Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 279

Tema: ne želim djecu uopće

  1. #51
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj edita39 prvotno napisa Vidi poruku
    možda to ima veze i s tim što se vi koje ste u braku puno češće seksate :D ne mislim samo češće u prosjeku, nego i češće u smislu da živite s nekim već godinama pa da je seks uvijek "dostupan" i moguć.
    nema baš konstante u seksu ako nisi u čvrstoj vezi, pa onda valjda nema ni toliko prilike da začneš i da baš tebe zakači
    Bojim se da ce vecina zena sa ovog foruma reci da se ti sigurno vise seksas nego one.
    I jednom u par tjedana ili mjeseci je dovoljno.
    Posljednje uređivanje od sirius : 18.04.2017. at 17:24

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih preporučila oslanjanje na pretrage ni na sigurnu višegodišnju menopauzu. Moj je FSH plesao višekratno od 20 do negdje 150, a nakon 20 smatraju da je nastupila "sigurna menopauza", u kojoj sam bila skoro 8 g.
    I hop - trudnoća u 38.g.
    ček, u menopauzi si bila već s 30 godina? ako je tako onda je to ipak iznimka nego pravilo, moram priznati da nisam još čula da je netko tako rano ušao u menopauzu, ali tek bi mi to bio znak da se ne zezam. ali velim, ja sam već 39 godina, ne bih ni pomišljala na ovu priču i ovaj topic da imam "tek" 30.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Bojim se da ce vecina zena sa ovog foruma reci da se ti sigurno vise seksas nego one.
    I jednom u par tjedana ili mjeseci je dovoljno.
    hehehhe, ali vidiš, ja sam uvijek mislila da je seks u brakovima puuuuno opušteniji, a ispada da se mnoge u braku boje trudnoće kao i ja :D

  4. #54
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj edita39 prvotno napisa Vidi poruku
    hehehhe, ali vidiš, ja sam uvijek mislila da je seks u brakovima puuuuno opušteniji, a ispada da se mnoge u braku boje trudnoće kao i ja :D
    Rekla bih neke i puno vise od tebe.

  5. #55
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Rekla bih neke i puno vise od tebe.

  6. #56
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Prerana menopauza nije tu ključna. Štos je da se ovulacija može dogoditi i nakon višegodišnjeg jajnikovog spavanja.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    okej, makar mi se čini puno većom mogućnošću da se to dogodi kad imaš 38 pa su ti jajnici par godina spavali, nego kad imaš 45-50, izgubiš mengu uslijed "redovne" menopauze i onda se nakon par godina ovulacija i menga vrate? to mi zvuči fakat teško moguće.

  8. #58
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Postoje ti ove gore navedene pretrage, ali njih ti mora kontekstualizirati tvoj ginić. Opet, moraš znati i to da jajnici pred menopauzu voze u 6.-toj (a ti si, ako si normalno plodna, još jako daleko, 10 godina daleko od toga), pa npr. ako si bila normalno plodna prije (što ne znaš, jer si se uvijek štitila), postoji šansa da se ispale dva iz oba jajnika jer jajnici ubrzano rade kako FSH raste ne bi li ovulirali... pa dobiješ blizance pod stare dane, how about that irony. Bottomline - nema smirenja, do kontracepcije. Po meni. Kako je tebi baš bitno ne ostat trudna, ja ne bih računala na Murphyja, na kojeg baš neplodne računaju... pa se trudnoća ne dogodi. Sori što sam nositelj loših vijesti. Mislim da ti je baš taj stav "sad sam manje plodna" zapravo zez - de fakto jesi, ali što to tebi znači. Osim ako nisi spremna riskirati ab... u zemlji u kojoj je vrlo lako moguće da bude zabranjen u nekoj ne tako dalekoj budućnosti, nakon neke od inicijativa koje će kad-tad uslijediti.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.04.2017. at 18:25

  9. #59
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nasi poznanici su neplanirano dobili trojke prirodno u njezinoj 40-toj. Ocito jajnici znaju ponekad ispaljivati duplo ( troduplo ) pred kraj " radnog vremena.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Potpis na inu33.

    edita39, ja bas ne razumijem tvoju logiku. Ako niposto ne zelis dijete, kakva ti je razlika jesi li plodna manje ili vise? Sansa za trudnocu je uvijek tu.

  11. #61
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj edita39 prvotno napisa Vidi poruku
    ma daj, kako je moguće da netko ostane trudan nakon menopauze, pa žena izgubi menstruaciju i ne ovulira više??

    evo vidi tu http://www.cybermed.hr/forum/specija...ja_u_menopauzi
    tog savjeta se držala i muževa teta pa je rodila u menopauzi
    moguća je i menstruacija bez ovulacije i ovulacija bez menstruacije, tijelo nije stroj i takve stvari mogu jako varirati kod žena
    ja sam zatrudnjela dvadeset i nekog dana ciklusa, iako sam imala cikluse od 28, 29 dana, prije toga sam imala potpuno uredne menstruacije, ali anovulatorne cikluse

    hoću reći, ne možeš se opustiti, ili možeš, ali je trudnoća itekako moguća
    to što si blizu četrdesete ne znači ništa

  12. #62
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    edita39, ja bas ne razumijem tvoju logiku. Ako niposto ne zelis dijete, kakva ti je razlika jesi li plodna manje ili vise? Sansa za trudnocu je uvijek tu.
    eto, kratko i jasno

  13. #63
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ja ful razumijem logiku jer bih u ja razmisljala tako da ne znam ovo sto sikom prilika (neplodnost) znam. Na zalost, logika ne stoji.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Postoje ti ove gore navedene pretrage, ali njih ti mora kontekstualizirati tvoj ginić. Opet, moraš znati i to da jajnici pred menopauzu voze u 6.-toj (a ti si, ako si normalno plodna, još jako daleko, 10 godina daleko od toga), pa npr. ako si bila normalno plodna prije (što ne znaš, jer si se uvijek štitila), postoji šansa da se ispale dva iz oba jajnika jer jajnici ubrzano rade kako FSH raste ne bi li ovulirali... pa dobiješ blizance pod stare dane, how about that irony. Bottomline - nema smirenja, do kontracepcije. Po meni. Kako je tebi baš bitno ne ostat trudna, ja ne bih računala na Murphyja, na kojeg baš neplodne računaju... pa se trudnoća ne dogodi. Sori što sam nositelj loših vijesti. Mislim da ti je baš taj stav "sad sam manje plodna" zapravo zez - de fakto jesi, ali što to tebi znači. Osim ako nisi spremna riskirati ab... u zemlji u kojoj je vrlo lako moguće da bude zabranjen u nekoj ne tako dalekoj budućnosti, nakon neke od inicijativa koje će kad-tad uslijediti.
    ma neću ja sigurno ništa nepromišljeno raditi i riskirati abortus, ne želim se ni dovesti u tu situaciju.
    radi se samo o mojoj glavi - meni puno znači ako bih bila opuštenija.

    probat ću plastično objasniti: recimo kad trudna majka ide na mjerenje nuhalnog nabora ili na double i triple test. ništa od tih testova nije super pouzdano i ne mora uopće značiti da problema neće biti, ali vjerujem da svaka majka odahne ako su ti rezultati dobri.
    e pa tako bih i ja odahnula kada bih znala da barem nisam savršeno plodna, iako znam da to i dalje ne znači da se ne moram paziti. jbga, moja psiha kod mene igra veliku ulogu (ne samo kod moguće trudnoće nego uopće) i znam da bi meni ta informacija puno značila.

    a pretrage ću napraviti privatno, ionako idem kod privatnog ginekologa, a ovako barem ne moram objašnjavati zašto ih radim :D

  15. #65
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Savrseno plodna u 39 nisi ali timse povecavaju sanse za bluzanacku trudnocu (ako slucajno zatrudnis) a jednako tako za patolosku trudnocu. Jos moras znati da ovulaciju ziher imas (osim ako se ne utvrdi da si bas ful neplodna), ali i to da ti vise nece bit moguce lako je predvidjet jer se pocinje pomicat na ranije u ciklusu. Moras znati i to da je tvoja dobna skupina relativno cesta u nezeljenim trudnocama bas zbog toga. Ovo ti govori zena koja je nalon ivf rodila u 38, a sad ima 47.i.uredno ovulira i menstruira. Svakako ce bit najbolje da ti to sve objasni lijecnik. Sretno...i probaj nac neki drugi nacin za opustanje...il udji onda svjesno u rizik s postocima (a to ti lijecnik nece dati bas kao sto niti neplodnoma nasi ne vole davat postotne prognoze). I to ti pise ljubiteljica postotnih prognoza .

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    ma jasno, zahvaljujem na svim odgovorima, super mi je čuti druga mišljenja bez osuđivanja, jer u okolini u kojoj su svi trudni ili imaju djecu nije baš najpopularnije pričati kako želiš biti neplodna :D

  17. #67
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Meni je sve kul i tako kako si pitala nas pitaj dr, imas pravo na svoje zelje i stav.

  18. #68
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja samo znam da je mene ova tema dobrano isprepadala a svasta nesto sam znala

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nasi poznanici su neplanirano dobili trojke prirodno u njezinoj 40-toj. Ocito jajnici znaju ponekad ispaljivati duplo ( troduplo ) pred kraj " radnog vremena.
    mene je ovo dobrano isprepadalo, ali i nasmijalo :D pred kraj radnog vremena, hahahahaha

  20. #70
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    ja znam za blizice

  21. #71
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Uf, vidim da sam dobro prošla s tim krajem radnog vremena, bila je samo jedna .

  22. #72
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Ja samo znam da je mene ova tema dobrano isprepadala a svasta nesto sam znala

  23. #73
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Mene je moja mama rodila sa 39. Čini mi se da je većina zdravih žena normalno plodna u toj dobi. Nešto niže nego u 20ima, ali ipak plodna. Logiku oko opuštenosti ne razumijem. Ja sam bila opuštena, vrlo vrlo, i dogodila mi se dva djeteta. Opuštenost vodi k manjoj opreznosti. Je li moguće da se radi o tome da ipak želiš djecu, ali si nećeš priznati? Znam da pitanje možda izgleda bezobrazno na prvu, ali mislim da je kod mene bila slična stvar na sceni. Ponavljala sam da ne želim djecu nipošto, a onda sam dvaput triput nakon seksa bez zaštite, a bez trudnoće zamišljeno zaključila da sam vjerojatno sterilna i čudno sam se osjećala u vezi toga. Osjećaj kao da si nešto izgubila, a ne znaš što.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li moguće da se radi o tome da ipak želiš djecu, ali si nećeš priznati? Znam da pitanje možda izgleda bezobrazno na prvu, ali mislim da je kod mene bila slična stvar na sceni. Ponavljala sam da ne želim djecu nipošto, a onda sam dvaput triput nakon seksa bez zaštite, a bez trudnoće zamišljeno zaključila da sam vjerojatno sterilna i čudno sam se osjećala u vezi toga. Osjećaj kao da si nešto izgubila, a ne znaš što.
    nope, nipošto, ježim se pomisli na trudnoću i djecu općenito. meni je to najveći horor koji bi si mogla zamisliti - da imam trbuh do zuba i da mi se tijelo promijeni i svašta nešto još gore od toga. osim toga, pretpostavljam da si ti bila s mužem (ili budućim mužem) kad si imala taj seks bez zaštite, ja nemam muža, samo sam u vezi ali niti živimo zajedno ni ništa, nemam nikakav "poriv" stvarati obitelj da se tako izrazim.

  25. #75
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,183

    Početno

    Da, to sam i ja tvrdila, uz još neke razloge.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    ja imam milijun razloga protiv, ovi su najblaži i prikladni za reći na forumu :D

  27. #77
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj edita39 prvotno napisa Vidi poruku
    ma jasno, zahvaljujem na svim odgovorima, super mi je čuti druga mišljenja bez osuđivanja, jer u okolini u kojoj su svi trudni ili imaju djecu nije baš najpopularnije pričati kako želiš biti neplodna :D
    Samo naprijed. Može se uredno imati ispunjen i plodan život i bez djece. Podržavam pravo na takvu odluku. Čak sam u određenom dijelu života i sama bila sklona takvoj odluci. Ako si potpuno sigurna da se nećeš predomisliti, pitaj liječnika u kojeg imaš povjerenja, čisto da vidiš koje mogućnosti su na raspolaganju.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    hvala, meni je moj život odličan i ispunjen baš ovakav kakav je, nemam ga potrebe mijenjati

  29. #79
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Nekoliko god akon sto sam rodila, a zbog dileme spirala da-ne kao zastita od dugotrajnog krvarenja i anemije, a s obzirom na ivf i amh i fsh itd mislila sam ma sto cu sad ugradjivat spiralu pa sad ce menopauza. Nije cudo da menstruiras i do 50.-te..Samo za upravljanje ocekivanjima ti to govorim. Plus, nije dobro pozurivat menopauzu. Uzivaj tu i sad .

  30. #80
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    I ne zanemari da ce ti bit teze odredit plodne dane jer se ciklus starenjem skracuje i ovulacija cesce pomice unaprijed, tj zna vise sarat..Dakle, sama cinjenica 'smanjeno plodna' ti ne mora donijet logistiko olaksanje nego i zafrkanciju dodatnu, jer, ako si prije tocno znala kad ovuliras, odsad nadalje su moguca iznenadjenja. Sve ovisi o tome kakve si cikluse imala, jesu li ti jajnici skorz bo itd. Meni je sve postalo pravilnije al je u mladosti bilo s dg i nepravilno sto ne znaci da sam sad plodnija. Nema jednostavnog algoritma.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 19.04.2017. at 00:07

  31. #81
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Ja samo znam da je mene ova tema dobrano isprepadala a svasta nesto sam znala

    mene je život "isprepadao", ok možda za mene to nije prava riječ jer mi nije ta opcija baš jako strašna u ovom trenu, ali nakon svega što sam vidjela na ovom forumu i u vanforumskom svijetu zadnjih godina, rekla bih: ako se seksaš (s muškarcem), rizik od trudnoće je tu

  32. #82
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ovo o smanjenoj plodnosti s godinama ja znam samo iz teorije. Znam za osobe koje imaju ili nemaju problema sa začećem, ali godine se tu baš ne pokazuju kao faktor. Ja sam s 38. iz prve začela prvu, a s 41. iz treće ovulacije drugo dijete. Oko mene jako puno starijih roditelja koji su ili planirali ili im se dogodilo i to u rasponu godina od 38 do 49. Ovo s 49. je bilo stvarno neplanirano, ni u primisli.
    Žene prije menopauze budu čak i pojačano plodne, zato je i veća šansa za blizanačke trudnoće.

  33. #83
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    I ja znam ženu (susjedu) koja je 20 godina pokušavala dobiti drugo dijete i ništa. Na kraju zatrudnila s 42 godine, iznenada.
    Uvijek postoji šansa da iznenadi. Ovi su već bili odavno odustali...

  34. #84
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Moram ovaj topic pokazat svojoj opuštenoj mami.
    Čisto sumnjam da bi mi voljela pružiti još jednu seku ili brata dok trči za unučetom

  35. #85
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Nekoliko god akon sto sam rodila, a zbog dileme spirala da-ne kao zastita od dugotrajnog krvarenja i anemije, a s obzirom na ivf i amh i fsh itd mislila sam ma sto cu sad ugradjivat spiralu pa sad ce menopauza. Nije cudo da menstruiras i do 50.-te..Samo za upravljanje ocekivanjima ti to govorim. Plus, nije dobro pozurivat menopauzu. Uzivaj tu i sad .
    Slično je i kod mene. Imam mirenu koja kod mene ima dvostruku svrhu - hormonska terapija i kontracepcija. Ugradili su mi je prije skoro 5 godina dok sam još imala menstruacije. Možda bih imala i sad bez mirene. Po mom mišljenju to je najelegantnije rješenje, ali svaka osoba to mora odlučiti za sebe. Nakon rođenja drugog sina bila sam sigurna da ne želim VIŠE djece (što je po mom mišljenju isto - ne želiš djecu, svejedno je da li ih ne želiš VIŠE ili ih ne želiš UOPĆE). Pa sa ginekologom dogovoriš najbolje rješenje za vlastito tijelo i situaciju.

    Btw. ja sam promijenila državnog ginekologa zato jer nismo uspijevali naći zajednički jezik oko toga. Tražila sam dok nisam našla nekoga tko misli kao i ja i tamo sam se preselila. A imam i privatnu liječnicu u koju imam potpuno povjerenje što se tiče tih stvari, ali moram imati karton i u domu zdravlja, jer ako treba uputnica za bolničko liječenje, to privatni ginekolog ne može napisati.

    Sorry na offt.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Moram ovaj topic pokazat svojoj opuštenoj mami.
    Čisto sumnjam da bi mi voljela pružiti još jednu seku ili brata dok trči za unučetom
    Imam jednu poznanicu, dvoje velike djece iz tesko ostvarenih trudnoca, neplanirano trudna 3. put, kad rodi imat ce ravno 50. Kad je shvatila da je trudna, vec je prosao rok za prekid trudnoce.

  37. #87
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jednu poznanicu, dvoje velike djece iz tesko ostvarenih trudnoca, neplanirano trudna 3. put, kad rodi imat ce ravno 50. Kad je shvatila da je trudna, vec je prosao rok za prekid trudnoce.
    Često bude tako.
    Mama od moje frizerke je ostala trudna s 48.
    Kad je otišla ginekologu bila je u 6. mjesecu.
    Kak nije skužila?
    Jednostavno.
    Mislila je da je u menopauzi i zato nema menzes, to što se debljala je isto pripisala menopauzi, a za micanje bebe je mislila da su crijeva.
    Kad je posumnjala u trudnoću, bilo je prekasno za prekid.
    Rodila je zdravu djevojčicu.
    I to kaže lakše nego prvo dvoje kad je mlada bila.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    243

    Početno

    O, imam i ja takav primjer.
    Žena od kolege s posla ostala je trudna s 45 godina. Nije ni pomišljala na trudnoću, sve simptome pripisala je menopauzi. Rodila zdravog sina, sve bez problema.

  39. #89
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Često bude tako.
    Mama od moje frizerke je ostala trudna s 48.
    Kad je otišla ginekologu bila je u 6. mjesecu.
    Kak nije skužila?
    Jednostavno.
    Mislila je da je u menopauzi i zato nema menzes, to što se debljala je isto pripisala menopauzi, a za micanje bebe je mislila da su crijeva.
    Kad je posumnjala u trudnoću, bilo je prekasno za prekid.
    Rodila je zdravu djevojčicu.
    I to kaže lakše nego prvo dvoje kad je mlada bila.
    Ja nisam skuzila ni s 30jer sam imala normalnu mengu

  40. #90
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Moja majka ce za par godina 50 (rodila me mlada), znaci ima vremena da dobijemo još jedno drečalo, ahahaha to bi bilo genijalno!

  41. #91
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Moja majka ce za par godina 50 (rodila me mlada), znaci ima vremena da dobijemo još jedno drečalo, ahahaha to bi bilo genijalno!
    Hehehe, pa ja sam starija od tvoje mame! I to ne baš malo, 10%

  42. #92
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Izgleda da sam i ja.

  43. #93
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Moja majka ce za par godina 50 (rodila me mlada), znaci ima vremena da dobijemo još jedno drečalo, ahahaha to bi bilo genijalno!
    Većina nas će za koju godinu 50

  44. #94
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jednu poznanicu, dvoje velike djece iz tesko ostvarenih trudnoca, neplanirano trudna 3. put, kad rodi imat ce ravno 50. Kad je shvatila da je trudna, vec je prosao rok za prekid trudnoce.
    Znaci - Mirena do 55-e... ja sam planirala do 50-e ali sad vidim da cu produziti jos bar pet godina

  45. #95
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    kojim putem je krenula ova tema, da vam ispričam anegdotu jednog čovjeka kojeg sam jučer upoznala
    veli mi da ima unuku od 8 godina i kćerku od pet
    jednom je bio s obe curice, unuka ga stalno zove "dida, dida..", a kćerka će "a zašto ti moga tatu stalno zoveš dida, kao da je on neki stari čovjek?"

  46. #96

    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    59

    Početno

    sad ispada da su svi ostali trudni slučajno, u kasnijim godinama... jel ima netko tko je planirao i rodio mlad? :D

  47. #97
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj edita39 prvotno napisa Vidi poruku
    sad ispada da su svi ostali trudni slučajno, u kasnijim godinama... jel ima netko tko je planirao i rodio mlad? :D
    Ja

  48. #98
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Jok, na Rodi su ti samo starorotke koje su se udale nakon 15 g.radnog staža. Mlađe samo navrate provjeriti jesu li trudne

  49. #99
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Jok, na Rodi su ti samo starorotke koje su se udale nakon 15 g.radnog staža. Mlađe samo navrate provjeriti jesu li trudne
    Baš tako

  50. #100
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    kojim putem je krenula ova tema, da vam ispričam anegdotu jednog čovjeka kojeg sam jučer upoznala
    veli mi da ima unuku od 8 godina i kćerku od pet
    jednom je bio s obe curice, unuka ga stalno zove "dida, dida..", a kćerka će "a zašto ti moga tatu stalno zoveš dida, kao da je on neki stari čovjek?"
    Ništa čudno.
    Naša kći je rođena 2000., a najstariji unuk 1997. Tako da je teta mlađa od nećaka. Hehe

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •