Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 71

Tema: Bicikli i kvalitete

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,242

    Početno Bicikli i kvalitete

    Dakle u kupnji smo bicikla a iskreno ne bi baš kupiula neki pa da se ne može voziti a baš s ne kužim u bicikle
    Dakle što je bitno gledati da bude ok. Pod ok mislim ne mora sad baš biti full novi i da izgleda picikato...bitini je mi je da ga je lagano voziti i da su ok brzine...odnosno da je kvaliteta ok.
    Evo našla sam konkretno ovaj čini mi se ok...ali sad što se tiće proizvošača ne znam jel ok. I vidim da nude tipa Xfact, giant...i još neke sad koji je od tih ok
    http://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/e...oglas-20599300

  2. #2
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,242

  3. #3
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,242

    Početno

    Sta se nitko ne kuzi u bicikle

  4. #4
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    prikljucujem se temi

    trebam preporuku za "zenski" bicikl, da je ok, citaj: da se ne raspadne nakon 3 mjeseca normalne rekreativne voznje par puta tjedno
    a da ne kosta 3.500 kuna, jer sam samo takve vidjela po ducanima

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    I ja isto....

    Uvjeti: torpedo kočnica, visoki guvernal i niska rama

  6. #6
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,242

    Početno

    Eto nitko se ne kuzi u bicikle

  7. #7
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Htjela sam vam preporučiti da pogledate u Ciklo centru u Jurjoj vesi, tamo je sjajan izbor dobrih bicikli a sad su i popusti, ali vidim da zapravo tražite rabljene.
    U tom slučaju mislim da nema druge nego da idete pogledati i provoziti koji krug na biciklu. Izbjegavajte modele sa stražnjima amortizerima, provjerite kako rade mjenjači, hoćete li preletjeti preko volana ako zakočite
    Kad sam ja pred više godina kupovala savršen bicikl, to su bile cijele nauke o vrstama mjenjača, kočnicama... ali sam sve zaboravila a vjerujem da su se otada modeli dosta i promijenili.

    Što se tiče veličine rame, također je bitno znati koja vam odgovara, možete ipak posjetiti Ciklo centar i praviti se da kupujete pa će vam reći

  8. #8
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    ja ne zelim rabljeni

  9. #9
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Ja sam svoj kupila prije par godina u Ciklo centru, oni stvarno znaju pomoći oko izbora, s tim da meni bolje odgovara veća rama od one koju su mi preporučili.

    Evo tu na linku ima dosta ženskih gradskih koji su ispod 3000 kn, ima i par ispod 2000

    http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=602

  10. #10
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam svoj kupila prije par godina u Ciklo centru, oni stvarno znaju pomoći oko izbora, s tim da meni bolje odgovara veća rama od one koju su mi preporučili.

    Evo tu na linku ima dosta ženskih gradskih koji su ispod 3000 kn, ima i par ispod 2000

    http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=602
    imaju i dostavu slozenih bicikala, genijalno!

  11. #11
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Mogu napisati svoje iskustvo s biciklima. Prije dosta godina (bila sam studentica u to vrijeme) jedini bicikl koji sam si mogla priuštiti bio je neki kineski, kupljen u velikoj samoposluzi. Sjećam se da je koštao 300 kn. I za te novce služio me više nego dobro. U to sam vrijeme gotovo svaki dan radila 2-3 kruga po Jarunu. Trajao mi je godinama uz često korištenje. Ne sjećam se gdje je i kako završio - mislim da sam ga nekome ostavila kad sam se selila, znam da se nije raspao.
    Poslije sam kupila Giant. Taj je isto dobar, ali ruku na srce, otkad imam djecu rjeđe ga vozim. I mm ima Giant, također je zadovoljan.

    Inače, u Decathlonu u King Crossu imaju povoljne bicikle koji su kvalitetom ok.

  12. #12
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Nemoj uzet sa sto brzina jer kako ima one koluture na kojima sjedi lanac, djeca to vole isprobavat, onda lanac uđe krivo i to moraš namještati, a uprlja se dosta s mastilom. Zato prvo gledaj gdje lanac sjeda i moraš li ga vaditi na nemoguć način ako se splete. Gledaj da bicikl ima dinamo (svjetlo) ako će vozit negdje po polumraku, mraku, da ima blatobrane, super ako ima sictreger jer djeca vole prevozit jedni druge, da se sic može povisit, ali onda da se i rukohvat može povisit, kakvo je sjedalo, ako je samo tvrdo i plastično neće biti ugodno dugo voziti. Kočnice da koči na stražnje gume dobro. Gume naravno deblje i amortizeri po meni nisu loša stvar. Odmah uz bicikl uzeti mast za lanac, kacigu, sajlu, eventualno zvonce. Ako uzmeš dobar bicikl vjerojatno ga nećeš morati mijenjati godinama jer se sic podešava kako dijete raste.

  13. #13
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    imaju i dostavu slozenih bicikala, genijalno!
    Mi smo isto svojevremeno kupili bicikle u ciklo centru, mm i ja. Dobre kvalitetne montiće koji nas još fino služe, s tim da sad imamo puno manje vremena za vožnju.
    Kad smo kćeri kupovali prvi bicikl, nismo imali vremena i mogućnosti da idemo u zg, tako da smo preko neta odabrali jedan iz njihove ponude. To mi je bio siguran izbor - malo skuplji, ali ne puno, i osim toga moj tata se ponudio da ga plati što košta da košta. Hoću reći da sam bila sigurnija kupiti kod njih na neviđeno nego u drugim dućanima gdje smo ih mogli probati.
    Stigao nam je nekom kombi-dostavom, možda Overseas, to više nisam sigurna.

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    I ja isto....

    Uvjeti: torpedo kočnica, visoki guvernal i niska rama
    Ja sam neki dan nanjušila idealan bicikl za sebe: maxi poni 24´´ i to za cca 1400 kn. Ja se ne vozim puno. Trebam visoki guvernal zbog kralježnice, pa mi se ovo čini ok. Muž i stariji sin imaju bicikle iz Bim bike dućana, a mlađi sin iz Hervisa, neki s popusta, ali je odličan, njihova robna marka Kilimnjaro

  15. #15
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    To stvarno je nauka i pazi se na dosta toga, ali za početak je bitno treba liti za gradsku vožnju ili ćeš povremeno i na moru ili u brdu se voziti..imaš gradskih bicikala i imaš mountain bikeova za tvrđe terene. Graski su ti jeftiniji. Drugo, biraj žensku ramu jer će ti se muška zamjeriti, meni je (s onom prečkom visokom).
    Pitaj u trgovini i za veličinu kotača (određuje se po tvojoj visini) i u colima je.
    I probaj obavezno prije kupnje.

  16. #16
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ja sam neki dan id frenda posidila profesionalbu downhill bicikli - vau, kao da sjedis na oblacima. Mekana.

    Pazi na velicinu, mm su uvalili premalenu. Jer kao - u profi ducanu pa im vjerujes. Mogu je ja vozit pa ok ali da nihe tako bi bacili novce.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    Dobri,a povoljni bicikli su marke Nakamura, drzi ih Intersport. Ili pogledajte u trgovini DSG.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Jel se netko susretao ili kupovao Olpran bicikl? Ne znam kakve su kvalitete ali mi se cijena čini ok s obzirom na izgled i što ima https://www.jeftinije.hr/Proizvod/9225708

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Izgleda ok. Možda je najbolje nazvati ih i pitati da li imaju u trgovini (sam kraj Branimirove) izložbeni primjerak, da ne kupuješ mačka u vreći.

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    33

    Početno

    Problem mi je sto nisam u Zagrebu, pa me zanimalo bas konkretno misljenje i iskustvo nekoga tko ga je imao ili probao...

  21. #21
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Help! Kupili bi klincu bicikl bez pedala, sad ce imat 5 godina. Koja je velicina za petogodisnjake, jel to 16 cola?

  22. #22
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    ovisi koliko je dijete visoko, u dućanu će ti najbolje reći kad ga vide.

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Help! Kupili bi klincu bicikl bez pedala, sad ce imat 5 godina. Koja je velicina za petogodisnjake, jel to 16 cola?
    naš je imal u to vrijeme pravi bicikl s 16 cola

  24. #24
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    tek sad kužim da si napisala bez pedala. kupi mi normalan bicikl s pedalama pa mu skini pedale za početak ako tako želiš.

    poslije staviš pedale i malac piči

  25. #25
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ne ide to baš tako.
    guralice su malo drugačije kontruirane baš zato što se ne pedali.

  26. #26
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    nego kakva iskustva imate s biciklima iz decathlona?

  27. #27
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    nego kakva iskustva imate s biciklima iz decathlona?
    za dijete ili odraslu osobu?
    mi smo curki kupili ovo ljeto, zadovoljni smo
    kolegica je kupila sebi jednog nizozemca pa joj se osovina iskrivila u roku mjesec dana

  28. #28
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    treba mi mb za sina koji po gabaritima zapravo spada u kategoriju odrasli.

  29. #29
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    ne ide to baš tako.
    guralice su malo drugačije kontruirane baš zato što se ne pedali.
    ali ja joj upravo preporučam da izbjegne guralice jer se radi o djetetu od 5 god i brzo će pohvatat a onda samo stavi pedale

  30. #30
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Isli smo u ducan i za njega je 18 ipak,16 ce mu do proljeca biti malen. Bez pedala obavezno, jer vozo drveni s nogama u zraku,ima ravnotezu pa nek tako ostane

  31. #31
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Isli smo u ducan i za njega je 18 ipak,16 ce mu do proljeca biti malen. Bez pedala obavezno, jer vozo drveni s nogama u zraku,ima ravnotezu pa nek tako ostane
    Cek, mislis mozda bez pomocnih kotacica? Moji su oboje s like a bike presli odmah na bic bez kotacica, s 5 to definitivno moze.

  32. #32
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Sasa ni meni nije jasno nikako.

  33. #33
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Apsu, i ja mislim da je glupo ako već ima ravnotežu opet na like a bike. Moj nije imao ni 3 kad je prešao na bic bez pomoćnih kotača, s pedalama. A gdje ćeš s 5 godina na like a bike, ako nema neke poteškoće koje nisam upratila.

  34. #34
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Inače mislim da je zima super vrijeme za bicikl, kad ne možeš u parkić više. Moj trogodišnjak i ja smo se baš fino provozali jučer ujutro u 9h po suncu par km.

    Ja sam dosta bila čitala o biciklima kad sam kupovala. Kupila sam rađe polovni kvalitetni, nego neki novi jeftiniji. Nema razloga da dobar dječji bicikl bude puno jeftiniji od bica za odrasle, jer nije vrijednost u masi željeza, nego u geometriji i minimiranju mase. I onda da bi se dobio jeftini proizvod, ti mali bicikli se sklepaju od pedala koje nisu primjerene npr. toj duljini potkoljenice ili su ručke preblizu tijelu i sl. Pokušava se proći sa što manje različitih dijelova za različite veličine bicikala.

    Mi sad još imamo 12" s pedalama, da može do poda. Ali kod nas recimo ima premale šake da bi mogao koristiti prednju kočnicu, za kočenje koristi samo zadnju na pedale. I vrhove tenisica...
    Nakon što sam danima studirala koje su nam opcije za takav mali bicikl (slaba je ponuda za 12"), odlučila se za jedan na njuškalu, MM nije baš bio zadovoljan
    Posljednje uređivanje od Jelena : 10.12.2018. at 16:41

  35. #35
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Bila sam se već pripremala i za kupovinu većeg bicikla. Problem je što ja zaboravim što sam naučila Ali sam zapamtila da ću to vjerojatno morati kombinirati s nekim putovanjem u Austriju ili Njemačku. Kod nas je stvarno slab izbor. Možda me neka sreća strefi.

    Moj nosi svu robicu polovnu, pa čak i tenisice za bicikliranje (brzo ih ošteti), imam rezervne cipele od prijatelja, za slučaj kad se baš njegove nove zablate, smoče i sl., ali imam najbolju i autosjedalicu, i sjedalicu za bicikl i solidan svoj bicikl. To mi je zbilja važno. (Btw. naš polovni je koštao kao u decatlonu novi, ako ne i više.)

  36. #36
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Voljela bih čuti vaše preporuke laganog bicikla za dječaka od 120 cm i ni 20 kila. Naglasak je na tome da ne bude robustan. Do sada smo voljeli puky, ali za veću djecu su teški pa nam otpada. Je li ok onaj od 18 cola s obzirom da je sitniji dječak? Hvala!
    Posljednje uređivanje od palčica : 28.06.2019. at 12:12

  37. #37
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Mislim da je geometrija najvažniji faktor. Možeš se tu malo informirati o geometriji, iako su ovo premali bicikli za tvog dječaka:
    https://www.twowheelingtots.com/why-...-12-inch-bike/

    Mi imamo konkretno bicikl od 12" s dobrom geometrijom i zadovoljni smo, ali prelazimo na veći, mi smo tih few exceptions jer je rano počeo.

    Mi ćemo prijeći na ovaj:
    https://blackmountain.bike/products/skog

    Ali vi ste taj taman prerasli. Samo da vidiš otprilike što mislim da je dobro i što sam od stručnjaka dobila kao potvrdu da je dobro.

    Mislim da je 18" dobro za vas. Samo pazi na geometriju.

  38. #38
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Ja sam gledala bmx bicikle, al to vjerojatno nećeš. Trenutno mislim da nećemo taj, al evo da vidiš jedan dobar:
    https://eu.sourcebmx.com/collections...ang=en&cur=eur

    Vidjet ćemo za koji mjesec pred 4. rođendan kako će mali reagirati. Naš je fetišist za bicikle pa smo vjerojatno pretjerani za opću populaciju.

  39. #39
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Evo Puky ti ovdje odlično stoji:
    https://testsieger.bussgeldkatalog.o...hrrad-18-zoll/
    i ovdje isto:
    https://www.expertentesten.de/baby-k...rfahrrad-test/

    Ima gotovo 10 kg. Nije lagan, ali teško je s lančanicima, lancem i svim dodacima da bude lagan i pristupačne cijene.

  40. #40
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala! Te neke stvari znam, no čini mi se da je izbor onih od 18 jako malen za razliku od 20 cola. U specijaliziranim dućanima vidim po webovima Authorov za djecu (snižen i do 1400 kn, 20 cola). Dvojim i oko Nakamure. Pretpostavljam da je Author bolji, čini mi se da ima i aluminijsku ramu, a opet je težak 10 kg kao i drugi, hm.

  41. #41
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi smo našem dok je bio još niži od toga, a i manje kila imao, uzeli Specialized Riprock 20 Coaster. Odabrali smo ga jer ima noznu kočnicu. Sad ga vozi trecu sezonu, super mu je. Platili smo 1600kn, ali bila je neka akcija...

    Imao je 113cm i 19kg, vozio ga od prve bez problema.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 28.06.2019. at 13:13

  42. #42
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo našem dok je bio još niži od toga, a i manje kila imao, uzeli Specialized Riprock 20 Coaster. Odabrali smo ga jer ima noznu kočnicu. Sad ga vozi trecu sezonu, super mu je. Platili smo 1600kn, ali bila je neka akcija...

    Imao je 113cm i 19kg, vozio ga od prve bez problema.
    E taj je dobar, samo je zbilja težak. Ali mislim da ćeš teško ispod 9 kg nešto naći. Ako pronađeš, javi
    Ja sam malo prošvrljala po zagrebačkim dućanima. Naša ponuda je zbilja dosta loša za djecu. Kod mene u kvartu djeca voze većinom Decathlon. Može se, al je očito nezgrapno i krivo. Još im kao početnicima kupe prevelike. Zato smo mi kupili dobar polovni, puno radije nego novi Decathlon.

  43. #43
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala! Javim!

  44. #44
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ne znam iskreno koliko kila ima... ali jako lagano se upravlja njime stabilan je i bez problema vozi po soderu, neravninama itd. Samo nije za brdske vožnje jer nema brzina, no nama ni ne treba za brdo.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    E taj je dobar, samo je zbilja težak. Ali mislim da ćeš teško ispod 9 kg nešto naći. Ako pronađeš, javi
    Ja sam malo prošvrljala po zagrebačkim dućanima. Naša ponuda je zbilja dosta loša za djecu. Kod mene u kvartu djeca voze većinom Decathlon. Može se, al je očito nezgrapno i krivo. Još im kao početnicima kupe prevelike. Zato smo mi kupili dobar polovni, puno radije nego novi Decathlon.
    Ti u Decathlonu su jaaako loši... Bolje nikakav nego taj...

  46. #46
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Evo recimo meni se na prvu ovaj ne čini loš, ispod 10kg, sigurno kvalitetan. Trebalo bi vidjeti uživo
    https://www.njuskalo.hr/djecji-bicik...oglas-28779043

    Nije da ja prodajem. Nego kad sam do sad tražila dječji bicikl obično bi otišla na njuškalo, upisala veličinu bicikla i sort od najskupljeg prema jeftinijem. Nakon druge stranice obično se ne isplati gledati rabljene ako želiš kvalitetan noviji ALU rame...

  47. #47
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    I meni dobro izgleda. Vidiš, novi je cca 2300, a tu prodaje za 1500 kn. Skupo je, al opet dosta dobiješ natrag.

  48. #48
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Na kraju smo uzeli Nakamuru od 20 cola, jedva sa svojih sada 123 cm dosegne pod. Bila je snižena za 400 kn. Opčinjen i zaljubljen, jurca i ne skida se s nje.

  49. #49
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Ja sam se s nekim tko ima curku dogovarala da ću se javiti kad budemo prodavali dječji bicikl 12", a zaboravila sam s kim.
    Kladila bih se da je ovdje negdje bilo, ali ne mogu pronaći. Zato tu pišem. Stavit ću na burzu, ovo je samo detektivski dio

    Radi se o ovom modelu, al naš je vožen.
    https://www.evanscycles.com/speciali...-bike-EV279830

    Mi smo bili jako zadovoljni. To je za dijete od cca 90 cm visine. Do max 110 cm.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 16.09.2019. at 12:47

  50. #50
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,167

    Početno

    Koje bi bile okej, "vrijednost za novac", marke bicikla za 5-4 g dijete?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •