Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: nizak hemoglobin nakon poroda

  1. #1
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno nizak hemoglobin nakon poroda

    Bila sam nadovezala ovu temu na moju proslu ali ne znam kaj se dogadja , pola posta mi se ne vidi , samo jedna recenica ! Rodila sam 27.3. trecu curku, mala bucka , 3900 , 51 cm. Porod super , najbolniji dosad ali najbrzi. Rekla sam sama sebi da ne dolazim u bolnicu do zadnjeg casa , tako je i bilo , dosla 9 cm otvorena , odmah u box , imala super trudove ali naravno da su mi spicili drip ! srecom, nakon pola sata u dva truda curka vani. posteljica opet nije izasla kao ni prosla dva puta , pa su me uspavali i radili lizu. sad smo na odjelu , sutra bi trebali doma , ali meni je dosao nalaz kks i hemoglobin mi je 60 (ref 119 na dalje ). moram cekati sutra doktora da vidim sto dalje. Ne bih da me zbog toga ostave u bolnici , muz mi ide na teren u subotu i mece ga biti mjesec i pol , a htjela bi da budemo svi zajedno bar sutra i preksutra ! curke isto jedva cekaju da dodjem a i ja se osjecam ok, uvijek sam imala nize zeljezo pa sam navikla. zanima me da li je koja imala slicno iskustvo ? da li bih mogla dolaziti u bolnicu ako ce biti potrebno intravenozno zeljezo ? nakon proslog poroda imala zeljezo 2, sa heferolom se popelo na 22 u mjesec dana. eto pa ako netko ima neki savjet / iskustvo , pisite jer stvarno sam zbedirana

  2. #2
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    pardon , nije 60 , nego 86

  3. #3
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj barca prvotno napisa Vidi poruku
    pardon , nije 60 , nego 86
    To je prilicno velika razlika. Vec sam mislila da si polu mrtva i pitala se zasto nisi dobila transfuziju.
    Ovo oko 90 je prilicno ocekivano nakon trudnoce i neposredno nakon poroda.

  4. #4
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    To je prilicno velika razlika. Vec sam mislila da si polu mrtva i pitala se zasto nisi dobila transfuziju.
    Ovo oko 90 je prilicno ocekivano nakon trudnoce i neposredno nakon poroda.

    ni meni nije bilo jasno kako nisu dali transfuziju
    ili je barem spomenuli

  5. #5
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Ne znam stvarno kak sam dosla na tu brojku od 60

  6. #6
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Nadam se da me nece zbog toga ostaviti u bolnici, vec cu to rijesiti nadomjescima zeljeza i prehranom kao i prosli put !

  7. #7
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    radi toga neće
    ako nemaju drugi razlog za zadržavanjem u bolnici

  8. #8
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    Da vam javim. ☺ izasli smo ipak 3.dan , trebala sam primiti intravenozno zeljezo ali ga nisu imali pa je doktor prepisao heferol za doma! Sad smo doma vec par dana , sve je super (je da smo same vecinom nas tri, ali snalazimo se

  9. #9
    barca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    288

    Početno

    evo , ne znam zasto mi samo pola posta objavi , ostatak se ne vidi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •