Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Chibolo pelene - molim iskustva

  1. #1
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno Chibolo pelene - molim iskustva

    Cure, gledam ove Chibolo AIO iz Mullera, sviđa mi se što su sa džepom pa se brzo suše, lako unutra stavim recimo složenu tetru ili dva uloška. Ima li tko iskustva s njima, kakve su, da li propuštaju ili zbilja ne treba zaštitne gore?

  2. #2
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Hej, ja imam dvije takve. To su mi bile prve platnene, bilo mi je zgodno to što se samo uzmu u trgovini bez previše muke. Ostala sam na te dvije, a preostale kupila neke druge, i to uglavnom fitted ili tetre. Dakle, ne bih ih nazvala lošima, ali (za razliku od kombinacije fitted ili split i cover) stvarno ih treba dobro namjestiti. Ako ima malo lufta, puštat će na prvu kap oko nogu, bar je tako kod mene bilo. Brzo se suše, to je istina. Ne mogu baš reći kakve su kvalitete jer ih ne koristim stalno, ali pukla su mi dva drukera u mašini (još se mogu kopčati, ali im fali pola gornjg dijela).
    Meni su najbolje ako kombiniram s tetrom koju kao uložak stavim, ali ne u džep nego samo položim na pelenu. Uložak mi je ok kao pojačanje za neke druge pelene ili tetru u foldu. Moje dijete ne propišava baš previše pa sam nekad znala i staviti ju kao cover preko manjih pelena kao što je recimo Natura. Cover preko Chibolo ti ne treba, iako se može vidjeti da neki kombiniraju AIO i cover, ali to baš i nema smisla, radije onda kupiti običnu pelenu i cover nego stavljati na dijete dva pula nepotrebno.
    U svakom slučaju, ja bih ti savjetovala da kupiš onaj paket od dvije što imaju u trgovini pa probaš, nikako one velike od 8 ili 16 komada što imaju na netu.

  3. #3
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Imam ih 6 kom to su mi jedini AIO jer se mi druge preskupe. Istina je da treba dobro namjestit jer ce pustati. Ja stavim uz onaj ulozak koji ima i jos jedan, imam ih onih ekstra uz ostale pelene. Bude meni to o.k. ekstra se brzo suše, a mogu se koristiti i kao coveri. Vidi uzmi par u mullera pa probaj.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •