Stranica 14 od 23 PrviPrvi ... 41213141516 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 1125

Tema: Odbrojavanje 3/17 by Giovi

  1. #651
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    lista za: 22.05.2017.

    (ne)čekalice:


    Fitnessgirl ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~36.dc
    Kremar ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~32.dc



    Odbrojavalice:
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    Dominikslatki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    Nivana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    tocekica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~5.dc
    Marle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~3.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~2.dc
    Posljednje uređivanje od tocekica : 22.05.2017. at 11:06

  2. #652
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Cure, baš radim listu i skužim da sam već 8 DC...vrijeme leti. Svaki dan mjerim temperaturu, jedan dan sam imala malo povišenu, pa mi se full snizila, ali ostala je ispod coverlinea. Lh trakice su poslane, čekam da stignu, ako ne ovaj mjesec, za 6 (i zadnji koji sam si dala na ovom odbrojavanju) će biti spremne.

  3. #653
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Mami, to je za moj pojam vrlo hrabra odluka. Slično razmišljam kao Sarasvati. Znam da bih samoj sebi rekla da nećemo više pokušavati, ali bih se, budući da se ne štitimo, svaki ciklus ipak potiho nadala. Samoj sebi govorila da nema šanse, ali bi uvijek postojao onaj mali tračak nade. Ali to sam ja...

    November, klomifeni nas čine malo čudljivima. Ja sam imala takve promjene raspoloženja da sam sama sebi išla na jetra, a ne možeš si pomoći. Najrađe bih se bila ispljuskala! Nakon prvog ciklusa (nadam se da je tebi i zadnji) znala sam što očekivati. Nije da je bilo lakše, ali bar sam znala što je krivo za takvo iracionalno ponašanje

    Ja upravo prebacila histeroskopiju za ponedjeljak budući da je M stigla 10 dana ranije. Sestra mi je zaželjela sreću. Nadam se da mi neće trebati...

  4. #654

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Meni itekako dođe da ne znam sto hoću. I kao da se natječem sama sa sobom, tako se nekad osjecam. Nije bas nesto najplemenitije za reci, ali tako je.
    E baš tako, napisala si upravo ono što mislim.

  5. #655
    Natalie38 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    201

    Početno

    Curke jutro. Zadnjih dana ludnica. Svasta se izdogadalo. Nista strasno al dovoljno da me prezaokupira.
    Trenutno sam u bolnici i cekam da zavrsi operacija bruha kod MM. Pocela je prije sat vremena i jos uvijek traje. Samo da vec zavrsi.
    Kako sam vam vec rekla spermiogram je kod MM ok. Svr u granicama normale. Meni je ginekologica prepisala klomifen tako da samo cekam M da dode pa cemo jos to probati pa odustajemo. Kako ga vi pijete? Ja moram poceti treci dan M ( pet dana ) 13-14 dan ciklusa onda ultrazvuk. Ne znam nekako se ne nadam ne znam cemu.
    I da se pohvalim. U subotu sam trcala maraton! I uspijela! Sad se jedva krecem al ponos je tu!

  6. #656
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mami, ja te u potpunosti razumijem. Otkako sam na odbrojavanju meni je svaki M poraz. Bio bi mi poraz i da nisam ovdje, ali čim želim bebu onda si ne mogu pomoći. Jučer sam rekla mužu da mi je žao što nismo prije pokušavali.

  7. #657
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Natalie38 prvotno napisa Vidi poruku
    I da se pohvalim. U subotu sam trcala maraton! I uspijela! Sad se jedva krecem al ponos je tu!
    Bravo!!! Imaš tu na forumu temu http://forum.roda.hr/threads/91106-V...27#post2982227
    Ja sam sam bila nadobudna i mislila im se pridružiti ali nema teorije. Čim dođem doma s posla sam u krevetu.

  8. #658
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Lh trakice su poslane, čekam da stignu, ako ne ovaj mjesec, za 6 (i zadnji koji sam si dala na ovom odbrojavanju) će biti spremne.
    Hoćeš da ti ih ja dam dok ne stignu ove poslane i možeš krenuti odmah! Ti si u Zagrebu i ja sam u Zagrebu, a meni ih je Giovi poslala, a i još jedna cura i stvarno ih imama sada dosta, a kao neće mi ih puno trebati :D

    Mami

    Natalie, čestitam i želim brz oporavak mužu.

  9. #659
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Hoćeš da ti ih ja dam dok ne stignu ove poslane i možeš krenuti odmah! Ti si u Zagrebu i ja sam u Zagrebu, a meni ih je Giovi poslala, a i još jedna cura i stvarno ih imama sada dosta, a kao neće mi ih puno trebati :D
    Hvala, ali ne treba jer mjerim temperaturu, a ionako mislim svakih dan dva "raditi" na bebi. Ako želiš možda isprobati lubrikant, mogu ti dati 2 tubice (meni vjerojatno neće trebati jer izgleda da mi je muž alergičan na njega :/).

  10. #660
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    To je onaj koji pomaže spermićima da stignu na pravu adresu? Ako odlučimo i to, zamolim te tada. Hvala

    Ja sam jutros vadila i krv i možda će već i danas biti nalazi.

  11. #661
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    To je onaj koji pomaže spermićima da stignu na pravu adresu? Ako odlučimo i to, zamolim te tada. Hvala

    Ja sam jutros vadila i krv i možda će već i danas biti nalazi.
    da Ti, spremim za tebe 2, pa ako se odlučiš.. Ja ću pokušati ovaj mjesec s njima ako mm može.

  12. #662

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Citiraj Natalie38 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke jutro. Zadnjih dana ludnica. Svasta se izdogadalo. Nista strasno al dovoljno da me prezaokupira.
    Trenutno sam u bolnici i cekam da zavrsi operacija bruha kod MM. Pocela je prije sat vremena i jos uvijek traje. Samo da vec zavrsi.
    Kako sam vam vec rekla spermiogram je kod MM ok. Svr u granicama normale. Meni je ginekologica prepisala klomifen tako da samo cekam M da dode pa cemo jos to probati pa odustajemo. Kako ga vi pijete? Ja moram poceti treci dan M ( pet dana ) 13-14 dan ciklusa onda ultrazvuk. Ne znam nekako se ne nadam ne znam cemu.
    I da se pohvalim. U subotu sam trcala maraton! I uspijela! Sad se jedva krecem al ponos je tu!
    Natali mužu brzi oporavak ~~~~~~~~~~~~~~~~~. Nemoj pit klomiće ako ti muž neće moći zbog operacije, koliko će dana proći? Bolje preskoči mjesec nego da piješ u prazno.

  13. #663

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Ček ček , lubrikant? Koji? Sta? Kako?
    Sarasvati javi rezultate.
    Fitnessgirl ima novosti kakvih, duboko si u ljubicicama?

  14. #664
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Ček ček , lubrikant? Koji? Sta? Kako?
    To je lubrikant koji ima magnezija i kalcija te regulira pH da bi plivaći bolje, dulje plivali i da tvoj pH (ako nije baš naj) ih ne potamani. Klikni TU za više info. pomaže li ili ne, javim vam za 20-tak dana

  15. #665
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Pogledam link od doma, navecer.
    Vjerojatno sam bila kasnije danas nego prošli put jer nisam dobila nalaze. Sutra! I to je super.
    Iako sam nestrpljivaaaaa.

  16. #666

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Vidi vidi, tnx!!
    Joj sporo mi idu dani kad gledam listu.

  17. #667
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Dosle su trakice. Sad sam totalno spremna na akciju

  18. #668
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Odmah piškiti!! Mene su naučili da je ovo doba dana najbolje.

  19. #669
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ma jesam, i samo je jedna crta tak da nisam ni blizu

  20. #670
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Tocekica, sretna piškica (riječ sigurno ne postoji, ali meni je draga).

    Sarasvati, drzim fige da je samo u dojenju "problem" i da ćemo se zajedno veseliti novim sisavcima sljedeće godine

    U mislima sam već na godisnjem. Još mjesec dana, a mi već 4 kutije spakirali i totalno smo zaokupljeni time. Jedva čekam izolaciju. Nema struje, nema ljudi. Samo more, psi i mi.

  21. #671
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Pričekaj još par dana prije nego piškiš na novu trakicu. Ja sam bila uvjerena da mi je ovulacija 14. dan ciklusa i sve trakice su bile negativne. Pozitivne su bile nakon 20. dana. Sretno!

  22. #672
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Pozdravljam vas nakon sto godina Nadam se da ce uskoro biti dobrih vijesti i da ce se trakice, lijekovi i ostalo pokazati uspjesnima... Ja imam jos dva tjedna cekanja do menstruacije i tak. Rado bih i ja u izolaciju neku posto sam troma i bezivotna i sama se izoliram i tu medju ljudima.
    Natalie, cestitam na maratonu!

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  23. #673
    KreMar avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    45

    Početno

    Natalie čestitam na maratonu, tvom mužu brz oporavak.
    Tocekica, hvala na listi...molim te sutra 4dc za mene.
    Mami drzi se!

    Ostale curke, veliiiki zagrljaj saljem.
    Samo marljivo, brzo ce ti plusici doci!

  24. #674
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Bok svima! Prvo da se ispricam sto sam vec davno nestala odavde, nisam nikako ostajala trudna pa sam na kraju odustala i trudila se ne misliti na to.
    Danas ujutro sam napravila test, onaj first sign i pokazao mi je jedva vidljivu crticu. Slikala sam je i stvarno je samo sjena sjene. Danas mi je 12 dpo. Kad sam kasnije pogledala trakicu crtice vise nije bilo. Sutra cu napraviti novi test, neki skuplji, ali u međuvremenu me zanima sta VI mislite o tom nestajanju crtice?

  25. #675

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja ne znam iskreno ništa o crticama pošto ju nikad nisam vidjela, ali mislim da je crtica crtica dok se sto posto ne dokaže da ipak nije. Sretno sutra s novim testićem!

    Natali čestitke na maratonu! I brz oporavak tvom dragom.

    tocekice samo piški trakice, meni je znalo bit da mi naglo dođe pozitivna, bez upozorenja dan prije!

    Joj Munkice ja bih more, psa i dragog i ništa više! Jooooj kako bih jaaaaa tooo, predivnoća!

    Mi jučer obavili folikulometriju nakon klomića, imam 8 folikula koji su preko 10mm, i dr je jako zadovoljna. Dobila sam pikice za jučer i danas a sutra opet na uzv. Bliži se punkcija!!!! Inače sam užasno psihički, ma raspadam se totalno, tako sam otresita, cendrava, plačem STALNO, bezobrazna sam jako prema MM...Proći će i to!

  26. #676
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Eci, mislim da nakon odredjenog vremena niti jedan test vise nije vazeci, bas zato sto moze doci/otici boja. Tak da nikad ne znas!
    November, drzim fige da nervoza nestane sto prije.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  27. #677
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Tocekica, sretna piškica (riječ sigurno ne postoji, ali meni je draga).

    Sarasvati, drzim fige da je samo u dojenju "problem" i da ćemo se zajedno veseliti novim sisavcima sljedeće godine

    U mislima sam već na godisnjem. Još mjesec dana, a mi već 4 kutije spakirali i totalno smo zaokupljeni time. Jedva čekam izolaciju. Nema struje, nema ljudi. Samo more, psi i mi.
    Još nisu došli nalazi! Smiješno koliko je uzbudljivo ti iščekivanje

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pričekaj još par dana prije nego piškiš na novu trakicu. Ja sam bila uvjerena da mi je ovulacija 14. dan ciklusa i sve trakice su bile negativne. Pozitivne su bile nakon 20. dana. Sretno!
    Moja trakica je pokazala peak na 13dc predvečer/navečer tako da presmiješno koliko je iz udžbenika.

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima! Prvo da se ispricam sto sam vec davno nestala odavde, nisam nikako ostajala trudna pa sam na kraju odustala i trudila se ne misliti na to.
    Danas ujutro sam napravila test, onaj first sign i pokazao mi je jedva vidljivu crticu. Slikala sam je i stvarno je samo sjena sjene. Danas mi je 12 dpo. Kad sam kasnije pogledala trakicu crtice vise nije bilo. Sutra cu napraviti novi test, neki skuplji, ali u međuvremenu me zanima sta VI mislite o tom nestajanju crtice?
    Nije mi nikad crtica nestala, samo dva testa sam ikada napravila i oba su imali crticu. Hm. Ne zvuči mi dobro to nestajanje, ali i ja bih naravno opet pokušala. Pitanje je bih li mogla dočekati sutrašnje jutro

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku

    Joj Munkice ja bih more, psa i dragog i ništa više! Jooooj kako bih jaaaaa tooo, predivnoća!

    Mi jučer obavili folikulometriju nakon klomića, imam 8 folikula koji su preko 10mm, i dr je jako zadovoljna. Dobila sam pikice za jučer i danas a sutra opet na uzv. Bliži se punkcija!!!! Inače sam užasno psihički, ma raspadam se totalno, tako sam otresita, cendrava, plačem STALNO, bezobrazna sam jako prema MM...Proći će i to!
    November, pa ti si u super fazi!!A peru te hormoni...

  28. #678
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Giovino odbrojavanje traje jako dugooo

  29. #679
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    lista za: 23.05.2017.

    (ne)čekalice:


    Fitnessgirl~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~37.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc


    Odbrojavalice:
    Dominikslatki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    Vlattka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    Nivana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~20.dc
    tocekica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    Sarasvati~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~6.dc
    Marle~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc
    KreMar~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~4.dc
    Munkica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~3.dc
    Posljednje uređivanje od tocekica : 23.05.2017. at 12:32

  30. #680
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Giovino odbrojavanje traje jako dugooo
    Ja računam da je ipak Mona naša, pa ajde imali smo trudnicu među nama. I kada November, Eci, Natalie, Mami, Chiara ili ostale cure koje su tu odbrojavale s nama, ali više tu nisu budu imale II to će biti naša T
    KreMar, nadam se da sam dobro stavila, zbrkano mi je vrijeme na forumu pa nisam ziher.

  31. #681
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Istina, istina! To si dobro rekla.
    Ja sam vidjela 14 stranica na ovoj temi i...
    Ovako kad si pobrojala cure... puno ih je odlučilo još više djelovati. Mona, Chiara i Mami su bile tu kad sam ja dosla (a kad si se ti priključila? Ne mogu se sjetiti jesam li te zatekla ovdje pri dolasku), November i Nivana taman negdje dosle kad i ja.
    A neke i maze već buše na drugim temama.

  32. #682

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    pozdrav zenske, evo ja pri rucku...pratim vas i citam svaki dan, ali nemam nista pametno za natipkat pa onda sutim.,
    eto mene u plodnim danima, mi naravno odradujemo sve po PS-u a sad cut ce se koliko uspjesno..
    nadam se da mi ovaj ciklus nece toliko pobjecc kao prethodna dva...

    ja sam dosla na forum 9mj2016 kad sam odlucila citati i biti nervozna, ali eto nistaaaa jos....

    poz svima i evo odmah vam sluzim i podnevnu kavicu/caj tko sto zeli!!!

  33. #683

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    532

    Početno

    ne, ne naravno da sam vas sad slagala...11mj2016 , ali na bebacu radimo 100% od 9 mjeseca 2016

  34. #684

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Cure bilo je prije i dužih odbrojavanja , Al neće ovo još dugo, jače smo od njega hahhaha

  35. #685
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Nekako je početkom godine lijepo bilo zaredom pa stalo :D

    DS, ti si s prvim djetetom bila na odbrojavanju?

  36. #686

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Jesam da, pred cca 2 god, leti vrijemeee..čini mi se kao da je jučer bilo.
    Jesu ti stigli nalazi?

    Mene napale gljive neke, sve me svrbi, stavila sam si canesten. U 4 mj evo 2. Put. Ne znam sta je to sad. Možda od slatkiša , pretrpavam se slatkim, grozna sam. Odlučila sam danas stat s tim :/

  37. #687
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Nemam baš problema s tim, kuc-kuc, ali znam da se candida hrani slatkim.

    Nisu još stigli nalazi. Zvala sam ih, rekli su iza 14h.

  38. #688

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ja sam imala problem s gljivama prije par godina, strašno je bilo, svaki ciklus u određeno vrijeme. Riješila sam to napokon sa Lactogyn tableticama, mislim da sam 3 kutije popila i otad sve super! Čak i na moru dok sam ostajala u mokrom kupaćem ništa se nije dogodilo (inače je to bilo koma!).

  39. #689
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ja sam ih imala triput u tri mjeseca Cekam potencijalnu menstruaciju da popijemn Diflucan koji su mi napokon dali. Kod mene je totalno povezano sa slatkim, zadnji put je bilo kad sam poharala cokolade nakon Uskrsa.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  40. #690

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Ma i ja sam nekako sigurna da mi je od slatkog, a stvarno sam grozna zadnjih mjeseci, neugodno mi rec Al jedem samo smeće od slatkog. Preumorna sam od male, slabo spava, ne Stižem si kvalitetan obrok Napravit pa nemam snage i onda tijelo traži slatko, naravno za kratkoročno povećanje energije. No, od danas promjena.
    Oduvijek sam se zdravo hranila i nikad gljiva tako da jedino s prehranom povezujem.

  41. #691
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Stigli nalazi!

    TSH 2,710 mIU/L (0,4 - 4)
    LH 4,0 IU/L (2,4 - 12, 6)
    FSH 5,4 IU/L (3,5 - 12,5)
    Estradiol 234 pmol/L (do 854)
    prolaktin 139 mIU/L (102 - 496)

  42. #692

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Nalaz savršen

  43. #693
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Vidiš ti to... nije prolaktin. Poslat ću nalaz ginekologu da i on koju riječ kaže.
    Zbunj. Zbunj.

  44. #694
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Netko je pitao kada sam ja došla? 8/2016. Još malo i radim tulum za godišnjicu .

  45. #695

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Da u šoku sam čak. Bas sam očekivala taj prolaktin, a on čak vuče prema niže. Hm. Sta sad, ovulaciju imaš, hormoni ok, ciklusi uredni... muž?

  46. #696
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Sarasvati - nalaz je ok ali znam da za trudnoću preporučaju TSH ispod 2. Ne vjerujem da je to problem ali eto. Nisi vadila FT4?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  47. #697
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj tocekica prvotno napisa Vidi poruku
    Netko je pitao kada sam ja došla? 8/2016. Još malo i radim tulum za godišnjicu .
    Ja se nisam mogla sjetiti jesam li te zatekla kad sam se ja pridružila.

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Da u šoku sam čak. Bas sam očekivala taj prolaktin, a on čak vuče prema niže. Hm. Sta sad, ovulaciju imaš, hormoni ok, ciklusi uredni... muž?
    E sad još njegov sgram treba biti obavljen. Naručen je prek uputnice, ali za sto godina (27. 6.) i sve se čini da će ipak privatno.

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Sarasvati - nalaz je ok ali znam da za trudnoću preporučaju TSH ispod 2. Ne vjerujem da je to problem ali eto. Nisi vadila FT4?
    Nisam. Ni ne znam koji je taj. Isto neki od štitnjače? Taj ginekolog nije naveo.

  48. #698
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Dobro jutro! Samo da vam javim da danas vise nema sumnje, + velik kao kuca. Hvala vam na podrsci i saljem vam puno, puno trudnickih vibrica

  49. #699
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Eci, čestitam
    Posljednje uređivanje od tocekica : 24.05.2017. at 07:58

  50. #700
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Jeeeeei!! Čestitam, Eci!! Divnost!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •