Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pomaknuti ciklus

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno Pomaknuti ciklus

    Pozdrav svima,
    Ciklusi su mi tocni (30 dana),
    Zadnja M mi je bila 25.02., suprug I ja smo se stitili sve do 24.3.-taj dan je u mene..da ne okolisam (2 dana prije nego sto mi je M trebala doci)...
    Na dan kada sam trebala dobiti (26.03) sam imala bolove..onako..probadanja I sjecenje u podrucju jajnika te sam povezala s upalom jajnika ili cistama te se nisam toliko opterecivala time sto mi kasni,vec sam zvala gin da se zelim naruciti (narucila me u 5.mj),no nakon 3 dana kasnjenja mi je bilo sumnjivo sto M jos nema pa sam se testirala s prvim jutarnjim urinim,no test je bio negativan, ponovila sam nakon 5. dana kasnjenja I takoder nista...
    S obzirom da cesto trcim na wc I imam krizobolju, kupila sam danas jos jedan test te popodnevnim urinom testirala I pozitivan je...blijeda crta,ali se jasno vidi...
    Dakle, zanima me da li je moguce da se ciklus pomaknuo puna 2 tjedna?
    I sto mislite,trebam li ponovo zvati gin da me naruci prije ili je ok pricekati 5.mj kako sam narucena?
    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    A svasta je moguce. Ja sam ostala trudna i kad sam isla na prvu kontrolu dr mi je rekla da je trudnoca manja za 2 tj posto je ocito ovulacija bila jako kasno. Mislim da je ok to u 5 mj netreba ni ici ranije.

  3. #3
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Da, moguce je. Ginekologu bi trebala odmah ako ne planiras zadrzati trudnocu, a ako planiras zadrzati, najbolje da ih ipak nazoves pa pitas jel ti termin ok za 1.pregled, s obzirom da ne znamo tvoju anamnezu niti tocan datum pregleda.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Zvala sam, rekla je sestra da je ok prvi pregled napraviti izmedu 8.-12.tjedna s obzirom da su predhodne trudnoce bile uredne.
    Svakako zelimo zadrzati bebicu bez obzira sto je neplanski pokucala na vrata...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •