Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Zašto nemam razmak?

  1. #1
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno Zašto nemam razmak?

    Već neko vrijeme mi se događa kad odgovaram na neku temu ili pp da mi se ne prikazuje razmak između riječi. Sve što napišem bude jedna dugačka kobasica, u koju naknadno moram stavljati razmake. Kad stisnem 'enter' i prijeđem u novi red tada se počnu prikazivati razmaci u novonapisanom tekstu. Masu puta zaboravim na taj problem, ne stisnem 'enter' odmah, pa mi se dogodi da pišem, pišem, i onda skužim da imam petmetarski niz slova, koji onda moram ručno urediti ili izbrisati.

    Najčešće koristim Chrome, ali događa mi se i s IE, događa mi se kad pišem bilo s kojeg računala. I samo na ovom forumu.

    Nisam primijetila da se netko već žalio radi toga, ali isprike ako je već bilo.

  2. #2
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    imam isti problem (ne pojavljuje se razmak izmedju rijeci, iako stiscem razmaknicu), ALI samo u slucaju kada koristim opciju "odgovori s citatom"

    problem rijesavam na isti nacin kao i ti
    nakon prve rijeci, predjem u novi red enterom, i tu normalno razdvaja rijeci (a ja samo prebacim na prvi red u kojem sam pocela pisati).

    nije mi se cinilo jako vazno (jer ne pisem puno, valjda), pa nisam prijavljivala do sada

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa Vidi poruku
    Već neko vrijeme mi se događa kad odgovaram na neku temu ili pp da mi se ne prikazuje razmak između riječi. Sve što napišem bude jedna dugačka kobasica, u koju naknadno moram stavljati razmake. Kad stisnem 'enter' i prijeđem u novi red tada se počnu prikazivati razmaci u novonapisanom tekstu. Masu puta zaboravim na taj problem, ne stisnem 'enter' odmah, pa mi se dogodi da pišem, pišem, i onda skužim da imam petmetarski niz slova, koji onda moram ručno urediti ili izbrisati.

    Najčešće koristim Chrome, ali događa mi se i s IE, događa mi se kad pišem bilo s kojeg računala. I samo na ovom forumu.

    Nisam primijetila da se netko već žalio radi toga, ali isprike ako je već bilo.
    Meni se to događa samo na tabletu. Na običnom računalu i na mobitelu nisam primijetila. Vjerojatno je softver uređaja u pitanju. Tablet je neki Prestigio, sad već ima dosta godina. Ne čudi me.

    Kad mi se to dogodi, opalim enter, pa često proradi (iako ne uvijek).

  4. #4
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Imam iati problem. Pitat cu dalje.

  5. #5
    Administrator admin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Da, istražio sam problem i izgleda da je novi Chrome "slomio" ovaj vizualni editor. Pratim ovu temu http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=323814 kad izađe riješenje ćemo isto implementirati na ovom forumu. Za sad je nažalost jedino riješnje da koristite Standardni editor: Postavke -> Moj korisnički račun -> Uredi opcije -> Razne opcije -> Sučelje ureditelja poruka: Standardni

  6. #6
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    imam isti problem (ne pojavljuje se razmak izmedju rijeci, iako stiscem razmaknicu), ALI samo u slucaju kada koristim opciju "odgovori s citatom"

    problem rijesavam na isti nacin kao i ti
    nakon prve rijeci, predjem u novi red enterom, i tu normalno razdvaja rijeci (a ja samo prebacim na prvi red u kojem sam pocela pisati).
    isto ovako.
    napišem prvo slovo druge riječi, prebacim u drugi red pa vratim, nakon toga ide normalno.

  7. #7
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Audrey, i meni se to događa...
    Često, ali ne uvijek, pa zato nisam prijavljivala (a ni ne pišem puno, pa onda mi nije bed udarit' razmaknicu kad mi ulete te "kobasice" )
    (Taj slučaj mi je, dakle, doma, gdje imam Chrome.)

    Ali, nedajbože da na poslu želim nešto napisati, nema šanse.
    Tamo imam razmak između riječi, ali ne funkcionira enter, a ne da nalijepit ni smajliće, pa cijeli tekst bude u jednom bloku, užas ...
    (To je slučaj s Firefox-om)

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Meni se to dešava i na obično guglu, jer chroma nemam tj. Ne koristim ga. Ali za utjehu to mi se zna desiti ponekad i u wordu ali na poslu. Riješim tako da se vratim iz početka i lupam space gdi treba
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.04.2017. at 19:39

  9. #9
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    isto
    samo kad koristim citiranje.
    a onda u prvom redu napišem nešto tipa "hm" ili "da"

  10. #10
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Meni se javlja u brzom odgovoru, a u naprednom ne. I to ne uvijek - sad sam u brzom, a prima razmake.

  11. #11
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    ovo se i kod mene dogadja vec neko vrime, ja mislila da je problem u meni

  12. #12
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    meni s edogađđa ponekad, nisam povezala u kojoj situaciji, ali nisam otkrila to s enterom nego ako nastavim pisat u onom redu di mi je /quote, tu mogu pisat normalno, i samo na kraju spustim enterom.

  13. #13
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    ovo se i kod mene dogadja vec neko vrime, ja mislila da je problem u meni
    I ja sam mislila da je problem u meni , pogotovo jer mi se to događalo dugo, a sve to vrijeme se nitko drugi nije žalio. Evo, sad odgovaram s citatom i sve je ok, a malo prije sam odgovarala na privatnu poruku i opet je bilo bez razmaka.
    Još nisam podesila postavke kako je preporučio admin, probat ću da vidim hoće li se i tada događati.
    Posljednje uređivanje od Audrey : 24.04.2017. at 12:36

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •