoljni. Ostao nam je još sgram.

    Suncokret, dobrodošla natrag!

    November, mislim na tebe!

  11. #761
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja stavljam listu. Tocekica pecni me po prstima ako sam se umiješala. Sad sam na kompu i imam vremena.

  12. #762
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    lista za: 29.05.2017.

    (ne)čekalice:
    Fitnessgirl~~~~~~~~~~~~~~~~43.dc
    Dominikslatki~~~~~~~~~~~~~~28.dc

    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc


    Odbrojavalice:
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~~15.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    KreMar~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc

    Posljednje uređivanje od sarasvati : 29.05.2017. at 10:02

  13. #763
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    sarasvati , naravno da se nisi umiješala. Pa i rekla sam da ako netko želi da stavi listu ali da najavi da stavlja (kao što si i napravila) da se ne radi dupla. TKO ŽELI NEKA STAVI LISTU, premalo nas je ostalo da imamo službenu "voditeljicu" liste.

  14. #764
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Jutro svima!

    I dobrodošle nove odbrojavalice!

    Ja sam upravo odradila histeroskopiju. Neću reći da nije bolilo, ali nije ni dugo trajalo pa se da izdržati. Meni je bilo bolnije od HSG-a, ali kaj sad . Sve izgleda ok, a nalaz ima li infekcije će biti za 10 dana. Ta maternica je stvarno grda iznutra...

    November, super! Držim fige da se i primi. Vrijeme je za novo odbrojavanje pa makar i na drugom podforumu

    Vrci, što kaže dr. na to krvarenje? Prijateljica se nedavno javilo krvarenje u 4. mjesecu trudnoće, ali su samo preporučili mirovanje i sve je ok. Kod nje je bio razlog što se posteljica malo odlijepila. Čak je nisu ni pod rizičnu trudnoću stavili. Znam da bih ja bila luda! Uglavnom, sretno!

  15. #765
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    jučer sam bila na hitnoj, i tamo dr kaže nema razloga krvarenju. Eto, pa sad ti Vrci leži doma i idi na wc bez straha jel...
    Išli smo na hitnu jer su me boljela leđa i samo je izašla krv. Iako je nakon toga bilo sve čisto. Barem sam vidjela bebicu i sve je ok

    Iako sumnjam da je možda od estrofema koji pijem...ne znam.

  16. #766

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Bok curke, lista je super, hvala vam na trudu! Ja sam rijetko na kompu a s moba je malo zeznuto no i to će bit dobro ako zapne koji dan
    Sarasvati pa da, nalazi su skroz ok, Ajde jedna briga manje, sad bar znaš da ti je to na mjestu.

    Vrci, drži se i pozitivno, ja sam isto imala noćne more od wc-a, bilo me strah pogledat papir..

    Ja sutra imam kontrolu, ako ne dobijem naravno. Glup dan ciklusa za pregled Al tako je to u našem zdravstvu. Koga briga koji ti je dan hahaha..
    Tako da se svakako nadam da bas sutra neću dobit, iako uvijek stigne najčešće 28.-31. Dc , bar da taj pregled obavim ako ništa drugo pa Nek onda krene..
    Totalno sam se zapustila, našla sam nalaz zadnjeg pregleda, piše kontrola za 2-3 tjedna a evo sad je već 7 mjeseci. Grozna sam

  17. #767

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Curke hvala!

    Transfer obavljen, 9.6. radimo test!

  18. #768
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Domini, ~~~~da ne dobiješ m i da nas sutra iznenadiš s II. November, držim fige i puno ~~~~~~da se primi. P.s. meni bi po ff 9.06 trebao isto biti dan D. 5dpo samo blagi grcevi danas popodne u trajanju od 30 min...sve ostalo ok.

  19. #769
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Dobro jutro, kavica. 6dpo nesanica

  20. #770

    Datum pristupanja
    May 2016
    Lokacija
    Split
    Postovi
    93

    Početno

    Dobro jutro
    Kod mene još uvijek nije nastupio iščekivajući dio ciklusa pa sam skroz cool

  21. #771
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Lista stiže. Ma, ja sam totalno cool isto, samo sam rekla, ajde da pišem "simptome". Jučer sam zaspala u 10 sati, sjedeći u krevetu s laptopom u krilu, užasno sam umorna i već mi 2 dana curi nos, ali ne stalno nego tu i tamo. P.S. da nisam imala trakice danas bi računala kao 2 DPO, a ne 6.
    5-6DPO, umor, nesanica, curenje nosa, neki grčići povremeno tamo dolje(kao da se nekaj događa, možda samo blaga upalica mjehura zbog klime na poslu). Imam neku neodređenu glavobolju opet danas, ali vjerojatno jer se nisam kvalitetno naspavala, imam osjećaj kao da ću svaki čas dobiti neku virozu. Cervikalna sluz mi je pojačana, bijela i "lotion like". Ne mjerim više bazalnu zbog nespavanja i glavobolja gdje sam se 4dpo morala dići iz kreveta u 3 ujutro da bi popila neofen. Grudi, 0 bodova, niš, nit su osjetljive ili veće.

  22. #772
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    lista za: 30.05.2017.

    (ne)čekalice:
    Fitnessgirl~~~~~~~~~~~~~~~~44.dc
    Dominikslatki~~~~~~~~~~~~~~29.dc

    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc


    Odbrojavalice:
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    Suncokret1983~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    KreMar~~~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~5.dc


  23. #773
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Dobro jutro! Kako ste?

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Sarasvati pa da, nalazi su skroz ok, Ajde jedna briga manje, sad bar znaš da ti je to na mjestu.
    Istina; drago mi je da je sve ok, ali da mi nije jasno kako/zašto/što, nije mi jasno. Možda sgram otkrije razlog. Ipak je puno mjeseci iza nas i i jedno dijete. ALi tako je.
    A ti, jesi dobila M? Nadam se ne.

    November, vidim u potpisu da ste dva zametka vratili? Treći smrznuli?

    Tocekica, jesi ti na nečemu? Ja zaboravih. Pamtim da mjeriš temperaturu, imaš trakice i ff.
    Ok, sad čitam da više ne mjeriš temperaturu :D

    Sve što si navela je kod mene više-manje uobičajeno stanje. Umorna sam kronično (i ja zaspala kad sam uspavljivala, probudila se u 3 pa malo zujala i nastavila), glavobolje imam povremene, nekad prije konstantne (davnije dok sam bila na hormonima), nos mi smrkav vječno, hahahaha, jedino nemam grčeve. A bome ni grudi. Njih uopće više nemam.

  24. #774

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    sarasvati, treći je ostavljen do sutra, taj je bio najlošiji, pitanje je jel će uopće biti blastice, vjerojatno neće biti ništa za srmznuti, ali sutra ću znati.

    a di je fitnessgirl?

    tocekice imam dobar filing za tebe!

  25. #775
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro jutro! Kako ste?



    Istina; drago mi je da je sve ok, ali da mi nije jasno kako/zašto/što, nije mi jasno. Možda sgram otkrije razlog. Ipak je puno mjeseci iza nas i i jedno dijete. ALi tako je.
    A ti, jesi dobila M? Nadam se ne.

    November, vidim u potpisu da ste dva zametka vratili? Treći smrznuli?

    Tocekica, jesi ti na nečemu? Ja zaboravih. Pamtim da mjeriš temperaturu, imaš trakice i ff.
    Ok, sad čitam da više ne mjeriš temperaturu :D

    Sve što si navela je kod mene više-manje uobičajeno stanje. Umorna sam kronično (i ja zaspala kad sam uspavljivala, probudila se u 3 pa malo zujala i nastavila), glavobolje imam povremene, nekad prije konstantne (davnije dok sam bila na hormonima), nos mi smrkav vječno, hahahaha, jedino nemam grčeve. A bome ni grudi. Njih uopće više nemam.
    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    sarasvati, treći je ostavljen do sutra, taj je bio najlošiji, pitanje je jel će uopće biti blastice, vjerojatno neće biti ništa za srmznuti, ali sutra ću znati.

    a di je fitnessgirl?

    tocekice imam dobar filing za tebe!
    November, hvala ali ja se tako osjećam svaki ciklus, samo sam sada odlučila bilježiti svaku promjenu po danima. Sad sam tek skužila u potpisu da ste se ipak odlučili na 2 zametka. Imam neki dobar osjećaj za tebe .

    sarasvati, nisam na ničemu (osim povremenog jack-a za živce i prenatala ). Dala sam si godinu dana, a onda sam planirala uzeti paket dijagnostike, ali ako imam (ili mm) neke ozbiljnije zapreke onda neću forsati.
    Posljednje uređivanje od tocekica : 30.05.2017. at 10:26

  26. #776
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Jack za zivce? Jack za piti? I ja sam na prenatalu. Pijem ga veće ne znam koliko, uludo, hahaha
    Na koliko ste sad čekanja? Mi na punih 17.

    U, November, ja isto nekako imam jako dobar osjećaj za tebe.

    Fitnessgirl se nije dosta dugo javila, dosta cura samo povremeno navrati, ili javi dc.

  27. #777

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja se nadam da vas vaši osjećaji ne varaju!!! Mene je strah imati dobar osjećaj za samu sebe, jer ne znam kako ću onda podnijeti ako bude negativan ishod.

  28. #778
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    November - točno znam kako ti je. Ja sam u startu bila otpisala svoj ciklus samo da se ne razočaram, čak i kad sam imala implantacijsko sam se uvjeravala da nije... ni jedan drugi simptom nisam imala osim jako bolnih grudi ali sa vanjske strane. Javljaj nam se, da vrijeme brze prođe


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #779

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    November šaljem ti ogroman virtualni zagrljaj, sve drugo je suvišno.
    Teški su to trenuci ali probaj gledat tako da si svakim postupkom pa makar i neuspjelim bliže svom cilju, ne očajavaj, doc će bebica Al ne kad mi to zacrtamo nego kad se njoj bude dalo!

    Ja nisam dobila jeeeeij bar ću pregled obavit kad ga već čekam tako dugo.

    Tocekica, ovi grcici mi zvuče obećavajuće.
    Ja sam prošli mjesec imala sve simptome Al sve i ništa. I temp 37.1! I ništa.

    Sad imam noćas neke menstrualne bolove nikako da krene vjerojatno od osluškivanja i glavobolje i umor( to nije ništa novo kod mene)

  30. #780

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Mona daj me podsjeti, dal si imala 3. ili 5. dan transfer? Vratili 1 ili 2? I koji dan nakon transfera si imala impl.?

  31. #781
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku

    Sad imam noćas neke menstrualne bolove nikako da krene vjerojatno od osluškivanja i glavobolje i umor( to nije ništa novo kod mene)
    Domini, sutra, ako ne dođe pišni. ~~~~~za II

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nadam da vas vaši osjećaji ne varaju!!! Mene je strah imati dobar osjećaj za samu sebe, jer ne znam kako ću onda podnijeti ako bude negativan ishod.
    November, ma ja sam sigurna da ćeš imati 2018. bebu u naručju.
    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Jack za zivce? Jack za piti? I ja sam na prenatalu. Pijem ga veće ne znam koliko, uludo, hahaha
    Na koliko ste sad čekanja? Mi na punih 17.

    Fitnessgirl se nije dosta dugo javila, dosta cura samo povremeno navrati, ili javi dc.
    Jack za piti za živce ali to zbilja samo povremeno(1 boca mi traje godinama). Mi se trudimo 10 mj. Fitness je bila do sada jako aktivna, možda ima zasićenje. Po pravilima se mora javiti do 50 DC, a onda se skida s liste. Nadam se da je OK. Jučer sam uzela prenatal nakon dosta duge stanke, jednostavno zaboravim (zato imam seku koja me u pol 4 ujutro cimne s porukom da uzmem prenatal).

  32. #782
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja sam tek nedavno opet počela piti alkohol od lipnja 2013. i uživam u raznim novim pivama na tržištu

    A prenatal sam dugo pila i zbog intezivnog dojenja pa stala na neko vrijeme. Počela kad sam ostala trudna pa stala jer mi bilo prisjelo i od onda ostajem trudna svaki mjesec i pijem ga uludo

    Zašto te setra budi u pol4?

  33. #783
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku

    Zašto te setra budi u pol4?
    Ma to samo danas. Poslala mi je poruku na Viber da ne zaboravim uzeti prenatal (vjerojatno ponukana mojim pisanjem ovdje o simptomima), da sam spavala ne bi do jutra skužila poruku. Ona živi preko bare pa njoj nije bilo pol4 dok je slala poruku (prenatal sam dobila od nje iz Amerike i u obliku je gumenih bombona i okusa maline i limuna...prefino).

  34. #784
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Meni moja sestra preko bare nije otkrila te fine gumene. Ja sam tamo kupila nekoliko bočica dok sam bila za pravo trudna i te sam potrosila. Sad kupujem ove hrvatske, za vise novčića, čini mi se.

  35. #785

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Sad bi ja sestru preko bare :/

  36. #786
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    November - Transfer mi je bio 5.dan, vraćena je jedna AA blastica, neka kao napredna tako da mi je implantacija bila vec 2.dpt i to ujutro. (Ali svjetla krv) nekim ženama krv ide tek nakon par dana od implantacije pa bude tamna a neke ni nemaju krvarenje. Tako da nemoj to čekati ali ako vidis super i imam jos 3 smrznute iste takve blastice.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #787
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Meni moja sestra preko bare nije otkrila te fine gumene. Ja sam tamo kupila nekoliko bočica dok sam bila za pravo trudna i te sam potrosila. Sad kupujem ove hrvatske, za vise novčića, čini mi se.
    Mene moja seka mazi, i zna me dobro pa zna kaj mi paše. Kad potrošim te uzet ću neke s iHerba

  38. #788

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Ja na kraju nisam dočekala pregled , gužva je bila i čekala sam preko 2h pa sam morala ic tako da ništa od toga..
    Skrenula sam u ljekarnu kupila test i pisnula,
    Neka sjenica kao da je nisam ni sama sigurna. Sutra ću ponovit na 1. Jutarnji . Imam osjećaj da ću procuriti svaki tren ..eto ne znam sta da kažem i sta da mislim.

  39. #789
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Neka sjenica kao da je nisam ni sama sigurna. Sutra ću ponovit na 1. Jutarnji.

  40. #790
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Neka sjenica kao da je nisam ni sama sigurna. Sutra ću ponovit na 1. Jutarnji . Imam osjećaj da ću procuriti svaki tren ..eto ne znam sta da kažem i sta da mislim.
    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku

  41. #791
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Cure, našla sam na prenatal vitamine u obliku čokolade. I mogu se kupiti u HR.

  42. #792

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Oho! Di , koliko?

  43. #793
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Mljac, mljac!

  44. #794
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Evo pogledaj TU. Mislim da možeš naručiti i u nekoj lokalnoj ljekarni. Ja sam čokoladice od te firme (ali bez vitamina i folne) kupovala ljekarni bez naručivanja.
    99 kuna za 30 čokica, a to je dosta za 30 dana...i nije tako strašno.
    Posljednje uređivanje od tocekica : 30.05.2017. at 16:41

  45. #795
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    OVO je link od proizvođača, možda ima više informacija.

  46. #796

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    108

    Početno

    Cure, mogu vam se pridružiti?

    Čitam vas neko vrijeme, nadala sam se da moj put do bebača neće toliko čekati, ali eto neće pa neće.

    Za početak, trudimo se od svibnja 2016. god, ja 29, dragi 30 godina. Prije dva mjeseca obavili smo prve pretrage:

    S dragim je sve u redu, no kod mene su pronašli svašta: povišena antitijela štitnjače, LH i FSH u inverziji, ne baš redoviti ciklusi (28-36 dana, ali dogodi se nekad i duže), miom na maternici i tak..

    Sljedeća postaja mi je posjet endokrinologu radi hormona, a zatim provjera prohodnosti jajovoda.

    Imam bolje, imam lošije dane, pa ako me primate da se podržavamo u zajedničkoj borbi

  47. #797
    KreMar avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    45

    Početno

    Bok cure, evo roštilj za ručak pa navratite.

    Ja danas uzela slobodan dan na poslu i išla kod dr. izvaditi papu, dala mi upitnicu za hormone i ultrazvuk. Konačno sam se pokrenula.

    Hvala cure na listi, super je. Pusa

  48. #798

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, našla sam na prenatal vitamine u obliku čokolade. I mogu se kupiti u HR.
    Jel tko probao to? Bas me zanima okus, mislim da ću narucit! Hvala na info!

  49. #799
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ja sam probala njihove druge čokoladice( samo s probiotikom) i imale su normalan okus po čokoladi.

  50. #800

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    408

    Početno

    Dominikslatki,cekamo test!!!
    Ostale cure posipam vam sam puno prasineeee i vibrammmm na najjaceeee!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •