Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Ajmo opet..Lh trakice i PCOS

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    5

    Početno Ajmo opet..Lh trakice i PCOS

    Pozdrav ženske! Naime krenula sam sa LH trakicama i već 4. dan ciklusa je testna crtica bila 2-3 nijanske svijetlija od kontrolne. Pošto sam jaako nova u tome, zanima me da li je to ispravan rezultat ili polocistični jajnici utječu na rezultat. Čula sam da oni mogu pokazivati pozitivan rezultat. Meni rezultat nije pozitivan ali mi je crtica poprilično tamna. Iskustva, iskustva molim

  2. #2
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Meni je uvijek vidljiva ta druga crtica, i uvijek se dobro vidi, i to je normalno, jedino znaci prije same O ta testna ti mora biti iste jacine kao i kontrolna.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    5

    Početno

    Ahaa. Jer par dana prije menge ( naknadno sam skužila da je par dana prije pošto nisu redovite) testne crtice uopće nije bilo pa bi mi bilo neobično sa mi je ovulacija blizu na 4.,5. dan ciklusa. Također sam se zapitala hoću li uopće moći očitati/prepoznati ovulaciju (ako je bude) s obzirom na PCOS

  4. #4
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja bas prije menge imam opet tamnu lh. Ne pozitivnu,al skoro. A crta se vidi cijeli ciklus

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    I meni se crta vidi cijeli ciklus jer imam visok lh, oko 13. Za pcosovke se preporucaju lh trakice slabije osjetljivosti bas zbog tog povisenog lh koji moze davati lazne rezultate.
    U kombinaciji s lh trakicama mozes mjeriti bazalnu tjelesnu temperaturu i pratiti iscjedak i polozaj cerviksa. Postoji super aplikacija fertility friend, vidi jel ti to pase.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    5

    Početno

    Da, što se tiče iscjetka, imam ga baš "školski" negdje od 10tog-23/25 dana ciklusa i do sada sam se ravnala samo po njemu. No, međutim taj "školski" je bio i onaj mjesec kad mi je na uzv pregledu ginekologica rekla da taj mjesec uopće nisam imala ovulaciju! A ja sam bila uvjerena da mi je on dobar pokazatelj pošto je baš kao u knjigama!

  7. #7
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    I samo da napomenem da meni lh trakica ne tamni postepeno, dok skuzila sam da nekome da.
    Meni nema pravila. Cak dan prije nego sto ce mi Lh biti pozitivan jer uzasno svijetla ta druga crtica, dok nekim curama iz dana u dan pred O tamni postepeno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •